Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Βιβή με γεια τα ρουχαλάκια της μικρής.

Το Καλοκαίρι θα είσαι στυλάκι στις παραλίες.

Ντέλλα μπράβο που ο μικρός αρχίζει και συνηθίζει τον παιδικό.Και σε σένα μπράβο που αγαπάς την δουλειά σου.Έχεις πάντως πολύ καλό θυμητικό.Πού την θυμήθηκες την Ειρήνη 23?

Τζαμίν ευχαριστώ πολύ για τα site.Tέλεια τα χαλιά.Θα τα δείξω και στον άντρα μου.

Εγώ δεν έχω νέα.Το μόνο είναι ότι πήγα το πρωί με τον μικρό και ψώνισα για το βαφτιστ.μου-ανηψάκι μου ρούχα για τα γενέθλιά του,που είναι στις 23/5.

Τζαμίν εύχομαι η μικρή σου να αρχίσει να γίνεται καλά από το απόγευμα.Θα ταλαιπωρείται με την διάρροια η κακομοίρα.

Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα δεν πήρα κάτι, είπα να περιμένω ακόμη λίγο γιατί ακόμη χάνω κιλά (και για αρκετό καιρό μάλλον ακόμη) αλλά δεν έχει νόημα να πάρω τώρα κάτι και σε λίγο να θέλει μάζεμα! Α, δε σας είπα έχω φτάσει τα 5 κιλά!!!Όλοι μου λένε πόσο έχω χάσει!!!Όταν θα ξαναβρεθούμε θα με δείτε μισή (λέμε τώρα)!

.. αχ κι εγώ σε δίαιτα είμαι έχω χάσει 7 και συνεχίσω... έχω αλλο τόσο... σε καταλαβαίνω με τα ρούχα... εμένα αυτά που αγόρασα πέρσι μετα την εγκυμοσύνη μου είναι πια μεγάλα ενώ αυτα που φορούσα πριν την εγκυμοσύνη μικρα... τι να κάνω τώρα να αγοράσω ρούχα ή οχι;;; προς το παρόν κάνω υπομονή και τα φοράω τεράστια... ετσι φαινεται και οτι έχω αδυνατίσει...!!!

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες για τα αντιλιακά... παω να δω αν λέει ημ. λήξης...!!!


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Tzamin, περαστικά ευχομαι καλή ανάρωση!

della, ειδες πόσο καλυτερα είναι τα πραγματα στον παιδικό... και κάθε μέρα θα είναι και καλύτερα!!! Μπράβο σας!

κι εμείς είμαστε πολύ καλά... η μικρή μου μεγαλώνει και μας εκπλήσσει καθημερινά με τα νέα τις κατορθώματα... σήμερα έμαθε να κάνει το αλογο!!! :tongue:

ξέρουμε ήδη την πάπια, την κότα, το γουρουνάκι, το λιονταρι και τον κροκόδειλο!........

Βιβλιαράκια διαβάζετε με τα παιδάκια σας;

Ποιά είναι τα βιβλία που αγαπούν περισσότερο τα μωράκια σας;

Ενα από τα δικά μας το: "Που είναι ο Σπότ" του Eric Hill


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Tzamin, περαστικά ευχομαι καλή ανάρωση!

della, ειδες πόσο καλυτερα είναι τα πραγματα στον παιδικό... και κάθε μέρα θα είναι και καλύτερα!!! Μπράβο σας!

κι εμείς είμαστε πολύ καλά... η μικρή μου μεγαλώνει και μας εκπλήσσει καθημερινά με τα νέα τις κατορθώματα... σήμερα έμαθε να κάνει το αλογο!!! :tongue:

ξέρουμε ήδη την πάπια, την κότα, το γουρουνάκι, το λιονταρι και τον κροκόδειλο!........

