Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Vassiliki Hoff είπε:

      Κατάλαβα αλλά ο γιατρός κανονικά ενημερώνει σίγουρα η αλλιώς η κλινική ποσά γονιμοποιήθηκαν πολύ πριν την ΕΤ ειδικά με τη δότρια απορώ πως και δεν την ενημέρωσαν και σε αυτή τη περίπτωση ακυρώνουν τη προσπάθεια και δίνουν άλλη !! Άλλη προσπάθεια η άλλη δότρια ! Έτσι μας είπαν όταν πήγαμε για ενημέρωση !

      Μάλλον είναι θέμα κέντρου τελικά. Κι εμένα δλδ που πήγαν καλύτερα τα πράγματα, μια μέρα πριν με είχαν ενημερώσει για τον αριθμό και την ποιότητα των γονιμοποιημένων ωαρίων και το πόσα μου είχαν αντιστοιχίσει συνολικά. Στη φίλη μου δε, που πήγαν όλα λάθος, της το είπαν τη μέρα που ανέβηκε Αθήνα για την ετ.....

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Φλασιά εν μέσω πυρετού: χάσαμε Ευδοκία, Belladonna και την κοπέλα με τα δίδυμα, Jean?

@Pola: την ώρα που βλέπεις το φτηνό το κλείνεις, μέχρι να το σκεφτείς εσύ, εννοείται ότι σε πρόλαβε ο επόμενος! Δεν έγιναν πιο ακριβά, απλώς πρόλαβαν και βούτηξαν όλα τα φτηνά. Ξανθιά :mrgreen:


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχθές η μικρή μου έβγαλε κάτι εξανθήματα στην κοιλίτσα και σήμερα το πρωί φούντωσε ακόμα πιο πολύ απο τη μέση και πάνω.Την τρέχαμε κι'αυτή στο γιατρό πρωί-πρωί και μας είπε οτι είναι αντίδραση του πυρετού που είχε κάνει προχθές.Δεν είναι κάτι σοβαρό και μας έδωσε ΄2 αλοιφούλες μαζί και zirtek σταγόνες πρωί-βράδυ για 5 μέρες.
Κι εμένα έβγαλε στον λαιμό κοκκινίλες και τρόμαξα μήπως είναι από αυγό (χθες έφαγε αυγό πρώτη φορά). Μετά θυμήθηκα αυτό που έγραψες. Πήρα τον γιατρό και μου είπε κι αυτός από πυρετό. Κάπως έτσι είναι (δεν φαίνεται και καλά). Πάντως δεν πιάνω σπυθουράκια, είναι σαν... χμμμ σα να έκανε αλλεργία σε κάτι ή σα να τον έγδαρε φερμουάρ.

post-19114-14825440084762_thumb.jpg


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

@Pola: την ώρα που βλέπεις το φτηνό το κλείνεις, μέχρι να το σκεφτείς εσύ, εννοείται ότι σε πρόλαβε ο επόμενος! Δεν έγιναν πιο ακριβά, απλώς πρόλαβαν και βούτηξαν όλα τα φτηνά. Ξανθιά :mrgreen:

Χα! Αυτό εννοούσα χρυσό μου!!! Χρόνια στο κουρμπέτι!!:mrgreen::mrgreen:


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Καλη Μεγαλη Εβδομαδα!!

ΣΤΑΧΥ ευτυχως διαβασα πως καλα τα νεα απο το γιατρο ομως ηρεμησε και λιγο δεν θελει στενοχωρια..ολα θα πανε καλα στο τελος!!:):)

ChristinaGRZ αν εννοεις εμενα δεν χαθηκα αλλα δεν εχω χρονο βρε κοριτσια καθολου ..:(:(

ΧΡΙΣΤΙΝΑ περαστικα να ειναι..:P:p

mantinop τι καλα που πας για ψωνια.. καλες αγορες..

Εμεις σταθερα γκρινιαζουμε ασυστολα και εχουν φουσκωσει και τα 4 πανω δοντια και γενικα γινεται χαμος.. Η μικρη δεν τρωει τιποτα αλλα κυριως μου εχει κοψει το γαλα οποτε κατεληξα στη λυση της απογευματινης κρεμας με γαλα..Τι να κανω η κουρασμενη μανα?? Ευτυχως μολις κοιμηθηκαν και θα αραξω λιγο.. θα υα λεμε..


