Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Βικυκαβ είπε:

@koukou84  Καλημέρα ,δυστυχώς δεν είχα την ίδια με εσένα τύχη...δε κρατήθηκα το έκανα το πρωι...αρνητικοτατο..

Αχ σε ξεσήκωσα εγώ που έγραψα ότι έκανα από την 5η μέρα. Λοιπόν το σβήνεις από το μυαλό σου. Συνεχίζεις τα χάπια σου και πας για χοριακη τη μέρα που πρέπει. Στο ξανά είπα δεν θα συγκρίνεις.Καλη ηλίθια και εγώ. Μην απογοητεύεσαι τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Είναι ακόμα νωρίς. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Βικυκαβ είπε:

Προς Θεού, μη σκεφτεσαι έτσι...Θα εκανα τεστ νωρίτερα ,ανεξάρτητα απο τη δική σου ιστορια..Το ένιωθα ότι δε θα συμβεί..

Εγώ πάντως επιμένω να το σβήσεις από τη μνήμη σου. Μιλαμε για 5η μέρα και τεστ ούρων. Καλά δνε θυμάμαι 17/12 δεν εκανεσ Ετ; Και τα αλλά κοριτσια το ίδιο θα σου πουν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Βικυκαβ είπε:

Προς Θεού, μη σκεφτεσαι έτσι...Θα εκανα τεστ νωρίτερα ,ανεξάρτητα απο τη δική σου ιστορια..Το ένιωθα ότι δε θα συμβεί..

Καλημέρα, μα το έκανες πολύ νωρίς! Ο γιατρός σου είπε να πας στις δέκα μέρες; Συνέχισε κανονικά τα φάρμακα κ πέρασε όμορφα τα Χριστούγεννα. Σχεδόν καμία κοπέλα δεν έχει ξεκάθαρο αποτελεσμα πριν την 9η μερα.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Βικυκαβ είπε:

Ναι στις 17/12 εκανα ετ..ο γιατρος ειπε στις 28 να εκανα χοριακη...θα συνεχισω τα φάρμακα κανονικα και οτι θέλει η Παναγια ας στειλει...

Είναι κ οι αργίες τώρα οπότε θα πας την 11η μέρα. Εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Καλά Χριστούγεννα να έχουμε με υγεία κ αγάπη!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Βικυκαβ είπε:

Με πηρε πολυ απο κάτω, και έκανα και χοριακη...31,32 λεει...να χαρω λιγο;

Είδες που στο έλεγα ίσως δεν ανιχνευθεί; Είναι θετική!! Και είσαι μόνο 5η ημέρα μετά!! Πολύ καλούς διπλασιασμούς τώρα ευχομαι!! Ενημερωσε και τον γιατρό σου να σου πει ποτε θέλει τώρα χοριακη!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, koukou84 είπε:

Είδες που στο έλεγα ίσως δεν ανιχνευθεί; Είναι θετική!! Και είσαι μόνο 5η ημέρα μετά!! Πολύ καλούς διπλασιασμούς τώρα ευχομαι!! Ενημερωσε και τον γιατρό σου να σου πει ποτε θέλει τώρα χοριακη!! Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!! 

Σας ευχαριστω ολες πολύ!!Μιλησαμε ,επιμένει για τη Δευτέρα, τώρα εγω δε νομίζω να περιμένω μεχρι τότε..ειναι κ οι αργίες βέβαια..

Μακάρι να τα καταφέρω...μακαρι Παναγιτσα μου

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Βικυκαβ είπε:

Σας ευχαριστω ολες πολύ!!Μιλησαμε ,επιμένει για τη Δευτέρα, τώρα εγω δε νομίζω να περιμένω μεχρι τότε..ειναι κ οι αργίες βέβαια..

Μακάρι να τα καταφέρω...μακαρι Παναγιτσα μου

 

Τέλεια! Δευτέρα λοιπόν να δεις και ένα μεγαλύτερο νούμερο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Βικυκαβ είπε:

Με πηρε πολυ απο κάτω, και έκανα και χοριακη...31,32 λεει...να χαρω λιγο;

Είδες τελικά είναι θετική! Σκέψου ότι την έκανες νωρίς, σίγουρα όταν ξαναπάς θα είναι τριψήφια. Καλούς διπλασιασμους! Τώρα με τις αργίες θα πας λογικά τη Δευτερα...


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Moomin είπε:

Είδες τελικά είναι θετική! Σκέψου ότι την έκανες νωρίς, σίγουρα όταν ξαναπάς θα είναι τριψήφια. Καλούς διπλασιασμους! Τώρα με τις αργίες θα πας λογικά τη Δευτερα...

Δευτέρα μου ειπαν απο το κέντρο να παω για χοριακη ,οιστραδιολη και προγεστερόνη...Πως περνάνε τώρα αυτές οι μέρες...αλλο άγχος, θα πηγαίνουν ολα καλά;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Βικυκαβ είπε:

Με πηρε πολυ απο κάτω, και έκανα και χοριακη...31,32 λεει...να χαρω λιγο;

Συγχαρητηρια! Καλους διπλασιασμους!!!!

On 22/12/2020 at 1:53 ΜΜ, koukou84 είπε:

Μετά από 3 Ετ έρχομαι να επιβεβαιώσω και εγώ ότι δεν υπάρχουν συμπτώματα. Στην 1η είχα τα πάντα,τελικά ήταν θετική αλλά δεν προχώρησε.Τη 2η δεν είχα ΤΙΠΟΤΑ απολύτως οπότε συγκρίνοντας με την 1η ήξερα την κατάληξη και όντως ήταν αρνητική. Και ερχόμαστε στην 3η με πάλι ΤΙΠΟΤΑ απολύτως. Στα πατώματα έπεσα και με πιάνει η τρέλα μου και κάνω τεστ 5η μέρα(βλαστοκυστες 5 ημερών) θετικότατο και όχι με πρωινά ουρά. Την 7η ημέρα είχα χοριακη 160. Εχτες είδαμε 2 σάκους. Αυτό που κατάλαβα τελικά είναι ότι όχι μόνο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά και κάθε ετ και κάθε έμβρυο ίσως; Έχω μπροστά μου ακόμα δρόμο βέβαια αλλά ελπίζω αυτή τη φορά να κρατήσω αγκαλιά στο τέλος υγιέστατα μωρά. Μην δίνεις βάση στα συμπτώματα πραγματικά δεν υπάρχουν. Τα διάβαζα που τα έλεγαν και τα αλλά κοριτσια αλλά έλεγα έλα μωρε κάτι θα νιώσω κάτι θα δω. Τελικά όπως βλέπεις τπτ δεν ισχύει. Κανε θετικές σκέψεις. Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας πεις τα ευχαριστα. Ποτε με το καλό κανεις χοριακη; 

Συγχαρητηρια να εχεις μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...