Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρήκε την ώρα να μην παίζει το δίπλα :lol:

Ποιο θέμα έβαλες από δίπλα Μαράκι;

Αυτό με τον παιδιάτρο και το θηλασμό (ήσουν και εσύ εκεί είδα ;) )

Βρε μαράκι; Που είναι το λεμόνι; :lol:

Για ψάξε στη φρουτιέρα μήπως έχει :lol::lol:

(ξέχασα να το συμπεριλάβω στα υλικά ε; sorry )


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Ναι πέρασα κι εγώ από εκεί όπως και από δύο τρία άλλα που πραγματικά είναι σα να πήραν ληγμένα!

Έχω ξεπαγιάσει.... πάω για νάνι :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

σοφια σε ποια παιδιατρο θα πας?ο δικος μας παιδιατρος συστεγαζεται με αλλον εναν ο οποιος εχει ειδικοτητα στην γαστρεντερολογια -ηπατολογια και παιδικη διατροφη.εγω σε καποιον αντιστοιχο θα πηγαινα.ο ταν ειδαμε οτι ειχε κολλησει το βαρος του μπεμπη για καποιο διαστημα ο ιδιος μου ειπε να κλεισω ενα ραντεβου με αυτον τον γιατρο.νομιζω η μαριανδ τον εχει στου ςμικρους της.

σονια ολα τα παιδακια το κανουν αυτο.μιλανε με την φαντασια τους.αλλα με αληθινους φιλους και αλλα με φιλους που εχουν βγαλει απο το μυαλο τους.και τωρα που το λες ναι ..... τις περισσοτερες φορες που κανουν σκανταλιες τους επικαλουνται.και η ανηψια μου ειχε τετοια θεματα.τοτε που την ακουγα γελαγα τωρα ομως που σκεφτομαι οτι μπορει να μου κανει και ο δικος μου τα ιδια "φαντασια μου πλανευτρα" προβληματιζομαι για το πως θα πρεπει να το χειριστω.

γιωτα λογικα ενα εισητηριο θα πληρωσετε επιπλεον.αφου στα μωρα δεν κοβουν εισητηριο.

μαριανδ για την παραμυθουπολη που λες και η κοπελιτσα που μιλησα μαζι της σαν μπερδεμενη μου ακουγοτανε οτι της ελεγα το επαναλαμβανε και ακουγα εναν αντρα που απαντουσε και μου τα ξαναελεγε,κατι σαν χαλασμενο τηλεφωνο ενα πραμα.

την πεμπτη θα παω μια βολτα στο μαλλ με τον γαντζο και την κολλητη μου.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια! είχα 2 μέρες να μπω στο παρεντς. ο 5χρονος διαμαρτυρόταν από προχτές ότι τον πονάει το 1 αρχίδι. τον πάει νοσοκομ χτες ο νικ και τελικά έχει μια κύστη που πρέπει να αφαιρεθεί. δεν είναι κάτι το επικίνδυνο, μόνο επίπονο. σύνρομο του μόργκαν/μοργκάνι/ο (?) λέει ο άντρας μου, αλλά δεν βρήκα τίποτα τέτοιο στο ίντερνετ. ο γιατρός ήθελε να του κάνει εισαγωγή αλλά ο νικ υπέγραψε και έφυγε για να δούμε και μια 2η γνώμη.

τί άλλο? α, ναι έχω τα μικρά με ωτίτιδα:(, την έφερε η ελένη από τον παιδικό, την κόλλησε και το μωρό. χτες βράδυ αρχίσαμε αντιβίωση.

παρεπιμπτόντως ο δικός μας παιδικός απεργεί σήμερα, όπως και ο νικ. και σήμερα είναι η πορεία των πολυτέκνων στο κέντρο, αλλά δε θα πάω δυστυχώς.

γαργαντουας!!!!!
τί σημαίνει αυτό?
ταλιμπανακι
όπως τα λες!
σώθηκε τίποτα από το δέντρο;
εντάξει το δεντράκι, αλλά εκείνη την ώρα ούτε που του έδωσα σημασία, βασικά ο νίκ το σήκωσε και το έφτιαξε. εγώ είχα το μωρό αγκαλιά τρομοκρατημένη.

Ειρηνάκι πολλά φιλιά και στο δικό σου ταλιμπανάκι!

γιώτα και ειρήνη συγχαρητήρια για το διαγωνισμό! καλά να περάσετε.

αερικό περαστικά στην κούκλα σου.

μαρία ντ και πού είσαι ακόμα! έχεις να ακούσεις... ουουουου!

σόνια ωραία τα λινκς

γιώτα εμείς το πήραμε το επίδομα. βασικά τους έχουμε πει και το πάει ο ταχυδρόμος στο φαρμακείο του άντρα μου. είναι πολύ βολικό, μήπως να το κάνεις κι εσύ?