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις επιστρέψαμε γεμάτοι τσάντες...;)

Πήραμε παπούτσια...φοβερά και όμορφα Νο 21...και γαλάζια γυαλιά ηλίου. Στα οπτικά τρελαθήκαμε στο γέλιο...ο πιτσιποπάκος κοιταζότανε στον καθρέπτη με τα γυαλιά και κορδονότανε..:tongue::tongue::tongue:

Αγοράσαμε και κασκέτο και από το benetton μπλούζα, πουκάμισο καρό και ζακέτα μπλε με φερμουάρ.

Δύο παντελόνια τζην και ένα βαμβακερό πουλόβερ Christian Dior...:rolleyes:... και κάλτσες και φανελάκια από το ίδιο μαγαζί.

Κουραστήκαμε όμως και ήπιαμε και καφεδάκι στην πλατεία Γεωργίου. Τα επόμενα ψώνια θα τα κάνουμε την Μ. Πέμπτη για να μπορέσουμε να κάνουμε κομψές εμφανίσεις το Πάσχα...μη μας δει και κανα όμορφο κοριτσάκι και δεν ήμαστε καλοντυμένοι:rolleyes:

Περάσαμε και από τον γιατρό και ζυγιστήκαμε...9210...καλός είναι:D..θα τον κρατήσω...:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια

αυτή η εβδομάδα προβλέπει πολύ τρέξιμο σημερα πηγα ψώνισα την βαφτιστικια μου αυριο θα βγω για τον μικρο ,για την νονα μας και για παπουτσια για μενα για την βαφτιση,περιμένω και τα προσκλητήρια να ετοιμαστούν για να τα γράψω,ευτυχώς δουλεύω μεχρι την Μ.πέμπτη.

Αρχισε και κανει παλαμάκια ο μικρος μου και εχει πολυ γέλιο ,κρατάει και το μπουκάλι και πίνει μονος του το γαλα γιατι νερό πίνει εδω και καιρο μονος ειναι πιο μικρο το μπουκαλι ,μεγαλωσε ο λουκουμακος μας.

σας ζαλισα κορίτσια sorry.


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Θέλω κ εγώ να πάω για ψώνια όχι για τη μικρή όμως(αυτή έχει ρούχα μέχρι να πάει 2 χρονών) για μένα θέλω να πάω που δεν θυμάμαι πότε ψώνισα τελευταία...:rolleyes: Σήμερα μάλλον θα πάμε να πάρουμε κ τα διαβατήρια μας να κλείσουμε τα εισιτήρια για Γερμανία κ μετά πρέπει να ξεκινήσω να οργανώνομαι να δω τι ψώνια έχω να κάνω κ δώρα κ τα σχετικά...;)

Δεν ξέρω κ τι να κάνω στης μικρής τη γιορτή το κειτερινγκ απορρίφθηκε από τον άντρα μου γιατί κάποιοι μας είπαν ήδη ότι δεν θα μπορέσουν να έρθουν κ επειδή πέφτει και Παρασκευή μην πληρώνουμε τσάμπα κ τα φάει ο κουβάς στο τέλος! Μου λέει να πάρω ποτά κ διάφορα αλμυρα σφολιατοειδή κ γλυκά από το φούρνο κ τέλος.....:rolleyes:

Η μικρή έχει εμβόλιο σήμερα αλλά θα την πάνε η γιαγιά κ ο παππούς γιατί δεν γινόταν να λείψω σήμερα επικρατεί ένας πανικός.....

Χριστινάκι περαστικά στον γόη!!!

Επεξεργάστηκαν by anna_ath

sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!!!! Χθες λόγω απουσίας την Παρασκευή έπηζα οπότε δε μπόρεσα να σας γράψω, διάβασα όμως όλα τα νέα σας.

staxioforina να μην έχεις άγχος, να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε μια χαρά, όλες σου στέλνουμε μόνο θετικές σκέψεις

Pola χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα για το Βαγγελάκο σου, να τον χαίρεσαι:tongue::tongue::tongue:

irini83 έρχεται κι άλλος κορίτσαρος ε?!?!!?!? Μπράβο Μπράβο και μην ανησυχείς για τις εξετάσεις, θα το παρακολουθείς, αν σου πουν θα κάνεις και άμνιο και όλα θα πάνε περίφημα

Κασσιανή τι έγινε με τις εξετάσεις του άντρα σου όλα καλά?!?!?! Την ιστορία με το αυτοκίνητο δε θα τη σχολιάσω, τέτοια γκαντεμιά και τέτοια απατεωνιά τι να πώ!!!!!

