Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Ιδιωτική υιοθεσία.


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,ενδιαφέρομαι να κάνω ιδιωτική υιοθεσία μετα απο πολλές εξωσωματικές.Εκανα έρευνα για Μητερα, Αγιο Στυλιανό,μετά απο 6 χρόνια και άν θα μας δώσουν παιδάκι.Όποιος ξέρει παρακαλώ να μου πεί, είτε εδω είτε στο παρακάτω τηλεφωνο 6943668961.Σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Καταρχας συγχαρητήρια για την αποφαση σας με τον αντρα σου!  Ειναι πολυ συγκινητικο που πηρατε μια τετοια αποφαση! Χωρις να ειμαι γνωστης,  νομιζω ειναι πιο ευκολο να ξεκινησει καποιος με αναδοχη και να υιοθετησει στο μελλον παρα να παει απλα για υιοθεσια... Τι σας ειπαν? Σας ανεφεραν κατι σχετικο?  Επισης,  στην επαρχία υπαρχουν πολλα ορφανοτροφεια κλπ οποτε υποθετω οτι ισως ειναι πιο γρηγορη η διαδικασια απο οτι στα μεγαλα αστικα κεντρα... Ευχομαι καλη επιτυχια και να ειστε παντα καλα για το καλο που θα κανετε!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
On 17/10/2017 at 9:02 ΜΜ, Σμαρω είπε:

Καλησπέρα σας,ενδιαφέρομαι να κάνω ιδιωτική υιοθεσία μετα απο πολλές εξωσωματικές.Εκανα έρευνα για Μητερα, Αγιο Στυλιανό,μετά απο 6 χρόνια και άν θα μας δώσουν παιδάκι.Όποιος ξέρει παρακαλώ να μου πεί, είτε εδω είτε στο παρακάτω τηλεφωνο 6943668961.Σας ευχαριστω.

μαθατε τελικά τπτ?καταφέρατε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...