Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Tzamin μου, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :-P:razz::P

Να σας πω τι άλλο πάθαμε. Έχει χαλάσει το ασανσέρ από τη Δευτέρα και ανεβοκατεβαίνω στον 4 όροφο με τα πόδια και τη μικρή αγκαλιά, τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα:evil::evil::evil:

Έκλεισα τα γλυκά της βάφτισης. Κατέληξα τελικά σε προφιτερόλ γιατί μου είπαν είναι το πιο ανθεκτικό και όπως το κόβω θα κάνει ζέστη εκείνη την ημέρα.

Μπαλόνια δε θα βάλω τελικά. Τώρα πρέπει να ξεκινήσω από Δευτέρα τα καλλωπίσματα...Μαλλιά, φρύδια, νύχια...Και βαριέμαι...

Σας αφήνω μήπως ξεβρωμίσω λίγο το σπίτι..

Φιλιαααααά!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βιβή!... περάσατε δύσκολα με την γαστρεντερίτιδα... νομίζω έίναι απο τις χειρότερες ιώσεις...

πολύ καλή η προσφορά του φωτογράφου σας σε ποιά περιοχή είναι;

Τzamin περαστικά σου κοπελα μου κι εσένα, θα προσπαθήσω να βάλω τικεράκι... εμείς ακόμα δεν περπατάμε.. όταν περπατήσουμε όμως θα σας κεράσω περπατόπιτα!!!!

κορίτσια κι εγω δεν έχω βάλει κανένα προστατευτικό και όυτε νομίζω ότι θα βάλω... απλώς καλυψα το τραπεζάκι του σαλονιού με μια κουβέρτα και όλα καλά!!! τώρα όταν περπατήσει βλέπουμε....

tzitzina... γιαμ γιαμ προφιτερόλ!!! τα μπαλλόνια τα θεωρώ περιττά καλά θα κάνεις και δεν θα βάλεις.. νυχια, μαλλιά, ελα βρε μην βαριέσαι ωραία είναι αυτά...

αυγό τρωμε κι εμείς ευχαριστα... όταν φυσικά μας το ταίζει η γιαγιά... - το κάνει πιο νοστιμο βλέπετε!!!

το έχουμε παθει κι εμείς αυτό με το ασανσερ και είναι μεγάλο πακέτο αν προσθέσεις σε όλα αυτά και το καρότσι και ψώνια από το σουπερ μαρκετ...


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάρω στην κορούλα μου παπουτσάκια, έχω αυτά τα μαλακά προς το παρον... να της πάρω αθλητικά nike, ορθοπεδικά Μούγερ, καλοκαιρινά πέδιλα ή κλειστα;;

σας θυμίζω ότι δεν περπατάμε ακόμα όμως όπου να ναι θα αρχίσει... δεν ξέρω τι να πάρω καμιά γνώμη;

Επίσης πρέπει να της αγοράσω και κάνενα ρουχαλάκι καλοκαιρινό γιατί δεν έχουμε σχεδόν τίποτα θα κάνω μια επιδρομή σε Ζάρα και Η&Μ...εχω πολύ τρέξιμο το ΣΚ!!!!


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα!Τι κάνετε?

Brooke σου έστειλα εχτές 1 πμ .Δεν ξέρω αν το είδες.

Τζαμίν εγώ ξέρω να κάνω τικεράκι αλλά δεν ξέρω να το περνάω.Έκανα αυτά που έγραψες το πρωί με τον πίνακα ελέγχου αλλά συνέχεια μου βγάζει invalid file.Δεν ξέρω τι κάνω λάθος.:?

Τζιτζίνα ούτε και μεις θα βάλουμε μπαλόνια.Για μας είναι πεταμένα λεφτά.Τα λεφτά που θα δίναμε για τα μπαλόνια θα αγοράσουμε κάτι πιο χρήσιμο.Πόσο σας πήγε το προφιτερόλ?Νομίζω πως οι περισσότερες προφιτερόλ βάλαμε.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nίνα Νάνα αύριο μπαίνετε στο καινούριο σας σπίτι?Με το καλό!Πώς είναι το χειλάκι της μικρής?

Ντέλλα είναι καλύτερα ο λαιμός σου?Ο μικρός πώς τα πήγε σήμερα με τον σταθμό?

Τζαμίν περαστικά σε σένα και στην Έλενα.

Τζιτζίνα και γω το αυγό με την φρουτόκρεμα του το δίνω.Πρώτα τρώει το αυγό και μετά την φρουτόκρεμα.Του αρέσει πολύ!Από 10 μηνών τρώει αυγό.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Ο μικρός σήμερα με ευχαρίστησε πολύ!Έφαγε το μεσημεριανό του μέσα σε 10λ.

Εχτές το απόγευμα ήταν μέσα στο πάρκο όρθιος χωρίς να κρατάει τα δίχτυα του πάρκου,αλλά για λίγο.

Αυτά τα λίγα από μας.Καλό μεσημέρι μανούλες και μωράκια!