Τα δικά μας τα νέα μια χαρά, περάσαμε ένα τετραήμερο σούπερ, με καλή παρέα, πολύ φαγητό και ευτυχώς με καταπληκτικό καιρό οπότε τη βγάλαμε συνέχεια στη βεράντα με τα δυο μπεμπέκια να παίζουν. Επιτέλους το γοργονίδιο άρχισε να τη συνηθίζει την ξαδέρφη και να κάνει κάποιες πρώτες προσπάθειες επικοινωνίας μαζί της αντί να κλαίει μόλις τη βλέπει ή ακόμη χειρότερα να της ρίχνει κατραπακιές :tongue::mrgreen::tongue::mrgreen:

Από χθες το πρωί βέβαια έχει δέκατα όλη μέρα αλλά με πολύ καλή διάθεση, παίζει γελάει κλπ. και με αμείωτη όρεξη για φαγητό οπότε λέω να μην ανησυχήσω και απλά να το παρακολουθώ, να δω πώς θα πάει. Μπορεί να την ψιλοάρπαξε την Κυριακή την ώρα που βγήκαμε από το καράβι στο Λαύριο και περιμέναμε το Βασίλη να βγάλει το αυτοκίνητο. Ελπίζω μόνο να μη χειροτερέψει:confused::confused::confused:

Και τα τελευταία νέα μας γιατί σας ζάλισα πρωί πρωί, τελικά τα βαφτίσια θα τα κάνουμε Αθήνα μιας και δε μας βγαίνει τελικά η Τζιά με τραπέζι για όλους και έτσι θα το κάνουμε στο Θησείο και μετά τραπέζι μόνο με τους νονούς. Εντάξει δε μπορώ να πω, στην αρχή μου κακοφάνηκε γιατί το είχα φτιάξει μέσα στο κεφάλι μου, αλλά μετά σκέφτηκα ότι έτσι θα μπορώ να καλέσω περισσότερο κόσμο και θα είναι και πιο εύκολο να έρθουν όλοι και επιπλέον ότι την ατμόσφαιρα την κάνουν οι άνθρωποι και όχι το μέρος οπότε τώρα ξεκινάω βουρ ετοιμασίες και πρώτα πρώτα να κλείσω την εκκλησία. Για πείτε μου ρε κορίτσια τι είναι καλύτερα λέτε Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή πρωί?!?!?!?


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites

1458231f0kp0aan4s.gif

Καλημερα κοριτσια!

Εμεις σημερα το απογευμα θα παμε για ψωνια με τους νονους. Εγω γενικα προσπαθω να αποφευγω οσο μπορω τα μαγαζια αυτες τις μερες, γιατι γινεται χαμος, και ψωνιζω μονο τα απαραιτητα για το σπιτι. Πηρα για τους νονους τσουρεκι Τερκενλης και σοκολατακια Λεωνιδας. Δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξω ουτε τσουρεκια, ουτε κουλουρακια, γιατι δεν προλαβαινω. Εξακολουθω και μαγειρευω ξεχωριστα για τον καθενα, και τωρα εχουν προστεθει και τα νηστισιμα γλυκα, γιατι ο αντρας μου παθαινει "υπογλυκαιμιες" τα βραδια και ολο και θελει να μασουλαει κατι, ενω ο Αντωνης θελει παντα να υπαρχει κρεμα βανιλια στο σπιτι!

Αυτο που δε μπορω να συνηθισω και που μου λειπει πολυ με τα παιδια, ειναι που ειναι αδυνατο να παρακολουθησω τις ακολουθιες στην εκκλησια. Δεν καταλαβαινω τιποτα απο Μεγαλη Εβδομαδα, και με στενοχωρει. Αν ειμαι τυχερη και γυρισει ο Φωτης νωρις τη Μ.Πεμπτη το βραδυ, κατι θα προλαβω απο τη λειτουργια, διαφορετικα η μονη μερα που παω μονη μου και το απολαμβανω, ειναι Μ.Παρασκευη στην Αποκαθηλωση.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαριλού Σάββατο απόγευμα μην το συζητάς εγώ σε όσες βαπτίσεις πήγα πρωί είχα τρελά νεύρα ειδικά με τη μικρή έπρεπε να σηκώνομαι από το αξημέρωτο για να ετοιμαστούμε κ ας ήταν στις 1 η βάπτιση!!!Ασε το κόσμο σπίτι του τη Κυριακή να κάνει ριλάξ μετά το ξεφάντωμα του Σαββάτου! :P

