Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ


maan

Recommended Posts

Hello girls! για τον άντρα σου Μαρίνα θα έλεγα οτι καλά κάνει και παρακολουθεί τα μαστόρια, γιατί μπορεί να σου κάνουν πολλές βλακείες εκει που δεν το περιμενεις. εμεις παθαμε κατα την ανακαινιση του σπιτιού και ... μαθαμε. τωρα για την γκρίνια, τι να πω- κλασικά εικονογραφημένα: περαστικά σας!!! Το εβελινακι καλά τα πάει, μπράβο της! αυτό που λες είναι πολύ συνηθισμένο, θέλουν το χρόνο τους να συνηθίσουν καινούριες τουαλέτες. εμείς ακομη και τωρα ξερεις ποσες φορες εχουμε false alarm εκτός σπιτιού; θελει υπομονη και φυσικά πολύ ενθάρρυνση! τι καλά να ξεμπερδέψεις ετσι νωρίς νωρίς.... και στα δικά μας!

Πέπη με τόσο μικρή κοιλίτσα και δεν χωράει η Κασσανδρούλα; μπορεί να εκμεταλλευτεί αυτήν του μπαμπά, βεβαιως βεβαιως!

νταίζη, τι λεει ο γιατρός σου, από διαστολή πως τα πας;


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 305
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Νταιζακι πως τα βολευεις με το κατσικακι σου?? Πως τον παιρνεις αγκαλια??

Η Κασσανδρα μου εχει 2 μηνες που εχει γινει πιο τρυφερη και θελει αγκαλιτσες και μπορει να θελει να καθησει στην αγκαλια μου και αρκετη ωρα αλλα δεν χωραει βρε κοριτσια...Και εχω ακομα...

Βασικά το πρόβλημα τα έχει το μωρό και όχι το κατσικάκι μου!!!

Δεν σταμάτησα στιγμή να τον έχω στην αγκαλία μου, ακόμα και σήμερα που πήγαμε σουπερμάρκετ, τον σηκώνω κανονικά ή ακόμα τον ανεβάζω στην μαμά μου που μένει απο πάνω.

Το μωρούλι μου όμως έχει στριμωχτεί στην δεξιά μεριά αφού από τα αριστερά κρατάω το κατσικάκι.

Και δεν έχω και καμία μικρή κοιλίτσα!!!

έχω βάλει 32 κιλά οπότε φαντάζεσαι τι εκτόπισμα έχω!!!:P:p:p

Ο μικρός από τότε που σταμάτησα τη δουλειά και είμαι στο σπίτι έχει γίνει αγνώριστος!!!

Τρυφερός πολύ, γλυκός και όλο χάδια!Πώς να του τα στερήσω!!!!

Το βράδυ θα πάω στον γιατρό και θα σας πώ νέα.

Μέχρι στιγμής είχα διαστολή 2 και αν γίνει κανένα θαύμα θα πάω κανονικά, αλλιώς την Τετάρτη θα μπώ στο μαιευτήριο και την Πέμπτη θα γεννήσω!

Τουλάχιστον θα έχω γεννηθεί εγώ Σάββατο των αποκριών και το κοριτσάκι μου Τσικνοπέμπτη!!!Κοινώς μάνα και κόρη θα είμαστε μεγάλα καρναβάλια!!!!!:P:p:p:p


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

άντε νταιζάκι!!! 1 κ σήμερα!!!!

μην έχεις άγχος (λέω εγώ τώρα που δεν είχα αγχωθεί καθόοοοολου:)) κ σύντομα θα έχεις αγκαλίτσα κ το κοριτσάκι σου...να απλωθεί κ αυτό το δόλιο λίγο εκτός κοιλιάς επειδή εκεί μέσα στριμώχτηκε!!!

και όπως είπαμε έτσι;

λαπτοπάκι στο μαιευτήριο κ τσουπ τσουπ τσουπ μηνυματάκι να μας πεις όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες!!

να τις διαβάσει κ η πέπη να προετοιμαστεί για τα δέοντα!!!

εμείς καλά.. ο αντώνης κλασσικά μυαλό δεν βάζει, κ βάλια μου, αν ήταν εκεί για να επιβλέπει δεν θα έλεγα τίποτα... ο (παντογνώστης) να μην τον πω αλλιώς...προχθές έβγαλε τον άνθρωπο που οδηγούσε το σκαφτικό μηχάνημα από τη θέση του επειδή ΑΥΤΟΣ ήξερε καλύτερα!!!! κατάλαβες για τί μιλάμε τώρα;;;;

αυτά για τώρα!!

περιμένω κ το αδελφάκι μου από εβδομάδα κ είμαι μες στην τρελλή χαρά:):)


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός από τότε που σταμάτησα τη δουλειά και είμαι στο σπίτι έχει γίνει αγνώριστος!!!

Τρυφερός πολύ, γλυκός και όλο χάδια!Πώς να του τα στερήσω!!!!

:):););););)

Aρα δεν νιωθεις καποια ενοχληση οταν τον εχεις αγκαλια? Εγω νιωθω σε καποια σημεια, και κυριως φοβαμαι μηπως κανω κατι κακο...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

.....

και όπως είπαμε έτσι;

λαπτοπάκι στο μαιευτήριο κ τσουπ τσουπ τσουπ μηνυματάκι να μας πεις όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες!!

