Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κοριτσια τι ωραια ατμοσφαιρα !!!!!χρονια πολλα λοιπον σε ολους@!!!! κρατιεμαι πολυ να μην στολισω κ σημερα περιμενω μεχρι το αλλο σ;αββατοκυριακο να στολισω το σπιτακι μου!!!:P:p:p:p προς το παρον αυτο απο εμενα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολεεεε, αρχίσαμε να μαζευόμαστε, λοιπόν ελάτε να γεμίσουμε τις σελίδες με ατέλειωτα ωραία χριστουγεννιάτικα θέματα. Έτσι να ανέβει λίγο η διάθεσή μας. Συνήθως στολίζαμε στο πατρικό μου του Αγίου Σπυρίδωνα στη γιορτή του μπαμπά μου, από τότε που παντρεύτηκα στολίζω κοντά στου Αγίου Νικολάου, φέτος θα στολίσω κοντά στις 4 Δεκέμβρη. Κορίτσια θέλετε να ανεβάσουμε φώτο από τα στολίσματά μας;

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ήδη στολίσαμε από το προηγούμενο ΣΚ :P:p:p

Χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια παίζουν εδώ και ένα μήνα και φτιάξαμε τα μπισκοτόσπιτα.... αρχίσαμε να τα τρώμε κι όλας. χιχιχι

Από νωρίς στο πνεύμα των Χριστουγέννων;)


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας ξωτικά των Χριστουγέννων!Γινόμαστε ωραία παρεούλα!!

Μπράβο σε όσες στόλισαν ήδη και στην χρυσοχέρα που έφτιαξε το μπισκοτόσπιτο!!

Καλέ nirma, πώς μπόρεσες;

Ειχα δει κάποτε πώς φτιάχνεται και μου φάνηκε βουνό

Λέω να στολίσω το ερχόμενο Σ/Κ

Φέτος θα γιορτάσει πρώτη φορά κι ο γιόκας μου γενέθλια!!

Κάτι σε οικογενειακό κύκλο σκέφτομαι να κάνω...

Οι ιδέες σας για κεράσματα και φαγάκια είναι ευπρόσδεκτες...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξωτικά των Χριστουγέννων!Γινόμαστε ωραία παρεούλα!!

Μπράβο σε όσες στόλισαν ήδη και στην χρυσοχέρα που έφτιαξε το μπισκοτόσπιτο!!

Καλέ nirma, πώς μπόρεσες;

Ειχα δει κάποτε πώς φτιάχνεται και μου φάνηκε βουνό

Λέω να στολίσω το ερχόμενο Σ/Κ

Φέτος θα γιορτάσει πρώτη φορά κι ο γιόκας μου γενέθλια!!

Κάτι σε οικογενειακό κύκλο σκέφτομαι να κάνω...

Οι ιδέες σας για κεράσματα και φαγάκια είναι ευπρόσδεκτες...

Μπισκοτοσπιτα υπάρχουν στο ΙΚΕΑ και απλά τα συναρμολογείς με ζάχαρη.;)

στην συνέχεια φτιάχνεις γλάσο ...πολύ εύκολα ;)

και αγοράζεις καραμέλες και σοκολάτες και αφήνεις τα παιδιά να αυτοσχεδιάσουν. Θα ανεβάσω φωτο να δείτε τις δημιουργίες των παιδιών μου :-D:grin::-D


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!!

Περίμενα πως και πως να ανοίξει θέμα Χριστουγεννιάτικο!!!!

Θα ήθελα βοήθεια σχετικά με το που μπορώ να βρω Χριστουγεννιάτικο δέντρο μεγάλο σε οικονομική τιμή... Ή αν γνωρίζεται κανέναν που να πουλάει το παλιό του!!!!