Βιβλιαράκια διαβάζετε με τα παιδάκια σας;

Ποιά είναι τα βιβλία που αγαπούν περισσότερο τα μωράκια σας;

Ενα από τα δικά μας το: "Που είναι ο Σπότ" του Eric Hill

εγω προσπαθώ να του διαβάσω και αυτος θελει να τα μασήσει:shock: οποτε δεν του τα δινω , νευριάζει , ουρλιάζει ........και παει η προσπάθεια:oops:


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααα μουουουουουου!!!!! Εχω καταντησει ο ασωτος υιος εδω μεσα ερχομαι σαν μετεωριτης και εξαφανιζομαι....... Δεν σας εχω διαβασει γιατι μπαινω απο κιν. Κατι ομως πηρε το ματι μου συναντηθηκατε???? Σας μισωωωωωω θελω και εγω να σας δω μαζι με τα ζουζουνια σας!!!!! Τι λετε θα ερθετε Χαλκιδα το καλοκαιρακι για καφε στην παραλια?????Το καλοκαιρι θα ειμαι κατω οποτε και Αθηνα μπορω να πεταχτω που θα ερθω βεβαια για κατι δουλειες για την βαφτιση που θα ειναι 2 Σεπτεμβριου.... Μεγαλες θα κανουμε μπλουμ....

κοριτσια εμενα η δικια μου δεν λεει τιποτα ουτε ζωακια κανουμε ουτε τιποτα.... Λεμε μονο λιγες λεξουλες οποτε θελουμε και αν θελουμε.... Τα βιβλια τα τρωμε δεν τα διαβαζουμε.... Αλλα τρεχει ολη μερα σκαρφαλωνει σε ολα τα επιπλα ακομα και στο συνθετο και στον μπουφε..... Στην παιδικη χαρα αγριευουμε τα αλλα παιδια για να κανουμε μονες μας τσουληθρα.... Κοριτσια ταλιμπαν γεννησα οχι παιδι... Με εχει βγαλει νοκ αουτ, γι αυτο περιμενω να κλεισουν τα σχολεια για να παμε στην μαμα μου να εχω λιγη συμπαρασταση.

Κοριτσακια μου ελπιζω ολα τα ζουζουνια να μεγαλωνουν καλα με γελιο στα χειλακια τους και πολυ αγαπη....

Εχω στεναχωρηθει που σας εχασα απο παρεα αλλα τι να κανουμε ατιμη κριση ουτε ενα λαπιτοπι δεν μπορουμε να παρουμε.....

Σας φιλω μια μια ξεχωριστα!!!!!

Ξεχασα καλε να τα χαιρομαστε ολα τα χρονιαρικα μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!

Βrooke του δικού μου του αρέσουν πολύ τα βιβλία.Δεν ξέρω ποιο είναι το αγαπημένο του γιατί ασχολείται με όλα που έχει και του αρέσει να του δείχνω τις εικόνες των βιβλίων.

Άννα χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου μετά από τόσο καιρό.Και σεις βάφτιση έχετε.Αρκετές από το cafe μας θα βαφτίσουμε τα μικρά μας.Να τα εκατοστήσει και η δικιά σου.

Κίττυ πώς περνάς στην άδειά σου?Ξεκουράζεσαι?Φαντάζομαι πόσο πολύ θα χαίρεσαι που είσαι με τον μικρό σου.

Καλό βράδυ σε όλες σας!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

tzitzina να σας ζήσει η νεοφώτιστη!!!

dimista πριν μείνω έγκυος στον Βασίλη δούλευα στο γραφείο του άντρα μου. Είχαμε πλάνο να γυρίσω στη δουλειά αφού γίνει ο Βασίλης 2 αλλά τώρα τα πράγματα έχουν δυσκολέψει λίγο οπότε δεν ξέρω πότε θα επιστρέψω. Ελπίζω να τα καταφέρουμε και να μείνω στο σπίτι μέχρι τότε. Θα δείξει..

Βιβή μπράβο για τα κιλάκια!!!Είναι πολύ δύσκολη η διαδικασία της δίαιτας αλλά όταν έχει αποτελέσματα πέρνεις θάρρος για να συνεχίζεις!Μεγεια και τα ρουχαλάκια σας!

tzasmin πως είναι η μικρή με τις διάρροιες? Άλλαξες κάτι στην διατροφή της μήπως ή περνάει καμιά ιωσούλα?

della μου χαίρομαι που ο μικρός σου πάει καλύτερα με τον σταθμό! Κάθε μέρα θα είναι όλο και καλύτερα!

brooke εμείς κάνουμε την πάπια και τον γάιδαρο :lol: Από βιβλία κι εμενα ''βιβλιοφάγος'' κυριολεκτικά. Προτιμά να τα τρώει και να τα σκίζει. Με το μοναδικό βιβλιαράκι που είχε κολλήσει και το διάβαζε ήταν ένα που είχε μωράκια με διάφορες γκριμάτσες αλλά κι αυτό το έσκισε και κοιτάει μία μία τις σελίδες τώρα..Από παιχνίδια το αγαπημένο του είναι το γκρέμισμα..Σπύρος Σούλης και βάλε! χαχαχα! Από κει και πέρα του αρέσει να του βάζω πράγματα σε ένα καλάθι που έχει η κόρη μου από σούπερ μάρκετ και να τα βγάζει και να τα βάζει.

