Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Που το κάνεις paste?

Χριστίνα πάω στον πίνακα ελέγχου εκεί που λέει επεξεργασία υπογραφής και εκεί το βάζω αλλά εμφανίζεται μόνο ο κωδικός και πάνω οταν πατάω προεπισκόπιση.Αυτό μου το κάνει σε ορισμένα site όπως στο lilypie ας πούμε που δεν μου το βάζει.Τώρα έβαλα ενα άλλο αλλά γιατί να μη με αφήνει στα άλλα site?


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

A!Δεν σας είπα.Βγηκέ καλός ο μπακαλιάρος τελικά.Εκανα κι'ενα κουρκούτι απο μια συνταγή που είδα στο internet με μπύρα και βγήκε πολύ ωραίος.Εφερε και ο άντρας μου 1 χαλβά και ενα προφιτερόλ οπού δοκίμασα και απο τα δύο.Ευτυχώς απο Δευτέρα νηστεύω.Μπας και χάσω τίποτα.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια;)

Ειρήνη όλα θα πάνε καλά μην φοβάσαι...η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου..:D...κοριτσάκι? τέλεια, η Αγγελικούλα θα έχει αδελφούλα να την συντροφεύει σε όλη της την ζωή...:D

Ο πιτσιποπάκος ή όντως είναι ομορφούλης ή όλος ο κόσμος με δουλεύει...βαρέθηκα να ακούω όλη την ημέρα για το πόσο όμορφος είναι και τι ματάρες έχει...βρε μάλλον μας δουλεύουν...:tongue:...και εμείς τσιμπάμε...:rolleyes:

Όλο δίαιτα θέλω ν' αρχίσω και όλο σαχλαμάρες μαγειρεύω...μόλις έφτιαξα το ζυμάρι για πίτσα...αμ' έτσι δεν αδυνατίζουν...:tongue::twisted:

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα πάω στον πίνακα ελέγχου εκεί που λέει επεξεργασία υπογραφής και εκεί το βάζω αλλά εμφανίζεται μόνο ο κωδικός και πάνω οταν πατάω προεπισκόπιση.Αυτό μου το κάνει σε ορισμένα site όπως στο lilypie ας πούμε που δεν μου το βάζει.Τώρα έβαλα ενα άλλο αλλά γιατί να μη με αφήνει στα άλλα site?
Βάλτο λίγο πιο κάτω που έχει λινκ και κάνε προεπισκόπηση να δεις. Μήπως δεν παίρνεις τον σωστό κώδικα να βάλεις; Έχει διάφορους εκεί, τσέκαρε αν δουλεύει κάνας άλλος.

Όσο για τη νηστεία, έχει πολλά παχυντικά τελικά!

Α... με έβαλε στο τριπάκι η Πολίνα να σκέφτομαι την Ατκινς... (δεν γράφω λάθος το όνομά της, προέρχεται από άλλο, δεν είναι Παυλίνα :tongue:)

Μαντινόπη χρυσό μου, είναι θεός ο πιτσης!

Επεξεργάστηκαν by ChristinaGRZ

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βάλτο λίγο πιο κάτω που έχει λινκ και κάνε προεπισκόπηση να δεις. Μήπως δεν παίρνεις τον σωστό κώδικα να βάλεις; Έχει διάφορους εκεί, τσέκαρε αν δουλεύει κάνας άλλος.

Όσο για τη νηστεία, έχει πολλά παχυντικά τελικά!

Α... με έβαλε στο τριπάκι η Πολίνα να σκέφτομαι την Ατκινς... (δεν γράφω λάθος το όνομά της, προέρχεται από άλλο, δεν είναι Παυλίνα :tongue:)

Μαντινόπη χρυσό μου, είναι θεός ο πιτσης!

Χριστίνα σ'ευχαριστώ για την απάντηση.Προσπάθησα να το κάνω πολλές φορές αλλά τίποτα.Δεν ξέρω τι φταίει.Το link που μου λές πρέπει να εννοείς απο κάτω απο εκεί που λέει προεπισκόπιση υπογραφής στην επεξεργασία υπογραφής.Εκεί το βάζω αλλα΄μόνο ο κωδικός εμφανίζεται και επιλέγω μόνο το bbcode.Το κάνει σε ορισμένα site όπως είπα.Τέλος πάντων μη σας κουράζω.Θα αφήσω αυτό που έχω βάλει τώρα.Καλό μου φαίνεται.


SI5Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

1482836f2rapm4q3j.gif

Ειρηνη περαστικα σας! Δεν ξερω αν ειναι χαζη η απορια μου, αλλα αν η επεμβαση γινει σε ενα χρονο, θα υπαρχει προβλημα? Συμφωνα με τα διαθεσιμα ραντεβου του νοσοκομειου δηλαδη.

Σταχυ μας πως πας? Αντε με το καλο και το δευτερο εμβρυακι της ομαδας!