Εγώ στην κουμπάρα θα δώσω ετοιμο τσουρέκι από δω,κουλουράκια που έφτιαξα,λίγα κόκκινα αυγά,ίσος κ κάποιο πασχαλινό διακοσμητικό,θα πάρω ένα ωραίο καλαθάκι να της τα βάλω κ νομίζω μια χαρά...;)

Μαριάννα αυτό με την εκκλησία με σταναχωρεί κ εμένα γιατί περυσι δεν πήγα που ήμουν έγκυος επειδή με πειράζει το λιβάνι απίστευτα κ φοβόμουν .....κ φέτος χλωμό να πάω παρα μόνο στον επιτάφιο γιατί ο μπαμπάς μας έχει πολύ δουλειά κ δεν θα γυρνάει σπίτι νωρίς....δεν καταλαβαίνεις τίποτα βασικά από Πάσχα αν δεν πας στην εκκλησία....Σαν τις υπόλοιπες μέρες περνάνε κ αυτές....:?


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο τη δουλεια , βαριεμαι και νυσταζω και γενικως δεν εχω καθολου ορεξη

Εγω εχτες πηγα για να ψωνισω για τα βαπτιστηρια και για τα παιδια, προθεση μου ηταν να παρω και τον Μαριο μαζι γιατι εχει γινει περιεργος και ηθελα να διαλεξει μονος του τα παπουτσια , τελικα πηγα μονη μου , δεν του κανουν και πρεπει να ξανακανω 40 χλμ για να τα αλλαξω ...τη τυχη μου


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

ξεκινάω βουρ ετοιμασίες και πρώτα πρώτα να κλείσω την εκκλησία. Για πείτε μου ρε κορίτσια τι είναι καλύτερα λέτε Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή πρωί?!?!?!?
Σάββατο απόγευμα. Θυμάμαι τον εαυτό μου πάντα να γκρινιάζω όταν είχα βαφτίσια Κυριακή πρωί. Κι εγώ μάλλον Κυριακή θα την κάνω αλλά νωρίς απόγευμα, μη χαλάσουμε και τον ύπνο των καλεσμένων :-D

Ευχαριστώ για τα περαστικά σας μικρές μου. Πήγαμε με τον άντρα μου γιατρό χτες και μας έγραψε ένα κάρο φάρμακα. Ευτυχώς ο μικρός κάθε μέρα είναι και καλύτερα, καμιά σχέση με μας που βήχουμε σαν γομάρια.

evni όχι δεν έλεγα για σένα, ήταν παλιότερα μια κοπέλα που περίμενε δίδυμα εδώ, αν θυμάμαι είχε μπει και μια φορά αφού γέννησε αλλά χάθηκε έκτοτε, νομίζω Jeanne ή κάπως έτσι την έλεγαν.

Μαριάννα κι εγώ το ίδιο νιώθω φέτος. Μέχρι πέρισυ παρακολουθούσαμε τουλάχιστον από Μ.Πέμπτη (δεν έχουμε σταθερά παπά, η εκκλησία δεν είναι ενορία δυστυχώς ακόμα) όλη τη λειτουργία Ωρωπό (ψέλνει κι ο φάδερ). Την δε Μ.Παρασκευή χώνομαι κι εγώ και ψέλνουμε όλοι μαζί, είναι η αγαπημένη μου μέρα απ'τη Μ.Εβδομάδα. Φέτος ούτε Ανάσταση δεν με κόβω να πηγαίνω όμως...


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ Σάββατο απόγευμα την βάπτιση και βραδάκι το τραπέζι. Εμείς όμως κανονίσαμε για Κυριακή μεσημέρι γιατί δυστυχώς όλα τα κέντρα είναι κλεισμένα τα Σαββατόβραδα με γάμους.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε Κασσιανή!!!:shock::shock::shock::shock: Βέβαια εγώ ως αναλυτικό μυαλό έχω τα εξής κενά....το όνομα του μεσάζοντα δεν φαίνεται πουθενά???Απόδειξη δεν υπάρχει ότι πήρε ο μεσάζοντας τα λεφτά??? Κ αν τα έχει πάρει ο ιδιοκτήτης κ θέλει να σας τα ξαναπάρει?Λέω εγώ τώρα....όπως πάντα....:rolleyes:

Εσυ μια χαρα τα σκεφτεσαι, αλλα!

Δυστυχως το ονομα του αποθανοντα μεσαζοντα δεν φαινεται πουθενα, γιατι χρωστουσε στον πατερα μου λεφτα και του εδωσε το αυτοκινητο να το πουλησει για να πατσισουνε.

Απλα ετυχε να μας αρεσει εμας το αυτοκινητο και ετσι φαινεται ο πατερας μου ως πωλητης και εγω αγοραστρια.