Άννα μια χαρά η ταλιμπανίτσα σου!!!Φιλιά πολλά!

Ξέχασα να σας πω το Σάββατο είχαμε πάει στο Άλσος Περιστερίου(όσες μπορείτε να πάτε να το κάνετε είναι απίστευτο το μέρος!) και εκεί έχει κούνιες με τάπητα μαλακό. Ο Βασιλάκης μου μάλλον αισθανθηκε σιγουριά εκεί και έκανε τα πρώτα του βηματα μόνος του!

Τώρα μου εξηγείτε πως κατάφερε να σηκώσει την πλάτη του καροτσιού από την ημικαθιστή στην καθιοστή θέση???:shock::shock::confused::confused:Τον ακούω όση ώρα γράφω να παλεύει και μόλις άκουσα το ''κλακ''! Τι παιδί Θεέ μου!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Η Έλενα εξακολουθεί με την διάρροια για 5η μέρα σήμερα. Το καημένο το έχει λυπηθεί η ψυχή μου. Χτες έκανε 1 φορά το πρωί και μετά στον σταθμό άλλη μια. Όλο το απόγευμα δεν είχε κάνει, οπότε λέω αντε μήπως της πέρασε. Πάμε στις κούνιες καθόμαστε κανα μισάωρο και κάνει παλι. Άρον άρον φύγαμε. Πάμε σπίτι την αλλάζω, άντε πάλι. Σήμερα το πρωί στο αυτοκίνητο έκανε πάλι. Έγινε χάλια και αυτή και το καθισματάκι και εγώ όταν την πήρα αγκαλιά. Εν τω μεταξύ πρέπει να βγάζει και δοντάκια. Είναι όλη την ώρα με το κάτω χειλάκι κρεμασμένο και της τρέχουν τα σάλια. Ελπίζω σήμερα να είναι η τελευταία μέρα.

Έρχεται και ο άντρας μου σήμερα το βράδυ... επιτέλους να έχω και λίγη συμπαράσταση...

Και η Έλενα ασχολείται με τα βιβλία της και της αρέσει να βλέπει τις εικόνες. Να της διαβάσω δεν κάθεται. Είναι πολύ ανυπόμονη και μου γυρίζει τις σελίδες.

Arma και η Έλενα αυτό κάνει συνέχεια. Βάζει και βγάζει παιχνίδια από κουτιά, καλάθια, σακούλες, τσάντες. Γενικά της αρέσει να ψάχνει. Επίσης το καλάθι με τα μανταλάκια είναι αγαπημένο της παιχνίδι. Καθώς επίσης να κρύβει πράγματα μέσα στον κάδο του πλυντηρίου.

Από λέξεις λέει μαμα, μπαμπα, ναι, μαμ & γυαλιά. Χτες αναγκάστηκα να την πάω σταθμό με τα γυαλιά, τα οποία την μισή μέρα τα φόραγε και μέσα στον σταθμό. Ψωνάρα....αλίμονό μας.

Αννούλα χαίρομαι που μάθαμε τα νέα σας. Όποτε μπορείς να μπαίνεις να μας ενημερώνεις.

Φιλάκια ....


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Μολις κοιμηθηκε λιγακι ο μικρος και ξαπλωσα διπλα του κι εγω.Νεα δεν εχουμε,τα ιδια!

Tzamin,ελπιζω σημερα να ειναι η τελευταια μερα της διαρροιας.Μεγαλη ταλαιπωρια!Προσεχε μη σου συγκαει.

Dimista,συνηθως δεν ξεχναω φατσες.Το Ειρηνη το θυμομουν ομως γιατι δεν εχει πολυ καιρο που εμπαινε.

Brooke,κι εμεις τα βιβλια τα σκιζουμε μονο και τα τρωμε!

Αrma,μπραβο στο Βασιλακη!Ηθελε καθαρο αερα το παιδι για να περπατησει!

Kitty,πως παει η αδεια;

Αννα,πολυ ωραια που μαθαμε νεα σου!

Καλο απογευμα κοριτσια!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα !!!