Πολινακι πως περασατε? Εμεις αφησαμε τα νυχτοπουλια στη γιαγια τα μεσανυχτα τελικα! Και παλι δεν ειχαν κοιμηθει... Ωραια ηταν η μπαροτσαρκα ομως!

Εχω διαβασει για τη διαιτα Ατκινς, για μενα ομως το να χανεις 7 κιλα σε 2 εβδομαδες δεν ειναι φυσιολογικο, και θεωρω πως τα παιρνεις εξισου ευκολα. Ο οργανισμος χρειαζεται ολες τις τροφες, και οι χημικες διαιτες ειναι επικινδυνες. Σκοπος ειναι να χανουμε κιλα οχι γρηγορα, αλλα αργα και σταθερα.

Μαντινοπακι, κουκλος ειναι ο πιτσιποπακος! Αληθεια σου λενε!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσόπουλα....!!!

Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιόρταζαν....!!!

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία χθες, είχε τέλεια μέρα, πήγαμε με το καροτσάκι για καφέ, μετά στη μανούλα μου για φαγητό, και το απόγευμα πάλι για καφέ....!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ειρηνάκι, μην ανησυχείς, συμβαίνουν συχνά αυτά στις εξετάσεις και στο τέλος όλα είναι μια χαρά, το ίδιο είχα πάθει κι εγώ.

Καλά, Mantinopaki, πλάκα κάνεις; Ο γιος σου είναι παίδαρος....!!!!

Χριστινάκι, απίστευτος ο μικρός με τα καμώματά του, τρελό μωρό.....!!! :lol::lol::lol:

Επεξεργάστηκαν by Nadine

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! :D

είμαι σε κατάσταση υστερίας γιατί μια αργία κ έχουν χάσει τα μυαλά τους εδώ....έριξα τον πρώτο καυγά πρωί πρωί γιατί χάνουν τα τιμολόγια κ φεύγουν δρομολόγια χωρίς αυτά! :mad::mad::mad::mad:

Τι έγινε κοριτσάκια μπαρο-γυρνάγατε χθες???;)

Εμείς Σάββατο θα αφήσουμε τη μικρή στη γιαγιά να πάμε σε κανα κουτούκι! :mrgreen:

Πάντως σκέφτομαι σοβαρά μία μέρα κάθε βδομάδα να την περνάει στις γιαγιάδες της εναλάξ γιατί πλέον δεν κάθεται πουθενά αλλωνίζει όλο το σπίτι κ ούτε τουαλέτα δεν μπορώ να πάω αν δεν την 'ασφαλίσω' κάπου! :? Εχουμε κουραστεί πολύ ....:cry:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

σημερα ειναι η μεγαλη μερα...απιστευτο αγχοσ..αν και απο χτεσ με ενθαρυνατε πολυ!!!!

στη Μαριαλενα, δεν ηταν καλο ουτε το υπερηχογραφημα, ουτε οι αιματος. Μου εβγαζαν 1/27 πιθανοτητα για νταουν! Εγω ως γνωστον δεν εκανα ουτε τροφοβλαστη, ουτε αμνιο, και ολα καλα με το κοριτσακι μου!

αυτο τα λεει ολα...1/27 και δοξα τω θεω εχεισ ενα υγιεστατο κοριτσακι!!!

να σασ πω κι εγω σκευτομαι αυτην την φορα ,σε περιπτωση που δεν βγουν οι ορμονολογικεσ καλεσ να μην κανω αμνιο ή τροφοβλαστη..βεβαια αυτο θελει πολλη συζητηση με τον αντρα μου γιατι δεν ειμαι μονο εγω σε αυτην την οικογενεια..

Ειρήνη κι εμένα κάπου τόσο ήταν οι πιθανότητες, δεν είναι πολύ της εμπιστοσύνης η εξέταση αυτή. Εγώ με την αμνιο σιγουρεύτηκα για όλα. Συγχαρητήρια και για το δεύτερο κοριτσάκι! Όλα καλά θα πάνε πάντως, θα το δεις.

Γειά σας κοριτσάκια;)

Ειρήνη όλα θα πάνε καλά μην φοβάσαι...η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου..:D...κοριτσάκι? τέλεια, η Αγγελικούλα θα έχει αδελφούλα να την συντροφεύει σε όλη της την ζωή...:D

ειδατε πιτσιμομαμα και μπραντζελινομαμα???σασ ετοιμαζω και δευτερη νυφη (η αγγελικη μπορει να τουσ πεφτει μεγαλη!!!:rolleyes::tongue::tongue:)


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, κοριτσόπουλα....!!!

Αυτο για μενα παει φανταζομαι ε?:mrgreen:

Εμείς περάσαμε πολύ ωραία χθες, είχε τέλεια μέρα, πήγαμε με το καροτσάκι για καφέ, μετά στη μανούλα μου για φαγητό, και το απόγευμα πάλι για καφέ....!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Οσους καφεδες προλαβεις τωρα! Γιατι το καλοκαιρι που θα περπαταει, θα τους ξεχασεις!

