Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Τι γίνεται κορίτσια;

Δεν έχουμε νέα από το Νταιζάκι, ελπίζω να πήγαν όλα καλά γι΄αυτήν και την μικρούλα της!

Μάλλον δεν θα έχει και πολύ χρόνο να μπει στο Internet. Αν και με μαμά από πάνω και πεθερά στο σπίτι δεν την φοβάμαι, θα βρει λίγο χρόνο σε κάποια φάση να μας γράψει.

Εμείς ήμασταν αρρωστούλες το ΠΣΚ και δεν είδαμε τίποτα από μπούλες κ αποκριά. Ελπίζω το ερχόμενο τριήμερο που θα έχει και καλό καιρό...


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για το ενδιαφέρον!!!

Λοιπόν την Τετάρτη 23/2 το βράδυ αφού κόιμησα τον μικρό πήγα στο μαιευτήριο για πρόκληση.

Όλα έγιναν πάρα πολύ γρήγορα και ούτε που κατάλαβα πώς γέννησα!!!

Στην 1 το βράδυ μπήκα στην αίθουσα, στι 2 άρχισαν οι πόνοι και στις 5 ακριβώς είδα το κοριτσάκι μου για πρώτη φορά!!!:tongue::tongue::tongue:

Μια κουκλίτσα με πάρα πολλά μαλλάκια 3740 και 57 εκατοστα!!!

Χτές ήρθαμε σπίτι και προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς.

ευτυχώς ο δημήτρης την καλοδέχτηκε και της φέρεται πολύ πολύ γλυκά!!

Εγώ βασανίζομαι λιγάκι με τις αντλησεις αλλά νομίζω θα τα καταφερω!:tongue:


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για το ενδιαφέρον!!!

Λοιπόν την Τετάρτη 23/2 το βράδυ αφού κόιμησα τον μικρό πήγα στο μαιευτήριο για πρόκληση.

Όλα έγιναν πάρα πολύ γρήγορα και ούτε που κατάλαβα πώς γέννησα!!!

Στην 1 το βράδυ μπήκα στην αίθουσα, στι 2 άρχισαν οι πόνοι και στις 5 ακριβώς είδα το κοριτσάκι μου για πρώτη φορά!!!:tongue::tongue::tongue:

Μια κουκλίτσα με πάρα πολλά μαλλάκια 3740 και 57 εκατοστα!!!

Χτές ήρθαμε σπίτι και προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς.

ευτυχώς ο δημήτρης την καλοδέχτηκε και της φέρεται πολύ πολύ γλυκά!!

Εγώ βασανίζομαι λιγάκι με τις αντλησεις αλλά νομίζω θα τα καταφερω!:tongue:

Νταιζάκι μου να σου ζήσει η μπουμπού,γερή και καλοφώτιστη!!!!Αχ τι καλα που γέννησες τσακ μπαμ και δε καταλαβες τπτ και ο μικρούλης το πήρε τόσο καλάαααααα,μπράβο του!!!!

Αλήθεια να σε ρωτήσω μήπως γέννησες στο ΡΕΑ??Γιατί ήταν ο αντρας μου Αθήνα στο ΡΕΑ και βρήκε ενα φίλο του Ναουσαίο εκεί....και τωρα εφαγα φλασιά!!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει η κοράκλα Νταιζάκι! Γερή και τυχερή! Μεγάλο μωράκι, μπράβο!!!

Εχεις κανενα πρόβλημα και κάνεις αντλήσεις; Αν όχι, και θέλεις να θηλάσεις, να την βάλεις στο στήθος σου για όποτε και όσο θέλει μέχρι να εδραιωθεί ο θηλασμός (περίπου 40 ημέρες). Μετά θα μπορείς να κάνεις αντλήσεις με τα συμβατικά θήλαστρα. Τώρα μόνο με νοσοκομειακά. Μπορείς να δεις και στο Forum σχετικά θέματα.

Τι καλά που γέννησες πάλι φυσιολογικά... Εμένα μου έμεινε ένας καημός, με τα 2 χειρουργεία που φαγα...

Φιλιά και καλή αρχή!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Aααα!!!Νταζαικι να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!! Να ναι παντα υγιης και τυχερη η μικρουλα σου!!! Τι μικρουλα δηλαδη?? 57 ποντοι κοριτσαρος!!!!!!!!!

Μπραβο και στον 'μεγαλο' αδερφο που ειναι καλος με το νεο μελος της οικογενειας..;)

Τελεια νεα! Μας εφτιαξες τη μερα..


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα και καλό μήνα!!!

είχα πολύ καιρό να μπω... είπιατε και το καφεδάκι και δεν πήρα χαμπάρι! ελπίζω στο επόμενο να το δω νωρίτερα!