Η Έλενα κοιμάται κι εγώ μαγειρεύω περιμένοντας τον άντρα μου. Θα είναι σπίτι κατά τις 11.30 :D.

Κορίτσια μου ευχαριστώ για την συμπόνια σας στο μωρό μου. Σήμερα έκανε διάρροια 3 φορές οπότε ελπίζω ότι μειώνεται. Βέβαια πρέπει να σας πω ότι τρώει του σκασμού. Την ζύγησα λίγες μέρες πριν την διάρροια και ήταν 10.300 και σήμερα ήταν 10.700. Φανταστείτε να μην είχε και 5 μέρες διάρροια.

Della μου είναι κόκκινος ο πωπός της αλλά ευτυχώς δεν έχει σοβαρό σύγκαμα. Ο Κωνσταντίνος σου δεν ήταν που είχε πολύ διάρροια κάποια στιγμή και είχε συγκαεί άσχημα? Σήμερα το σκεπτόμουν.

Εύχομαι να έχουμε όλοι ένα καλό και ήσυχο βράδυ. Καληνύχτα κι όνειρα γλυκά σε όλους!!!


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζιτζίνα , να σας ζήσει η νεοφώτιστη !!!!!!!!

Ανναααα..........πολυ χάρηκα που διάβασα νεα σας !! καλά η μικρή...δεν πιάνεται , ετσι ? φαινόταν το κοριτσι απο την κοιλιά ....χαχαχχαχα

Αρμα, μπράβο πηρε φορα τωρα ο Βασιλάκης !!

Τζαμίν, ελπίζω να είναι καλύτερα η Ελενα.

εμεις βγάλαμε κι αλλο δοντι , το 7ο κι απ οτι φαινεται θα πιασουμε συντομα διψήφιο αριθμό. όλο το στομα του ειναι τούμπανο. ο γιατρος ειπε θα βγαλει πολλα μαζι

και νομιζα οτι μονο ο δικος μου, μασαει βιβλια. απο απο ζωακια κανει κου κου κα......(κου κου βα ειναι αυτό ) , απο το τραγουδι

χθες στις κουνιες ξετρελάθηκε με ενα κοριτσακι 2,5 ετων. μονο που την εβλεπε γελαγε , τσιριζε απο χαρα , την εψαχνε στην τσουληθρα...........

τι εχουμε να τραβηξουμε..............χαχαχαχαχχααχ

και εννοειται δεν θελω να παω στην δουλεια ...........μια χαρα ειναι με τον μικρουλη μου !!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα στην Ελενα..... Ειναι πολυ ζορι η διαρροια στα μωρα..... Με το καλο να δεχτεις και τον αντρουλη σου εμενα θα ερθει το Σαββατο μετα απο 10 μερες...

Κοριτσια η δικια μου ειναι τσιλιμπιθρα ειναι 9 κιλα και δεν μου τρωει καλα τα μεσημερια ειναι γλυκατζου.... Ευτυχως τρωει τα φρουτα και μαλιστα πολλα...

Κιττακι μου χαθηκαμε.... Αχ ο μπεμπακος τις κυνηγαει απο τωρα τις γυναικες....χαχαχαχαχα Ασε εμενα θηριο η μικρη. Τον βαφτησες?

Link to comment
Share on other sites

Kitty,του μικρου σου του αρεσουν οι μεγαλυτερες φαινεται!χι χι χι!

Τzamin,καλως να τον δεχτεις.Τι καλο εφτιαξες;

Ο Κωνσταντινακος μου ηταν με το τεραστιο συγκαμα,καλα θυμασαι.Ειχε 14μερες διαρροια!Γι'αυτο σου ειπα να την προσεξεις,γιατι την εχω παθει εγω.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω έχασα πολλά επεισόδια!!!! Ακόμα ιντερνετ κανονικά δεν έχουμε!:rolleyes:

