Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Katerina13 είπε:

@EmyliaΣου ευχομαι μια τριψήφια χοριακη κοριτσάκι μου!!!!Να μας ανοίξεις τον μήνα με μεγάλα νουμεράκια!!!

Σε Ευχαριστω παρά πολύ!!ευχομαι και σε εσενα το ίδιο και σε όλα τα κορίτσια ! Είναι δύσκολο αυτό που περνάμε .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emylia είπε:

Εγώ έχω στεναχωρηθεί κάπως γιατί ενώ το στήθος με ποναγε αρκετά τώρα το βραδυ άρχισε να μειώνεται ο πόνος και φοβάμαι μήπως είναι κακο σημάδι.

Τι να σου πω κορίτσι δεν ξέρω πραγματικά : και το δικό μου λίγο. 

Αυτό δεν είναι σημάδι γιατί το στήθος τη μια έτσι την άλλη αλλιώς.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι να σου πω κορίτσι δεν ξέρω πραγματικά : και το δικό μου λίγο. 

Αυτό δεν είναι σημάδι γιατί το στήθος τη μια έτσι την άλλη αλλιώς.

Μακαρι να πάνε καλά για όλες μας ψάχνουμε κσι εμείς το παραμικρό σημάδι όλη μέρα και τρελαίνουμε το μυαλό μας 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina13 είπε:

Κ εμένα δε μπορώ να πω πως με πονάει...από ποια μέρα μπορεί να ξεκινήσει πόνος;μπορεί όμως ο πόνος να εινα κ από τα φάρμακα νομίζω...

Εμενα ξεκίνησε 2 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα όποτε πιστευω ότι οφείλεται στα φάρμακα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για χοριακή και περιμένω τα αποτελέσματα το μεσημέρι! Μακάρι να έχω θετικά νέα να σας πω! Μακάρι όλες να έχουμε θετικά νέα! 

Καλημέρα κορίτσι μου..σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα σήμερα!!!Γενικά πως είσαι??κάνεις θετικές  σκέψεις??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πήγα για χοριακή και περιμένω τα αποτελέσματα το μεσημέρι! Μακάρι να έχω θετικά νέα να σας πω! Μακάρι όλες να έχουμε θετικά νέα! 

καλημερα σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα σήμερα!!!Γενικά πως είσαι??κάνεις θετικές  σκέψεις??

Σε ευχαριστώ πολύ! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη, γιατί το τεστακι βγήκε θετικό! Υπάρχει μια ελπίδα! Αλλά μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο... κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!

Just now, anna73 είπε:

καλημερα σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη, γιατί το τεστακι βγήκε θετικό! Υπάρχει μια ελπίδα! Αλλά μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο... κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Να έχεις μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι που με το θετικο τεστ είμαι σίγουρη πως ετσι θα είναι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη, γιατί το τεστακι βγήκε θετικό! Υπάρχει μια ελπίδα! Αλλά μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο... κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!

Έλα εντάξει όλα θα πάνε καλά αφού έχεις τεστ θετικό!!!έχεις πονακια ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Να έχεις μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι που με το θετικο τεστ είμαι σίγουρη πως ετσι θα είναι!!!!

Μακάρι! Σε ευχαριστώ πολύ!

Just now, natassaki2006 είπε:

Έλα εντάξει όλα θα πάνε καλά αφού έχεις τεστ θετικό!!!έχεις πονακια ??

Μακάρι! Λίγα πονάκια από δω κι από κει! Όχι κάτι φοβερό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...