Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Lila's mom δυστυχώς δεν θα είμαι στην συνάντηση.

Αύριο φεύγουμε για Κρήτη με αεροπλάνο.Έχουμε γάμο-βάφτιση.

Μας τύχανε 2 γάμοι.Ίδια ημερομηνία. Ο ένας εδώ Αθήνα κ ο άλλος Κρήτη.Ο Κωνστ.θα μας εκπροσωπήσει κ θα πάει στον γάμο της Αθήνας με τους γονείς μου.Κ μεις Κρήτη.

Τελικά δεν έχω έρθει σε καμμία συνάντηση.

Μόνο στην πρώτη.

Καλά να περάσετε την Κυριακή,όποιες συναντηθείτε!

Καλό απόγευμα!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα καλησπερα!!!!Πολυ χαρηκα που διαβασα τοσα νεα κοριτσια!!!!Ξεκιναω:

Εμεις παμε παιδικο(κλασικα)και φετος ο κολλητος του Κωνσταντινου δεν περασε με το Εσπα και δεν ειναι.Του κακοφανηκε στην αρχη αλλα τωρα βρηκε αλλον φιλο.Πολλες φορες εχουμε γκρινιτσες για να μην παει σχολειο και να μεινει να παιξει σπιτι αλλα μονο για 2'.Λατρευει τη δασκαλα του που την ειχε συνοδο περσι και ειναξ κατενθουσιασμενος.Εμεις οι μεγαλοι τα ιδια!!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον:::::::

Τζαμιν,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσακι μου.Μπραβο για την εγκυμοσυνη σου!!!!Τελικα το 2014 πολυ απροβλεπτο ε;;;τι θα ηθελες Τζαμιν μου;εννοειται γερο να ειναι αλλα κοριτσι για να κανουν παρεα ή αγορι για ποικιλια;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κιττυ,συγχαρητηρια κι απο εδω για το σχολειο.Πολυ ωραια νεα!Ευτυχως ξεφορτωθηκαμε τον Διονυση!

Βιβη,υπομονουλα πολυ μωρε με τη Μενια.Θελει χρονο για να συνηθισει.Ξερει οτι ο μικρος μενει πισω;

Dimista,μπραβο στον συνονοματο που τα παει τελεια στο σχολειο του.Ωστε θα ειναι εκπροσωπος ολη της οικογενειασ ε;εσεις ωραια θα περασετε κρητη,καλο ταξιδι.

Lila's mom,σχολειο και το Λιλακι ε;στον σταθμο μας,σερβιρουν στις 9 πρωινο(ή τοστ ή ψωμι-βουτυρο-μελι ή κεικ) και μεσημεριανο στις 12.Στο ενδιαμεσο αν καποιο παιδακι θελει κατι,οι δασκαλες του δινουν ή τοστακι μπισκοτακι κατι τετοιο.Η κουζινα τους μετα το μεσημεριανο κλεινεξ.Οποτε τα δικα μας που φευγουν αργα(ο κωνσταντινος φευγει 15.00+)στελνουμε εμεις κατι.Οι περισσοτεροι στελνουν γιαουρτακι.Στην ταξη του δικου μου μενουν μετα τις 13.30 μονο 4 παιδακια.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια,για την κυριακη δεν ξερω ακομα γιατι μου εκαναν δυο αλλαγες στη σειρα στη δουλεια οποτε αν κανονισετε πειτε μου που και ωρα μηπως μπορεσω να ερθω!


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα κοριτσια μου.

Σχολασα και πηρα ψαρακια να τηγανισω.Ο μικρος στο σχολειο εχει φακες σημερα αλλα κι εδω το απογευμα ξανατρωει.Γι αυτον εχω κοκκινιστα κεφτεδακια με ρυζακι.

Εσεις τι καλο τρωτε σημερα;;


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσια μου.

Σχολασα και πηρα ψαρακια να τηγανισω.Ο μικρος στο σχολειο εχει φακες σημερα αλλα κι εδω το απογευμα ξανατρωει.Γι αυτον εχω κοκκινιστα κεφτεδακια με ρυζακι.

Εσεις τι καλο τρωτε σημερα;;

Κι ο Ισαάκ φακές έφαγε σήμερα. Εγώ σήμερα ήμουν όλο το πρωί έξω και φτιάχνω τώρα μια γρήγορη μακαρονάδα.;)

Κοπελιά φτιάξε το τικερ...έχει μείνει στο 3...τώρα το είδα:P


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, σημερα είχα ρεπό, οποτε μετα που άφηςα την Λιλα στον παιδικο πήγα σούπερ μάρκετ, γύρισα σπίτι έκανα δουλειές, μαγείρεψα μελιτζάνες παπουτσάκια, και μετα εξωτερικές δουλειές.

Η Λιλα ευτυχώς εαν εξαιρέσουμε λίγες μυξουλες ειναι καλα, της αρέσει ο παιδικος, βρήκε και φίλες και το πρωι που παει λεει στην δασκάλα ¨ η Μαρίνα ήρθε?¨

Κιττυ, τι λες για Κυριακη σε αυτόν που είχαμε παει κοντά μου, θα μπορεις να έρθεις γιατι μπορει να μην εχω αμάξι.

Della, μακάρι να μπορεις να έρθεις και εσύ.

Dimista, καλα να περάσετε στην Κρήτη, ευκαιρία για να διασκεδάσετε.

Καλη συνέχεια σε όλες!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας' date=' σημερα είχα ρεπό, οποτε μετα που άφηςα την Λιλα στον παιδικο πήγα σούπερ μάρκετ, γύρισα σπίτι έκανα δουλειές, μαγείρεψα μελιτζάνες παπουτσάκια, και μετα εξωτερικές δουλειές.

