Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

Με το καλό η μπεμπουλα ρηνιώ...

Διακοπές δυστυχώς ( αν και τις είχα πολύ ανάγκη ) ούτε εμείς.

Το θετικό είναι ότι έχουμε εξοχικό Χαλκιδική και βολεύεται κάπως η κατάσταση.

πάλι καλά να λες που έχετε κι εξοχικό..εμείς ΔΕΝ διαθέτουμε ούτε αυτό!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Hellcat οχι, δεν δουλευω πια! Αν και να συνεχιζα εκει, δεν θα υπηρχε θεμα με τα μπανια, καθως το ωραριο μου ηταν 05:30 - 12:30. Για μπανιο παμε ΑΦΟΥ επιστρεψει η μικρη απο το σταθμο, οποτε και παλι δεν μου ετρωγε ωρες.

Να ειναι καλα η τυχη μου σε πεισμα ολων που καταφερε η μανα μου και διευθετησε καποια ζητηματα και τωρα εχω εισοδηματΑ ενω καθομαι. :wink: Θα μου πεις κι αυτο εχει τα αρνητικα του (βλεπε εφορια) αλλα φετος τη γλιτωνω καθως δηλωσαμε το 2011 και αυτη η ιστορια ξεκινησε Απριλιο του 2012 :wink: Οποτε για ενα χρονο ακομα ανασαινω! :lol:

Καλη η εργασια δεν το συζηταμε αλλα εγω -συμφωνα με thread που ανοιχτηκε διπλα- ειμαι απο τις "αλλες" που προτιμανε να "καθονται" χαχαχαχαχα :lol: Ειναι αναλογως το πως το βλεπει καθενας. Εγω π.χ. δεν μπορω να ειμαι το ΙΔΙΟ καλη σε ολα. Κατι θα αφησω πισω. Προτιμω αυτο το κατι να ειναι η δουλεια (απο τη στιγμη που το οικονομικο ΔΕΝ ειναι θεμα) παρα η μικρη. Τα σεβη μου στις υπολοιπες που τα κανουν ολα και συμφερουν! :D

Φιλια στην πιτσιρικα σου!

DALIA περαστικα στο παλικαρακι σου! Ελπιζω να ειστε ηδη καλυτερα!

Ρηνιω με το καλο το κοριτσακι σου! Εμεις για διακοπες φετος......... ενω μπορουμε δεν θα παμε :tongue: Αλλα εχουμε κανονισει κατι που ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Ζωπυρουλα που εισαι;;

Κατα τα αλλα ησυχιες και τα γνωστα.. Μπανια, βολτες, σουρτα - φερτα! Να 'ναι καλα αυτο το Κελλιδιο που μας πηγαινοφερνει! :lol:

Φιλακια! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tην ταινία την βρήκα πολύ βαρετή...

Το βιβλίο είναι πολύ πιο ουσιαστικό.

Με άρεσε πολύ και γούσταρα πολύ την αφοπλιστική ειλικρίνεια...

Η ταινία ήταν παράξενης σκηνοθεσίας αλλά μου άρεσε. Το βιβλίο θα το διαβάσω πιο μετά (αν και συνήθως κάνω το αντίστροφο). Είναι πιστή η ταινία στο κεντρικό νόημα του βιβλίου?

Ο μικρός είναι πολύ καλύτερα όπως έγραψα και δίπλα.Αναμένουμε τώρα να κάνουμε μια τελευταία εξέταση...

Χαίρομαι! Σου έγραψα και δίπλα. Να πάνε όλα καλά!

Το άλλο είναι ότι βγάλαμε νέο δόντι χωρίς να έχει πέσει το παλιό..Αντέ ξανά μάνα γιατρούς και πόνους.

Εμείς, σε λίγες μέρες, έχουμε την τακτική μας επίσκεψη στη παιδο-οδοντίατρο για τσεκ απ. Είδωμεν.

τί κάνουν τα κορίτσια;;μαμάδες και τέκνα ετοιμάζεστε για εξόδους προς παραλίες παντώς τύπου με τα απαραίτητα αξεσουάρ;;;;;

Μπαααα... Έχουμε τη (κακιά?) συνήθεια να μην πολυκολυμπάμε εντός Αττικής.:cool: Για διακοπές θα δούμε...:cool:

Εμείς φουσκώνουμε αρκετά,ομορφαίνουμε (το κατά δύναμην!!) και αναμένουμε κοριτσάκι!!

Με το καλό η πολεμιστίτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Ζωπυρουλα που εισαι;;

Που να είμαι... Από δω κι από κει...

