Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι εννοείται πως θα σταματήσουμε το φιλισιν μόλις ξεκινήσουμε τις βιταμίνες,δλδ από βδομάδα .Μέχρι τότε παίρνουμε φιλισιν και μολερς,καλό κάνουν έτσι κ αλλιώς.Θα πω στον γιατρό να μου γράψει και εξετάσεις για βιταμίνες,να δω αν έχω έλλειψη από κάτι. Πάντως κάτι πανάκριβες βιταμίνες που είδα,τύπου ovamax, fertilimax κτλ,φαίνονται πολύ καλές,αλλά η τιμή τους είναι απαγορευτική για εμάς 

      Πωπω λες να μην βοηθήσουν σε τπτ?Διάβασα και εδώ στο φόρουμ διάφορα ποστ και έχει κοπέλες που τις βοήθησαν τα ινοφερτ..τι να πω,μακάρι να με βοηθησουν και μένα,έτσι κ αλλιώς θαύματα δεν περιμένω .Θα παραγγείλω και q10.Αυτο βοηθάει μόνο εμάς η και τους άντρες?

      Ο ενδοκρινολογος έδωσε και στον άντρα μου Q10, ίδια δόση, 400mg/μέρα, της Smile πήραμε και εμείς που είναι σχετικά οικονομικές. Επίσης στην ποιότητα των ωαρίων, σίγουρα σε περίπτωση πολυκυστικων αλλά και χωρίς όπως εγώ, βοηθάει μικρή δόση τύπου glucophage, και ο γυναικολόγος και ο ενδοκρινολογος μου τα σύστησαν, τα έκοψα όταν έμεινα έγκυος γιατί δεν είχα θέμα με το σακχαρο αλλά ο γυναικολόγος μου είχε πει ότι μπορούσα και να τα συνεχίσω.

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:tongue:

Και ήρθε να μας κάνουνε κι εμάς ατομικές συμβάσεις εργασίας και να μας κόψουν μισθούς- όχι που θα τη γλιτώναμε:P:p:p

Και είναι και ψυχοπονιάρηδες:tongue::tongue: Εμάς που παίρνουμε ένα κομμάτι ψωμί- της κατηγορίας 7-8 κατοστάρικα, δεν θα μας πειράξουν και πολύ. Βλέπεις με 7-8 κατοστάρικα, ζει μια οικογένεια με δάνειο σπιτιού κλπ.

Και απ'οτι ξέρουμε (μας το είπανε κιόλας) υπάρχουν εκεί έξω μισθοί πείνας γύρω στα 4-5 κατοστάρικα.

Εμμέσως πλην σαφώς να κάνουμε και το σταυρό μας και να λέμε ευχαριστώ που εξακολουθούμε να παίρνουμε αυτά τα 7-8 κατοστάρικα, γιατί μπορούσαμε να παίρνουμε και λιγότερα.:evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
όπως βλεπς κι εμείς δεν (πολυ) μπαίνουμε πλέον... ελπίζω πως όλες οι ΑνΑλ είναι καλά !

(Υ.Γ. Στιν@ τα τέκνα σου είναι το ένα καλύτερο από το άλλο ! Να σας ζήσουν !!!)

Μας εχουν φάει όλες οι τρελοί ρυθμοί της εποχης που ζούμε....

ΕΥχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια!!!

Link to comment
Share on other sites

περονόσπορος ...:-) ;;;;;;

καλα δεν εχω ιδέα τι σας συμβαίνει αν είστε καλα ή οχι ...

ελπίζω παντα για τα καλύτερα όμως ...απο καρδιάς :wink::-)

αδειευω ...και βρήκα χρόνο ... να πω ένα γεια

να δώσω ολούθε ευχές για ΨΥΧΙΚΉ ηρεμία

αγαπη

σωφροσύνη

αγαλίαση ...

