Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια,πως ειστε;Εχει καταπληκτικη ημερα σημερα.Πηγα μια βολτα με το καροτσι τον μπεμπακο μου το πρωι.Κλασικα βεβαια κοιμηθηκε με το που φυγαμε απο το σπιτι και ξυπνησε οταν επιστρεψαμε. Φαγαμε το μεσημεριανο μας και τωρα λυσσομαναει.Απιστευτη ενεργεια αυτα τα μωρα.Εν τω μεταξυ βρε κοριτσια για να τον ντυσω γινεται μαχη καθε φορα.Δεν καθεται με τιποτα.Ουτε να βαλει πανα ουτε να βαλει ρουχα.Δεν μπορω να πω:τον ντυνω και φευγω,μετα απο 40' θα ξεκινησουμε.Ευτυχως πηρα μπροστα και τρωει τις κρεμες και το φαγητο.Λιγο γκρινια,λιγο κλαμα αλλα περιπου 120γρ.τα τρωμε.Μοναχα το ρυζαλευρο βανιλια το απογευμα το τρωει ευχαριστα και μαλιστα καθεται ακουμπωντας την πλατη του πισω και απολαμβανει.Τρωει 200γρ.απο αυτο,ειναι σιγουρα γλυκατζης δεν εξηγειται αλλιως.

Φιλακια σε ολες κοριτσια,καλο απογευμα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια,πως ειναι τα μπεμπακια σας?Εμενα ο μεγαλος μου ανεβασε πυρετο σημερα, τον εβλεπα απο εχθες οτι ειναι λιγο "καπως", αρχισε λιγο βηχα...και τωρα φοβαμαι παλι για τη μικρη!:confused:


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια!!! Ή μάλλον καλησπερούδια τέτοια ώρα..

Τι κάνετε?

Mammy περαστικά!

Della τραβάω τα ίδια στο ντύσιμο. Πάνω στην αλαξιέρα μου γυρίζει μπρούμυτα και έχω αρχίσει πλέον να την αλλάζω στο κρεββάτι μας.

Μετά το μεσημεριανό μας, θα πάμε στο Ο.Α.Κ.Α για να γραφτούμε κολυμβητήριο. Την άλλη Δευτέρα μάλλον θα κάνουμε και το πρώτο μάθημα. Για να δούμε τι θα κάνει η μικρή.

Φιλιά και καλά να περνάτε!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια πρωτη φορα που γραφω καθως μολις το ανακάλυψα το καφε. Εγω γεννησα 21 Απριλιου τον μικρο μου. Εμεις ακομα φαγητο δεν ξεκινησαμε μονο φρεσκα φρουτα και ρυζαλευρο ή φαριν λακτε εναλαξ. Παρ ολα αυτα εχουμε βγαλει ηδη δυο δοντακια τα κατω και γκρινιαζουμε ολη μερα. Πως απασχολειτε τα μικρα σας εχετε ξεχωρισει καποιο παιχνιδι , περιμενω προτασεις εμεις παιζουμε με πανινα βιβλια και οτιδηποτε σε μασητικο που το βαζουμε στο στομα μας ψαχνω απεγνωσμενα τροπο να τον απασχολώ χωρίς να γκρινιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια !!!

Αλεξάνδρα , να σου ζησει το μωράκι σου !!! απο παιχνίδια , το αγαπημένο μας ειναι μασαμε οτι βρούμε δίπλα μας , οτι φτανουμε , προσπαθουμε να φτασουμε οτι ειναι μακριά......χαχχαχαχαχα

Ο μπέμπης εβγαλε αλλα 2 δοντάκια , σύνολο 4 !!! και ριχνει κατι δαγκωνιές ....άλλο πράγμα


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια και καλό μήνα!Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας να χαίρεστε και σεις την οικογένειά σας!

Είμουνα 3ήμερο Σπάρτη.Τα πεθερικά μου τρελαθήκανε όταν είδανε τον μπεμπούλη.Περάσαμε ωραία.Είχε ωραίες μέρες.Βγήκαμε για καφέ με τον μπεμπούλη ,ξεκουραστήκαμε και από χτες τα κεφάλια μέσα.

Άρμα τελικά πήγατε στο χωριό?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Della αν σου άρεσαν και σε σένα τα γλυκά σίγουρα πήρε από σένα.

Μάμμυ περαστικά στον γιο σου.

Τζιτζίνα να μας πεις νέα όταν η μπεμπούλα σου ξεκινήσει κολυμβητήριο.

Αλεξάνδρα καλωςήρθες και να σου ζήσει ο μπέμπης σου.Ο μπέμπης μου παίζει με παιχνίδια οδοντοφυίας και με βιβλία οδοντοφυίας .Τα βιβλία του αρέσουν πολύ.

Κίττυ καλορίζικα και τα υπόλοιπα δοντάκια!Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε;Εμεις ειμαστε καλα.Ο μπεμπακος ειναι ολο σαλια και δεν σταματαει να γινεται μουσκεμα.Μαλλον βγαζει και τα 2πανω δοντακια γι'αυτο.Κατα τ'αλλα ο ανταρτης μου,σηκωνεται ορθιος στο παρκο του,και οταν τον εχω στο πατωμα,σηκωνεται ορθιος στον καναπε μπροστα.Η αδυναμια του ειναι να μπαινει κατω απο την τραπεζαρια και να τρωει τα καλωδια τηλεφωνου και τα σοβαντεπι.Συνεχως τον κυνηγαω με ολα αυτα που κανει,που να περπατησει κιολας!

Αλεξανδρα,καλως ηρθες, να σου ζησει κι εσενα το αντρακι σου.Εμεις παιζουμε με οτιδηποτε κανει θορυβο και σαματα.