Κατα τα αλλα ησυχιες και τα γνωστα.. Μπανια, βολτες, σουρτα - φερτα!

Μπράβο γλυκοφλεβαρίτσα μου / εισοδηματία μου:tongue:! Να περνάς υπέροχα. Χαίρομαι πολύ όταν σε διαβάζω χαρούμενη!

Η Αγγελίνα που είναι?


Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα....

Τελικά χρειάστηκε να επέμβει η οδοντιατρος. Εμείς πηγαίναμε μία φορά το χρόνο.Λάθος ? :( Του έκανε ένεση και του έβγαλε 2 δοντάκια, έτσι ώστε να βρουν τα καινούρια σωστή θέση.

Το μάτι τελικά δεν έγιανε εντελώς..Έχει αφλησει μια θολούρα και πάμε σε 10 μέρες για επανεξέταση και αλλάξαμε τη θεραπεία.

Γλυκοφλεβαριτσα ευχαριστώ για τα περαστικά.

Σε αυτή τη φάση θα ήθελα να ήμουν δασκάλα και να κάτσω μέχρι Σεπτέμβρη.

Ζωπυρον το γενικό νόημα ναι είναι το ίδιο αλλά χάνει πολύ στην "απόδοση" του τι θελει να πει ο ποιητής.

Στη δουλειά τελικά δεν πάμε για φούντο, αφού κοιτάνε για μετακόμιση και ναιιιιιιιι κοντά στο σπίτι μου...τέλος ο κολοπεριφεριακός κάθε μέρα.

Ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια...οι γονείς μου αντιμετωπίζουν από του πουθενά πολύ πολύ σοβαρά οικονομικά προβλήματα και αυτή τη στιγμή ούτε εγώ ούτε η αδεφή μου μπορούμε να βοηθήσουμε ουσιαστικά.Βλέπω τον μπαμπά μου έτσι μαραζωμένο και πιάνεται η ψυχή μου. Είναι σε απόγνωση.:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Hello ladies

τελειώσανε τα σχολεία....γιούπιιιιιιιιιιιι!!

Ούτε όταν τελείωνα εγώ δεν χαιρόμουνα τόσο πολύ:D:D

..

Άντε και καλό σας καλοκαίρι λοιπόν !!!!! Καλές βουτιές, καλή ξεκούραση !!!!

Ε μα ναι, κουράζεσαι διπλά όλο τον χειμώνα φαντάζομαι με το παιδί + τα διαβάσματα-τρεξίματα... :rolleyes:

Εμείς φουσκώνουμε αρκετά,ομορφαίνουμε (το κατά δύναμην!!) και αναμένουμε κοριτσάκι!!

....

Γεια σου βρε Ειρήνη με την κόρη ΤσακΝόρρις !!!! χα χα ! Μια χαρά ενεργητική είναι η μπουμπού σας και μάχιμη, μες στο πνεύμα των καιρών γενικώς !!!!

Κλοτσάει, κλοτσάει ? Σου δίνει και καταλαβαίνεις ? Αν ναι, ΚΑΛΑ σου κάνει το κορίτσι !;)

Hellcat οχι, δεν δουλευω πια! .... τωρα εχω εισοδηματΑ ενω καθομαι. :wink: Θα μου πεις κι αυτο εχει τα αρνητικα του (βλεπε εφορια) αλλα φετος τη γλιτωνω καθως δηλωσαμε το 2011 και αυτη η ιστορια ξεκινησε Απριλιο του 2012 :wink: Οποτε για ενα χρονο ακομα ανασαινω! :lol:

....

Μπράβο Φαίη μας που βρήκες τον τρόπο να περνάς καλά και να είσαι χαρούμενη !!!! Μεγάλο θέμα το οικονομικό τελικά...

Εύχομαι καλά μπάνια και ότι κι αν είναι αυτό το σούπερ ντούπερ που αναφέρεις ότι έχετε κανονίσει... να περάσετε τέλεια ! Πολύ τέλεια !:P

Μην μας ξεχνάς !

Εμείς, σε λίγες μέρες, έχουμε την τακτική μας επίσκεψη στη παιδο-οδοντίατρο για τσεκ απ. Είδωμεν.

Με το καλό !

Kαλησπέρα....

Τελικά χρειάστηκε να επέμβει η οδοντιατρος. Εμείς πηγαίναμε μία φορά το χρόνο.Λάθος ? :( Του έκανε ένεση και του έβγαλε 2 δοντάκια, έτσι ώστε να βρουν τα καινούρια σωστή θέση.

