Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

Μπουζουκερί Σέβη's


sevoula

Recommended Posts

λόγω της μικρής, λόγω της δύσκολης καθημερινότητας έχω χρόνια να πάω σε μπουζούκια.

γι' αυτό σκέφτηκα να τα σπάμε εδώ, μαζί.

έτσι κι αλλιώς μαζί τα λέμε σε όλα.

κάνω σεφτέ

http://www.youtube.com/watch?v=a2QA8GBrHQI&feature=related

πολλά γαρύφαλα σε όλες!;):D8)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σπαστα σεβουλα μου......

πριν παντρευτω ημουν πολυ φαν.......τρελα ομως ε????απειρα ξενυχτια....απειρα ποτα.....μετα παντρευτηκα εμεινα εγκυος και εχω πολυ καιρο να παω.....

τρελα ξενυχτια με πανο κιαμο


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σου λέτα μου, δώωωωωωωωσε. I love κιάμος!

γονίδης για πρωινό! μάκια!

ενταξει με εχεις στειλει παρα πολυ αγαπημενο......

καλε τι μου θυμισες......

http://www.youtube.com/watch?v=2hD9r2Op0gM


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιαννάκη πάω την Τετάρτη (για 2η φορά) Είστε?????

uEW3LdoWdw8

τώρα χτύπησες δική μου φλέβα!

πώς κάνουν οι ρουβίτσες;;.... έτσι κάνω εγώ στον γιάννη!!!!!!!!

Γιάαααααααννννηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τώρα χτύπησες δική μου φλέβα!

πώς κάνουν οι ρουβίτσες;;.... έτσι κάνω εγώ στον γιάννη!!!!!!!!

Γιάαααααααννννηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!

Κι ακομα χειρότερα: ΓΙΑΝΝΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!:tongue:


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...