Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πιθανοτητα εγκυμοσύνης;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι καινουρια στο φόρουμ και θέλω να σας ρωτήσω το εξης. Είμαστε με τον άντρα μου σε προσπάθεια σύλληψης εδώ κ πολυ λίγο καιρό και είχαμε ελεύθερη επαφή την 8η, 9η και 17η μέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι 31 ημερών όπως τον υπολόγισα με περιόδους 15/08, 18/09, 15/10. (Τον υπολόγισα από τις εφαρμογές που υπάρχουν στο Ίντερνετ). Συνηθως έχω περίοδο κάθε μήνα την ίδια ημερομηνία με μια μικρή εξαίρεση τον πρώτο μήνα ελεύθερων επαφών που μου καθυστέρησε λιγες ημέρες. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Σας ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Eleonora1 είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι καινουρια στο φόρουμ και θέλω να σας ρωτήσω το εξης. Είμαστε με τον άντρα μου σε προσπάθεια σύλληψης εδώ κ πολυ λίγο καιρό και είχαμε ελεύθερη επαφή την 8η, 9η και 17η μέρα του κύκλου. Ο κύκλος μου είναι 31 ημερών όπως τον υπολόγισα με περιόδους 15/08, 18/09, 15/10. (Τον υπολόγισα από τις εφαρμογές που υπάρχουν στο Ίντερνετ). Συνηθως έχω περίοδο κάθε μήνα την ίδια ημερομηνία με μια μικρή εξαίρεση τον πρώτο μήνα ελεύθερων επαφών που μου καθυστέρησε λιγες ημέρες. Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης; Σας ευχαριστώ πολυ!

Καλησπερα! Καλωσόρισες στην ομαδα!Αν εκανες ωορηξια τη 17η φυσικα και υπαρχουν πιθανότητες ! Βεβαια καλύτερα ειναι να εχεις ποιο συχνές επαφες κοντα στη μερα ωορηξιας! Μακαρι να εχεις ενα θετικο αποτελεσμα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινουρια στο forum! Λοιπόν είμαι παντρεμένη και αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ξεκινήσουμε για μωράκι! Έκανε τις εξετάσεις του και είναι όλα καλά! Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα σαλπιγγογραφια και όλα καλά :) λόγω του ότι έχω πολυκυστικες έχω άστατο κύκλο με συνήθως καθυστέρηση 4 ημερών! Προηγούμενη περίοδος 9/10 έχω καθυστέρηση 8 ημέρες μέχρι και σήμερα 17/11! Ωστόσο 9/11 είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα από τότε τίποτε! Να πω επίσης ότι από την 4η ημέρα καθυστέρησης έως και την 7η ημέρα ήμουν με γαστρεντερίτιδα ( πολλά χάπια και πολύ νερό)! Την 6η ημέρα έκανα τεστ το μεσημέρι και βγήκε αρνητικό! Δεν έχω κάποιο σύμπτωμα περιόδου λίγο πρησμένο στήθος τίποτα άλλο! Τι μου προτείνετε να περιμένω και άλλο η να πάω στην γιατρό μου να με εξετάσει μήπως συμβαίνει κάτι άλλο ; Ευχαριστώ ! 


 

 
πρίν από 23 λεπτά , Panagiwtaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινουρια στο forum! Λοιπόν είμαι παντρεμένη και αποφασίσαμε με τον άντρα μου να ξεκινήσουμε για μωράκι! Έκανε τις εξετάσεις του και είναι όλα καλά! Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα σαλπιγγογραφια και όλα καλά :) λόγω του ότι έχω πολυκυστικες έχω άστατο κύκλο με συνήθως καθυστέρηση 4 ημερών! Προηγούμενη περίοδος 9/10 έχω καθυστέρηση 8 ημέρες μέχρι και σήμερα 17/11! Ωστόσο 9/11 είδα λίγο ροζ στο σκούπισμα από τότε τίποτε! Να πω επίσης ότι από την 4η ημέρα καθυστέρησης έως και την 7η ημέρα ήμουν με γαστρεντερίτιδα ( πολλά χάπια και πολύ νερό)! Την 6η ημέρα έκανα τεστ το μεσημέρι και βγήκε αρνητικό! Δεν έχω κάποιο σύμπτωμα περιόδου λίγο πρησμένο στήθος τίποτα άλλο! Τι μου προτείνετε να περιμένω και άλλο η να πάω στην γιατρό μου να με εξετάσει μήπως συμβαίνει κάτι άλλο ; Ευχαριστώ ! 


 

 
  •  

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...