Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Προσπαθω να κανω ονειρα αλλα φοβαμαι..γτ ολες τις φορες ονειρεύτηκα..

      Στην πρωτη αφου ακουσαμε καρδια την επομενη μερα ξεκινησε ηπια αιμορραγια..εμεινα κρεβατι με εξτρα προγεστερονη (ενα ΣΚ).. κυριακη βραδυ κ ενω κοιμαμαι πετάχτηκα απο έναν πόνο..πηγα τουαλετα κ ειχα ενα πηγμα υποθετω το εμβρυο (δεν ανοιξα ποτε το φως & χαιρομαι γι αυτο)..ειχαμε δυο σάκους εναν π αναπτυσσοταν κ εναν μικρο στασιμο π περιμεναμε ή να αποβληθει ή να συρρικνωθεί.. μαντεψτε ποιος εμεινε??ο αδειος! Αποξεση Μ. Τριτη!

      Στην τριτη προσπαθεια παλι θετικη χοριακη σχεδον 100- νομιζω την 10η μερα.. ο τοτε γυναικολογος απαισιοδοξος με το νουμερο..γι αυτο κ ειμαι ετσι σημερα.. κακες αυξησεις σχεδον τις μισες φορες καθε δυο μέρες..πραγματικα ουτε π θυμαμαι ποσες χοριακες εκανα..αλλα ηλπιζα γτ αναπτυσσοταν μεχρι π σταματησε..χαρακτηριστηκε ως κενος σακος αλλα μαζι με την αποξεση καναμε καρυοτυπο εμβρυου (ο εξωσωματικος μ ειπε πως αυτο δεν γινεται αλλα πως δεν αμφισβητει την γυναικολογο που μ εκενε υπερηχο)..κοινως απαντηση μηδεν.. ο καρυοτυπος έδειξε πως ηταν αγορι (αρα δεν υπάρχει περιπτωση να εχει μπλεχτει με δικα μ κυτταρα το δειγμα) κ υγιες.. οι απαντησεις π πηρα  προφανως κ δε με καλυψαν..τα ερωτηματικά απο εκει υπάρχουν ακομα.. η αιματολογος μ λεει πως οτι κ να εγινε εφοσον σταμάτησε η ανάπτυξη τ θα ειχε καποιο θεμα π δεν ηταν χρωμοσωμικο..προφανως μετα απο αυτο αλλαξα κ γυναικολογο κ εξωσωματικο..

      Εκανα λοιπον διαλειμμα ενα χρονο.. ενω ειχα ηδη διαλεξει νεο γιατρο απο περσι τον ιουνιο..περασα επιτροπη πηρα τα φαρμακα τα ειχα σπιτι κ το ανεβαλλα καθε μηνα.. να σημειωσω επισης πως στην επισκεψη στον νεο εξωσωματικο κ στον νεο γυναικολογο κ οι δυο ειδαν στο dvd οτι η υστεροσκοπηση τ διαφραγματος που ειχα δεν ειχε γινει σωστα (1ο χειρουργειο).. κ απλα αυτο ηταν το κερασακι στην τουρτα γτ το dvd ηταν πριν την τριτη εμβρυομεταφορα π με εβαλαν για scratching κ ειχαν την ευκαιρια να το διορθώσουν.. απλα εισεπρατταν απο τη μια απο εμενα κ απο την αλλη απο την ασφαλιστική μ.. αυτο ενιωσα.. οποτε τωρα χρειάστηκε να μπω τριτη φορα χειρουργειο πριν τη διεγερση κ την εμβρυομεταφορα!

      Αυταααα!

