Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Kαλο ταξιδι να εχετε Νταιζακι !!

Ελπιζω να σε γνωρισουμε και απο κοντα !!! Εσενα και τα αγγελουδια σου!!

ploegisi καλως ηρθες στην Ναουσα !! Τακτοποιηθηκατε στο σπιτι??

Θα τα πουμε στο επομενο καφεδακι !! Αν και εχει μερες να εμφανιστει η συντονιστρια, η Μαρινα..;)

Βαλια πολυ χαρηκα που σας πετυχα χθες !! Και η μικρη μου χαρηκε πολυ και μαλλον κουραστηκε αρκετα γιατι ξυπνησε 9 παρα το πρωι :shock:, (περπατουσαμε και μια ωρα στο παρκο πριν σας συναντησουμε)


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Good morning κοπελιές!!

how r u?

νταιζάκι r u here????

sorry αλλά τώρα το είδα...

αν είσαι εδώ άντε να πιούμε κανένα καφέ!!!

σου στέλνω πμ το τλφ μου, να συνεννοηθούμε κ θα πάρω τλφ κ την πέπη κ την βάλια να το κανονίσουμε!!

πώς περάσατε τα υπόλοιπα κορτσούδια??

άντε αν ήρθε το νταιζάκι να τα πούμε!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, η Νταίζη είναι εδώ. Την πέτυχα στον παιδότοπο. Μάλιστα αυτή μας κατάλαβε από τα ονόματα! Δεν προλάβαμε όμως να μιλήσουμε γιατί εμείς φεύγαμε. Τι λέτε να βρεθούμε κάποιο απόγευμα στο πάρκο ή στον παιδότοπο; αύριο μπορείτε; Νταίζη;

Μαρίνα Κέρκυρα ήσουν; Τι καλά, κι εγώ ψηνόμουν φέτος για εκεί... Να μου πεις εντυπώσεις!

Εμείς εδώ, ξεκούραση, ψησίματα, μάσα κλπ. Βρεθήκαμε και με Πέπη τη δεύτερη μέρα. Ωραία περάσαμε.


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

good morning!!

νταιζάκι επέστρεψες; όλα οκ; καλή αρχή στη δουλειά σου εύχομαι...κ ελπίζω να είναι ομαλή η μετάβαση στη νέα πραγματικότητα:)

κορίτσια περάσαμε ωραία ε;;; να το ξανακάνουμε:) άντε θα γνωρίσουμε κ την ploegisi την επόμενη φορά

σας αφήνω να σαπίσετε κ εσείς όπως κ εμείς με τον υπέροχο καιρό που μας επιφύλαξε ο μάιος!!!!!!:( :( :( :(


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!

Επέστρεψα την Παρασκευή και έχουμε ξαναθυμηθεί τους ρυθμούς μας.

Πέρασαμε πολύ όμορφα στον καφέ μας!!Μαρινάκι είσαι και η πρώτη στην οργάνωση!!!:tongue::tongue::tongue:

Ευτυχώς που ο καιρός στη Νάουσα δεν άλλαξε με το που έφυγα για να μην θεωρηθώ υπεύθυνη για την άπειρη βροχή αυτές τις μέρες :-P:razz::-P

Εδώ μια χαρά είναι μόνο που κατά το απογευματάκι φυσάει λίγο.

Την Πέμπτη θα πάω στη δουλειά να ζητήσω άλλους 2 μήνες άδεια. Αυτοί βέβαια περιμένουν να γυρίσω πίσω!!!Θα έχει ενδιαφέρον η συνάντηση...ευχηθείτε μου καλή τύχη!!!!

Φιλία σε όλες και στα μικρά σας φυσικά!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Στη συνάντησή μας, όντως περάσαμε σπουδαία, και φυσικά υποκλινόμαστε όλες στην οργανωτικότητα της Μαρίνας! Και να φανταστούμε οτι είχε χάσει το κινητό της με όλα τα τηλέφωνα...

Νταιζάκι τα κατάφερες να πάρεις την άδεια που ήθελες; Στο εύχομαι!

Κι εγώ έχω νέα με τη δουλειά: από Δευτέρα θα είμαι Βέροια, με τοποθέτησαν προσωρινά σε μια ψιλοάσχετη υπηρεσία. Σήμερα αποχαιρέτησα όλους τους συναδέλφους μου. Μετά από 9,5 χρόνια, στο ίδιο γραφείο, με την ίδια -τέλεια- παρέα, με την οποία ζήσαμε τόσα και τόσα... Άσε, γύρισα σπίτι με το κεφάλι καζάνι από ... το κλάμα... Πολύ φορτισμένη μέρα.


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γειά σας κορίτσια!

πώς είστε;

βάλια μου πώς πάει η καινούρια δουλίτσα; είναι το ίδιο καλό το κλίμα;

εύχομαι να τα περάσεις ακόμα καλύτερα..μια που θα είσαι κ πιο κοντά κ τέρμα κ η περισσότερη ταλαιπωρία..

πεπη μου...πλησιάζει η μεγάλη μέρα ε;

νταιζάκι εσείς πώς είστε;

όλα καλά; άρχισες τελικά δουλίτσα ή το καθυστερείς ακόμα;

τα δικά μας νέα καλά...

την προηγούμενη εβδομάδα το εβελινάκι είχε 3 μέρες πυρετούλη, μετά λίγο συνάχι κ βήχα..τώρα ευτυχώς μια χαρα....

