Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Εγώ και που έπαιρνα σκευάσματα τα ίδια είχα.. οπότε δεν φορτώνω παραπάνω τον οργανισμό μου και απλά προσέχω όσο μπορώ..

Άντε ωραία να ανεβαίνει σιγά σιγά..

Δεν έχω ιδέα γι'αυτό που Ρωτάς.. πάντως και εγώ έχω πολλά υγρά μέσα στη μέρα..

 

Μια ερώτηση βρε κορίτσια.. Τι καθισματακι αυτοκινητου θα πάρετε??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Sofaki91 είπε:

Εγώ και που έπαιρνα σκευάσματα τα ίδια είχα.. οπότε δεν φορτώνω παραπάνω τον οργανισμό μου και απλά προσέχω όσο μπορώ..

Άντε ωραία να ανεβαίνει σιγά σιγά..

Δεν έχω ιδέα γι'αυτό που Ρωτάς.. πάντως και εγώ έχω πολλά υγρά μέσα στη μέρα..

 

Μια ερώτηση βρε κορίτσια.. Τι καθισματακι αυτοκινητου θα πάρετε??

Εμάς προς το παρόν είπαν θα μας δώσουν ,αν και εγώ ήθελα καινούριο για λόγους ασφαλείας. Αλλά μας είπε  καο μια θεία  να μας το  πάρει δώρο για το  μωρο.θα δουμε...Αν θέλετε μπες στο φβ' παιδί και οδική ασφάλεια.' για να ενημερωθεις. Αυγό για αρχή που είναι από 0- 13 κιλά . Και μπορεί να μπαινοβγαίνει από το αμάξι για να το κουβαλάς.

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@λιλιτο μακάρι να συνεχίζει να μεγαλώνει ο τράχηλος σου κ άλλο! Μπράβο! Όσο για τα υγρά κ γω κορίτσια έτσι είμαι, βρεγμένη. @Sofaki91 και μένα ότι σκευασμα και να μου δώσει το ίδιο ειναι , αλλά όταν πρέπει να πάω τουαλέτα παίρνω τα σκονακια μου. 

Καθισματακι και μεις αυγό, κουμπωνει και στο καρότσι. 

Ρε κορίτσια μόνο εγώ έχω τόση ενόχληση στη κοιλιά; Σχεδόν όλη μέρα; Βασικα μόνο αν είμαι ξαπλωμένη δεν νιώθω τίποτα από τράβηγμα-σφιξμο και αυτό όχι πάντα ..... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Εμάς προς το παρόν είπαν θα μας δώσουν ,αν και εγώ ήθελα καινούριο για λόγους ασφαλείας. Αλλά μας είπε  καο μια θεία  να μας το  πάρει δώρο για το  μωρο.θα δουμε...Αν θέλετε μπες στο φβ' παιδί και οδική ασφάλεια.' για να ενημερωθεις. Αυγό για αρχή που είναι από 0- 13 κιλά . Και μπορεί να μπαινοβγαίνει από το αμάξι για να το κουβαλάς.

Έχω μπει στην ομάδα απλά είπα να ρωτήσω και εσάς..  πήραμε από ένα φιλικό ζευγάρι κάθισμα για αργότερα 4 με 12 χρόνων και αυτό αγοράστηκε το 10.. και επειδή είναι britax είδα πως κρατάνε μόνο 10 χρόνια άρα δεν θα μου χρειαστεί.. isofix δεν έχω στο αμάξι.. τεσπα θα ψαχτω κι αλλο! Να σαι καλά!

 

7 ώρες πρίν, 2angels είπε:

 και μένα ότι σκευασμα και να μου δώσει το ίδιο ειναι , αλλά όταν πρέπει να πάω τουαλέτα παίρνω τα σκονακια μου. 

Καθισματακι και μεις αυγό, κουμπωνει και στο καρότσι. 

Ρε κορίτσια μόνο εγώ έχω τόση ενόχληση στη κοιλιά; Σχεδόν όλη μέρα; Βασικα μόνο αν είμαι ξαπλωμένη δεν νιώθω τίποτα από τράβηγμα-σφιξμο και αυτό όχι πάντα ..... 

Μπα τουαλέτα πάω κάθε μέρα εκτός άμα κολλήσω και κάνω και 4 μέρες .. 