      Εχεις περάσει πολλά κορίτσι μου.....έχουμε περάσει πολλές μας πολλά...έχω κάνει πολλές ετ, έχω δει πολλούς γιατρούς και έχω κάνει 3 υστεροσκοπησεις και πόσα άλλα...σε καταλαβαίνω....όταν οι άνθρωποι και οι γιατροί κάνουν οσα μπορούν (ή δε μπορουν) μετά είναι θέμα του Θεου ποτέ θα στείλει το μωράκι. Οταν το πιστεψα αυτο και χαλαρωσα και ειπα οτι γινει πια....και αν δε γινει δεν εγινε.. σε εκεινη την ετ εγινε το θαυμα! Αυτή λοιπόν τη "μικρή" χοριακη σου πίστεψε την ότι θα είναι το μωράκι σου!!!! Κάνε θετικές σκέψεις και ας φοβάσαι λίγο,προσευχήσου αν πιστεύεις και να είσαι αισιόδοξη και ας εχεις και δευτερες σκεψεις! Θα περιμένουμε την Τετάρτη το διπλασιασμό σου!!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 

      6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλησπερα κορίτσια , να ρωτησω αν έχετε εμπειρία  ή καμια γνωστή που γέννησε ενώ νοσουσε με κοβιντ !  βγάζω ακόμα αχνο θετικό αλλά αύριο θα πάμε για καισαρική με αποφαση  του ιατρού! όπως καταλαβαίνετε  35+3 πρόωρο μωράκι και μαζί  το άγχος του κοβιντ …..  

      Μπραβο!!! Ήρθε η ώρα! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Αύριο θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!! Οι ευχές μας και οι σκέψεις μας θα είναι μαζί σου!!! 🙏

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Γεια σας κορ'ιτσια μου!!

Τι κάνετε; Εγώ έχω απίστευτο τρέξιμο! Κουράστηκα πολύ αυτές τις μέρες, πονάει όλο μου το σώμα. Αισίως άρχισε να μοιάζει με σπίτι! Δεν έχουμε κάνει καθόλου το γραφείο κι είναι σαν αποθήκη αλλα όλα τα υπόλοιπα έγιναν. Βέβαια παντού υπάρχουν διάφορα πράγματα για τακτοποιήση!!!

Η μικρή έπαθε ένα μικρό σοκ αλλά πλέον που έχει προσανατολιστεί είναι χαρούμενη. Βέβαια πάει συνέχεια και πειράζει το στερεοφωνικο (στο παλιό σπίτι δεν το έφτανε). Γενικώς δεν μας έχει αφήσει να ακούσουμε τίποτα!!

Della περααστικά για τον κουμπάρο σου!

Tzamin εμένα φεύγει αύριο για Ελβετία (αυτό μου έλειπε). Είπα την πεθερά μου να έρθει να μείνει γιατί ακόμα δεν μπορώ να προσαρμοστω και υπάρχουν παντού επικίνδυνα σημεία και κάποιες κούτες και δεν μπορώ να την προσέχω συνέχεια αν είμαι μόνη μου. Ελπίζω να μην το μετανιώσω που της είπα να έρθει..:rolleyes:

Arma κι εμένα η παιδίατρος μετά τα 3 είχε πει για γυαλιά αλλά δεν θυμάμαι γιατί.

Tzitzina πότε είναι η βάφτιση;

Είμαι σε δίλημμα: να πάω Θεσσαλονίκη με τον άντρα μου που έχει δουλειά εκει (και την μικρή εννοείται) για 3 μέρες ή όχι; Το δίλημμα υπάρχει κυρίως λόγω μετακόμισης.


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσακια μου.Ειμαι μονη στο σπιτι.Ο μικρος ειναι παιδικο και ο αντρας μου δουλευει.Το σπιτι ειναι αδειο χωρις τη φωνουλα του μπεμπακου μου!Ευτυχως απο τις 02.00 μεχρι τις 11.30 που τον πηγα σταθμο ηταν τελειως απυρετος.Τους το ειπα βεβαια για να τον κοιταξουν μηπως ανεβασει παλι δεκατακια.

Ευχαριστω για τα περαστικα για τον κουμπαρο.

Νινα-Νανα,καλοριζικο το σπιτι σας!Να πας Θεσσαλονικη να γεμισεις μπαταριες!

Τζαμιν,σιγα μην αφηνε τις κουκλες του να φυγει!

Καλο μεσημερι φιλεναδες!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες....