και τα λοιπά κια τα λοιπά

και ... αν έχετε άποψη για αυτο το ΠΑΓΙΟ καίριο ΘΈΜΑ ΜΟΥ LOL ενημερώστε με :-)

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=8106

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον καλημερα σας

ΑΠο χτες εχουμε ξεκινησει αποφασισει για αποστολη διαμαρτυριας στην ΕΕΤΑΑ και οπου αλλου εχουμε ανοιξει εδω θρεντ με τιτλο ΕΕΤΑΑ-ΑΘΗΝΑ και εεταα θεσ/κη αλλα ζητησαμε να γινει ενα ενιαιο απο τους διαχειριστες

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΟΙΞΑ στο φατσοβιβλιο αντιστοιχη ομαδα,,,,Οσες πιστες προσελθετε,,,ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ

https://www.facebook.com/groups/413937485310428

Link to comment
Share on other sites

Γιασεμακι εγινα μελος στην ομαδα.. Αναμενω λεπτομερειες...

Γιατι ενταξει εγω αναθεμα την τυχη μου καπως θα τα βολεψω.. Οικογενειες που δεν ειχαν αλλη επιλογη ομως; Ειναι ΑΔΙΚΟ και ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ ολο αυτο...

Περιμενω την επομενη κινηση..


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φεφη για καποιον λογο δικο σου τον οποιο για να τον αποφασισες τον σεβομαι απολυτα, με διεγραψες απο φεις και δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι σου απο 'κει... Δεν με πειραζει, να το ξερεις κι εγω εχω διαγραψει κοσμο και κοσμακη και παντα ειχα καποιον δικο μου λογο. Απλα εχεις φτιαξει τις ρυθμισεις σου ετσι που δεν μπορουμε να σου στειλουμε καν μηνυμα και γι' αυτο το αναφερω εδω. :wink:

Καλημερα!

χρυσό μου, περνούσα φάση αφασίας κ διέγραφα. τίποτα προσωπικό με καμία! απολύτως καμία τσούπρα δεν μου έφταιξε σε τίποτα. εγώ περνούσα περίοδο ιντερνετικής αγρανάπαυσης κ ήθελα σταδιακά να μηδενίσω τα ιντερνετικά μου πάρε δώσε, αλλά κατέληξα σε υπερπαραγωγή λόγω του ότι βρήκα έναν σκοπό που ταιριάζει στην ψυχή μου....θέλει πολύ ανάλυση κ δεν το έχω τώρα.:cool:

πάντως έχεις τα τηλέφωνά μου μαρή κ σε είπα ό,τι κ αν χρειαστείς κ μπορώ να σου φανώ χρήσιμη πάρε. μην κολλάς. αφού σου το είχα πει. κ ισχύει! δεν το είπα για να το πω.

ήδη έκανα κάποιες αιτήσεις φιλίας στα γνωστά κορίτσια, σίγουρα ξέχασα κάποιες τσούπρες, όχι εσκεμμένα, σταδιακά θα αποκαταστήσω το κλίμα που χάλασα. είμαι άνω κάτω ψυχολογικά κ αυτό μου φαίνεται!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

να πω κ κάτι άλλο μιας κ μπήκα...η ντάλια είναι από τα πιο καλοσυνάτα άτομα του φόρουμ του καφέ! το πρώτο που συμπάθησα κ δεν διαψεύστηκα!

η δε κέλλυ μου, είναι ωραίος τύπος! έχουμε πει κ δυο τρεις κουβέντες παραπάνω!

τεστ ευφυίας στο πάρεντς δεν υπάρχει, ευτυχώς, γιατί εγώ θα ήμουν εκτός πεδίου σύγκρισης! προς τα κάτω, εννοείται!!!!!αλλά είμαι καλό παιδί κατά βάθος...

φιλούρες!

Link to comment
Share on other sites

Θυμίσε μου εσύ........έχετε κολώνες και δεν έχετε ρεύμα αλλά δεν φταίει η ΔΕΗ, αλλά ο Δήμος?

Γιατί θεωρείς ότι φταίει ο Δήμος? Αναλυτικά please γιατί είμαι αυτή τη στιγμή δίπλα σε άτομο που σκαμπάζει από δαύτα...............εκμεταλέυσου το:tongue:

κολόνες έχουμε.

Η ΔΕΗ πέρυσι έκανε κάποιες εργασίες υπόγεια και από τότε δεν ανάβουν οι λάμπες..

Τέσπα να μης σας κουράζω όμως με το γιατί και πως, πλέον η μη ηλεκτροδότηση αφορά τον δήμο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...