να τις διαβάσει κ η πέπη να προετοιμαστεί για τα δέοντα!!!

Τι να προετοιμαστω βρε? Δεν περασε και τοσος καιρος... Νομιζω θυμαμαι αρκετα καλα... ;);)

Ασε που αυτο που με στενοχωρει και δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου ειναι το πως θα αφησω την Κασσανδρα μου...:(


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

evelini έχω τρελάθεί στα γέλια!!!Μα καλά να κατεβάσει τον άνθρωπο από το μηχάνημα???Μήπως είναι αρβανίτης???:P:p:p

kasi και εγώ θυμάμαι και γι'αυτό έχω περισσότερη αγωνία!!!

¨οσο για το μικρό που θα αφήσουμε πίσω δεν θέλω να το σκέφτομαι καν!!

Αφού στη σκέψη και μόνο πως θα μου τον φέρουν το μαιευτήριο να τον δώ με πιάνουν τα κλάματα!!!:roll:

Και να φανταστείς πως τον άφησα 3 μηνών όταν ξεκίνησα τη δουλειά και το καλοκαίρι 2 μήνες στο χωριο(βέβαια πήγαινα κάθε ΣΚ)

Αν δεν γεννήσω σήμερα λοιπόν Πέμπτη μεσημεράκι θα σας στείλω τα νέα μας!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

:):););););)

Aρα δεν νιωθεις καποια ενοχληση οταν τον εχεις αγκαλια? Εγω νιωθω σε καποια σημεια, και κυριως φοβαμαι μηπως κανω κατι κακο...

λένε πώς ο χειρότερος εχθρός του δεύτερου παιδιού είναι το πρώτο και μάλλον καταλαβαίνεις το γιατί!!

Και εγώ ένιωθα και νιώθω ενοχλήσεις όταν τον έχω αγκαλία αλλά δεν δίνω σημασία.

Η μικρή ΄΄εχει μαζευτεί στα δεξιά αφού με το αριστερό κρατάω τον μικρό!

άντε να γεννήσω να ξεδιπλωθεί το κοριτσάκι μου!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε Νταιζη με το καλο, τι ωραια να ξερεις οτι αυτριο τετοια ωρα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα :D:D:D:D:D

Μαρινα, μηπως ο αντρας σου κι ο αντρας μου ηταν διδυμα που χωριστηκαν στη γεννα; Δεν εξηγηται αλλιως... :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αντε Νταιζη με το καλο, τι ωραια να ξερεις οτι αυτριο τετοια ωρα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα :D:D:D:D:D

Λές εεεε?

Εγώ έχω αγχωθεί λιγάκι να σου πώ την αλήθεια............


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινα, μηπως ο αντρας σου κι ο αντρας μου ηταν διδυμα που χωριστηκαν στη γεννα; Δεν εξηγηται αλλιως... :P:p:p

τι να σου πω...αν κ ο δικός σου επιμένει να αλλάζει αυτός τις πάνες στα μωρά (όταν έιχατε ακόμα πάνες τουλάχιστον) επειδή αυτός το κάνει καλύτερα κ επιμένει ότι κάνει καλύτερα μπάνιο από σένα το μωρό επειδή εσύ δεν το προσέχεις αρκετά...εεε τότε...θα κάνω μια ερώτηση στον πεθερό μου...αν στα νιάτα του έκανε κανένα ταξιδάκι προς τα λονδίνα:):):)

νταιζάκι γεννάμεεεεεεεεεεε???????????


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά εμένα ο άντρας μου δεν έχει τέτοιες λόξες (ειδικά αυτό με την πάνα και το μπάνιο, Μαρίνα, μακάρι να το είχε!!!)

Νταιζάκι εκεί που θα στεναχωριέσαι για το κατσικάκι σου, πολύ όμως, θα είναι όταν θα τον πιάνουν οι ζήλιες για τη μικρή... Ασε, θα τα δεις!

Περιμένουμε νέα σου το μεσημεράκι!

Εμείς πήγαμε για σκι πάλι χθες, με την Αμαλία αυτήν τη φορά, η οποία έκανε την πρώτη της απόπειρα. Ενθουσιάστηκε και νομίζω καλά τα κατάφερε, στην ευθεία βέβαια μόνο, αλλά μια χαρά πήγαινε και μοναχούλα της! Μια πρωταθλήτρια γεννήθηκε...Χιχι

Καλημέρα!!!


.pngnefDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλια κι εμενα ο δικος μου δεν ασχολειται με το θεμα 'πανα' αλλα μαλλον εγω φταιω γι αυτο. Κανεις δεν μπορει να αλλαξει την πανα καλυτερα απο μενα....Χαχαχαχα!!:D:D

Το μπανιο ομως τους τελευταιους 2 μηνες το κανει ο μπαμπας μας. Εγω απλα ντυνω (και βαζω την πανα...;))

Μπραβο στην Αμαλια την πρωταθλητρια!!!!

Καλα κανετε και την παιρνετε μαζι σας...


tLPhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιές!!!

τι κάνετε;

το νταιζάκι πρέπει να γέννησε...κ όπου νάναι θα βγαίνει κ από το μαιευτήριο!!

άντε να μας πει τα νέα για το νέο μωράκι:):)!! κ πώς το πήρε κ το αγοράκι της..!!


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...