Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts

Γειά σας κι από μένα!

Καλά δεν βλέπω την ώρα να τελειώσει ο Νοέμβρης για να στολίσω!!!

Βέβαια με τον μικρό μου σήφουνα δεν ξέρω τι θα κάνω που ότι βλέπει και του κάνει εντύπωση το θέλει εδώ και τώρα!!! Να δω που θα χώσω το δέντρο μας που είναι και δύο μέτρα!!!

Η φωτογραφία όνειρο capuccino decaf!

Περιστεράκι με το καλό να γιορτάσετε φέτος και να στολίσετε όλοι μαζί!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω παλι ετσι οπως ειμαι σημερα.... Το μονο μερος που θα με ανακουφιζε ειναι αυτο: 28081-bigthumbnail.jpg

Να καθομαι στο παραθυρο με μια ζεστη κουπα καφε, τα τσιγαρα μου και να μην ακουγεται κιχ..........

Επαναφορα στην πραγματικοτητα τωρα ομως......


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

sweet-february, πατρίδα, ψηλά το κεφάλι!!!

Πήρα ιδέα από το προηγούμενο ποστ σου με τις συνταγές και λέω κι εγώ να γράψω μια μέρα καναδυό συνταγές χριστουγεννιάτικες που τις έχω δοκιμάσει με επιτυχία.

Φέτος εκτός από τα κλασικά γλυκά που σκέφτομαι να φτιάξω(κουραμπιέδες, μελομακάρονα), λέω να φτιάξω σοκολατάκια, που τα έχω ξαναφτιάξει στο παρελθόν κι είναι πολύ εύκολα.Επίσης θέλω να φτιάξω cupcakes και να τα στολίσω με γλάσο σοκολάτα μαύρη, λευκή και τρούφα πολύχρωμη.Δεν έχω ξαναφτιάξει, ούτε την κατάλληλη φόρμα έχω, αλλά έχω λυσσάξει να τα φτιάξω και θα τα φτιάξω.

Εχετε καμιά καλή συνταγή;Ή μήπως να φτιάξω απλά ζύμη για κέικ και να την μοιράσω στα φορμάκια;Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω;

Link to comment
Share on other sites

Έχω βγάλει ένα πρόγραμμα προκειμένου αρχές Δεκέμβρη να είμαι πανέτοιμη και στολισμένη.

Και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

Μοιράσου το, μοιράσου το :D!

Χρειάζομαι μια κλωτσιά για να ξεκολλήσει το μυαλό μου από τη μαυρίλα που ζούμε!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θέλω να φτιάξω cupcakes και να τα στολίσω με γλάσο σοκολάτα μαύρη, λευκή και τρούφα πολύχρωμη.Δεν έχω ξαναφτιάξει, ούτε την κατάλληλη φόρμα έχω, αλλά έχω λυσσάξει να τα φτιάξω και θα τα φτιάξω.

Εχετε καμιά καλή συνταγή;Ή μήπως να φτιάξω απλά ζύμη για κέικ και να την μοιράσω στα φορμάκια;Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω;

κι εγω εδω!

cupcakes ακουσα?

...λοιπον τα χω ξαναδειξει στο παρεντς αλλα δειτε τα κι εδω κ η συνταγη ειναι ευκολη!

6200417662_16b797ed51_z.jpg

χρειαζεστε μονο ενα πακετακι αλευρι κοκκινο μυλοι κρητης ειναι μιγμα για κεικ και μαφιν. σε αυτο προσθετεις μονο νερο και λαδι και αν θελεις και τιποτα δικο σου (καρυδια, κουβερτουρα, κακαο κλπ) και σε 10' ειναι ψημενα. μπορεις να παρεις χαρτινα φορμακια στα οποια βαζεις πολυ λιγο μεσα γιατι φουσκωνει απιστευτα.

Τωρα για το γλασσο εγω πηρα απο βασιλοπουλο το ετοιμο betty crocker. υπαρχει σε λευκο που το χρωματιζεις αν θελεις με χρωμα ζαχαροπλαστικης και το σοκολατα που ειναι σκουρα σοκολατα. απο τρουφα παιρνεις οτι θελεις μετα!!!! ειναι γευστικοτατα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω θελω να φτιαξω φετος ωραια πραγματακια και να στολισω , γιατι περυσι καναμε γιορτες με το αστερακι μου στο νοσοκομειο, οποτε της το χρωσταω διπλα!!!ναμαστε καλα κοριτσια και να εχουμε υγεια!!!και με ολα αυτα που γινονται γυρω, να βρουμε ομορφες και οικονομικες λυσεις για γλυκα , δωρα, κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Εχουν βάλει χριστουγεννιάτικα και το ΙΚΕΑ και το jumbο τώρα όσο αφορά τα ρολόγια είναι μούφα εντελώς είναι χάρτινα αφορούν μόνο μία βδομάδα και κάθε μέρα κολλάς ένα καινούργιο είναι περίπου σαν το πάσο του αλλού μόνο που το κούμπωμα είναι αυτοκόλλητο.Μια χαζομάρα εντελώς.Πάντως καλές γιορτές να έχουμε μπας και γελάσει λίγο το χειλάκι μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες - όλους. Ξέρετε αν τα ΙΚΕΑ κ τα jumpo έβγαλαν χριστουγενιάτικα;

Καλημέρα κορίτσιααααααα!!!!

Για τα jumbo δεν ξέρω, αλλα τα ικεα έβγαλαν!!!!;)

ΞΩΤΙΚΟΥΛΙΑ των Χριστουγέννων που ειστε?????

Αντε να μαζευόμαστε:P


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια τι καλα που ανοιξε αυτο το θεμα επιτελους να τα λεμε απο εδω...Σημερα θα παω εγω τζαμπο κ ειμαι πολυ χαρουμενη ανοιξε στην περιοχημας (γιαννιτσα) κ ειναι τεραστιοοοο

Link to comment
Share on other sites

Θα μαζευτούμε φέτος ξωτικά?

Εγώ ήδη έχω αρχίσει προετοιμασίες, λίστες και αγορές.

Ρίξτε μια ματιά στο blog μου για χριστουγεννιάτικες "μυρωδιές"!

http://apospitimeagapi.blogspot.com/


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα κορτσουδια των Χριστουγεννων!!!:D

Τι κανετε,ειστε ολες καλα?:D

Ετοιμαζομαι κι εγω για τον στολισμο των ημερων!!!:D

και απο χθες μου μπηκε στο μυαλο να κανω κουραμπιεδες,να ¨μυρισει¨ λιγακι Χριστουγεννα!

1769173cl3jsgbglk.gif


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...