Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , 2angels είπε:

Δεν γνωρίζω κατι, αλλά θέλω να σου ευχηθώ να είναι όλα καλά ! Που θα είναι..... Ο γιατρός σου τι είπε;

Ευχαριστώ πολύ! Μόλις μίλησα με το γιατρό μου και είπε ότι το ποιο πιθανό να είναι παλιά αποκόλληση... Και να πάω τη Δευτέρα για υπέρηχο... Μέχρι τότε ξαπλα... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Μόλις μίλησα με το γιατρό μου και είπε ότι το ποιο πιθανό να είναι παλιά αποκόλληση... Και να πάω τη Δευτέρα για υπέρηχο... Μέχρι τότε ξαπλα... 

Συνήθως το καφέ δεν είναι ανησυχητικο. Ξάπλα και μην κάνεις τίποτα. Μόνο τουαλέτα και χωρίς να ζοριζεσαι. Όλα θα πάνε τέλεια....

  • Ευχαριστώ 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Είμαι από τις μανουλες Οκτωβρίου! 19+6 σήμερα... Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει καμία παρόμοιο θέμα με εμένα... Έχουμε δει ότι έχω χαμηλο πλακούντα... Μέχρι το τέλος του 3ο μήνα έβλεπα συχνά καφέ υγρά και μια φορά κόκκινο... Χθες  ξανά είδα καφέ υγρά αρκετά και έχω και σήμερα... Συνέβη σε καμία;;; Ευχαριστώ!

Δεν μου συνέβη κορίτσι μου Αλλά εύχομαι να ναι όλα καλά .. το καφέ δεν υποδηλώνει κάτι το ανησυχητικό ξάπλωσε ηρέμησε όπως είπε και ο γιατρός σου και Δευτέρα θα το δείτε αναλυτικά το θέμα.. 

  • Μου αρέσει 1

bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, τι κανετε? ειπα και γω να δημιουργησω τωρα που ειμαι στο κρεββατι (αντι να κανω τη διπλωματικη μου ) εφτιαξα ενα blog για την εγκυμοσυνη , τη ζωη με το συζυγο και με το μωρο οταν ερθει με το καλο. οποια θελει ας ριξει μια ματια και  να μου πειτε και την αποψη σας.!! το  link  ειναι στην υπογραφη

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , ναντια δε είπε:

ΚαλημερΑ κοριτσια σημερα αν και αυπνη νιωθω αρκετ ξεκουραστη... το βραδυ σηκωθηκα 2 η ωρα κ μετα τπτ... καλησπρερα που μπορω να το βρω

το λινκ ειναι διπλα στο τικερακι μου.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

καλησπερα, τι κανετε? ειπα και γω να δημιουργησω τωρα που ειμαι στο κρεββατι (αντι να κανω τη διπλωματικη μου ) εφτιαξα ενα blog για την εγκυμοσυνη , τη ζωη με το συζυγο και με το μωρο οταν ερθει με το καλο. οποια θελει ας ριξει μια ματια και  να μου πειτε και την αποψη σας.!! το  link  ειναι στην υπογραφη

Μόλις ξάπλωσα στο κρεβάτι και με πονάει η μέση μου ήθελα να φτιάξω πίτες τυροπιτακια συν μεσημεριανό και έφαγα 4 ώρες στην κουζίνα..

Πολύ ωραία η ιστορία σας και τα παπούτσια καταπληκτικά.. Και ο άντρας μου είχε παλιότερα ατύχημα με τη μηχανή τον χτύπησε αμάξι κ έμεινε 4 5 μήνες κρεβάτι και καλά καλά περπάτησε στον χρόνο! 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Μόλις ξάπλωσα στο κρεβάτι και με πονάει η μέση μου ήθελα να φτιάξω πίτες τυροπιτακια συν μεσημεριανό και έφαγα 4 ώρες στην κουζίνα..

Πολύ ωραία η ιστορία σας και τα παπούτσια καταπληκτικά.. Και ο άντρας μου είχε παλιότερα ατύχημα με τη μηχανή τον χτύπησε αμάξι κ έμεινε 4 5 μήνες κρεβάτι και καλά καλά περπάτησε στον χρόνο! 

και μενα ετσι ακριβως με εξωτερικη οστεοσυνθεση και ακομα τρεχουμε.