Σήμερα είχαμε κολυμβητήριο και δεν ξέρω γιατί νιώθω κομμάτια...Εχω βάλει τη μικρή για ύπνο και μαγειρεύω, οπότε δεν μπορώ να ξαπλώσω και εγώ. Περιμένω πως και πως το βράδυ..Στενοχωριέμαι όμως γιατί οταν πιάσω δουλειά, δε βλέπω να προλαβαίνω να την πηγαίνω. Και της αρέσει τόσο πολύ. Σήμερα που τους έκανε βουτιές η προπονήτρια, τα άφηνε να κολυμπήσουν και λίγο μόνα τους. Μη φανταστείτε πολύ, αλλά είναι απίστευτο να τα βλέπεις τα δελφινάκια!!

Άυριο θα πάω να ρίξω μια ματιά μήπως βρω κανένα άλλο φόρεμα, αν και ξέρω ότι θα με πιάσει το στραβό μου και δε θα μ'αρέσει τίποτα.

Della είναι περίεργο να είσαι εσύ σπίτι και να λείπει ο μικρός έτσι? Αν θυμάμαι καλά, ξεκινάς δουλειά στις 10 του μήνα?

Κορίτσια, ξέρετε πότε ξεκινούν οι αιτήσεις για δημόσιους βρεφικούς σταθμούς? Και που κάνω την αίτηση, στο δήμο?

Nina-Nana σε βρίσκω πολύ γρήγορη. Εννοείται να πας Θεσσαλονίκη. Τα πράγματα δε φεύγουν, θα τα φτιάξεις όταν γυρισεις. Η βάφτιση είναι το Σαββατο.

Tzamin δε νομίζω να αντέχει μακριά σας..

Βιβή το ευχαριστηθήκατε έτσι? Ξεσαλώσατε!

Μammy3 εσείς πότε βαφτίζετε?

Τα φιλιά μου στις υπόλοιπες!!


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα και καλή βδομάδα!

Τι κάνετε?

Ντέλλα περαστικά στον κουμπάρο σου.Πω πω ο κακομοίρης τι έπαθε!Είναι ακόμα νοσοκομείο?Εύχομαι να το έχει ήδη ξεπεράσει.

Νίνα Νάνα εννοείται και να πας Θεσσαλονίκη.Μετά από τέτοια κούραση χρειάζεσαι και λίγη ξεκούραση και να αλλάξεις περιβάλλον.

Τζιτζίνα ελπίζω αυτήν την φορά να βρεις ένα φόρεμα που να σου αρέσει.Δουλειά πότε ξεκινάς?


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν 1α τόσο γλυκειά μανούλα και ένα τόσο γλυκό κοριτσάκι δεν θα σας άφηνε ποτέ.

Άρμα και συ ψηλό παιδάκι έχεις.Όπως η Τζιτζίνα και η Κίττυ.

Μάμμυ μπράβο που τελείωσες και συ με την βάπτιση.Πότε είναι?

Βιβή χαίρομαι πολύ που περάσατε τέλεια στο πάρτυ της μικρής σας και το ευχαριστήθηκε.Φαντάζομαι θα είχες κάνει και ωραία γλυκά και φαγητά.

Εμείς δεν έχουμε νέα.Το μόνο ότι ο άντρας μου είχε πάει για ΣΚ Σπάρτη και πέρασα βαρετά το Σάββατο με τον μικρό.Την Κυριακή πήγαμε στους γονείς μου για φαγητό και ήρθανε 1α ξαδέλφη μου ,με τον άντρα της και την κόρη τους.Η Κυριακή ήτανε καλύτερη από το Σάββατο.

Καλό μεσημέρι σε όλες και τα μικρούλια σας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα,

Ολο το ΠΣΚ, σιδέρωνα, επλενα, μαζευα χαλιά, καθάριζα και ακόμα δεν έχω τελειώσει... με εξαίρεση Την Κυριακή το πρωι που πήγαμε εκδρομούλα με φίλους ,μετα την ψήφο στην Αράχωβα, περάσαμε ομορφα, και η μικρή ευχαριστήθηκε βόλτα και παιχνίδια...

Σημερα δουλευα μέχρι αργά, γυρισα , μαγείρεψα και μέχρι τώρα σιδέρωνα και εφτιαχνα ντουλάπες...ειχα στείλει την μικρή στην Θεία για λίγο και έτσι ήμουν πίγο πιο ελεύθερη... τώρα κοιμάται..δεν την είδα και πολύ σήμερα έχω λίγο τύψεις...

