Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!

μόλις έστειλε μνμ η Πέπη!! γέννησε τη Δευτέρα το βράδυ το μωράκι της!!!

πάντα υγιές κ χαρούμενο το μωράκι της εύχομαι!!

πλοήγηση εννοείται θα σε πάρω τλφ στον επόμενο καφέ..να δούμε ποτε θα είναι:):):)

βάλια πώς περάσατε τλκ στις κεφαλλονιές???

εμείς δυστυχώς μπανάκι δεν καταφέραμε να κάνουμε αφού είχε ψυχρούλα κ ολίγον βροχή...

φιλάκιαααααααα


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα μάθαμε τα μάθαμε για τον άρτι αφιχθέντα υποψήφιο γαμπρό!

Να της ζήσει της Πέπης! Άντε και στα δικά σου Μαρινάκι ...

Εμείς τελικά τα καταφέραμε να πάμε Κεφαλονιά και φυσικά περάσαμε τέλεια!

Και μπάνια κάναμε, και ζεστούλα είχε. Μόνο σε μια παραλία που πήγαμε είχε έναν αέρα που ολίγον ξύριζε και δεν βουτήξαμε (στην Αντίσαμο για την ακρίβεια). Κατά τ΄άλλα κάθε μέρα και πιο ζεστά ήταν. Η δε Αμαλία δεν κρατιόταν, το ευχαριστήθηκε κι αυτή.

Πλοήγηση θα τα πούμε σε κάποια φάση, αφού πια ήρθες κατά δω...

Φιλιά


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κορίτσια καλησπέρα!

μπήκα να σας ενημερώσω ότι αυτό είναι το νέο μου όνομα, δεν έχει αλλάξει τίποτα κατα τα άλλα!

ploegisi!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κοριτσια τι ερημια είναι αυτή τόσους μήνες?

εμείς ήρθαμε Νάουσα την παραμονη και πήγαμε 2 μερούλες στην Ονειρούπολη στη Δράμα.

Ήταν φανταστικά και τα μικρά ξετρελλάθηκαν.Πραγματικά αξίζει!!!Πάντως εδω λίγο ψόφια τα βλέπω τα πράγματα......οκ, ο παιδοτοπος είναι γεμάτος(αν και δεν είδα καμία σας!!!που χαθήκατε???) αλλά δεν έχει την κίνηση και την ζωντάνια που έβλεπα πρίν λίγα χρόνια.......

Anyway......εσείς πως τα περάσατε στις γιορτές???

Φιλιά πολλά στα ζουζούνια σας!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλό Πάσχα εύχομαι σε όλες γεμάτο υγεία και ευτυχία!!!

Ετοιμαζόμαστε να εκδράμουμε προς Νάουσα. Εγω είμαι στη δουλειά βέβαια και προβλέπω να φεύγουμε τη νύχτα αλλα το περιμένω πως και πώς!Τα παιδάκια μου μεγάλωσαν και είμαι πολύ περήφανη για το Μελινάκι μου που κάνει ήδη τα πρώτα της βήματα. Πιο χαζομαμά δεν γίνεται!!!

Το προγραμμα φέτος εχει μόνο βόλτες και θέλω να πάω να δώ και κανένα μέρος γιατί τόσα χρόνια βαρέθηκα με τον Αγ.Νικόλαο. Έχετε να προτείνετε κάτι κοντινό?

Η σχολή του Αριστοτέλη αξίζει τον κόπο να πάω με τα παιδιά?


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...