Επίσης έβαλα προς ανταλλαγή τα παλιά μου στολίδια!!!! Αν έχετε κι εσείς κάτι που θέλετε να ανταλλάξετε βάλτε μια φωτό!!! http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2219598

Έχετε καμιά ιδέα με τι χρώματα να παίξω;;; Θέλω να ξεφύγω από το κόκκινο χρυσό που είχα πέρσυ... και να πάω σε λευκό - ασημί.... και "θαλασσί":rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αχ πείτε καμιά ιδέα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπισκοτοσπιτα υπάρχουν στο ΙΚΕΑ και απλά τα συναρμολογείς με ζάχαρη.;)

στην συνέχεια φτιάχνεις γλάσο ...πολύ εύκολα ;)

και αγοράζεις καραμέλες και σοκολάτες και αφήνεις τα παιδιά να αυτοσχεδιάσουν. Θα ανεβάσω φωτο να δείτε τις δημιουργίες των παιδιών μου :-D:grin::-D

Πες μου έτσι...

Είχα δει σε ένα μπλογκ μαγειρικής πώς φτιάχνεται, με πατρόν!!!

Τι ωραία!!

Πού να το βρω το ΙΚΕΑ όμως...

Link to comment
Share on other sites

ladyc κι εγώ τις πρώτες χρονιές στόλιζα το δέντρο σε κόκκινο - χρυσό. Όταν το βαρέθηκα άρχισα να αγοράζω στολίδια σε διάφορα χρώματα και πήρα και κάποια μικρά αρκουδάκια και κουκλάκια που είχε η κόρη μου και τα κρεμάσαμε κι αυτά στο δέντρο καθώς και διάφορες κατασκευές που έφτιαχνε στον παιδικό. Το αποτέλεσμα είναι ένα πολύχρωμο δέντρο με ποικιλία στολιδιών που εγώ προσωπικά δεν τα βαριέμαι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ladyc κι εγώ τις πρώτες χρονιές στόλιζα το δέντρο σε κόκκινο - χρυσό. Όταν το βαρέθηκα άρχισα να αγοράζω στολίδια σε διάφορα χρώματα και πήρα και κάποια μικρά αρκουδάκια και κουκλάκια που είχε η κόρη μου και τα κρεμάσαμε κι αυτά στο δέντρο καθώς και διάφορες κατασκευές που έφτιαχνε στον παιδικό. Το αποτέλεσμα είναι ένα πολύχρωμο δέντρο με ποικιλία στολιδιών που εγώ προσωπικά δεν τα βαριέμαι.

Εγώ πήρα προίκα τα στολίδια που είχαμε στο πατρικό μου ΚΑΙ το δέντρο, μιας κι η μαμά μου βαριόταν να στολίζει

Αλλωστε τα είχα πάρει η ίδια πριν από καμιά 15αριά χρόνια

Είναι κυρίως κόκκινο και χρυσό τα χρώματα που κυριαρχούν, αλλά έχω και ξύλινα πολύχρωμα στολίδια, ακόμα και στολιδάκια από συσκευασίες δώρων που μου εχουν κάνει χρησιμοποιώ

Μου αρεσουν πολύ και δεν τα βαριέμαι

Link to comment
Share on other sites

Πες μου έτσι...

Είχα δει σε ένα μπλογκ μαγειρικής πώς φτιάχνεται, με πατρόν!!!

Τι ωραία!!

Πού να το βρω το ΙΚΕΑ όμως...

Θα πάω αύριο κιόλας στο ικεα να πάρω μπισκοτόσπιτα!!! Νομίζω πως έχουν βγάλει και πολλά χριστουγεννιάτικα!!! Πήγα το Σάββατο για να πάρω παγωτό μηχανής από το ικεα...:rolleyes::rolleyes: και δεν πήγα πιο μέσα να δω τι παίζει από χριστουγεννιάτικα!!! Πάντως ο κόσμος έφευγε με καρότσια full!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αύριο κιόλας στο ικεα να πάρω μπισκοτόσπιτα!!! Νομίζω πως έχουν βγάλει και πολλά χριστουγεννιάτικα!!! Πήγα το Σάββατο για να πάρω παγωτό μηχανής από το ικεα...:rolleyes::rolleyes: και δεν πήγα πιο μέσα να δω τι παίζει από χριστουγεννιάτικα!!! Πάντως ο κόσμος έφευγε με καρότσια full!!!

ζηλεψα τωρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...