Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, 2angels είπε:

Να ρωτήσω όμως κάτι; Αν το τελευταίο γεύμα είναι 8-9 η ώρα το βράδυ; Θα δώσω πιπιλα στις 3....στις 6 ξανα πιπίλα η να την ταιζω; Τη λυπάμαι ρε γαμωτο.... Χαχαχαχα

Αν σταματάει δεν πεινάει...αν κλαίει συνέχεια πεινάει...άρα δώσε γάλα 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, 2angels είπε:

Να ρωτήσω όμως κάτι; Αν το τελευταίο γεύμα είναι 8-9 η ώρα το βράδυ; Θα δώσω πιπιλα στις 3....στις 6 ξανα πιπίλα η να την ταιζω; Τη λυπάμαι ρε γαμωτο.... Χαχαχαχα

χαχαχαχα η δικιά μου αν φάει 8-9 και στις 3 που ξυπνήσει της δώσω πιπίλα..θα φάει την πιπίλα και στις 6 ..θα μου φάει το χέρι!χαχαχα μαλλον μιλάς για ξένο όμως και όχι για μητρικό! Την μέρατρώεικάθε 2 με 2μιση ώρες...τη νύχτα μου κοιμάται πεντε ωριτσες σερυ! μετά πεινάειιιιι.......

  • Χαχα 2

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , sweet mommy είπε:

χαχαχαχα η δικιά μου αν φάει 8-9 και στις 3 που ξυπνήσει της δώσω πιπίλα..θα φάει την πιπίλα και στις 6 ..θα μου φάει το χέρι!χαχαχα μαλλον μιλάς για ξένο όμως και όχι για μητρικό! Την μέρατρώεικάθε 2 με 2μιση ώρες...τη νύχτα μου κοιμάται πεντε ωριτσες σερυ! μετά πεινάειιιιι.......

Χαχαααχαχαχ ε, ρε πεινεεεεες! Χαχαχα έτσι ακριβώς!!!

Μια νύχτα προσπάθησα με πιπίλα, δεν έπιασε. Έδωσα χαμομήλι, τίποτα..... Τελικά ήπιε το γάλα της κ κοιμήθηκε! Θα μας φάνε ζωντανές! Χαχαχχαχαχαχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, sweet mommy είπε:

χαχαχαχα η δικιά μου αν φάει 8-9 και στις 3 που ξυπνήσει της δώσω πιπίλα..θα φάει την πιπίλα και στις 6 ..θα μου φάει το χέρι!χαχαχα μαλλον μιλάς για ξένο όμως και όχι για μητρικό! Την μέρατρώεικάθε 2 με 2μιση ώρες...τη νύχτα μου κοιμάται πεντε ωριτσες σερυ! μετά πεινάειιιιι.......

Έλα να κάνει παρέα με τον δικό μας φαταουλα .... Σιγά μην σταματήσει με την πιπίλα θα την πετάξει με νεύρα κάτω απο την κούνια κ θα ξεκινήσει χοροδια μέχρι να φαει

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μια σφαλιάρα τον έχετε τον γιο μου! Χαχαχαχαχα 58 πόντους και 6 κιλά ο δικός μου την προηγούμενη βδομάδα!

Την κόρη μου να δεις πόσες σφαλιάρες την έχουν 4800 ,57 πόντους γιατί είμαστε κομψα κορίτσια! :lol:

  • Μου αρέσει 2

aP0gp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου αν γνωρίζετε... είναι δυνατόν 52 ημερών να βγάζει δοντακια; Βλέπω όλα τα συμπτώματα, αλλά μου φαίνεται πολύ μικρός ακόμα

Καλημέρα κοπέλα μου δεν νομίζω να είναι δοντακια αλλά τι σου κάνει και το κατάλαβες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου δεν νομίζω να είναι δοντακια αλλά τι σου κάνει και το κατάλαβες; 

Καλημέρα κ σε σένα! Βάζει το χέρι του στο στόμα ενώ έχει φάει, βγάζει πολλά σαλακια κ γκρίνια..ξανά! Δε ξέρω καθόλου τι άλλο να υποθέσω!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Καλημέρα κ σε σένα! Βάζει το χέρι του στο στόμα ενώ έχει φάει, βγάζει πολλά σαλακια κ γκρίνια..ξανά! Δε ξέρω καθόλου τι άλλο να υποθέσω!