Μαμυ,περαστικα στον γιοκα σου,ελπιζω η μικρουλα σου να τη γλιτωσε.

Τζιτζινα,γραφτηκατε;περιμενουμε εντυπωσεις!

Κιττυ,συγχαρητηρια για τα 4 δοντακια σας!Φανταζομαι οταν χαμογελαει πως ειναι!Σκετη γλυκα!

Ντιμιστα,καλα κανατε και πηγατε Σπαρτη,ξεσκασατε κιολας.Του αρεσε του μπεμπακου εκει;

Καλο μεσημερι κοριτσακια μου,φιλακια πολλα!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε;Εμεις ειμαστε καλα.Ο μπεμπακος ειναι ολο σαλια και δεν σταματαει να γινεται μουσκεμα.Μαλλον βγαζει και τα 2πανω δοντακια γι'αυτο.Κατα τ'αλλα ο ανταρτης μου,σηκωνεται ορθιος στο παρκο του,και οταν τον εχω στο πατωμα,σηκωνεται ορθιος στον καναπε μπροστα.Η αδυναμια του ειναι να μπαινει κατω απο την τραπεζαρια και να τρωει τα καλωδια τηλεφωνου και τα σοβαντεπι.Συνεχως τον κυνηγαω με ολα αυτα που κανει,που να περπατησει κιολας!

Αλεξανδρα,καλως ηρθες, να σου ζησει κι εσενα το αντρακι σου.Εμεις παιζουμε με οτιδηποτε κανει θορυβο και σαματα.

Μαμυ,περαστικα στον γιοκα σου,ελπιζω η μικρουλα σου να τη γλιτωσε.

Τζιτζινα,γραφτηκατε;περιμενουμε εντυπωσεις!

Κιττυ,συγχαρητηρια για τα 4 δοντακια σας!Φανταζομαι οταν χαμογελαει πως ειναι!Σκετη γλυκα!

Ντιμιστα,καλα κανατε και πηγατε Σπαρτη,ξεσκασατε κιολας.Του αρεσε του μπεμπακου εκει;

Καλο μεσημερι κοριτσακια μου,φιλακια πολλα!

Καλησπερα κοριτσια !!!

ευχαριστούμε για τις ευχές , για τα δοντάκια....!!! ναι , οταν γελάει ειναι τρέλα....κι ακομα δεν εχουν μεγαλωσει πολυ τα επανω

εσεις , τι νεα ? τα θηριάκια σας ?


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Αλεξανδρα καλωσήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσει ο μπέμπης σου.

Η δικιά μου απασχολείται οταν της δίνω κάτι που δεν το έχει ξαναδεί ή βλέπει εμένα να το χρησιμοποιώ. Για παράδειγμα μια ξύλινη κουτάλα (στρογγυλεμενη από παντού και πολύ χοντρό χερούλι που δεν χωρ'αει να το βάλει βαθυά στο στόμα). Εξτασιάστηκε με την κουτάλα. Ένα τηλεκοντρόλ (καθαρισμένο με απολυμαντικό μαντηλάκι & χωρίς μπαταρίες). Ένα σακουλάκι μωρομάντηλα. ένα σακουλάκι από της κρέμες της (ενός γεύματος). Μία σαλιάρα. Γενικά νομίζω καταλάβατε. Άσχετα πράγματα. Κάθετε παναγίτσα και τα περιεργάζεται και τα παίζει.

Εμείς είχαμε πάει τριήμερο στον Παρνασσό (όπου είναι όλοι οι παππούδες & γιαγιάδες) και ξεσάλωσε. ¨ολη μέρα από αγκαλιά σε αγκαλιά και παιχνίδια. Μου έβγαλε το λάδι δύο μέρες για να ξεναμπεί στο πρόγραμμά της. Ευτυχώς σήμερα ήταν καλύτερα.

Καλο βράδυ .....


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας και από εμένα!Τι κάνετε?

Εμείς είμαστε καλά όταν ο μπέμπης μας δεν μας δίνει ξύλο.Εχτές τον είχα στον ώμο μου για να ρευτεί από το γάλα και ξαφνικά μου έδωσε 1α μεγάλη κουτουλιά που μάτωσαν τα χείλια μου.Τα έπιασα με το χέρι μου και έγινε κόκκινη η βέρα μου.Ούτε συγγνώμη δεν μου ζήτησε.:lol:


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Με την κρέμα λερώνεται πολύ.Βάζει τα χέρια του μέσα στο μπωλ και γλείφει τα δάχτυλά του.Και το χειρότερο είναι όταν πιάνει το πρόσωπό του και γίνεται όλο κρέμα.Κάθε απόγευμα του καθαρίζω το πρόσωπο.Ποιος ξέρει τι θα κάνει όταν ξεκινήσει φαγητό.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ντέλλα του άρεσε πολύ του μπέμπη μου στην Σπάρτη.Τους τρέλανε όλους που γέλαγε συνέχεια.Ευτυχώς είναι βολικό παιδάκι και γελαστό και πηγαίνει σε όλους.Μακάρι να γίνει κοινωνικός.Και τα πεθερικά μου ενθουσιάστηκαν πολύ μαζί του.

Ντέλλα τι ωραία που σηκώνεται ο μπέμπης σου όρθιος και τι ωραία που μπουσουλάει!Να βάλετε προστατευτικά στις πρίζες γιατί σίγουρα θα περπατήσει πολύ γρήγορα.Και να καλύψετε τις γωνίες.Και προσοχή με τα καλώδια.Από δω και πέρα όλο θα τρέχεις από πίσω του.

Τζαμίν ωραία περάσατε Παρνασσό?

Καλό βράδυ!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...