νταιζάκι να σου ζήσει η σκλεναρίκοβα! 57 εκατοστά!!! είδα καλα???

όλες οι υπόλοιπες ελπίζω να είστε καλά! φιλιά πολλά σε σας και στα παιδάκια σας και καλή αποκριά!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

ελπίζω να περνάτε σούπερ ειδικά τώρα με το καρναβάλι!!!

Εγώ είμαι λίγο στο τρέξιμο αλλά είμαστε νομίζα σε καλο σημείο...

Αααα Ηλέκτρα.....ο άντρας μου ήταν στο ΡΕΑ!!!!Μου το είπε αλλα το είχα ξεχάσει!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Νταιζάκι μου γλυκό να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! να το χαρείτε και να το δείτε μεγάλο κ υγιές μόνο χαρές να σας γεμίζει!!

τι όμορφη γέννα που είχες..!!!τσακ μπαμ!!! όχι σαν κ εμένα 13 ώρες πόνος!!!!

57 εκατοστά!!!!!!!!!!! εμείς τόσο είμασταν 6 μηνών!!!

Σήμερα έχει γενέθλια κ η Ηλέκτρα!!!είδες όμορφη;;;; δεν τα ξέχασα!!! χρόνια της πολλά λοιπόν κ από εδώ να είναι πάντα ευτυχισμένη κ να χαίρεται το αστεράκι της κ να κάνει σύντομα κ μια κοράκλα!!!!

Αυτά κουκλίτσες μου!!

να περάσετε καλά το τριήμερο που έρχεται - εμείς σίγουρα θα περάσουμε τέλεια;) θα σας τα πω άλλη ώρα!!! φιλάκια


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραααααααααα σε όλες!!!!

Καλησπέρα σε όλες!!!

ελπίζω να περνάτε σούπερ ειδικά τώρα με το καρναβάλι!!!

Εγώ είμαι λίγο στο τρέξιμο αλλά είμαστε νομίζα σε καλο σημείο...

Αααα Ηλέκτρα.....ο άντρας μου ήταν στο ΡΕΑ!!!!Μου το είπε αλλα το είχα ξεχάσει!!!

Καλά Νταιζάκι μου ο κόσμος είναι παρα πολύ μικρός!!!!:tongue::tongue:


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχει γενέθλια κ η Ηλέκτρα!!!είδες όμορφη;;;; δεν τα ξέχασα!!! χρόνια της πολλά λοιπόν κ από εδώ να είναι πάντα ευτυχισμένη κ να χαίρεται το αστεράκι της κ να κάνει σύντομα κ μια κοράκλα!!!!

Μαρινάκι μου χιλια ευχαριστώωωωωω και απο εδώ... (τρελή)!!!!


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!

Τί κάνετε?

Εμείς είμαστε μια χαρά!!!

Η μικρή Χιονάτη μας είναι ένα άγιο παιδί.....δεν το πίστευα ότι υπάρχουν τέτοια παιδιά. Κοιμάται συνέχεια και είναι πάρα πολύ ήσυχη!!

Αφού την ξυπνάω για να φάει ή για να την κάνω μπάνιο.

Ο Δημήτρης την λατρεύει!!!!Την χαιδεύει , προσπαθεί να παίξει μαζί της και γενικά ειναι πολύ γλυκός και τρυφερός.

Σήμερα πήρα και την μισοευχή οπότε θα αρχίσω να βγαίνω και από το σπίτι.

Θα κάνω ηρωική έξοδο στις κούνιες το απόγευμα!!:P:p:p


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Νταιζακι τι ωραια!!!!

Φτου, φτου στο κοριτσακι σου που ειναι ετσι ησυχο!!! Μπραβο και στον Δημητρη!!

Σας ευχομαι να συνεχισετε ετσι...

Χμ.. Να δω με εμας τι θα γινει...:rolleyes: Αλλα εχουμε ακομα λιγο καιρο...

ΥΓ: Η Μαρινα (η πολυγραφοτατη :) ) δεν μπορει να μπει στο φορουμ, εχει παρουσιαστει καποιο προβλημα με το λογαριασμο της

...

Παιρνει δικαιολογημενη απουσια ;)


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Hallo!!!

ολα οκ με το λογαριασμό μου, μου έστειλαν μειλ ότι κάποιο τεχνικό λάθος έγινε κ αποκαταστάθηκε..

νταιζάκι πολύ χαίρομαι που είναι αγγελούδι η μικρή, κ έτσι μπορείς να είσαι ήρεμη!!

βάλια απουσιά ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μεγάλη πήρες!!!!

κ εμείς θα πάμε παιδική χαρά με την πέπη την κυριακή (βολεύει; ) και θα το σκεφτούμε πααααααααααααρα πολύ αν σου το πούμε να κανονίσεις να έρθεις!!! (χαχαχαχαχ)


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...