Αρα δυστυχως εμεις φαινομαστε σαν να ειχαμε και συμφερον να πλαστογραφησουμε την εξουσιοδοτηση για να παρουμε το αυτοκινητο, αφου ευκολα ο καθενας μπορει να σκεφτει οτι εγω δεν το πληρωσα κιολας στον μπαμπα μου.

Ο ιδιοκτητης πρεπει να λεει αληθεια αφενος γιατι αν τα ειχε παρει τα λεφτα θα ειχε υπογραψει αποδειξη, οποτε με τι θρασσος θα τα ξαναζητουσε? πως ηξερε οτι εγω δεν την εχω την αποδειξη?

αφετερου μου λεει ο πατερας μου οτι πραγματι ο ανθρωπακος δεν τα πηρε τα λεφτα του γιατι λιγες μερες πριν αυτοκτονησει ο αλλος, τον ρωτουσε ο πατερας μου αν εδωσε τα λεφτα και του ελεγε "σημερα, αυριο".

Κασσιανή εσείς δεν μπορείτε να διεκδικήσετε τα χρήματα από τους κληρονόμους του μακαρίτη? έχετε απόδειξη για τα χρήματα που δώσατε? το πλαστό χαρτί της μεταβίβασης δεν είναι στοιχείο για να στραφείτε εναντίον των κληρονόμων?...ή δεν έχει αφήσει φράγκο λόγω πτώχευσης οπότε δεν πρόκειτε να πάρτε τίποτα...

Δεν μπορώ να ακούω για απατεωνιές μεταξύ φίλων γιατί τσαντίζομαι πολύ...κάποτε και εμείς την είχαμε πατήσει και ακόμα τρέχει ο άντρας μου στα δικαστήρια...τον άρμεξαν κανονικά ζευγάρι κολλητών μας φίλων...:evil:

Φυσικα και απο την οικογενεια του μακαριτη επρεπε ο ιδιοκτητης να διεκδικησει τα λεφτα, γιατι εκεινος του τα χρωσταει, αλλα λογω του πλαστου χαρτιου μας εχει στο χερι και μας "εκβιαζει", του τυπου "εσας βρηκα, απο εσας θα τα παρω".

Κληρονομοι δεν υπαρχουν γιατι η γυναικα ειχε ζητησει και διαζυγιο και δυστυχως η συναλλαγη μας επισημως δεν φαινεται.

Μας εφαγε η εμπιστοσυνη στα 30 χρονια φιλιας και συνεργασιας, αλλα και περαν της εμπιστοσυνης αυτο ειναι κατι πολυ συνηθισμενο μεταξυ εμπορων.

Kαλήμέρα κορίτσια μου!!

Evni και Μπιζελάκι ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!:):)

Μπιζελάκι κάνει να φέρει ο νονός λαμπάδα πριν βαφτίσει το μωρό??? Νομίζω πως όχι...εγώ τουλάχιστον δεν είχα πάει στο βαπτιστήρι - το βάπτισα λίγο μετά το Πάσχα...και η νονά της Κάρολ το ίδιο μου είπε...για βοηθήστε όσες τα ξέρετε καλύτερα!!!:confused::confused::confused:

Κανονικα δεν φερνουν λαμπαδα πριν τη βαφτιση, αφου το παιδι δεν ειναι ακομα Χριστιανος.

Αλλα δε θα γινει και τιποτα αμα φερουν.

Εγω στη νονα της κορης μου θα δωσω τσουρεκι, ενα καλαθακι που εφτιαξε η δεσποινα στο σχολειο με κοκκινο αβγο και καποιο προσωπικο δωρακι, σχετικα οικονομικο αυτη τη φορα με ολα αυτα που μας βρηκανε.

Την παρασκευη πηγα τον αντρα μου για ακτινογραφια, του βρηκανε σχετικα εκτεταμενη π[ανευμονια, τοσο που μας εβαλαν και για αξονικη για σιγουρια, τον ειδε ενας πνευμονολογος στο σπιτι, δε δεχεται να παρει αδεια απο τη δουλεια για να μην τους αναστατωσει, ηρθε η γιαγια μου παλι απο τη χαλκιδα και του κανει βεντουζες καθε μερα για να βοηθησουμε και λιγο παραπλευρα την κατασταση, δωσαμε 400 ευρω σε εξετασεις -φαρμακα- γιατρο και

ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΙΔΑΡΟ ΚΑΒΑΛΑ!!!!:rolleyes:


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...