χαιρομαι πολυ που σου αρεσε και να προσεχεις να μην κουραζεσαι .η΄' τουλαχιστον να κανεις καθιστη ζυμες και τετοια


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λιλιτο είπε:

και μενα ετσι ακριβως με εξωτερικη οστεοσυνθεση και ακομα τρεχουμε.

χαιρομαι πολυ που σου αρεσε και να προσεχεις να μην κουραζεσαι .η΄' τουλαχιστον να κανεις καθιστη ζυμες και τετοια

Εμένα έχει μόσχευμα στο ισχιο του και είναι καλά απλά οκ δεν μπορεί να τρέχει πολύ ώρα κάποιες πολεμικές τέχνες που έκανε δεν μπορεί να τις συνεχίσει με ευκολία.. υπομονή κοπέλα μου.

Δεν με βολεύει Αλλά θα το προσπαθήσω την επόμενη φορά..Εσύ πως είσαι??λίγο Βαρετά φαντάζομαι όλη μέρα ξάπλα Ε?


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Sofaki91 είπε:

Εμένα έχει μόσχευμα στο ισχιο του και είναι καλά απλά οκ δεν μπορεί να τρέχει πολύ ώρα κάποιες πολεμικές τέχνες που έκανε δεν μπορεί να τις συνεχίσει με ευκολία.. υπομονή κοπέλα μου.

Δεν με βολεύει Αλλά θα το προσπαθήσω την επόμενη φορά..Εσύ πως είσαι??λίγο Βαρετά φαντάζομαι όλη μέρα ξάπλα Ε?

εμενα τωρα εβγαλε τις λαμες και θα νΑι με πατεριτσες μεχρι τελος του μηνα. ειχε διαλυθει ολο το γονατο του και του εφτιαξαν με δικο του μοσχευμα .

ναι βαρετα πολυ. αλλα κανω υπομονη. ουτε καταλαβα πως περασαν σχεδον 10 μερες....διαβασμα , netflix, ψαχνω στο ιντερνετ την κατασταση μου. τουλαχιστον ειναι και ο αντρας μου εδω και κανουμε παρεα ο ενας τον αλλο. η πεθερα απο πανω, κανει δουλειες, μαγειρευει. ευτυχως αλλιως δεν ξερω τι θα καναμε. ερχεται και κοσμος να με δει. και επειδη μενουμε σε στουντιο το κρεββατι μου ειναι στο σαλονι στην ουσια οποτε δεν νιωθω αποκομμενη

θα παρουμε και μια ξαπλωστρα να καθομαι στον κηπο για να αλλαζω παραστασεις και θα περασει γρηγορα ο καιρος

αν και ονειρευομουν αυτη την περιοδο οτι θα πηγαινα για ψωνια για το μωρο αλλα τι να κανεις... τοθλαχιστον λεω το προλαβαμε πριν γινει χειροτερα 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

καλησπερα, τι κανετε? ειπα και γω να δημιουργησω τωρα που ειμαι στο κρεββατι (αντι να κανω τη διπλωματικη μου ) εφτιαξα ενα blog για την εγκυμοσυνη , τη ζωη με το συζυγο και με το μωρο οταν ερθει με το καλο. οποια θελει ας ριξει μια ματια και  να μου πειτε και την αποψη σας.!! το  link  ειναι στην υπογραφη

Ωραίο, μπράβο! Συγχαρητήρια! Τωρα που έχεις και χρόνο θα το εμπλουτίσεις  στο φουλ και θα κάνεις και τη διπλωματική σου! ΟΟυφ.... πρέπει  και γω να κάτσω να  διαβάσω αλλά που  όρεξη! Περαστικά στον άντρα σου.

8 ώρες πρίν, Sofaki91 είπε:

Μόλις ξάπλωσα στο κρεβάτι και με πονάει η μέση μου ήθελα να φτιάξω πίτες τυροπιτακια συν μεσημεριανό και έφαγα 4 ώρες στην κουζίνα..

Πολύ ωραία η ιστορία σας και τα παπούτσια καταπληκτικά.. Και ο άντρας μου είχε παλιότερα ατύχημα με τη μηχανή τον χτύπησε αμάξι κ έμεινε 4 5 μήνες κρεβάτι και καλά καλά περπάτησε στον χρόνο! 