Αγοράσαμε τα πρώτα μας καλοκαιρινά παπουτσάκια... πήγα στον Μούγερ... δεν το πίστευα με τις τιμές που έβλεπα , δεν περίμενα οτι τα παιδικά θα έίναι τόσο ακριβά!

Ντέλλα περαστικά στον κουμπάρο σας, ελπίζω όλα να πάνε καλά....και περαστικά και στον μικρό , δεν θα είναι κα΄τι το σοβαρό!

νινα νανα νομίζω ότι ένα ταξιδάκι στην Θεσνίκη θα είναι ότι πρέπει μετά την κουράση της μετακόμισης...

tzitzina, οι αιτήσεις για τα νηπιαγωγεία τα δημόσια ξεκινάνε 1- 15/6 για τους βρεφικούς δεν ξέρω αλλα δες μήπως έιναι την ίδια περίοδο.... όσο για το φόρεμα... προσπάθησε να πάς στα μαγαζιά ξεκούραστη, φτιαξε μαλλί, βάψου και κάτι θα βρεθεί μη στεναχωριέσαι... καλά να περάσετε στην βαπτιση !

Βιβή να σου ζήσει η κορούλα, εκατόχρονη κι ευτυχισμένη! ...εκανες δωράκια στα παιδάκια που ήρθανε στο πάρτυ, συγνώμη που ρωτάω αλλα μια φίλη ετοιμάζει το πάρτυ της μικρής και ψάχνει ιδέες για δωράκια για τα παιδάκια στο τέλος...

αρμα, τρώτε φακές μπράβο σας!!! εμείς δεν τις έχουμε δοκιμάσει ακόμα...

Μαμυ τέλειωσε με την βάπτιση μπράβο σου... όσο το σκέφτομαι .. εγω δεν έχω καν αρχίσει!!!... τι να πώ δύσκολες οι έποχές τώρα για βαπτισεις και γάμους... θέλω να κάνω κάτι όμορφο και οικονομικό... σκεφτομαι να τα φτιάξω όλα εγώ ... πραγματικά λυπάμαι τα χρήματα...δεν θέλω να κάνω πολλά εξοδα μετά ερχονται και οι καλοκαιρινές διακοπές... κριμα να τις θυσιάσω για την βάπτιση...

καληνύχτα σας... είμαι ένα πτώμα θα κοιμηθώ νωρίς σήμερα....


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου....

Πράγματι ο καημένος ο άντρας μου ήταν πολύ στεναχωρημένος που έφυγε. Τον έχουν κουράσει κι αυτόν τα ταξίδια και ο Μάιος θα είναι πολύ φορτωμένος. Θα επιστρέψει Παρασκευή και θα ξαναφύγει Δευτέρα.

Νινα νανα πολύ γρήγορα τα τακτοποίησες τα πράγματα. Εμένα μου πήρε τουλάχιστον 10 μέρες για να αρχίσει να μοιάζει με σπίτι.

Τζιτζινα από εδώ και μπρος θα αρχίσετε την παραλία. Εγώ σκέπτομαι όταν ζεστάνει λίγο ακόμη ο καιρός να την παίρνω μετά την δουλειά και να πηγαίνουμε θάλασσα.

Brooke συμφωνώ για τα χρήματα της βάπτισης. Δεν είναι εποχές τώρα για έξοδα. Η κολλητή μου θα βαπτίσει την μπέμπα της μόνο με τον άντρα της, τους γονείς τους και τους κουμπάρους. 11 άτομα όλα κι όλα. Εμείς κάναμε ονοματοδοσία όταν γεννήθηκε. Αποφασίσαμε να μην την χρήσουμε ΧΟ. Όταν θα μεγαλώσει ας κάνει μόνη της τις θρησκευτικές επιλογές. Βέβαια η κολλητή μου την έχει αναλάβει ως νονά κανονικότατα. Με τις λαμπάδες της το Πάσχα, στα γεννέθλιά της της πήρε σταυρό, γιορτάζουμε την γιορτή της, απλά δεν τελούμε το μυστήριο.