περάσαμε όλο το χειμώνα χωρίς να τρέξει μύτη κ μας βρήκε η ίωση την άνοιξη...γκρρρρρρρρ ... αυτός ο καιρός μας έχει σαπίσει...ελπίζω να τελείωσαν οι βροχές...

αυτάααααα

άντε τώρα που καλοκαιριάζει κανονίστε καμμιά παιδ.χαρά με καφέ στο χέρι κανένα σ/κο...

τι λέτε;


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!

Τι κανετε?? Ολα τα μωρα καλα??

Εμεις περιμενουμε ...και ..'καποιος' με εχει πρηξει να το βγαλω το μπεμπε... :rolleyes:

Μαρινα φανταζομαι εχετε συνελθει τελειως πλεον...Μα που σας βρηκε ανοιξιατικα.. ??

Βαλια μου πως ειναι στο καινουριο εργασιακο περιβαλλον??? Μια ανακουφιση παντως πρεπει να την νιωθεις τωρα που εισαι κοντα...

Οι κοριτσαρες σου τι κανουν??

Αν δεν εχω γεννησει μεχρι το σ/κ θα ερθουμε κι εμεις στην παιδικη χαρα αν το κανονισετε....Τωρα εχω παρει τα πανω μου...:-D:grin: (Ασε που δεν μπορουμε να την κρατησουμε μεσα την μικρη..)


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χαθήκαμε λιγάκι.

Γίνατε καλά εσείς Μαρίνα και αρρωστήσαμε εμείς. Το Αμαλάκι έχει πυρετό 39,5 εδώ και 2-3 μέρες, μάλλον ιωσούλα του αναπνευστικού είναι, αλλά υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να είναι οστρακιά, γιατι εχει και κατι εξανθηματα. Θα το διαπιστωσουμε σημερα που θα ξαναπαμε στο γιατρο. Καιρό ειχαμε να αρρωστησουμε δεν παραπονιέμαι, αλλα ελπιζω να αναρρώσουμε μεχρι την αλλη πεμπτη, γιατι κανονισαμε εκδρομη στην κεφαλονια.

Κορίτσια αν εχει καλο καιρό, μπορουμε να βρεθουμε σκ. Μονο κυριακη πρωι δεν μπορω γιατι εχω μια βαφτιση

Με την καινουργια δουλεια δεν εχω παραπονο, ειμαι αρκετα ευχαριστημενη. Το κλιμα ειναι καλο, και ολα καλα, τουλαχιστον για αρχη!

Ελπιζω να τα πουμε κι απο κοντα


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σαββατο πρωι η σαββατο απογευμα? εγω κυριακή απογευμα δεν μπορω, εχουμε να παμε σε παρτυ παιδικο..

αν βέβαια αναρρώσει το Αμαλάκι κ δεν κολλήσει κ η νεφέλη!!!

πέπη αν μπορείτε σάββατο απόγευμα κ έρθει κ ο στράτος, να πω κ του αντώνη...εννοείτε όποια άλλη θέλει φέρνει κ τον συζυγο..

σκεφτείτε κ μιλάμε κ τλφ

φιλιααα


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

H Aμαλιτσα τι κανει?? Εγινε καλα η γλυκια μου ?? Η Νεφελη την γλυτωσε??

Εμεις μπορουμε το Σαββατο το απογευμα αλλα νομιζω οτι θα βρεχει...

ΥΓ:Αν ερθουμε Μαρινα θα ειναι και ο μπαμπας μας..


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βελτιώθηκε λιγάκι η μπουμπούκα μου, αλλά χθες την τάραξε η διάρροια (έχουμε κι απο αυτό). Δεν προλάβαινε ούτε τουαλέτα να πάει η καημενούλα. Δεν το βλέπω να κάνουμε τίποτα σήμερα. Θα δω βέβαια κ πως θα ξυπνήσει... Αν είναι καλύτερα (κ δε βρέχει, εννοείται) θα ανεβούμε μια βόλτα στον άγιο το απόγευμα.

Η νεφελίτσα τη γλίτωσε, προς το παρόν. Ελπίζω κ προς το μέλλον χιχι!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

εεεε....το καημενούλι....ελπίζω να τελείωσε το δράμα σας....

από ότι βλέπω δεν έχουμε καλές συγκυρίες...κ ο καιρός χάλια...

το αφήνουμε για αργότερα...

καλά να περάσετε βάλια μου στην κεφαλλονιά!! κ εμείς κάπου εκεί κοντά θα είμαστε!! προς τα πάνω!!! ξέρεις εεε; κερκυρούλαααα

η πέπη θα είναι στο μαιευτήριο ύποθέτω...δεν ρωτάωωωω:):):)!!!

φιλάκια στα μικρά !!

άντε καλό σ/κο...μες στο σπίτι υποθέτω....τι @#$%^&*&*^&%$# καιρός είναι αυτός ρε γμτ???????????


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κορίτσια τι κάνετε?

που χαθήκατε όλες? αν και εγώ χάθηκα επίσης... έχω χάσει πολά επεισόδια και αν δε σας γνωρίσω κι από κοτνά δύσκολα θα μπω στο κλίμα της παρέας έτσι όπως θέλω...

οπότε, μη με ξεχάσετε στον επόμενο καφέ... μαρίνα έχεις το τηλ μου, περιμένωωωω!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...