Κοριτσάκι μου, γιατί κουράζεσαι; Και μας βάζεις και τις πίτες στο μυαλό; Χαχαχα.... Ανοίγεις φύλλο; :-) 

Είσαι καλύτερα με τις συσπάσεις;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

εμενα τωρα εβγαλε τις λαμες και θα νΑι με πατεριτσες μεχρι τελος του μηνα. ειχε διαλυθει ολο το γονατο του και του εφτιαξαν με δικο του μοσχευμα .

ναι βαρετα πολυ. αλλα κανω υπομονη. ουτε καταλαβα πως περασαν σχεδον 10 μερες....διαβασμα , netflix, ψαχνω στο ιντερνετ την κατασταση μου. τουλαχιστον ειναι και ο αντρας μου εδω και κανουμε παρεα ο ενας τον αλλο. η πεθερα απο πανω, κανει δουλειες, μαγειρευει. ευτυχως αλλιως δεν ξερω τι θα καναμε. ερχεται και κοσμος να με δει. και επειδη μενουμε σε στουντιο το κρεββατι μου ειναι στο σαλονι στην ουσια οποτε δεν νιωθω αποκομμενη

θα παρουμε και μια ξαπλωστρα να καθομαι στον κηπο για να αλλαζω παραστασεις και θα περασει γρηγορα ο καιρος

αν και ονειρευομουν αυτη την περιοδο οτι θα πηγαινα για ψωνια για το μωρο αλλα τι να κανεις... τοθλαχιστον λεω το προλαβαμε πριν γινει χειροτερα 

Αφού έγινε με δικό του μια χαρά υπομονή και θα περπατήσει πάλι χωρίς πατερίτσες..λίγο έμεινε!

Αχ διάβασμα και εγώ έχω για εξεταστική χαχα Αλλά βαριέμαι τόσο πολύ.. τυχεροι έχετε κάποιον να σας κάνει δουλειές!

Μια χαρά να πάρεις και χρώμα χαχα.. Δεν πειράζει θα ρθει και η στιγμή που θα πας κάτσε ξεκουράσου και ευτυχώς το είδατε νωρίς.. ευτυχώς έχουμε και το ίντερνετ και μας βοηθάει πολύ..

 

4 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Κοριτσάκι μου, γιατί κουράζεσαι; Και μας βάζεις και τις πίτες στο μυαλό; Χαχαχα.... Ανοίγεις φύλλο; :-) 

Είσαι καλύτερα με τις συσπάσεις;

Χαχα και εσύ διάβασμα?? Τι έγινε όλες?? Και εγώ και βαριέμαι..

Ε ένιωθα καλύτερα χθες και το έριξα στη μαγειρική λείπει και ο άντρας όλη μέρα λόγω δουλειάς και βαριέμαι..Δεν έχω τι να κάνω.. Ναι ανοίγω φύλλο για σπανακόπιτα και την κάνω πολύ απλή λόγω του εντέρου σπανάκι Φιλαδέλφεια και φέτα χαχα Αλλά γίνετε τέλεια.. συνταγή φύλλου από πετρετζικη πολύ εύκολη λίγο το άνοιγμα είναι παιδεμα Αλλά κομπλέ είμαι και αργοσχολη σαν άτομο και οκ τα καταφέρνω..

Με τις συσπάσεις τα ίδια μπορεί να με πιάσει μια δυο φορές την ημέρα Αλλά μου είπε και η γιατρός είναι οκ δεν πειράζει εφόσον δεν έχουμε περισσότερες και για πολύ ώρα.. 

Εσύ πως είσαι?? 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

Αφού έγινε με δικό του μια χαρά υπομονή και θα περπατήσει πάλι χωρίς πατερίτσες..λίγο έμεινε!

Αχ διάβασμα και εγώ έχω για εξεταστική χαχα Αλλά βαριέμαι τόσο πολύ.. τυχεροι έχετε κάποιον να σας κάνει δουλειές!

Μια χαρά να πάρεις και χρώμα χαχα.. Δεν πειράζει θα ρθει και η στιγμή που θα πας κάτσε ξεκουράσου και ευτυχώς το είδατε νωρίς.. ευτυχώς έχουμε και το ίντερνετ και μας βοηθάει πολύ..

 

Χαχα και εσύ διάβασμα?? Τι έγινε όλες?? Και εγώ και βαριέμαι..