Και εμένα έτσι έκανε τις χουφτιτσες όλες στο στόμα και γκρίνια μήπως δεν χορτενει η δεν του αρεσει το γάλα εμένα όταν τις άλλαξα γάλα δεν το ήθελε έπινε λίγο μετά γκρίνιαζε. Μήπως έχετε και κολικούς και του φταινε όλα; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Και εμένα έτσι έκανε τις χουφτιτσες όλες στο στόμα και γκρίνια μήπως δεν χορτενει η δεν του αρεσει το γάλα εμένα όταν τις άλλαξα γάλα δεν το ήθελε έπινε λίγο μετά γκρίνιαζε. Μήπως έχετε και κολικούς και του φταινε όλα; 

Καλημέρα σου τον θηλάζω αποκλειστικά αλλά βλέπω ότι χορτενει κ μέχρι τώρα έχω πολύ γάλα.. κολικούς είχε άλλα είναι μια βδομάδα που έχουν υποχωρήσει, δε βλέπω να μαζεύει τα ποδαράκια του η γενικά εικόνα κολικών..δε ξέρω τι άλλο να υποθέσω πια!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Καλημέρα σου τον θηλάζω αποκλειστικά αλλά βλέπω ότι χορτενει κ μέχρι τώρα έχω πολύ γάλα.. κολικούς είχε άλλα είναι μια βδομάδα που έχουν υποχωρήσει, δε βλέπω να μαζεύει τα ποδαράκια του η γενικά εικόνα κολικών..δε ξέρω τι άλλο να υποθέσω πια!

Έχω ακούσει και δόντια 2 μηνών λες να έτυχε και σε εσένα. πάντως τα ίδια έκανε και η δικιά μου μόνο όταν βγεναμε έξω σταματάγε την γκρίνια μπορεί να βαριέται βγαλτην στο ριλαξ να βλέπει τα παιχνιδάκια βαλτης μουσική. Και εγώ τα Ιδια δεν ήξερα τι να υποθέσω και όλο κάτι έβρισκα αλλά δεν πειράζει περνάνε και τα ξεχνάμε μετά λίγο υπομονή θέλει και όλα θα φτιάξουν!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Έχω ακούσει και δόντια 2 μηνών λες να έτυχε και σε εσένα. πάντως τα ίδια έκανε και η δικιά μου μόνο όταν βγεναμε έξω σταματάγε την γκρίνια μπορεί να βαριέται βγαλτην στο ριλαξ να βλέπει τα παιχνιδάκια βαλτης μουσική. Και εγώ τα Ιδια δεν ήξερα τι να υποθέσω και όλο κάτι έβρισκα αλλά δεν πειράζει περνάνε και τα ξεχνάμε μετά λίγο υπομονή θέλει και όλα θα φτιάξουν!!! 

Αυτό λέω κ εγώ αλλά λέω με το που ηρεμήσαμε από τους κολικούς να έχουμε αλλα τώρα;; Πόσο ξενύχτι να αντέξω η γυναίκα!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Αυτό λέω κ εγώ αλλά λέω με το που ηρεμήσαμε από τους κολικούς να έχουμε αλλα τώρα;; Πόσο ξενύχτι να αντέξω η γυναίκα!! Χαχαχα

Εμενα ευτυχώς τι νύχτα κοιμάτε αλλά την ημέρα ξύπνια όλη την ώρα. Η νύχτα δεν παλεύεται πάντως. Πυστευω θα ηρεμησει αν τελείωσαν τόσο γρήγορα η κολικοι είσαι τυχερή. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εμενα ευτυχώς τι νύχτα κοιμάτε αλλά την ημέρα ξύπνια όλη την ώρα. Η νύχτα δεν παλεύεται πάντως. Πυστευω θα ηρεμησει αν τελείωσαν τόσο γρήγορα η κολικοι είσαι τυχερή. 

Ναι σχετικά γρήγορα τελείωσαν, αλλά πολύ γκρίνια όλη μέρα ρε παιδί μου! Τυχερή κ εσύ που σου κοιμάται το βράδυ! Μακάρι να ηρεμήσει σ'αυτό ελπίζω


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evangeliaaa είπε:

Ναι σχετικά γρήγορα τελείωσαν, αλλά πολύ γκρίνια όλη μέρα ρε παιδί μου! Τυχερή κ εσύ που σου κοιμάται το βράδυ! Μακάρι να ηρεμήσει σ'αυτό ελπίζω

Μόνο βράδυ κοιμάτε την εχω μάθει από όταν γυρίσαμε από το μαιευτήριο σιγά σιγά έμαθε και κοιμάτε ευτυχώς. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...