Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Πρόβλημα με υπογραφή


Jo sephine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

γειά σας, βλέπουμε πολλά μέλη ότι έχουν δύο τίκερ μικρά,

μάλλον δεν χωράνε τα μεγάλα τίκερ το ένα δίπλα στο άλλο, και όταν είναι το ένα κάτω από το άλλο ξεπερνούν την επιτρεπόμενη διάσταση. 

Δοκιμάσατε να βάλετε μήπως μίνι τίκερ? 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω δυο προβλήματα σχετικα με τις υπογραφες-tickers

1.Προσπαθω να διορθωσω την υπογραφη μου αλλα δν βρίσκω τη ρυθμιση

2. επελεξα κατα λαθως να μην βλεπω τις υπογραφες και δεν μπορω να τις επαναφερω

Ευχαριστώ


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Γειά σας @*ζουζουνα*!!!

κάτι πρέπει να έχετε κάνει λάθος στην επικόλληση του ειδικού κωδικού. Τα κανονικά τίκερ εμφανίζονται απευθείας - στα άλλα μέλη εμφανίζονται κανονικά και δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα με το προφίλ σας - απλώς δοκιμάστε να ξαναπάρετε τον κωδικό από την ιστοσελίδα που πήρατε το τικερ. :-) ευχαριστούμε!

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2017 at 9:50 ΜΜ, admin είπε:

Γειά σας @*ζουζουνα*!!!

κάτι πρέπει να έχετε κάνει λάθος στην επικόλληση του ειδικού κωδικού. Τα κανονικά τίκερ εμφανίζονται απευθείας - στα άλλα μέλη εμφανίζονται κανονικά και δεν φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα με το προφίλ σας - απλώς δοκιμάστε να ξαναπάρετε τον κωδικό από την ιστοσελίδα που πήρατε το τικερ. :-) ευχαριστούμε!

 

Ποιος κωδικός είναι για εδώ??url?barcode?έχω δοκιμάσει όλους τους κωδικούς...όμως αν πατήσω πάνω στο λινκ δλδ στην υπογραφή φαίνεται η εικόνα...αλλά σαν κανονική υπογραφή φαίνεται μόνο το λινκ.Επίσης το ίδιο κωδικό έχω κ στο parents Κ εκεί μπαίνει..εδώ δεν ξέρω..αντιγραφή κ επικόλληση κάνω..μήπως κάνω κάτι λάθος..δεν ξερω


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

@*ζουζουνα*!!!  Εντάξει βρήκαμε το λάθος δεν ήταν κάτι φοβερό. Κάτι έλειπε απλώς, το διορθώσαμε/προσθέσαμε. 

δείτε εδώ. Απλώς έλειπαν οι παρενθέσεις πριν και μετά τον σύνδεσμο. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2017 at 9:48 ΜΜ, admin είπε:

@*ζουζουνα*!!!  Εντάξει βρήκαμε το λάθος δεν ήταν κάτι φοβερό. Κάτι έλειπε απλώς, το διορθώσαμε/προσθέσαμε. 

δείτε εδώ. Απλώς έλειπαν οι παρενθέσεις πριν και μετά τον σύνδεσμο. 

 

ωραία ευχαριστώ πολύ..μα λέω κ εγώ..έτσι ξαφνικά να μην το δέχετε...ευχαριστώ πολύ!!!

On 12/4/2017 at 9:48 ΜΜ, admin είπε:

@*ζουζουνα*!!!  Εντάξει βρήκαμε το λάθος δεν ήταν κάτι φοβερό. Κάτι έλειπε απλώς, το διορθώσαμε/προσθέσαμε. 

δείτε εδώ. Απλώς έλειπαν οι παρενθέσεις πριν και μετά τον σύνδεσμο. 

 

ωραία ευχαριστώ πολύ..μα λέω κ εγώ..έτσι ξαφνικά να μην το δέχετε...ευχαριστώ πολύ!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...