Το μάτι τελικά δεν έγιανε εντελώς..Έχει αφλησει μια θολούρα και πάμε σε 10 μέρες για επανεξέταση και αλλάξαμε τη θεραπεία.

Γλυκοφλεβαριτσα ευχαριστώ για τα περαστικά.

Σε αυτή τη φάση θα ήθελα να ήμουν δασκάλα και να κάτσω μέχρι Σεπτέμβρη.

Ζωπυρον το γενικό νόημα ναι είναι το ίδιο αλλά χάνει πολύ στην "απόδοση" του τι θελει να πει ο ποιητής.

Στη δουλειά τελικά δεν πάμε για φούντο, αφού κοιτάνε για μετακόμιση και ναιιιιιιιι κοντά στο σπίτι μου...τέλος ο κολοπεριφεριακός κάθε μέρα.

Ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια...οι γονείς μου αντιμετωπίζουν από του πουθενά πολύ πολύ σοβαρά οικονομικά προβλήματα και αυτή τη στιγμή ούτε εγώ ούτε η αδεφή μου μπορούμε να βοηθήσουμε ουσιαστικά.Βλέπω τον μπαμπά μου έτσι μαραζωμένο και πιάνεται η ψυχή μου. Είναι σε απόγνωση.:cry::cry:

Μέσα σε όλα γράφεις και μερικά καλά ... ας πούμε για την δουλειά ότι δεν πάτε για φούντο τελικά !

Επίσης, στην υγεία σας είστε όλοι καλά κι εύχομαι με το παιδί να γίνει τελείως καλά το ματάκι του... με τον οδοντίατρο, ήταν ήρωας δεν το συζητώ !

Αυτό με τους γονείς σου που γράφεις είναι ζόρικο όντως και φαντάζομαι πόσο άσχημα θα αισθάνεσαι που δεν έχεις τον τρόπο να τους απαλλάξεις από κάτι...

Όσο για την άδεια... άσ' το ! Δασκάλα θα ήθελα να ήμουν γενικώς ! Και μην ακούσω κιχ !!!!! :|

Φιλιά σε όλες τις ΑνΑλ ! (Ελλ, Αγγελίνα, Νίτσα, Μάρα και πολλές ακόμη που ούτε θυμάμαι ή δεν πρόλαβα.... )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ!!!

κλωτσάει και ταράζει τη μανούλα!!!ο μπαμπάς διστάζει πολύ να βάλει το χέρι στην κοιλίτσα,ψιλοκομπλάρει και νομίζει οτι ενοχλεί την μπέμπα!!

Είχε κι ένα ψιλοθεματάκι που τελικά δεν έχουμε αγόρι,αν και νομίζω οτι όλοι οι άντρες το έχουνε μέχρι να δουν τις κόρες τους!!!χαχαχα!!!όταν θα την ανεβάζει στο SCANIA θα ξεχάσει οτι ήθελε γιο,έτσι πιστεύω!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Σήμερα είναι η τελευταία ημέρα των εγγραφών στα σχολεία...ε φανταστείτε ότι ΣΗΜΕΡΑ τον έγραψα το γιο μου! Ποιος, εγώ (που λέει και ο Πάριος :lol:), που τα είχα όλα έτοιμα από το Μάιο ακόμα...ας όψονται οι αλλαγές στους τομείς, που μας κάνανε όλους τους γονείς της πόλης μας να τρέχουμε πανικόβλητοι, από τον Άννα στον Καϊάφα...σχολικούς διευθυντές, σχολικούς συμβούλους, διευθυντή της Πρωτοβάθμιας και φτου κι απ' την αρχή! :evil: Ένα θα σας πω μόνο, για να καταλάβετε: έτρεχα 3 βδομάδες, για να πετύχω το αυτονόητο: να ΜΗΝ γραφτεί το παιδί μου (με το γνωστό θέμα με το ένα του μάτι), σε σχολείο που διαθέτει ΜΟΝΟ αίθουσες διδασκαλίας σε όροφο και σκάλες παντού! Ισόγεια αίθουσα, ράμπα, ασανσέρ, ούτε για δείγμα! Για δημοτικό+νηπιαγωγείο μιλαμε! :shock:

Ρηνιώ, με το καλό η μπουμπού. Πάω να ετοιμαστώ για θάλασσα, τα λέμε μετά, φιλιά σε όλες!


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

πόσο πιο κάτω να "πέσω" η γυναίκα?????

