Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια για πείτε πήγε καμία Badminton ,εγώ πήγα Παραμυθούπολη γκάζι αλλά πιστέυω ότι τα πιτσιρίκια για να το ευχαριστηθούν πρέπει να είναι τουλάχιστον 4χρονών και ουσιαστικά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιαστηκα.:(Κρίμα τα 24? που δώσαμε αν όλα πάνε καλά αυτη την βδομάδα θα επισκεφτούμε και άλλα.:D:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους!!

διαβάζω καιρό την συζήτηση, αλλά μόλις σήμερα είπα να γράψω.....

κατ΄αρχήν τύπωσα την φοβερή φουντουκόπιτα και σήμερα που θα πάω σούπερ μάρκετ θα πάρω τα υλικά, ελπίζω να τα καταφέρω (έφτιαξα κάτι μελομακάρονα το σ-κ......πολύυυυυυ μέτρια......ο άντρας μου είπε να τα χαρίσω, στους γονείς μου άρεσαν αλλά τί να πουν, ευγενικοί ήταν μάλλον !!!)

λοιπόν, έχω την εξής ερώτηση: έχετε καμία πρόταση για ανήμερα των Χριστουγέννων? Έλεγα να καλέσουμε κόσμο αλλά ο σύζυξ δεν πολύ θέλει (τώρα τελευταία έχουμε συνέχεια κόσμο στο σπίτι) Ξέρετε κάτι (προς τα βόρεια κατά προτίμηση) για βόλτα, φαγητό και όλα αυτά με παιδιά?

Σκεφτόμουν το badminton αλλά μου πέφτει λίγο μακριά.

Δεν ξέρω τί θα κάνουμε και έχω αγχωθεί λιγάκι. Θα ήθελα να ξεφύγουμε από τα συνηθισμένα για 1 ημέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...