Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Όχι κορίτσι μου δυστυχώς το έχασα το μωράκι μου στην 7η εβδομάδα!!!

Στον αγώνα κ πάλι!!!

 

Καλέ τέλεια....είσαι εγκυουλα....!!!!

Από συμπτώματα έχεις καθόλου???

Είναι οδυνηρό να το χάνεις ενώ έχεις ζήσει όλα τα ωραία συναισθήματα. Εγώ ένα αχνό θετικό τεστ είχα στη 2η προσπάθεια αλλά μετά η 1η χοριακη που έκανα ηταν χαμηλή κ σταμάτησα τα φάρμακα. Απογοητευομαστε αλλά συνεχίζουμε δυναμικά. Εσύ πόσες προσπάθειες έχεις κάνει; τώρα περιμένεις χοριακη η απλά προετοίμαζεσαι; 

Just now, *Μυρτώ είπε:

@linaaΣε ευχαριστώ πολύ πολύ! Μακάρι, μακάρι, μακάρι! Θα παραμείνω ψύχραιμη πάντως!!! 

Καλά αποτελέσματα χοριακής να έχεις, που είναι σίγουρο!!!! Με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephele78 είπε:

Ναι ενταξει την 10η μερα να πας οκ!για να ειναι κ καλό το νουμερ0!! :-) με το καλό!!!

Βασικά για αυτό περιμένω! Αν όντως είναι θετικό να ακούσω ένα ωραίο νούμερο! Μην έχω κι άγχος για την τιμή της χοριακης :)

Σε ευχαριστώ τόσο πολύ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ioannage είπε:

Ωχ κ αυτά τα τεστ που κάνουμε μας μπερδεύουν χειρότερα! Περίμενε τη χοριακη για να δεις αλλά ήταν άχνη η δεύτερη γραμμή; τι είδες; 

Τι να σου πω. Δεν ξέρω αν ήταν γραμμή αυτό που είδα. Όπως και να έχει ξεσηκώθηκε κ πήγα κι εκανα χοριακη . Έχω παλαβώσει τελείως.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι να σου πω. Δεν ξέρω αν ήταν γραμμή αυτό που είδα. Όπως και να έχει ξεσηκώθηκε κ πήγα κι εκανα χοριακη . Έχω παλαβώσει τελείως.

Καλή επιτυχία 

ποτε θα έχεις αποτελέσματα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Τι να σου πω. Δεν ξέρω αν ήταν γραμμή αυτό που είδα. Όπως και να έχει ξεσηκώθηκε κ πήγα κι εκανα χοριακη . Έχω παλαβώσει τελείως.

Εύχομαι μια ωραιότατη χοριακη. Τι ταλαιπωρία πάντως μέχρι τη χοριακη. Ειδικά τις μέρες που πλησιάζει να κάνουμε τη χοριακη τρελαινομαστε. Κ εγω κάνω τεστ πριν αλλά τώρα λέω να κρατηθώ. Θα πάω όμως μια μέρα νωρίτερα για χοριακη για να προετοιμάσω ψυχολογικά  μια μέρα για να πάω για δουλεια. Κ πάλι καληεπιτυχια

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αρνητική κορίτσια μου

Άρα αυτό που είδα στο τεστ που δεν  φαινόταν δεν ήταν κάτι. Θα επαναλάβω το Σάββατο.

Αφού δεν έδειξε 10η μέρα δεν είμαι έγκυος.

  • Λυπημένη/-ος 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Αρνητική κορίτσια μου

Άρα αυτό που είδα στο τεστ που δεν  φαινόταν δεν ήταν κάτι. Θα επαναλάβω το Σάββατο.

Κατά τις 4 δεν είπες; Όπως και να χει, μπορεί να είναι νωρίς και το Σάββατο να δείξει! Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...