Ναι Ε?? Και εγώ τη νιώθω κάπως είναι η αλήθεια... το μωρό ίσως να ναι και να μας βαραίνει λίγο 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

@2angels εγω δεν νιωθω τιποτα στην κοιλια μου. μονο τα κλωτσιδια που τρωω και οταν τεντωνομαι νιωθω ενα τραβηγμα στην κοιλια που νομιζω οτιειναι λογικο. ο γιατρος τι σου ειπε μηπως ειναι οι μυες που ανοιγουν για να εχει χωρο το μωρο?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια χαρα σε ολες σας!

Σας διαβαζω ανελλειπως αλλα δυσκολο ν απαντησω με τον μπομπιρα μεσα στην αγκαλια μου ολη την ωρα!

λιλιτο..μπηκα στο μπλοκ σου...και γω απο Β το αρχικο μου, 2005 γνωριστηκα με τον αντρα μου και μετα απο 10 χρονια παντρευτηκαμε (χωρις μονοπετρο κ γω χαχα)!

Ξεκουραστειτε ολες τωρα που μπορειτε..ειστε τυχερες που εχετε βοηθεια οι περισσοτερες! Μετά δε θ αναγνωριζετε το σπιτι σας..ειδικα οι αγορομανες! Τα παιχνιδια και τα ρουχα ειναι παντου!!!

Εγω δεν καταλαβα πως εφτασα στον 6ο μηνα..περναει "αστραπη" αυτη η εγκυμοσυνη!!! Στο πρωτο παιδι ολη μερα ξαπλα..διαβαζεις και ενημερωνεσαι για την εγκυμοσυνη..αγοραζεις πραγματακια..τωρα ειλικρινα δεν ασχολουμαι καθολου. Κατα τον Αυγουστο θα βρω να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη μου...αντε να παρω και κανα δυο καινουρια ροζουλι για τη μικρη..και αυτο ηταν! Καμια αλλη προετοιμασια. Η κουνια ειναι ετοιμη στημενη...καροτσι το ιδιο..σεντονακια,κουβερτουλες, πετσετες αφθονα!  Μονο τα ξενυχτια σκεφτομαι....που δεν τα φανταζεστε...αλλα εγω τα ζησα προσφατα και τα ξερω!!! τωρα δοξα το θεο ο μικρος μου κοιμαται 10.30 το βραδυ ως 10 το πρωι.  Ενα αλλο θεμα που με απασχολει ειναι το πως και που θα κοιμομαστε με το νεο μωρο! Τωρα ο γιος μου κοιμαται μαζι μας..την κουνια ουτε να την δει! Αν τον ακουμπησεις κοιμισμενο ξυπνάει κατευθειαν! Το πιο πιθανο ειναι να βαλω το πορτμπεμπε στην κρεβατοκαμαρα μας και να κοιμομαστε ολοι μαζι,αλλα φοβαμαι μη μου ξυπναει το μωρο τον ''μεγαλο''...και κει να δειτε γλεντια!!!! Η αλλη λυση να προσπαθησω να μαθει να κοιμαται στην κουνια του το καμαρι μου...αλλα ειναι μεταβατικη περιοδος τωρα(θα παμε στο πατρικο μου και παλι μαζι του κοιμαμαι ωσπου να γεννησω)...και ειναι δυσκολο να μαθει τωρα!

κουραγιο σε ολες! αγωνιστικους χαιρετισμους! 

 

  • Μου αρέσει 1

e2Obp2.png87dnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , sweet mommy είπε:

Γεια χαρα σε ολες σας!

Σας διαβαζω ανελλειπως αλλα δυσκολο ν απαντησω με τον μπομπιρα μεσα στην αγκαλια μου ολη την ωρα!

λιλιτο..μπηκα στο μπλοκ σου...και γω απο Β το αρχικο μου, 2005 γνωριστηκα με τον αντρα μου και μετα απο 10 χρονια παντρευτηκαμε (χωρις μονοπετρο κ γω χαχα)!

Ξεκουραστειτε ολες τωρα που μπορειτε..ειστε τυχερες που εχετε βοηθεια οι περισσοτερες! Μετά δε θ αναγνωριζετε το σπιτι σας..ειδικα οι αγορομανες! Τα παιχνιδια και τα ρουχα ειναι παντου!!!

