Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αύριο άσε το περιμένω. Αν μασ πει να μασ δει ξανά σε δύο εβδομάδες δεν θα το αντέξουμε αχααχαχαχα. Κάθε εβδομάδα η κάθε δύο εβδομάδες είναι τα ραντεβού μέχρι τς 12 εβδομάδες;;; Ρε πραγματικά σου εύχομαι τα καλύτερα περιμένω νέα σου από τον υπέρηχο 20 του μήνα 

      Εγώ θέλω να κάνω υπέρηχο κάθε 3 μέρες 😁😄 . Αυριο όλα θα πάνε τέλεια, το μωρο σας είναι κομάντο!!! Δε μασάει. Αν ζητήσεις να κάνετε υπέρηχο σε 10 μέρες και όχι σε 2 βδομάδες?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

καλημερα και καλη βδομαδα να εχουμε!μπηκαμε στη τελευταια ευθεια για τα χριστουγεννα:P

αλεξια σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!ελπιζω την επομενη φορα να τα πουμε περισοτερο.

γιωτα πηγατε στη παραμυθουπολη?πως περασατε?

εμεις ολοι καλα ειχα αφησει την ελισαβετ στη μαμα μου χθες κ πηγαμε με τον αντωνη να κοιταξουμε για κρεβατι.πηγαμε στο μαγαζι απ οπου πηρε η φαιη το κρεβατι της μαριας της ειχε λιγα σχεδια που δε μ ενθουσιασαν αλλα ηταν φτιαγμενα απο ξυλο κ μετα πηγαμε modeco k line art οπου μας αρεσαν πολυ τα σχεδια αλλα ολα ηταν απο μελαμινη κ εχω προβληματιστει.θα το παραγγειλω μετα τις γιορτες οποτε εχω λιγο χρονο να το σκεφτω ακομα.

κατα τ αλλα εδω στη δουλεια τεταρτη θα γινει χαμος θα λειπουν ολοι με βλεπω να τρεχω κ να μη φτανω!τουλαχιστον ελπιζω σημερα να μαστε χαλαρα.

να εχετε μια ομορφη μερα!φιλια πολλα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είμαι μια χαρά απλώς ψιλοπήζω και αφού εδώ είχε ησυχία ήμουν στα δίχρονα ;) την ελάχιστη ώρα που είχα σήμερα στη δουλειά!

Το γράφω και εδώ: Όσες δεν έχουν λάβει pm για facebook να μου στείλουν pm να τις κάνω Add :D Ναι έφτιαξα facebook τελικά :lol:

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι...πως ειστε?εγω τρεχω με τις ετοιμασιες χριστουγεννων και γενεθλιων...λοιπον τα γενεθλια θα τα κανω την κυριακη στις 1 και οσες μπορειτε να ερθετε θα χαρω πααααρα πολυ!!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol: το 1 το πήρα για ημερομηνία :lol: Μας έχουν καλέσει ήδη σε πάρτι γενεθλίων αλλά αν είναι το απόγευμα... θα έρθουμε και σε εσάς :D
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσακια!

αλεξια μια χαρα και εγω.ελπιζω και εσεις να ειστε πολυ καλα!

γλυκουλα λες τελικα να γνωριστουμε?εγω μαλλον θα μπορεσω.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσακια!

αλεξια μια χαρα και εγω.ελπιζω και εσεις να ειστε πολυ καλα!

γλυκουλα λες τελικα να γνωριστουμε?εγω μαλλον θα μπορεσω.

ναι θα τα καταφερουμε!!!!μην ανησυχεις!!!!εγω παντως θα σε περιμενω με πολυ χαρα!!!!


RdgUp3.png?9bYD0Vuc
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια!

Αλεξία δεν ξέρω για τις υπόλοιπες, εγώ χτίζω :tongue: στο cityville :lol::lol::lol:

Πόρωση!

Ελένη εννοείς Κυριακή 26 Δεκεμβρίου στις 1:00 το μεσημέρι υποθέτω :roll:

Χριστίνα καλορίζικη στο facebook :D

Σοφία χρειάζομαι ένα σωρό πράγματα για την πόλη μου. Στείλε τίποτα κορδέλες εγκαινίων, μάρμαρα κλπ. να τελειώσω ένα μουσείο που μου έχει μείνει γιαπί :lol::lol::lol:

Σας αφήνω να πάω να θερίσω κάτι καλαμπόκια:lol::lol::lol::lol:

(Όταν λέμε με τα μούτρα, εννοούμε με τα μούτρα :lol::lol::lol::lol: )


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

ελένη μου είσαι πολύ θαρραλέα! που μας καλείς όλους στο σπίτι σου εννοώ! χαχαχα! πάντως σε ευχαριστούμε πολύ και με το καλό να χρονίσει το μωρουλίνι σου. μακάρι να μπορέσω να έρθω με τα 2 μικρότερα, γιατί με όλα σε λυπάμαι! δεν ξέρω κι όλας το πρόγραμμά μας. συνήθως μαζεύονται όλοι στην πεθερά μου (έχει μεγάλο σόι ο άντρας μου, φαντάσου η πεθερά μου έχει 19 εγγόνια!). θα σε ενημερώσω. φιλάκια στον ευθύμιό σου.