Η δικιά μου τρελαίνεται για βιβλία! Βασικά είναι ο μόνος τρόπος για να αλλάξουμε πανα, για να φάει, για να μην γκρινιάζει στο αυτοκίνητο κτλ κτλ. Το αγαπημένο της είναι "τα δόντια δεν είναι για να δαγκώνουμε" της Ελίζαμπεθ Βέρντικ, αλλά της αρέσουν και κάποια από τις εκδόσεις Πατάκη που έχουν κι αφές και πάρα πολύ της αρέσουν δύο απο εκδόσεις Μίνωας που έχουν όλο εικόνες του τύπου "οι 100 πρώτες μου λέξεις" κτλ. Μου δείχνει μια μια τις εικόνες κι εγώ πρέπει να λέω τι είναι! Έχω και 3-4 μικρά βιβλιαράκια τσέπης για να της δίνω όταν αλλάζουμε πάνα ή είμαστε εξω! Το αγαπημένο της μικρό είναι "τα μωρά" της σειράς baby einstein. Εν τω μεταξύ είναι πολύ πονηρή! Όταν βαριέται ένα βιβλιο αρχίζει και το τρωει, οπότε εγώ της λέω όχι κι αυτή αρχίζει και το φιλάει και καλά, μόλις γυρίσω το κεφαλι μου από τη άλλη αρχίζει και το δαγκώνει παλι, μόλις την δω κάνει μα πάλι κοκ!!!:tongue: Ανυπομονω να μεγαλώσει να διαβάζουμε Τριβιζά!

Καταλαβαίνει τα πάντα αλλά λέει λίγα! Λέει μαμα, μπαμπα, ναι και παλιά ελεγε μπαγια (μπαλα δλδ), κουκου (κουκουβάγια), παπα (για το παπάκι), γουφ (για το σκυλάκι), πουφ (για τα κακά). Τώρα δε λέει τίποτα από αυτά!!!

Έχουμε τρελαθεί να πηγαίνουμε κούνιες και να χαζεύουμε παιδάκια και σκυλάκια! Κατα τ' άλλα έχει φάει κόλημα με το να παίζει μπάλα (της έφερε ο μπαμπάς της μια αερόμπαλα με την Τινκερμπελ την επόμενη μέρα της μετακόμισης για να παίζει αφού στο προήγουμενο σπίτι δεν είχε χώρο)! Έτσι παίζει συνέχεια με την μπαλα και μέσα και στο μπαλκόνι!

Και της δικιάς μου της αρέσει πολύ να βάζει-βγάζει πράγματα.. Από παιχνίδια τον τελευταίο καιρό παίζει πολύ με την κιβωτό του Νώε απο το ELC. Είναι ξύλινο και της αρέσει πολύ να βγάζει τα ζωακια και να τα βάζει στην κιβωτό ή σε κάτι χρωματιστούς ξύλινους κύβους της Grimmys! Με αυτούς παίζει με τις ώρες!!!

Tzamin καλώς να τον δεχτείς! Περαστικά στην Έλενα, τι ταλαιπωρία κι αυτή! Έχετε αλλάξει διατροφή; Καμιά φορά η γλουτένη επιδεινώνει τη διαρροια!

Άννα μια χαρά είναι η δικιά σου! Έγω έχω ακτινογραφία για κόρη!!! Μακάρι τουλάχιστον να μείνει έτσι αδύνατη κι οταν μεγαλώσει να μην ταλαιπωρείται!

Kitty το ίδιο τραγούδι λέμε! Χαχα! Με γεια το δοντάκι, μακάρι να τα βγάλει ανώδυνα! Εμείς κολήσαμε στα 12, καιρό έχει να βγάλει!

Arma στο παρκο που λες πηγαίναμε κι εμεις αρκετά, είναι πολύ ωραίο!

Βιβή μπράβο για τα κιλά! Καλή συνέχεια, και συγχαρητήρια για το κουράγιο σου!!

Dimista θέλω πολύ να πάω στο balux!

Brooke το πήραμε αυτό το καθαριστικό αλλά δεν έκανε τίποτα! Δοκιμάσαμε σε 1-2 πλακάκια.. Αλλά βγαίνουν με βρεγμενο σύρμα κουζίνας αλλά να δω ποτε θα το κανουμε κι αυτό! Προέχει το γραφείο να γίνει σε αυτή τη φάση γιατί είναι ακομα αποθηκη..

Della πολύ καλα νεα με τον παιδικό, μπράβο!

Δεν μπορώ να συνηθίσω το νεροχύτη της κουζίνας! Στο σπιτι μας είχα πάρει ένα γρανιτένιο μεγάλο που χωρουσε ολόκληρο ταψί μεσα.. Εδω είναι ινοξ με δύο γούρνες... Κορίτσια τι νεροχύτη έχετε;

Είναι μην πω να γράψω... σεντόνι!!! Καληνύχτααααα!!


QVjlp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...