Ε ένιωθα καλύτερα χθες και το έριξα στη μαγειρική λείπει και ο άντρας όλη μέρα λόγω δουλειάς και βαριέμαι..Δεν έχω τι να κάνω.. Ναι ανοίγω φύλλο για σπανακόπιτα και την κάνω πολύ απλή λόγω του εντέρου σπανάκι Φιλαδέλφεια και φέτα χαχα Αλλά γίνετε τέλεια.. συνταγή φύλλου από πετρετζικη πολύ εύκολη λίγο το άνοιγμα είναι παιδεμα Αλλά κομπλέ είμαι και αργοσχολη σαν άτομο και οκ τα καταφέρνω..

Με τις συσπάσεις τα ίδια μπορεί να με πιάσει μια δυο φορές την ημέρα Αλλά μου είπε και η γιατρός είναι οκ δεν πειράζει εφόσον δεν έχουμε περισσότερες και για πολύ ώρα.. 

Εσύ πως είσαι?? 

Ενώ χθες ήμουν άψογα, σήμερα ποναει το έντερο μου πολυ και με τα σφιξιματα στη κοιλιά τα ίδια. Δεν κάνω πολλά πολλά, βασικά σχεδόν τίποτα , έχω και γω πάρα πολύ βοήθεια ευτυχώς. Μερικές φορές φοβάμαι, αλλά προσπαθώ να επαναφερω τη λογικη στη σκέψη μου. Δεν μπορώ και γω να βοηθήσω στο να καταλάβουμε αν όλο αυτό που νιώθω είναι από το έντερο η σύσπαση τελικά. Πάντως σε κανένα υπέρηχο δεν έχουν δει σύσπαση. Τι να πω; Την Παρασκευή ξαναπάω να δω τράχηλο και θα δούμε. 

Όσο για το διάβασμα άστα.... Στις προηγούμενες εξετάσεις δεν πήγα γιατί δεν είχα διαβάσει. Για μια πιστοποίηση δίνω , έχω τελειώσει με πτυχία κτλ. Καλό κουράγιο σε εσάς λοιπόν.


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Ενώ χθες ήμουν άψογα, σήμερα ποναει το έντερο μου πολυ και με τα σφιξιματα στη κοιλιά τα ίδια. Δεν κάνω πολλά πολλά, βασικά σχεδόν τίποτα , έχω και γω πάρα πολύ βοήθεια ευτυχώς. Μερικές φορές φοβάμαι, αλλά προσπαθώ να επαναφερω τη λογικη στη σκέψη μου. Δεν μπορώ και γω να βοηθήσω στο να καταλάβουμε αν όλο αυτό που νιώθω είναι από το έντερο η σύσπαση τελικά. Πάντως σε κανένα υπέρηχο δεν έχουν δει σύσπαση. Τι να πω; Την Παρασκευή ξαναπάω να δω τράχηλο και θα δούμε. 

Όσο για το διάβασμα άστα.... Στις προηγούμενες εξετάσεις δεν πήγα γιατί δεν είχα διαβάσει. Για μια πιστοποίηση δίνω , έχω τελειώσει με πτυχία κτλ. Καλό κουράγιο σε εσάς λοιπόν.

Και εγώ δεν ξέρω αν είναι έντερο ή σύσπαση είναι η αλήθεια.. πάντως έχει εδώ και 4 μέρες ξυπνάω με έντονο πόνο στο στομάχι παρόλο που δεν τρώω κάτι βαρύ για βράδυ ή κάτι που να με πειράζει τόσο.. Στους γονείς μου στο εξωτερικό έτρωγα και χαζομάρες και πάλι καλά ξυπνούσα.. Τι να πω!

Εύχομαι να χεις ευχάριστα νέα!!

Τυχερή που έχεις τελειώσει:)


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πράγματικα.βαριεμαι και γω να διαβάσω πάρα πάρα πολύ. 

Δεν ζητάτε από το γιατρό σας κάποιο σκεύασμα για το έντερο για να μην υποφέρετε η δεν γίνεται κάτι.??? 

Σήμερα πήγα νοσοκομείο, σταθερή η κατάσταση μου πήρε και 2 χιλιοστά είναι τώρα 12 .οπότε συνεχίζουμε όπως πριν. Να ρωτήσω έχω τις τελευταίες μέρες  υγρά άοσμα σαν νερό όχι συνεχεια.κανα 2 φορές τη μέρα και γίνεται μούσκεμα το εσώρουχο το είπα σήμερα στο νοσοκομείο είπαν δεν είδαν κάτι ανησυχητικό. Παίζει να είναι από τα utrogestan η από τα υπόθετα για τη μυκητιαση που παίρνω?

 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...