Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, *Μυρτώ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Ο,τι πραγματικά επιθυμείς!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου ευχομαι με το καλό και να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη 

εγω είμαι 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και επειδή δεν ενιωθα τίποτα τρελάθηκα και έκανα τεστ και βγήκε εντελώς θετικό 

ενώ κανονικά είχα στις 11 μέρες έκανα και γω χοριακη 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emylia είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου ευχομαι με το καλό και να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη 

εγω είμαι 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και επειδή δεν ενιωθα τίποτα τρελάθηκα και έκανα τεστ και βγήκε εντελώς θετικό 

ενώ κανονικά είχα στις 11 μέρες έκανα και γω χοριακη 

Συγχαρητήρια! Εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!

Just now, Ελισώ είπε:

@Μυρτώ συγχαρητήρια γλυκό μου κορίτσι, καλούς διπλασιασμούς να έχεις.

Με το καλό οι υπόλοιπες κοπέλες, μέσα απο την καρδιά μου.

Δυστυχώς εγώ, έχω αρνητική χοριακή

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό. Έχεις τη συμπαράστασή μου...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

@Μυρτώ συγχαρητήρια γλυκό μου κορίτσι, καλούς διπλασιασμούς να έχεις.

Με το καλό οι υπόλοιπες κοπέλες, μέσα απο την καρδιά μου.

Δυστυχώς εγώ, έχω αρνητική χοριακή

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... Ειλικρινά σε καταλαβαίνω!!!

Σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή και το 2021 να γεμίσουμε τον κόσμο με παιδάκια! 

Μεγάλη αγκαλιά!!!

Just now, Emylia είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου σου ευχομαι με το καλό και να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη 

εγω είμαι 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και επειδή δεν ενιωθα τίποτα τρελάθηκα και έκανα τεστ και βγήκε εντελώς θετικό 

ενώ κανονικά είχα στις 11 μέρες έκανα και γω χοριακη 

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! Ξέγνοιαστη, εύκολη εγκυμοσύνη να έχεις!

Έτσι ο Νοέμβριος και ο Δεκέμβρης να γεμίσει με θετικές χοριακες!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

@Μυρτώ συγχαρητήρια γλυκό μου κορίτσι, καλούς διπλασιασμούς να έχεις.

Με το καλό οι υπόλοιπες κοπέλες, μέσα απο την καρδιά μου.

Δυστυχώς εγώ, έχω αρνητική χοριακή

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου σπυ ευχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Λυπάμαι πολυ κοριτσι μου....πίστευα πως θα θα είσαι εσυ!!!!!!δε ξερω αν το έχεις πει...έχεις αλλα καταψυξη???

Δυστυχώς ήταν οι μόνες βλαστοκύστες που είχα και που μάζεψα με πολύ κόπο

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emylia είπε:

Σε Ευχαριστω πολύ και έσενα σου ευχομαι ότι επιθυμείς 

Μπράβο πολλά πολλά συγχαρητήρια...Δεν ένιωθες τίποτα Ε?????Τελικά αυτό με τα συμπτώματα δεν υπάρχει...

Just now, Ελισώ είπε:

Δυστυχώς ήταν οι μόνες βλαστοκύστες που είχα και που μάζεψα με πολύ κόπο

Λυπάμαι πολύ...εύχομαι να μην το βάλεις κάτω κ μπροστά σου να βάλεις νέο πλάνο...

Πάρε το χρόνο σου..κ όλα θα έρθουν...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακες. Εγώ έκανα ένα τεστ 8 μέρες μετά την εμβριομεταφορα  με εμβριο τρίτης μέρας και είναι αρνητικό. Συν το γεγονός ότι δεν αισθάνομαι τίποτα παρόλο τα φάρμακα που κατεβάζω, βγάζω το συμπέρασμα ότι δεν πέτυχε το δικό μας θαυματακι . Το μόνο κακό είναι ότι στα 49 μου δεν έχω να ελπίζω και πολλά, σχεδόν τίποτα. Θα περιμένω μέχρι 1/12να σταματήσω τα φάρμακα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακες. Εγώ έκανα ένα τεστ 8 μέρες μετά την εμβριομεταφορα  με εμβριο τρίτης μέρας και είναι αρνητικό. Συν το γεγονός ότι δεν αισθάνομαι τίποτα παρόλο τα φάρμακα που κατεβάζω, βγάζω το συμπέρασμα ότι δεν πέτυχε το δικό μας θαυματακι . Το μόνο κακό είναι ότι στα 49 μου δεν έχω να ελπίζω και πολλά, σχεδόν τίποτα. Θα περιμένω μέχρι 1/12να σταματήσω τα φάρμακα . 

Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα. Και μην ξεχνάς αν δεν είσαι αντίθετη τα δανεικά είναι εκεί στη γωνία... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακες. Εγώ έκανα ένα τεστ 8 μέρες μετά την εμβριομεταφορα  με εμβριο τρίτης μέρας και είναι αρνητικό. Συν το γεγονός ότι δεν αισθάνομαι τίποτα παρόλο τα φάρμακα που κατεβάζω, βγάζω το συμπέρασμα ότι δεν πέτυχε το δικό μας θαυματακι . Το μόνο κακό είναι ότι στα 49 μου δεν έχω να ελπίζω και πολλά, σχεδόν τίποτα. Θα περιμένω μέχρι 1/12να σταματήσω τα φάρμακα . 

Λυπάμαι πολύ γιατί έχεις πολύ μεγάλο αγώνα.... μήπως στη 12η να δοκιμάσεις με δωρεά ωαρίων; Τελευταία και τυχερή που λένε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ελισώ λυπάμαι πολύ!Δεν το βάζουμε κάτω όμως!!παρε το χρόνο σου κ όταν αισθανθείς έτοιμη ξεκινάς τη προσπάθεια σου!!                                                  @Emylia Συγχαρητηρια !!Μια τέλεια χοριακη σου ευχομαι!

Just now, ni-ki είπε:

Συγχαρητήρια στα κορίτσια με τις θετικές χοριακες. Εγώ έκανα ένα τεστ 8 μέρες μετά την εμβριομεταφορα  με εμβριο τρίτης μέρας και είναι αρνητικό. Συν το γεγονός ότι δεν αισθάνομαι τίποτα παρόλο τα φάρμακα που κατεβάζω, βγάζω το συμπέρασμα ότι δεν πέτυχε το δικό μας θαυματακι . Το μόνο κακό είναι ότι στα 49 μου δεν έχω να ελπίζω και πολλά, σχεδόν τίποτα. Θα περιμένω μέχρι 1/12να σταματήσω τα φάρμακα . 

Μήπως είναι νωρίς για το τεστ;ειδικά αφού έβαλες 3ημερων...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Για αυτό θα περιμένω μέχρι την 1/12 αλλά δεν ελπίζω 

Εγώ σου ευχόμαστε να είσαι πράγματι έγκυος κι η όλη σου η εγκυμοσύνη να κυλήσει ήρεμα,   χωρίς κανένα σύμπτωμα παρά μόνο φουσκωμένη κοιλίτσα και μπόλικη χαρά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...