Τι να κάνω για να μην ξαναβγεί το καλημέρα σας?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


dimista το είδα, σ'ευχαριστώ πολύ... το Περιστέρι με βολευέι , θα περάσω από εκεί να συνενοηθώ μαζί της... το ΣΚ, να δω τι θα πρωτοχωρεσει να κάνω αυτό το ΣΚ!!!!

για να δω τα κατάφερα με το τικεράκι..????


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χαμός. Ήρθαν μάζεψαν σαλόνι και κουζίνα κι αύριο γραφείο και τα δωμάτια. Έχω πανικοβληθει, πως θα μπορέσω να ξεπακεταρω και να τακτοποιήσω όλα αυτα τα πράγματα;;;;;;; :shock:

Tzitzina μου πράγματι δεν κάθεται σε ησυχία. Δεν ήξερα ότι οι γωνίες ξεκολαν τοσο εύκολα. Θέλω να πάρω και για το τζάκι.

Βιβή τι ταλαιπωρία περάσετε.

Tzamin περαστικά!!! Σας χάλασε και την Πρωτομαγιά η ίωση! Σε λίγο καιρο θα δεις που δεν θα φοβάται τίποτα στο περπάτημα!

Dimista πρέπει να πατησεις προεπισκοπιση πριν πατησεις αποθήκευση για το τικερακι. Το χειλακι είναι καλύτερα.

Brooke η δικιά μου ενω περπατάει κανένα μήνα και τρέχει κιόλας με ο,τι παπουτσι και να φοράει, τα μαλακά της αρέσουν πιο πολυ. Έχει κάτι bobux χειροποίητα δερμάτινα που τα λατρεύει. Ακομα και στο πάρκο της τα φοραω. Αλλιώς φοράμε κάτι adidas. Πεδιλακι δεν θα συνιστούσα, δεν είναι τόσο σταθερά. Πάντως ορθοπεδικα παπούτσια δεν χρειάζονται τα μωρα εκτός αν έχουν διαπιστωμένο απο παιδοορθοπεδικό πρόβλημα.

Αχ


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Ηρθαν ο αδελφουλης μου χθες και χαρηκα πολυ πολυ.

Ο μικρος μου στον παιδικο τα ιδια.Τον αφησα 11.20 και οταν πηρα τηλ.στις 12.45 εκλαιγε ακομα.Μεσημεριανο δεν εφαγε ουτε μπουκια εκει.Και ολο το απογευμα ηταν κολλημενος πανω μουκαι λιγακθ μονο πηγε στον μπαμπα του.Σημερα θα τον αφησω παλι μηπως καταφερουν να τον ταισουν.

Βιβη,περαστικα σας μωρε και....αγυριστα!

Τζαμιν,ιμοιως περαστικουλια!Τι παθατε βρε κοριτσια!

Νινα-Νανα,κουραγιο,ειστε στη μεση της μετακομισης!Το ΣΚ θα κοιμηθειτε στο καινουριο σπιτι!!!"Τα πραγματα μην τρελαινεσαι να τα φτιαξεις σε μια μερα.Το δωματιο της μικρης μονο ετοιμασε και το κρεβατι σας.Τα αλλα σιγα σιγα.

Βrooke,ωραιο το παπακι στο τικερακι σου!

Τζιτζινα,κι εμεις προφιτερολ κλεισαμε!Μιαμ μιαμ.

Dimista,την ημερομηνια της βαφτισης απλα την μεταφερατε;ειχε και διαδικασιες στην Μητροπολη;

Καλη σας ημερα ομορφες!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές!!!

Ευχαριστώ για τα περαστικά, είμαστε εντάξει τώρα.

Δήμητρα για να βγάλεις το καλημέρα θα μπεις πάλι στον πίνακα ελέγχου, επεξεργασία υπογραφής, θα το σβήσεις και θα πατήσεις αποθήκευση υπογραφής. Για το τικεράκι, όταν το έχεις έτοιμο, σου βγάζει κάποιες επιλογές για τον κωδικό που θέλεις να χρησιμοποιήσεις. Εγώ επιλέγω στο Forum signature: την επιλογή PseudoHTML, UBBCode & BBCode. Μόλις επιλέξεις αυτό θα σου βγάλει τον κωδικό, κάνεις copy και τον περνάς στο σημείο που αναφέρω και παραπάνω, κάνεις προεσκόπιση υπογραφής και αποθήκευση.

Brook για τα παπούτσια προσωπικά πιστεύω ότι ότι και να της βάλεις θα περπατίσει όταν θελήσει η ίδια. Η δικιά μου φοράει κάτι havaianas που της έφερε ο μπαμπας της από την Βραζιλία (τις οποίες κλαίει όταν τις βγάζω) και περπατάει όπως και με τα παπούτσια.

Να σας πω επίσης οτι κλαίει όταν της βγάζω τα γυαλιά ηλίου. Θέλει να τα φοράει παντού η ψωνάρα. Ακόμη και μέσα στο σπίτι, στα μαγαζιά, παντού:cool:.

Αυτά τα λίγα από εμάς. Δεν έχω νέα

Φιλιά


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...