Εγω δεν καταλαβα πως εφτασα στον 6ο μηνα..περναει "αστραπη" αυτη η εγκυμοσυνη!!! Στο πρωτο παιδι ολη μερα ξαπλα..διαβαζεις και ενημερωνεσαι για την εγκυμοσυνη..αγοραζεις πραγματακια..τωρα ειλικρινα δεν ασχολουμαι καθολου. Κατα τον Αυγουστο θα βρω να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη μου...αντε να παρω και κανα δυο καινουρια ροζουλι για τη μικρη..και αυτο ηταν! Καμια αλλη προετοιμασια. Η κουνια ειναι ετοιμη στημενη...καροτσι το ιδιο..σεντονακια,κουβερτουλες, πετσετες αφθονα!  Μονο τα ξενυχτια σκεφτομαι....που δεν τα φανταζεστε...αλλα εγω τα ζησα προσφατα και τα ξερω!!! τωρα δοξα το θεο ο μικρος μου κοιμαται 10.30 το βραδυ ως 10 το πρωι.  Ενα αλλο θεμα που με απασχολει ειναι το πως και που θα κοιμομαστε με το νεο μωρο! Τωρα ο γιος μου κοιμαται μαζι μας..την κουνια ουτε να την δει! Αν τον ακουμπησεις κοιμισμενο ξυπνάει κατευθειαν! Το πιο πιθανο ειναι να βαλω το πορτμπεμπε στην κρεβατοκαμαρα μας και να κοιμομαστε ολοι μαζι,αλλα φοβαμαι μη μου ξυπναει το μωρο τον ''μεγαλο''...και κει να δειτε γλεντια!!!! Η αλλη λυση να προσπαθησω να μαθει να κοιμαται στην κουνια του το καμαρι μου...αλλα ειναι μεταβατικη περιοδος τωρα(θα παμε στο πατρικο μου και παλι μαζι του κοιμαμαι ωσπου να γεννησω)...και ειναι δυσκολο να μαθει τωρα!

κουραγιο σε ολες! αγωνιστικους χαιρετισμους! 

 

ωχ τωρα που θα ζηλευει δεν προκειτε να φυγει απτο δωματιο κ σιγουρα θα ξυπναει με το μωρο καποιες φορες. μπορεις στην αρχη που θα ειναι τα δυσκολα να κοιμασε εσυ με το μωρο σε αλλο δωματιο  κ ο αντρας σου με το μεγαλο! καλο κουραγιο λοιπον!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , sweet mommy είπε:

Γεια χαρα σε ολες σας!

Σας διαβαζω ανελλειπως αλλα δυσκολο ν απαντησω με τον μπομπιρα μεσα στην αγκαλια μου ολη την ωρα!

λιλιτο..μπηκα στο μπλοκ σου...και γω απο Β το αρχικο μου, 2005 γνωριστηκα με τον αντρα μου και μετα απο 10 χρονια παντρευτηκαμε (χωρις μονοπετρο κ γω χαχα)!

Ξεκουραστειτε ολες τωρα που μπορειτε..ειστε τυχερες που εχετε βοηθεια οι περισσοτερες! Μετά δε θ αναγνωριζετε το σπιτι σας..ειδικα οι αγορομανες! Τα παιχνιδια και τα ρουχα ειναι παντου!!!

Εγω δεν καταλαβα πως εφτασα στον 6ο μηνα..περναει "αστραπη" αυτη η εγκυμοσυνη!!! Στο πρωτο παιδι ολη μερα ξαπλα..διαβαζεις και ενημερωνεσαι για την εγκυμοσυνη..αγοραζεις πραγματακια..τωρα ειλικρινα δεν ασχολουμαι καθολου. Κατα τον Αυγουστο θα βρω να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη μου...αντε να παρω και κανα δυο καινουρια ροζουλι για τη μικρη..και αυτο ηταν! Καμια αλλη προετοιμασια. Η κουνια ειναι ετοιμη στημενη...καροτσι το ιδιο..σεντονακια,κουβερτουλες, πετσετες αφθονα!  Μονο τα ξενυχτια σκεφτομαι....που δεν τα φανταζεστε...αλλα εγω τα ζησα προσφατα και τα ξερω!!! τωρα δοξα το θεο ο μικρος μου κοιμαται 10.30 το βραδυ ως 10 το πρωι.  Ενα αλλο θεμα που με απασχολει ειναι το πως και που θα κοιμομαστε με το νεο μωρο! Τωρα ο γιος μου κοιμαται μαζι μας..την κουνια ουτε να την δει! Αν τον ακουμπησεις κοιμισμενο ξυπνάει κατευθειαν! Το πιο πιθανο ειναι να βαλω το πορτμπεμπε στην κρεβατοκαμαρα μας και να κοιμομαστε ολοι μαζι,αλλα φοβαμαι μη μου ξυπναει το μωρο τον ''μεγαλο''...και κει να δειτε γλεντια!!!! Η αλλη λυση να προσπαθησω να μαθει να κοιμαται στην κουνια του το καμαρι μου...αλλα ειναι μεταβατικη περιοδος τωρα(θα παμε στο πατρικο μου και παλι μαζι του κοιμαμαι ωσπου να γεννησω)...και ειναι δυσκολο να μαθει τωρα!