Καλημέρα κοριτσάκια! :D

Τι έγινε κοριτσάκια μπαρο-γυρνάγατε χθες???;)

Ναι, με τη διαφορα οτι εμεις βγηκαμε μετα τα μεσανυχτα, την ωρα που η Πολινα γυρνουσε σπιτι!:tongue:

Εμείς Σάββατο θα αφήσουμε τη μικρή στη γιαγιά να πάμε σε κανα κουτούκι! :mrgreen:

Πάντως σκέφτομαι σοβαρά μία μέρα κάθε βδομάδα να την περνάει στις γιαγιάδες της εναλάξ γιατί πλέον δεν κάθεται πουθενά αλλωνίζει όλο το σπίτι κ ούτε τουαλέτα δεν μπορώ να πάω αν δεν την 'ασφαλίσω' κάπου! :? Εχουμε κουραστεί πολύ ....:cry:

Απο τωρα κουραστηκατε? Στην αρχη ειστε ακομα! Τωρα αρχιζει το μεγαλο κυνηγι! Και θα κρατησει χρονια!

Να την αφηνετε στις γιαγιαδες, και αυτη θα συνηθισει, και εσεις να παιρνετε μια ανασα.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Κουραστήκαμε γιατί δεν έχω καμμία βοήθεια αφού γυρίσω σπίτι κ ο άντρας μου στείλει online κατάστημα και έχει πάρα πολύ δουλειά....οπότε κ εγώ με άγχος κάνω ακόμα κ μπάνιο κ αυτός δεν μπορεί να κάνει τη δουλειά του αφού η μικρή δεν κάθεται λεπτό κ πρέπει να τρέχουμε από πίσω της συνέχεια...κ δεν κάθεται κ στο πάρκο γμτ...ούτε στο καρεκλάκι του φαγητού...μόνο στη στράτα κ εκεί για κανα δεκάλεπτο....:?


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

πλέον δεν κάθεται πουθενά αλλωνίζει όλο το σπίτι κ ούτε τουαλέτα δεν μπορώ να πάω αν δεν την 'ασφαλίσω' κάπου! :? Εχουμε κουραστεί πολύ ....:cry:

αννακι στο παρκο δοκιμασεσ να την βαλεισ?ή εστω να την αφηνεισ για λιγο στο δωματιο τησ(αν ειναι βεβαια και προφυλαγμενο)...εμενα την μια φορα που την αφησα στο δωματιο με την στρατουλα πηρε σβαρνα την ενδοεποικοινωνια ,την εμπλεξε μεσα στην στρατουλα κ οταν την βρηκα ηταν παντου γυρω τησ καλωδεια..:mrgreen::mrgreen:αλλη φορα ειχε παρει παραμασχαλα το πορτατιφ τησ (ευτυχωσ που δεν ηταν στην πριζα)κ τριγυρνουσε χαρουμενη!!ειναι παιδι του μπαμπα τησ απο οτι φαινεται ..οπου δει καλωδειο τρεχει!!:mrgreen::mrgreen:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουραστήκαμε γιατί δεν έχω καμμία βοήθεια αφού γυρίσω σπίτι κ ο άντρας μου στείλει online κατάστημα και έχει πάρα πολύ δουλειά....οπότε κ εγώ με άγχος κάνω ακόμα κ μπάνιο κ αυτός δεν μπορεί να κάνει τη δουλειά του αφού η μικρή δεν κάθεται λεπτό κ πρέπει να τρέχουμε από πίσω της συνέχεια...κ δεν κάθεται κ στο πάρκο γμτ...ούτε στο καρεκλάκι του φαγητού...μόνο στη στράτα κ εκεί για κανα δεκάλεπτο....:?

α!!ακυρο το μηνυμα μου,με καλυψεσ:mrgreen::mrgreen:!!!πριν σε ρωτησω ειχεσ απαντησει!!!:mrgreen::mrgreen:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οσο ήσυχη ήταν σαν μωρό τόσο ζωηρη εχει γίνει τώρα αφού κ η πεθερά μου τις προάλες παραμίλαγε δεν κάθεται κάτω με τίποτα να παίξει με ένα παιχνίδι αν δεν είσαι δίπλα της....αν κάνεις πως φεύγεις έρχεται από πίσω! :evil:

Α κ Ειρήνη εμένα η στράτα έχει από κάτω ένα πανάκι που δεν την αφήνει να πατήσει,βγαίνει φυσικά αλλά δεν της το βγάζω γιατί δεν ξέρω που θα πάει κ τι θα κάνει....:rolleyes:

Τώρα άρχισα να καταλαβαίνω κάποιες γνωστές μου που αφήνουν στις γιαγιάδες τα παιδιά όχι μία αλλά 2-3 μέρες στις γιαγιάδες τους! :oops:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...