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

σοφια σε ποια παιδιατρο θα πας?ο δικος μας παιδιατρος συστεγαζεται με αλλον εναν ο οποιος εχει ειδικοτητα στην γαστρεντερολογια -ηπατολογια και παιδικη διατροφη.εγω σε καποιον αντιστοιχο θα πηγαινα.ο ταν ειδαμε οτι ειχε κολλησει το βαρος του μπεμπη για καποιο διαστημα ο ιδιος μου ειπε να κλεισω ενα ραντεβου με αυτον τον γιατρο.νομιζω η μαριανδ τον εχει στου ςμικρους της.

Καλημέρα!!

Σοφία ναι καλά λεει η Ειρήνη, ο δικός μου παιδίατρος έχει ειδικότητα γαστρεντερολογία, ηπατολογία και διατροφή. Δεν το είχα σκεφτεί. Είναι πολύ καλός, αν θες σου στέλνω πληροφορίες.

Αλεξία περαστικά στον Παναγιώτη και στα μικρότερα με την ωτίτιδα.


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Χριστινα να χαιρεσαι τον στυλοβατη του σπιτιου!!!!!Φετος το δωρο του θα ειναι γιουβαρλακια!!!!!

Αλεξια ναι αυτο θα κανω,θα του δωσω κ ενα χαρζιλικακι να μου τα φερνει σπιτι.

Μαρια DEMS εγω δε βαζω τοματα στα γιουβαρλακια,τα κανω με ασπρη σαλτσα,αυγοκομενα!!!!

Μολις εβαλα τα γιουβαρλακια στη χυτρα,αν θα γινουν καλα θα τα φτιαξει κ η Τζοαννα ειπε!!!!

Σας φιλω,παω να κανω καμια δουλεια!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χριστίνα χρόνια πολλά και από δω, να χαίρεσαι τον Λευτεράκη σου :-D

Αλεξία περαστικά και στον Παναγιώτη και στα μικρά.

Ειρήνη καλά να περάσετε στο Mall!

Φιλάκια σε όλες :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα :)

Ειρηνούλα μπαίνε βρε και την μέρα :D Σε χάσαμε τελείως και εδώ και δίπλα :D

Άλεξ δες εδώ: http://www.huanet.gr/index.php?id=12⊂=5〈=1 κι εγώ δεν βρήκα κάτι σε Morgan... σε Cogan βρήκα αλλά ήταν άσχετο. Προσέξτε μόνο μήπως είναι συστροφή γιατί θα έχει προβλήματα υπογονιμότητας μεγάλος. Ο Λευτέρης μου είχε πάθει και υποτίθεται ότι τον πρόλαβαν πριν αχρηστευθεί ο όρχις αλλά τα προβληματάκια του τα είχε τελικά.

Γιώτα ευχαριστώ για τις ευχές και για την εκπαίδευση της μικρής :D

μαρία.νδ ευχαριστώ πολύ :D

Demάκι τι έγινε; Σήμερα δεν έκανε τίποτα νέο ο Ευρυπιδάκος; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Demάκι τι έγινε; Σήμερα δεν έκανε τίποτα νέο ο Ευρυπιδάκος; :lol:

Σήμερα απεργεί :lol:

Χθες μου είπε "μαμά εσύ είσαι δέντρο, ο μπαμπάς μου κλαδί και εγώ με την Ιφιγένεια είμαστε φύλλα".


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

μαρια το πρωτο λινκ το ειχα δει αλλα δεν εδωσα σημασια.το δευτερο θα τ δω με την ησυχια μου σπιτι.:lol:

χριστινα να χαιρεσαι το συζυγο!πολυχρονος!

αλεξια περαστικα στα ζουζουνια σου.ευχομαι ν αποφυγετε το χειρουργειο για τον παναγιωτη.

ειρηνη κ μαρια νδ σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον.θα παω σε μια παιδιατρο που μου συστησε ο γιατρος μου ειναι κ γενετιστρια στο αγ.σοφια.λεει οτι δε κανει λαθος στις διαγνωσεις παει τον γιο του εκει.θα δειξει.ελπιζω μονο να μη μου πει αντιθετα πραγματα απ οτι μου λεει ο φιτσιαλος κ δε θα ξερω τι να κανω.

σημερα το πρωι πηξαμε στη κινηση τι χαος ηταν αυτο στους δρομους!ειχαμε παει ν αφησουμε την ελισαβετ στο παιδικο κ μετα αγ δημητριο στο τσακ κυριολεκτικα προλαβα το λεωφορειο.ευτυχως στη δουλεια ειναι πιο χαλαρα σημερα τα πραγματα.

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...