Το ομολογώ.......βλέπω ΣΙΛΑ ,μαζί με το παιδί μου (φωνάχτε την πρόνοια:tongue::tongue:)

http://www.megatv.com/sila/default.asp

Χριστέ μου, τι αγάς κι αυτός!!! σκέτο λουκούμι ο άτιμος!!!!!:D:D

Φαίη 5.30?????:confused::confused::confused::confused:

Χαίρομαι που έγινες εισοδηματίας, δεν ήταν ώρα αυτή ρε πουλάκι μου.

Καλά μπάνια.

Ντάλια περαστικά σας για τον Θ., και πες του μπαμπά σου να χαλαρώσει και να'ναι μόνο οικονομικά τα προβλήμάτά του και ποτέ ΤΙΠΟΤΕ άλλο.

Ρηνιώ μόλις γεννήσεις και του κάνει η κόρη το πρώτο σκέρτσο, άντε να τον μαζέψεις μετά τον άντρα σου , πες του:D.

PS: Βρε παιδιά, έχει βγει μια στο απο κει και ζητάει αμέτι μου χαμέτι να βρει παιδί να βαφτίσει, επειδή εκεί που είχε συμφωνήσει να βαφτίσει ένα παιδάκι της το ακυρώσανε.

Πρώτη φορά βλέπω να ζητάνε να βαφτίσουν άγνωστα παιδιά μέσω νετ.

Ε! ρε "προβλήματα" που'χει ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά χρειάστηκε να επέμβει η οδοντιατρος. Εμείς πηγαίναμε μία φορά το χρόνο.Λάθος ? :(

Εμείς πάμε κάθε 6 μήνες και τον βλέπει. Δεν έχει κάποιο πρόβλημα αλλά το ζητάει η γιατρός (δεν πληρώνουμε). Κι επειδή είμαι καμένη (κι) από δόντια, τον πάω. Άσχετα τώρα αν αυτό το ραντεβού που θα πάμε ήταν του προηγούμενου Δεκεμβρίου που είχα αμελήσει να τον πάω...

Το μάτι τελικά δεν έγιανε εντελώς..Έχει αφλησει μια θολούρα και πάμε σε 10 μέρες για επανεξέταση και αλλάξαμε τη θεραπεία.

Ναι κοριτσάκι, θέλει το χρόνο του και προσοχή. Όλα θα πάνε καλά! Τι εννοείς αλλάξατε τη θεραπεία? Το έχει κλειστό το μάτι? Εγώ τώρα αν σου πω ότι δεν θυμάμαι καλά πόσο και τι κάναμε ακριβώς...

Στη δουλειά τελικά δεν πάμε για φούντο, αφού κοιτάνε για μετακόμιση και ναιιιιιιιι κοντά στο σπίτι μου...τέλος ο κολοπεριφεριακός κάθε μέρα.

Μπράβο!!

Ψυχολογικά είμαι πολύ χάλια...οι γονείς μου αντιμετωπίζουν από του πουθενά πολύ πολύ σοβαρά οικονομικά προβλήματα και αυτή τη στιγμή ούτε εγώ ούτε η αδεφή μου μπορούμε να βοηθήσουμε ουσιαστικά.Βλέπω τον μπαμπά μου έτσι μαραζωμένο και πιάνεται η ψυχή μου. Είναι σε απόγνωση.:cry::cry:

Κουράγιο και ψυχραιμία... Δεν μπορεί να γίνει κάτι - έστω μικρό - για να βοηθηθούν κάπως οι γονείς σου?

Είχε κι ένα ψιλοθεματάκι που τελικά δεν έχουμε αγόρι,αν και νομίζω οτι όλοι οι άντρες το έχουνε μέχρι να δουν τις κόρες τους!!!χαχαχα!!!όταν θα την ανεβάζει στο SCANIA θα ξεχάσει οτι ήθελε γιο,έτσι πιστεύω!!

Βρε, θα σέρνει και τον μπαμπά και το σκάνια από τη μύτη!!:wink::D

Πρώτη φορά βλέπω να ζητάνε να βαφτίσουν άγνωστα παιδιά μέσω νετ.

Ε! ρε "προβλήματα" που'χει ο κόσμος.

Δεν μου κάνει και μεγάλη εντύπωση. Υπάρχουν κι αυτοί που πάνε σε μοναστήρια και τα βαφτίζουν - τα "ρίχνουν" στην εικόνα κι όποιος νονός "προλάβει". Όταν το είχα πρωτακούσει/δει μου φάνηκε παράλογο, τώρα όχι. Βέβαια, δεν είναι ακριβώς το ίδιο.