Η Λιλα ευτυχώς εαν εξαιρέσουμε λίγες μυξουλες ειναι καλα, της αρέσει ο παιδικος, βρήκε και φίλες και το πρωι που παει λεει στην δασκάλα ¨ η Μαρίνα ήρθε?¨

Κιττυ, τι λες για Κυριακη σε αυτόν που είχαμε παει κοντά μου, θα μπορεις να έρθεις γιατι μπορει να μην εχω αμάξι.

Della, μακάρι να μπορεις να έρθεις και εσύ.

Dimista, καλα να περάσετε στην Κρήτη, ευκαιρία για να διασκεδάσετε.

Καλη συνέχεια σε όλες!![/quote']

Καλησπέρα,

Lila s mom, OK για την Κυριακή.Ναι ,μπορώ να έρθω.Θα σε πάρω τηλ για την ώρα

Della, επίσης μιλάμε , για το αν μπορείς.

Dimista, καλά να περάσετε !!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Lila s mom, μια χαρά περάσαμε...όπως είπαμε...θα το επαναλάβουμε !!

Ο άντρας μου ήξερε για τον Β.... και μου είπε ότι πήγε μόνος του στο νοσοκομείο με την μηχανή !!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό που λέγαμε για το ΙΑΣΩ παίδων έληξε στις 4 του μήνα-το Σάββατο-...κρίμα......

Κοιμούνται και οι 2 ,πάω και εγώ...

Καληνύχτα σας και καλή εβδομάδα !!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Lila s mom, μια χαρά περάσαμε...όπως είπαμε...θα το επαναλάβουμε !!

Ο άντρας μου ήξερε για τον Β.... και μου είπε ότι πήγε μόνος του στο νοσοκομείο με την μηχανή !!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό που λέγαμε για το ΙΑΣΩ παίδων έληξε στις 4 του μήνα-το Σάββατο-...κρίμα......

Κοιμούνται και οι 2 ,πάω και εγώ...

Καληνύχτα σας και καλή εβδομάδα !!!!!!!!!

Κιττυ μου, όντως ωραια περάσαμε, μετα έλεγε η Λιλα στην θεία μου

¨Έπαιξα με τον φίλο μου τον Ισαακ ¨.

Ναι πήγε μόνος του, ευτυχώς που το πρόλαβε δε λες!!!

Κρίμα για το Ιασώ, αλλα ψαχτο με την άλλη ασφάλεια, σιγουρα εχει κάποια έκπτωση.

Καλη συνέχεια!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια....

Δήμητρα είναι όντως καλή εποχή, και αργότερα θα μπορώ να κάνω ένα πάρτι γενεθλίων αντί δύο. Περάσατε ωραία στην Κρήτη?

Della ευχαριστώ για τις ευχές. Μάλλον κορίτσι θα προτιμούσα γιατί έτσι έχω συνηθίσει με την Έλενα. Στην αυχενική διαφάνεια μου είπε ο γιατρός ότι του φαίνεται για αγόρι. Βέβαια ήταν πολύ νωρίς, οπότε δεν ξέρουμε.

Κιττυ εξετάσεις θα κάνετε και συζητάτε για το ΙΑΣΩ? Μου έγραψε κι εμένα η γιατρός μας πολλές αιματολογικές και μου είπε οπωσδήποτε να πάμε οφθαλμίατρο.

Βιβή η Μένια είχε χτυπήσει κάποτε το δοντάκι και είχε μαυρίσει? Μου φαίνεται ότι η δικιά σου ήταν. Είχε και η Έλενα ένα ατυχηματάκι και της μαύρισε το μπροστινό δόντι. Πρέπει να πάμε και στον οδοντίατρο. Έχω στεναχωρηθεί πολύ.


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Γυρίσαμε από Κρήτη Κυριακή βράδυ.

Ωραία περάσαμε!Ο γάμος ήταν καταπληκτικός.Ήταν κ οι 3 τους υπέροχοι.Ήταν κάτι το διαφορετικό από έναν κλασσικό γάμο.Κάνανε γλέντι κ Παρασκευή βράδυ κ Σάββατο βράδυ μετά το μυστήριο.Το μυστήριο ήταν κουραστικό αλλά μετά περάσαμε ωραία!Είχε κ χορευτικό.Εμένα μου άρεσε που όταν χόρεψε το ζευγάρι πήραν αγκαλιά κ το μωρό .Είχε κ μαντινάδες αφιερωμένες στο ζευγάρι.Κ πολύ φαγοπότι.Κ άλλα πολλά.Αλλά ας μην σας κουράσω με τον γάμο.


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

O Κωνσταντίνος συνεχίζει κ πηγαίνει ευχάριστα στον σταθμό.Την Δευτέρα έχουμε συγκέντρωση γονέων.Έχει κάνει κ φίλους.

Ντέλλα μπράβο για τον Κωνστ.που έκανε άλλον φίλο.Είναι κοινωνικός.Τις φακές τις τρώει σπίτι?Ο δικός μου,τις τρώει σχολείο κ δεν τις τρώει σπίτι.Λέει ψέματα?

Lila's mom μπράβο για την Λίλα που της αρέσει ο παιδικός κ έκανε κ φίλες.

Tzamin γερό να ναι κ ας είναι κ αγοράκι.Μόνο που θα είναι πιο ζωηρό.

Κίττυ που πήγατε ,τελικά?

Καλό βράδυ σε όλες!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...