μαρία ντεμς εγώ ακόμα δεν έχω μπει στον πειρασμό για κανένα παιχνίδι του φέις. και καλύτερα μου φαίνεται! χαχαχα

ειρηνάκι τί κάνει το κουκλάκι? εμείς καλά. κάναμε τη γιορτή του κατηχητικού, κάναμε την ανοικτή τάξη του μπαλέτου και έμειναν οι γιορτές των νηπιαγωγείων την τετάρτη, μια πρωί, μια απόγευμα. φυσικά τα πήγαμε περίφημα!!! φιλιά


Bl4Cp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

κερδισα κ εγω εισητηρια για την χριστουγεννιατικη παραμυθουπολη!!!ειμαι πολυ χαρουμενη ειναι η πρωτη φορα που κερδιζω σε διαγωνισμο!!ειρηνη και γιωτα εσεις πηγατε τελικα?πως σας φανηκε?ξερετε τι ισχυει με τα εισητηρια?ειναι γαι τους 2 γονεις κ το μωρο δωρεαν η ειναι για τη μαμα κ το παιδι κ ο μπαμπας πρεπει να πληρωσει?

ελενη ευχαριστουμε πολυ για την προσκληση!δυστυχως δε θα μπορεσουμε να ερθουμε γιατι λεμε να κανουμε χριστουγεννα στο ναυπλιο.αν δε παμε θα χαρουμε πολυ να ερθουμε.

εμεις πηγαμε χθες στη παιδιατρο που σας ελεγα να παρουμε δευτερη γνωμη.καλη μου φανηκε αλλα δυστυχως μ εβαλε στο τρυπακι να το ψαξω περισσοτερο...μου ειπε οτι δε φαινεται να χει κατι η ελισαβετ την εξετασε μου λεει οτι δε βλεπει σημαδια για καποιο γενετικο συνδρομο αλλα αν θελω να παω στο παιδων να κανω καρυοτυπο μετα τις γιορτες(το καλυπτει το ικα οποτε θα την κανω κ αυτη την εξεταση.μου ειπε οτι η εικονα της δεν δειχνει κοιλιοκακη που να μοιαζει μ οσα εχει δει αυτη ν ακολουθησω τις συμβουλες του φιτσιαλου κ να συνεχισω τη διαιτα αλλα να δω και παιδογαστρεντερολογο(αυτο δε θα το κανω ακομα).τελος αφου ειδε κ τις εξετασεις αιματος μου πε να μας δει σιγουρα παιδοενδοκρινολογος(μου συστησε μαλιστα τον ιδιο που μου χε πει κ ο φιτσιαλος μου ειπε βεβαια οτι δεν ειναι κατι επειγον αλλα πρεπει να την δει για ν αποκλεισουμε οτιδηποτε ορμονολογικο).κ να κανουμε κ μια εξεταση οστικης ηλικιας για να δουμε τι περιθωρια εχει.αυτα σε γενικες γραμμες και το αγχος συνεχιζεται.τουλαχιστον κ αυτη φανηκε να πιστευει οτι δεν εχει κατι η ελισαβετ κ απλα ειναι ιδιοσυγκρασιακο το θεμα αλλα επειδη δε μπορει να ειναι κ σιγουρη μου ειπε να το ψαξω περισσοτερο για να ησυχασω.αντε να το κανουμε ολο το πακετακι των εξετασεων τουλαχιστον να ησυχασω να πω οτι εκανα οτι μπορουσα.

μαρια σου εστειλα κατι χθες στο citiville δε ξερω αν ηταν αυτο που ηθελες δε πολυασχολουμαι με τα παιχνιδια του φεις τα βαριεμαι.για οτι χρειαζεσαι παντως στειλε μου αιτημα να στο στειλω.

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κόρες :D

Σοφούλα καλά μου ακούγονται τα νέα σας :)

Μαρία ξεκόλλα από τα παιχνίδια λέμε! Θα το μετανιώσεις χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...