Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Συγχαρητήρια!!! Με το καλό χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Παρεπιπτόντως εφόσον έκανες ετ τη περασμένη Παρασκευή, σήμερα είσαι στη 10η μέρα.. η μέρα της ετ δεν προσμετράται..!

      @Blue Velvet λυπάμαι για την εξέλιξη.. εγώ δεν το περίμενα για να είμαι ειλικρινής.. κράτα το θετικό ότι εμφύτευση έγινε και να ξέρεις το σώμα θυμάται! Εφόσον είχες ήδη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη θα ξαναγίνει μόλις βρεθεί το τυχερό εμβρυακι!! Ελπίζω σήμερα να ξεκαθαρίσει το τοπίο και η χοριακη να πέσει άμεσα..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!

Πέτυχα νωρίτερα τη Φαίη στο Facebook, μιλήσαμε λίγο και της έβαλα αυτό το τραγούδι του Καρρά που λέει "γύρισε" και πρέπει να έμεινε κάπως έτσι :shock::shock::shock::shock:

Μετά ακολούθησε η maria nd με ένα της Μπέσσυς Αργυράκη που λέει "έλα ξανά" και την αποτελείωσε :lol::lol::lol::lol::lol:

...θα παω σε μια παιδιατρο που μου συστησε ο γιατρος μου ειναι κ γενετιστρια στο αγ.σοφια.λεει οτι δε κανει λαθος στις διαγνωσεις παει τον γιο του εκει.θα δειξει.ελπιζω μονο να μη μου πει αντιθετα πραγματα απ οτι μου λεει ο φιτσιαλος κ δε θα ξερω τι να κανω....

Σοφία η μαία μου είχε πει "για το παιδί θα ακούς έναν άνθρωπο, γιατί αλλιώς θα μπερδεύεσαι". Μπορείς να πάρεις 40 γνώμες, αλλά πρέπει να έχεις ένα γιατρό που να εμπιστεύεσαι την κρίση του για να σου ξεσκαρτάρει τις 40 γνώμες, αλλιώς δεν πρόκειται να ησυχάσεις.

Ελπίζω όλα να είναι καλά με την Ελισάβετ :D

Τα λέμε αργότερα. Φιλάκια :D


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστώ κορίτσια για τα περαστικά :)

χριστίνα χρόνια πολλά στον άντρα σου, να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται!

ευτυχώς συστοφή όρχεως δεν είναι γιατί δεν έχει οίδημα. τώρα λέει δεν πονάει καθόλου, μάλιστα σε ερώτηση αν πονάει σου λέει "τί? πού?" και καλά, περασμένα ξεχασμένα! :lol::lol::lol: ο γιατρός πάντως είπε ότι δεν είναι κάτι το επικίνδυνο και να μη χειρουργηθεί δε τίθεται πρόβλημα υγείας, απλά θα τον πονάει. ενοείται θα το ψάξουμε εν τω βάθει, για σίγουρα. θα πάρω τον παιδίατρο το απόγευμα να μου συνιστήσει τί να κάνουμε.


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές όλες :D Να χαίρεστε τις οικογένειές σας :D

Αλεξ μακάρι να είναι περαστικό :D

Γέλασα πολύ με τον αντρικό τόνο στο βιντεάκι της Ειρήνης :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα ξεκίνησα από το πρωί, έφτιαξα κεικ σε ένα φίλο του Νικόλα που το είχα υποσχεθεί και ήρθε η μαμά του και το πήρε, μετά μαγείρεψα φακές, μετά έφτιαξα και μια τυρόπιτα που είδα προχθές στην τηλεόραση και τέλος έφτιαξα και μελομακάρονα!!! Μόνο που τα διαβάζω όλα αυτά κουράστηκα!!


8Fx2p2.png

OtbVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν σήμερα ξεκίνησα από το πρωί, έφτιαξα κεικ σε ένα φίλο του Νικόλα που το είχα υποσχεθεί και ήρθε η μαμά του και το πήρε, μετά μαγείρεψα φακές, μετά έφτιαξα και μια τυρόπιτα που είδα προχθές στην τηλεόραση και τέλος έφτιαξα και μελομακάρονα!!! Μόνο που τα διαβάζω όλα αυτά κουράστηκα!!

εγω δεν εφτιαξα κεικ αλλα εφτιαξα φακες και μελομακαρονα.σημερα δεν ξεσηκωσα κανενος τις συνταγες.τις εκανα χωρις καμια παροτρυνση

χρονια πολλα για τον ευθυμακη ,φανταζομαι εχει γενεθλια ε?τωρα ειδα και εφω το τικερ που το προειπατε


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλεξια να χαιρεσαι τον ευθυμιο!γερος δυνατος κ ευτυχισμενος να ειναι!χρονια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DEMS;741532

Σοφία η μαία μου είχε πει "για το παιδί θα ακούς έναν άνθρωπο' date=' γιατί αλλιώς θα μπερδεύεσαι". Μπορείς να πάρεις 40 γνώμες, αλλά πρέπει να έχεις ένα γιατρό που να εμπιστεύεσαι την κρίση του για να σου ξεσκαρτάρει τις 40 γνώμες, αλλιώς δεν πρόκειται να ησυχάσεις.

Ελπίζω όλα να είναι καλά με την Ελισάβετ :D

Τα λέμε αργότερα. Φιλάκια :D[/quote']

μαρακι δικιο εχεις ετσι ειναι απλα πολλοι μου λενε να παρω δευτερη γνωμη κ ειπα να το κανω.ελπιζω να μη το μετανιωσω;) θελω να πιστευω οτι ολα καλα ειναι κ εγω ειμαι απλα υπερβολικη.μακαρι!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ειρηνη κ του χρονου!εγω σαν τεμπελα που ειμαι θα βολευτω με τα ετοιμα!:lol:


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...