Δήμητρα αφού έχεις κοντά τους γονείς σου μια χαρά είσαι. Έχεις παρέα όποτε θελήσεις. Και σε ξεκουράζουν και λίγο με τον μικρό.

Εμένα οι γονείς μου όχι μόνο δεν είναι κοντά αλλά και λόγω υποχρεώσεων δεν μπορούν να έρχονται.

Brooke αλήθεια πώς και πήγατε Αράχωβα? Έχετε καμία καταγωγή? Γιατί στο καφέ μας είμαστε κάμποσες από την ευρύτερη περιοχή.

Σας φιλώ κορίτσια...


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.Λειπει ο μικρος και πιαστηκα με τις δουλειες του σπιτιου.Τον πηγε ο αντρας μου σημερα.Απο αυριο κανονικα με το σχολικο.

Τζιτζινα,βρηκες φορεμα;στη δουλεια παω 10/5μεθαυριο δηλαδη.Εσυ ποτε γυρνας;

Αrma, οντως ψηλος ο Βασιλακης,μπραβο σας!

Τzamin,που θα την πηγαινεις για μπανιο;φετος ολες αυτο περιμενουμε!

Brooke,μονο που διαβασα τις δουλειες κουραστηκα.Πρεπει κι εγω να μαζεψω χαλια και...βαριεμαι!

Dimista,συμφωνω με τη Tzamin,εισαι τυχερη που εχεις κοντα τη μαμα σου.

Καλο μεσημερι ομορφες!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Brooke αλήθεια πώς και πήγατε Αράχωβα? Έχετε καμία καταγωγή? Γιατί στο καφέ μας είμαστε κάμποσες από την ευρύτερη περιοχή.

Σας φιλώ κορίτσια...

ο πεθερός μου είναι από την Λειβαδιά κι έχουμε πολλούς φίλους και ξαδέρφια εκεί... πήγαμε για να τους δούμε...πάμε συχνά .. είναι καμία αλλη από εκεί;


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Κορίτσια, ξέρετε πότε ξεκινούν οι αιτήσεις για δημόσιους βρεφικούς σταθμούς? Και που κάνω την αίτηση, στο δήμο?

Σήμερα ήμουν στον Δ.Περιστερίου για κάτι δουλειές και είχα δει που ρωτούσες και πήγα να δω. Εδώ γίνονται 20 Μαίου-15 Ιουνίου. Την καταθέτεις εκεί στον Δήμο,, είναι στον 2ο όροφο.Εδώ έχει αν θες να κατεβάσεις και τα δικαιολογητικά http://www.peristeri.gr/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=67&Itemid=247

nina-nana κι εγώ θα σου έλεγα το ταξιδάκι να το κάνεις. Χρειάζεται μετά από τόση κούραση!

della πως πάει ο μικρός στον σταθμό? Με τα δεκατάκια εντάξει?

dimista πάλι καλά που την Κυριακή κάτι έκανες. Πως και δεν πήγατε κι εσείς εκδρομούλα μαζί?

mammy μπράβο που τελείωσες! Άντε με το καλό να βαφτίσεςι την κούκλα σου!

brooke εμείς έχουμε εξοχικό στην Τραγάνα. Ο νονός της κόρης μου είναι από την Λειβαδιά.

tzasmin πολύ ταξίδι ο καλός σου...υπάρχει κάποια εποχή που να μην ταξιδεύει τόσο συχνά?

Βιβή και του χρόνου να είστε καλά να ξαναγιορτάσετε έτσι όμορφα!

Αχ τώρα που σας έγραψα έχω τον Βασιλη δίπλα μου στο πάρκο και στερεωνεται μόνος του και το χαίρεται μαζί με την αδερφή του χτυπώντας παλαμάκια! Άντε να δούμε θα το πάρει και απόφαση να περπατήσει και μόνος του???Όμορφες στιγμές!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου όμορφα τι κάνετε;;

Λείπει ο καλος μου σήμερα..

