Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Δεν το "έστρωσε" κιόλας αλλά χιονίζει με χοντρες νιφάδες μάλιστα!

Αθήνα, νότια προάστεια στα βορεια θα το στρώνει σιγά-σιγά (αλλα με αυτό τον αέρα λίγο δύσκολο)!!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κι εγώ νότια προάστια είμαι!!! Ο Υμηττός έχει ασπρίσει, έτσι; Και, όντως, κάτι ψιλορίχνει. Κοιμάται η μικρή και δεν είχα καν ανοίξει παράθυρα!

Σ' ευχαριστώ αγγελιαφόρε υπέροχων νέων!:-P


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάντως το "χοντρο" ρίχνει! :-)

Θέλω να ξυπνήσω την μικρή για να το δει!!!

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μας έφεραν ξύλα για το τζάκι :-(

Φτιάχνω φουντουκοσοκολατόπιτα τώρα!!!!!!!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φτιάχνω φουντουκοσοκολατόπιτα τώρα!!!!!!!

:shock::shock::shock:

Μήπως είσαι στον παράδεισο;;; Χιονίζει αρκετά και ψήνεται φουντουκοσοκολατόπιτα;

Τι μου 'κανες! Δεν την γλυτώνω την επιδρομή στο φούρνο της γειτονιάς. Κι όχι τίποτα άλλο αλλά θα πρέπει να βγάλω και τη μικρή έξω μες στο κρύο.

(Για τα τελευταία 3 κιλάκια που πρέπει να χάσω, ούτε κουβέντα :cool:)


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κι εγώ μόνη μου χαζοχαίρομαι οι άλλοι κοιμούνται!

Πρώτη φορά δοκιμάζω να φτιάξω δεν ξέρω αν θα μου πετύχει!! Αν γίνει καλή σε κερνάω :-)

Το μόνο γλυκό που φτιάχνω γενικά είναι κέικ!

Ξύπνησα πολύ χαρούμενη σήμερα........θα βάλω και τραγουδάκια σε λίγο!

Εγώ λέω να την βγάλω την μικρή μετά της είχα πάρει και ένα σετ σκουφάκι-γαντάκια από H&M με 7.5 ευρώ και τα λυπήθηκα κιόλας γιατί λέω που θα τα βάλει? Αλλά να τώρα δικαιώνεται η αγορά μου!!!!!!!!!!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάντως το "χοντρο" ρίχνει! :-)

Θέλω να ξυπνήσω την μικρή για να το δει!!!

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μας έφεραν ξύλα για το τζάκι :-(

Φτιάχνω φουντουκοσοκολατόπιτα τώρα!!!!!!!

δώσε συνταγή τώωωωωωωωωωρα!:shock:;):)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, λοιπόν, δεν είμαι η μόνη τρελή που θα βγάλει το παιδί στο ψύχος!

Κι εγώ χθες της πήρα από το H&M σκούφο. Αυτό που είχε και αυτάκια σαν αρκούδι.

Οσο για το κεράσμα, είσαι σίγουρη; Δεν είμαι και πολύ εγκρατής όταν πρόκειται για γλυκό :rolleyes:!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πάρω εγώ τα εύσημα της συνταγής σας παραθέτω το λινκ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=32925&page=2

Ποστ #38!!!!!!!!!!!

Μου βγήκε πολύ καλή!!!!!!!

Σεβη δοκιμασε την!

Κικι φάγαμε το μισό ταψί και βγαίνουμε για Τα-Τα!

Ωραιο το σκουφάκι το είχα δει!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Ήρθε τελικά ο χειμώνας! Μέχρι κι εδώ στον Πειραιά έριξε νυφάδες χιονιού και καταχάρηκε το παιδάκι μου. Και βέβαια θα βγούμε όλοι έξω κρίμα να χάσουμε τέτοια ευκαιρία.

Πάντως ξεκινήσατε την ημέρα πολύ καλά, με ωραία γλυκάκια!!! Μπράβο κορίτσια, δεν σας πτοεί τίποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλο χειμωνα κοριτσια επιτελους μια ασπρη μερα.Χρειαζεται πολυ ψαξιμο για να βρουμε το τοπικ εδω μεσα.Τι καλα που ειμασταν στο φορουμ τεσπα.Αντε να δουμε και εδω ωραιες ιδεες.

Link to comment
Share on other sites

καλο χειμωνα κοριτσια επιτελους μια ασπρη μερα.Χρειαζεται πολυ ψαξιμο για να βρουμε το τοπικ εδω μεσα.Τι καλα που ειμασταν στο φορουμ τεσπα.Αντε να δουμε και εδω ωραιες ιδεες.

Ειμασταν! Καλα το'πες.....που ειναι οι φωτογραφιες μας, οι τοσες ιδεες,τοσα ποσταρισματα, παραθεσεις, αντιπαραθεσεις...... τοοοοση "δουλεια" ......χαρμα οφθαλμων!!! Εμπαινες για μιση ωριτσα και χαζευες, κυριολεκτικα και μεταφορικα!Εκεινος ηταν ρυθμος των Χριστουγεννων, οχι εδω:cry::cry::cry:

Υ.Σ Σορυ, αλλα δεν θελω να θιξω κανενα απο τα κοριτσια που ειναι εδω, μην το παρετε προσωπικα...


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειμασταν! Καλα το'πες.....που ειναι οι φωτογραφιες μας, οι τοσες ιδεες,τοσα ποσταρισματα, παραθεσεις, αντιπαραθεσεις...... τοοοοση "δουλεια" ......χαρμα οφθαλμων!!! Εμπαινες για μιση ωριτσα και χαζευες, κυριολεκτικα και μεταφορικα!Εκεινος ηταν ρυθμος των Χριστουγεννων, οχι εδω:cry::cry::cry:

Υ.Σ Σορυ, αλλα δεν θελω να θιξω κανενα απο τα κοριτσια που ειναι εδω, μην το παρετε προσωπικα...

Ενας ενας....μη σκουντιοσαστεεεεεε:PPPP


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, λοιπόν, δεν είμαι η μόνη τρελή που θα βγάλει το παιδί στο ψύχος!

Κι εγώ χθες της πήρα από το H&M σκούφο. Αυτό που είχε και αυτάκια σαν αρκούδι.

:rolleyes:!

ΜΗν ανυσηχείς 09"00 είμασταν και οι τρείς στο αυτοκινήτο και πήγαμε Carrefour αγοράσαμε απο τα next καινούριο σκουφάκι και γαντάκια πληρώσαμε λογαριασμούς πήραμε και σοκόλατες καθότι κρύο αρα χρειάζεται και σοκολάτα πήγαμε και βόλτα στον Κορυδαλλό και γυρίσαμε.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...