Πάω να ετοιμαστώ για θάλασσα, τα λέμε μετά, φιλιά σε όλες!

Με το καλό το πρωτάκι!! Πως νοιώθεις? Το παιδί? Προετοιμαστήκατε καθόλου όσο αφορά την ύλη της α' δημ?

Όταν λες... πάω να ετοιμαστώ για θάλασσα... εννοείς σ' εκείνο το φρικτό σπίτι στη παραλία?:rolleyes::cool:

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:-D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελλ, γιατί τόσο μεγάλο μπαν από κει?:confused:

Νίτσα, που βολοδέρνεις?:tongue:

Σε αυτο το συμπαν ολα μαθαινονται και μου'παν Ζωπ οτι μ'εψαχνες. Μιας και δεν μπαινω αναλ πλεον καθολου και στο καφε ερχομαι για να μαθαινω τα νεα μιας φοβερης κοπελας της οποιας η ιστορια πολυ με συγκινησε οταν την διαβασα. Στο ερωτημα λοιπον μπαναριστικα 1 μηνα και στο φορουμ και στα πμ. Ο τυπικος λογος ειναι 'μη παραγωγικη συζητηση'.

Για να απαντησω στο ερωτημα σου ομως ο 'πραγματικος' λογος ειναι οτι μαλλον 'πατησα' καποιους 'σημαντικους' κάλλους. Τι να κανεις αυτα εχει αμα τα βαζεις με τις ανωτερες δυναμεις. Και εις αλλα με υγεια. Ειμαι αλλου κορη ετσι και αλλιως. Χαμενη σε θαλασσες καθημερινα, με ενα μικρο να εχει γινει γυφτακι ΗΔΗ απο τα πολλα μπανια. Με αγχος γιατι ξεκιναει σχολειο απο Σεπ. Με καποια αλλα φορουμ που ασχολουνται με βιβλια και κλασσικα στην μουσικη μου. Οποτε δεν θα μου λειψει το διπλα ;). Οσο για σας, μαθαινω, σας χαιρομαι και σας φιλω.

Υγεια.....:D


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να σου πω Ell... Ότι δεν έχεις δίκιο? Αφού έχεις... Δεν βαριέσαι - καλή καρδιά και υγεία όπως είπες.

Χαίρομαι που είσαι καλά. Μη χάνεσαι. Μπαίνε που και που. Όπως λέει κι ο Βασίλης "να γράφεις να τηλεφωνείς κι ας μη μένει εδώ κανείς"... (πω πω τι θυμήθηκα τέτοια ώρα, τα νιάτα μου...)

Φιλιά.


Link to comment
Share on other sites

Κελλου δεν εχει "like button" να στο πατησω 100 φορες.. Αλλα επειδη βλεπομαστε καθημερινα, ξερεις τη γνωμη μου και τι πιστευω! :wink:

Ζωπυρακι........ ειμαι απαραδεκτη το ξερω! :( Ποσες φορες να ζητησω συγγνωμη; (ξερεις εσυ γιατι........)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες :D

ell τι να πω παιδί μου για δίπλα τα έχουμε πει εμείς ;)

Τα δικά μου νέα είναι ότι ανανεώθηκα ψυχολογικά...από την προηγούμενη Τετάρτη πρωί πήγα Καρδίτσα η πρώτη μου ξαδέρφη ετών 41 πάντρεψε την κόρη της ετών 23...4 μέρες περάσαμε φανταστηκά αλλά το κυριότερο είναι ότι γελάσαμε πολύ....Κουραση πολύ αλλά χαλάλι...

Ι LOVE KARDITSA...

Τον γιο μου γερή να είμαι εκεί λέω να τον παντρεψω μπουχα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Είμαι λίγο βιαστική.

Ελλ, που είσαι καλέ? Θέλω τη βοήθειά σου : Που μπορούμε να πάμε μαμάδες με παιδιά στο κέντρο της Αθήνας που να έχει ίσκιο/δροσιά, χώρο να παίξουν/κινηθούν τα παιδιά, χωρίς να τρέχουμε συνέχεια από πίσω τους και κυρίως χωρίς να τα χάσουμε?:roll:

Ξέρω, δύσκολη η εξίσωση αλλά για πες... Τα παιδιά θα είναι 2-7 ετών.

Φιλιά σε όλες σας.

υ.γ. πριγκηπέσα έχεις πμ!

ντάλια, χαίρομαι που πέρασες τόσο ωραία!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...