Τελικά λέω να το κάνω το ταξιδάκι, να δω και τους γονείς μου, αδέρφια, φίλους. Αφού δεν μπορούν να έρθουν ας παώ εγώ να ξεσκάσω..

Tzamin δεν τα έκανα μόνη μου, είχα κι αρκετή βοήθεια! Πάντως μοιάζει με σπίτι αυτην τη στιγμή γιατί το ένα δωματιο που είναι γραφείο έχει μετατραπεί σε αποθήκη, είναι μέσα στις κούτες!!

Πάντως μετακομίσαμε σε σπίτι 30τμ μεγαλύτερο αλλα με λιγότερα ντουλάπια κουζίνας και ντουλάπες!! :rolleyes:

Brooke μόνο που διάβασα τις δουλειές αρρώστησα! Αχ έχω μια στίβα για σίδερο!!! Αφού σκέφτομαι να πω την γυναίκα που έρχεται κάποιες μέρες για δουλειές να έρθει να το κάνει αυτή! Αλλά κρατιέμαι γιατί ήρθε χτες για καθάρισμα..

Εν τω μεταξύ το πατωμα σαλονιου και κουζίνας ό,τι και να πέσει πάνω φαίνεται!!! Θέλει κάθε μέρα σκούπισμα!!!:evil::evil:

Καληνύχτα!!! Έχω απίστευτη νύστα κι η μικρή όλες αυτές τις μέρες ξυπνάει από τις 7..:shock:


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites

Brooke εγώ είμαι από Τιθορέα & ο άντρας μου από Πολύδροσο, ο κουμπάρος μας είναι από Λειβαδιά.

Επίσης ο άντρας της Βιβής είναι από Λειβαδιά.

Και η Della έχει κάποια σχέση με Ορχομενό.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και από μένα!

Τι κάνετε?

Ντέλλα και Τζαμίν μένω πολύ κοντά με τους γονείς μου.1Α στάση μας χωρίζει.

Ντέλλα καλή αρχή με την δουλειά σου που ξεκινάς αύριο.

Τζαμίν όταν βαφτίσαμε το ανηψάκι μου παρόλο που οι εποχές δεν ήταν δύσκολες και μεις ήμασταν σύνολο 9 άτομα.Έτσι ήθελε η αδελφή μου.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Άρμα δεν είχαμε κανονίσει να πάμε εκδρομή.Άρμα και γω αυτό περιμένω να περπατήσει μόνος του.Μόνο όταν τον κρατάμε από τα χεράκια περπατάει.

Νίνα Νάνα μπράβο που το πήρατε απόφαση να πάτε Θεσσαλονίκη.Θα ξεσκάσετε.

Βrooke γεμάτο δουλειές το ΠΣΚ.Χαρά στο κουράγιο σου και στην όρεξή σου.

Εμείς ευτυχώς δεν έχουμε πολλά χαλιά.Ένα χαλί στο σαλόνι και 1α μοκέτα στο δωμάτιο του μικρού.Με γεια τα καλοκαιρινά παπουτσάκια της μικρής.

Βrooke αν πιάνει το χέρι σου καλύτερα να τα φτιάξεις όλα εσύ γιατί είναι πάρα πολύ δύσκολες οι εποχές.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Νίνα Νάνα εγώ βάζω 2 με 3 πλυντήρια την βδομάδα και τα ρούχα τα σιδερώνω όταν στεγνώνουν για να μην έχω 1α στίβα.Γιατί δεν το κάνεις έτσι και συ?Πες στην κυρία να έρθει για να σου σιδερώσει την στίβα και μετά κάντα έτσι και συ.Αν θέλεις βέβαια.Απλά την γνώμη μου έγραψα.

Κορίτσια εχτές το απόγευμα κατέβασα τα Καλοκαιρινά.Αλλά δεν έχω σκεφτεί ακόμη που να δώσω αυτά που δεν θέλω.Συνήθως τα στέλνω σε 1α θεία μου,η οποία τα δίνει σε κάτι κοπέλες που έχουν οικονομικό πρόβλημα και από ότι μου λέει τα φοράνε.Μακάρι να μην πηγαίνουν χαμένα.

Καλή υπόλοιπη μέρα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...