Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καπνισμα-Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!. Είμαι 6 μέρες πριν την περίοδο. Όσα περίεργα κι αν συμβαίνουν στον οργανισμό μου αυτό τον μήνα αγωνίζομαι να μην τα λαβω υπόψιν και παρουν τα μυαλα μου αερα. Και έρχεται η σημερινή μέρα... αναψα το τσιγαρο μου το πρωί και τσουπ.... αλλη γεύση ψιλοαηδια... είναι δυνατόν αν τυχόν κι έχω σπορακι να συνέβαινε απο τόσο νωρίς να το σιχαθω το ρημαδι η το μυαλό μου παίζει παιχνίδια? Είμαι στο παραθυρακι της εμφυτευσης κ εχθές ειχα αρκετα καφέ υγρα. Τώρα έχω το τσιγαρο να μου θυμίζει οτι ειμαι εν αναμονη. :confused: τρελαααα


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου και χρόνια πολλά.  Όταν έμεινα έγκυος στην κόρη μου, πριν το μάθω,  πάθαινα το ίδιο με σενα. Το τσιγάρο με αηδιαζε και δεν μπορούσα επίσης να πιω καφέ! 

Μπορεί και να είσαι φιλενάδα! Αυτο ζήτησες από τον Άη Βασίλη?:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ναι συμβαινει συχνα αυτο στην εγκυμοσυνη, χωρις να ειναι ομως και απολυτη ενδειξη! Θα σε συμβουλευα παντως, με την αφορμη αυτη, να απεχεις απο το τσιγαρο. Αν εισαι εγκυος ετσι κι αλλιως θα πρεπει να το κοψεις, αν παλι δεν εισαι, η διακοπη του καπνισματος αυξανει πολυ τη γονιμοτητα, οποτε αυξανεις τις πιθανοτητες για την επομενη φορα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , katsif είπε:

Γειά σου και χρόνια πολλά.  Όταν έμεινα έγκυος στην κόρη μου, πριν το μάθω,  πάθαινα το ίδιο με σενα. Το τσιγάρο με αηδιαζε και δεν μπορούσα επίσης να πιω καφέ! 

Μπορεί και να είσαι φιλενάδα! Αυτο ζήτησες από τον Άη Βασίλη?:)

Χαχαχα Χαχαχα αυτό εδώ και ένα εξαμηνο. Μακαρι ρε κορίτσι. Πριν την καθυστέρηση αρχίσει να σε αηδιάζει? Καφέ πίνω νταξ

πρίν από 55 λεπτά , CME2205 είπε:

Καλησπέρα! Ναι συμβαινει συχνα αυτο στην εγκυμοσυνη, χωρις να ειναι ομως και απολυτη ενδειξη! Θα σε συμβουλευα παντως, με την αφορμη αυτη, να απεχεις απο το τσιγαρο. Αν εισαι εγκυος ετσι κι αλλιως θα πρεπει να το κοψεις, αν παλι δεν εισαι, η διακοπη του καπνισματος αυξανει πολυ τη γονιμοτητα, οποτε αυξανεις τις πιθανοτητες για την επομενη φορα!

Ναι σίγουρα δεν είναι απόλυτη ένδειξη. Το ξέρω ότι αυξανει τις πιθανότητες. Παντως αν δεν είμαι έγκυος και συνεχιστεί θα πρέπει να το ψαξω. Τώρα κομμένο το χω κ λεω να το συνεχισω. Παντως αν θέλει να μας το δώσει ο Θεός μας το δίνει... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@katsif καλημέρα. Τι κανεις? Δεν μου είπες... πριν την καθυστέρηση αρχισε να σε αηδιαζει? Ένα σου λέω σήμερα το πέταξα χαλια μπλιαχ. Χαχαχα Χαχαχα 

Ναι ναι νομίζω!  Ήταν σαν να σε προετοιμάζει ο οργανισμός! Περίεργο πράγμα! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...