Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Βοήθεια για υποκοριστικο


elenifk

Recommended Posts

Καλησπερα σας.Σε λιγες μερες γενναω κ σκεφτομαστε να βγαλουμε τα 2 ονοματα απο τις γιαγιαδες μας!Μαρια κ Πελαγια...κατι εχουμε σκεφτει αλλα θελω να ακουσω κ αλλες  προτασεις για να βγαλουμε 1 υποκοριστικο για αυτα τα 2 ονοματα.σας ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , elenifk είπε:

Καλησπερα σας.Σε λιγες μερες γενναω κ σκεφτομαστε να βγαλουμε τα 2 ονοματα απο τις γιαγιαδες μας!Μαρια κ Πελαγια...κατι εχουμε σκεφτει αλλα θελω να ακουσω κ αλλες  προτασεις για να βγαλουμε 1 υποκοριστικο για αυτα τα 2 ονοματα.σας ευχαριστώ πολύ. 

Με το καλο καταρχας!!! Μονο το Μαγια μου ερχετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

Με το καλο καταρχας!!! Μονο το Μαγια μου ερχετε!!!

Ωραιο ακουγετε κ αυτο, σε ευχαριστω πολυ!! Εχω κολλησει,,,εχουμε σκεφτει το Μαριπελα αλλα δεν τρελαινομαστε κιολας!!!περιμενω κ αλλες ιδεες!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο η μικρη σας.το μαριπελα δ μου κανει τοσο ευηχο.το μαγια ωραιο αν κ ειναι αλλο ονομα κ δ ακουγονται τα αρχικα.το μαριγια αλλα δ ειμαι κ σιγουρη οτι μ αρεσει.μαριλια μαλλον θα κατεληγα εγω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ Μαρίλια θα έλεγα αν και πάλι δε βρίσκω να.ακιυγονται και τα δύο.να σου πω την άποψη μου καλύτερα ένα και να ακουστεί καλά αλλιώς μαζί και δεν ακούγεται καθόλου μάλλον στραβά θα το δουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαριέλα??? Κ εγώ συμφωνώ στο ένα κ να ακούγεται πάντως. Αυτά τα διπλά καταλήγουν περίεργα κ μια ζωή δίνεις εξηγήσεις πως βγήκαν, σε ξεχνάνε στη γιορτή σου και διάφορα αλλα.. 


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...