Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, *Μυρτώ είπε:

Κατά τις 4 δεν είπες; Όπως και να χει, μπορεί να είναι νωρίς και το Σάββατο να δείξει! Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Ναι αλλά την έστειλαν με mail τώρα κι εγω δεν περίμενα τόσο σύντομα αλλά είναι τσακάλια 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι αλλά την έστειλαν με mail τώρα κι εγω δεν περίμενα τόσο σύντομα αλλά είναι τσακάλια 

Μπα κορίτσι μου αρνητική θα είναι και το Σάββατο. Δεν είμαι από τις τυχερές γενικά.

  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι αλλά την έστειλαν με mail τώρα κι εγω δεν περίμενα τόσο σύντομα αλλά είναι τσακάλια 

Μπα κορίτσι μου αρνητική θα είναι και το Σάββατο. Δεν είμαι από τις τυχερές γενικά.

Εγώ πιστευω για να λέει ο γιατρός την Παρασκευή κάτι ξέρει 

περιμενουμε ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μπορεί 

Στο γιο μου λοιπόν έκανα τεστ 13η μέρα το απόγευμα.. έμβρυα 3 3ης μέρας.αρνητικο.στα πατώματα η Νατάσσα.. Ενώ μου είχε πει να μην κάνω.

Την άλλη μέρα 14η μέρα χοριακη 300..

Μήπως ήταν νωρίς 10η μέρα σήμερα?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι αλλά εγω εκανα χοριακη Νατάσα μου! Μια φίλη μου ειπε ότι είμαι 9η μέρα και όχι 10η. 

εξαρταται κ τι εμβρυα εβαλες αν ηταν 3ης μερας ειναι νωρις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι 3ης κορίτσι 

Αν είσαι ένατη είναι λογικό το αρνητικό αν είσαι δέκατη είναι επίσης λογικό οριακά. Τιμή σου έδωσαν; 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα! Τα δεδομένα έχουν ως εξής: 11/11 έκανα ένεση ovitrelle! Σήμερα, 14 μέρες μετά, ξανά έκανα τεστ και πάλι βγήκε αχνό θετικό! Λέτε να είναι υπολείμματος της ορμόνης ή όντως είναι θετικό; Είμαι στην 7η μέρα ετ μιας βλαστοκύστης και την Παρασκευή έχω χοριακή!

Είναι οντως αρκετές μέρες από την ένεση!!Να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!!συγχαρητήρια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι αλλά εγω εκανα χοριακη Νατάσα μου! Μια φίλη μου ειπε ότι είμαι 9η μέρα και όχι 10η. 

Τη Δευτέρα έκανες???αρα είσαι 9η ούτε καν 10η..εννοείται..νωρίς κ για τη χοριακη για έμβρυα 3 ημερών.

Just now, Katerina13 είπε:

Είναι οντως αρκετές μέρες από την ένεση!!Να έχεις μια τεράστια χοριακη!!!!συγχαρητήρια!!!

Πολύχρονη εσύ κοριτσάκι!!!!με υγεία και φυσικά μωράκι αν δεν έχεις!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ναι 3ης κορίτσι 

Ανεξάρτητα από το αποτεσμα θεωρώ ότι είναι νωρισ η 9η μερα. Θα ξανακάνεις κ αυτό θα είναι το οριστικό. Τιμή σου έδωσαν; πολλεσ κυήσεως ξεκίνησαν με χαμηλή χοριακη. Η επανάληψη θα δώσει κ το τελικό αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Αν είσαι ένατη είναι λογικό το αρνητικό αν είσαι δέκατη είναι επίσης λογικό οριακά. Τιμή σου έδωσαν; 

0,70

Ετ εκανα την προηγούμενη Δευτέρα άρα 9η ΔΕΜ είμαι σήμερα;

Just now, Katerina13 είπε:

Κοριτσάκι μου είναι νωρίς αφού έβαλες τρίτης μέρας!!Ξεχασε τη σημερινή χοριακή κ μείνε αισιόδοξη!!!!!

Λες ε;

Just now, Ioannage είπε:

Ανεξάρτητα από το αποτεσμα θεωρώ ότι είναι νωρισ η 9η μερα. Θα ξανακάνεις κ αυτό θα είναι το οριστικό. Τιμή σου έδωσαν; πολλεσ κυήσεως ξεκίνησαν με χαμηλή χοριακη. Η επανάληψη θα δώσει κ το τελικό αποτελεσμα

0.70 έδωσαν.

Just now, natassaki2006 είπε:

Τη Δευτέρα έκανες???αρα είσαι 9η ούτε καν 10η..εννοείται..νωρίς κ για τη χοριακη για έμβρυα 3 ημερών.

Πολύχρονη εσύ κοριτσάκι!!!!με υγεία και φυσικά μωράκι αν δεν έχεις!!!!!

Μάλιστα εχετε δίκιο κορίτσια μου εγω νόμιζα ότι μετράει και η ημέρα της ετ όποτε είμαι 10η αλλά έσφαλα τλκα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

0,70

Ετ εκανα την προηγούμενη Δευτέρα άρα 9η ΔΕΜ είμαι σήμερα;

Λες ε;

0.70 έδωσαν.

Μάλιστα εχετε δίκιο κορίτσια μου εγω νόμιζα ότι μετράει και η ημέρα της ετ όποτε είμαι 10η αλλά έσφαλα τλκα.

Ωπ κάτσε. Δευτέρα έβαλες τριών ημερών δλδ τριών 24ωρων; (Σαν να) έκανες ωοληψία την Παρασκευή; (Σάββατο 1ης Κυριακή 2ης Δευτέρα 3ης και μεταφορά δλδ;) Αν ναι τότε σήμερα είσαι 12η κλεισμένη. Αν διένυαν το τρίτο 24ωρο ήταν δλδ 2+ τότε 11η κλεισμένη. Ας με διορθώσει κάποια αν δεν μετράω σωστά. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...