κουραγιο σε ολες! αγωνιστικους χαιρετισμους! 

 

Κουράγιο σε όλες μας λοιπόν και τους μπαμπάδες φυσικά.. Πόσο είναι το αντράκι σου? 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, sweet mommy είπε:

Γεια χαρα σε ολες σας!

Σας διαβαζω ανελλειπως αλλα δυσκολο ν απαντησω με τον μπομπιρα μεσα στην αγκαλια μου ολη την ωρα!

λιλιτο..μπηκα στο μπλοκ σου...και γω απο Β το αρχικο μου, 2005 γνωριστηκα με τον αντρα μου και μετα απο 10 χρονια παντρευτηκαμε (χωρις μονοπετρο κ γω χαχα)!

Ξεκουραστειτε ολες τωρα που μπορειτε..ειστε τυχερες που εχετε βοηθεια οι περισσοτερες! Μετά δε θ αναγνωριζετε το σπιτι σας..ειδικα οι αγορομανες! Τα παιχνιδια και τα ρουχα ειναι παντου!!!

Εγω δεν καταλαβα πως εφτασα στον 6ο μηνα..περναει "αστραπη" αυτη η εγκυμοσυνη!!! Στο πρωτο παιδι ολη μερα ξαπλα..διαβαζεις και ενημερωνεσαι για την εγκυμοσυνη..αγοραζεις πραγματακια..τωρα ειλικρινα δεν ασχολουμαι καθολου. Κατα τον Αυγουστο θα βρω να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη μου...αντε να παρω και κανα δυο καινουρια ροζουλι για τη μικρη..και αυτο ηταν! Καμια αλλη προετοιμασια. Η κουνια ειναι ετοιμη στημενη...καροτσι το ιδιο..σεντονακια,κουβερτουλες, πετσετες αφθονα!  Μονο τα ξενυχτια σκεφτομαι....που δεν τα φανταζεστε...αλλα εγω τα ζησα προσφατα και τα ξερω!!! τωρα δοξα το θεο ο μικρος μου κοιμαται 10.30 το βραδυ ως 10 το πρωι.  Ενα αλλο θεμα που με απασχολει ειναι το πως και που θα κοιμομαστε με το νεο μωρο! Τωρα ο γιος μου κοιμαται μαζι μας..την κουνια ουτε να την δει! Αν τον ακουμπησεις κοιμισμενο ξυπνάει κατευθειαν! Το πιο πιθανο ειναι να βαλω το πορτμπεμπε στην κρεβατοκαμαρα μας και να κοιμομαστε ολοι μαζι,αλλα φοβαμαι μη μου ξυπναει το μωρο τον ''μεγαλο''...και κει να δειτε γλεντια!!!! Η αλλη λυση να προσπαθησω να μαθει να κοιμαται στην κουνια του το καμαρι μου...αλλα ειναι μεταβατικη περιοδος τωρα(θα παμε στο πατρικο μου και παλι μαζι του κοιμαμαι ωσπου να γεννησω)...και ειναι δυσκολο να μαθει τωρα!

κουραγιο σε ολες! αγωνιστικους χαιρετισμους! 

 

Πόσο σε νιώθω! μια από τα ίδια κι εγώ! 

Μα πώς πέρασαν τόσοι μήνες!!!

Κι εγώ κάνω συγκοίμηση με την κόρη μου. Είναι τώρα μια βδομάδα που αποφάσισε να μην θηλάζει καθόλου και ένας μήνας που κοιμάται σχεδόν συνεχόμενα 9-7. Τα ξενύχτια δεν τα φοβάμαι κι εγώ, απλά δεν θέλω να της χαλάσω τον ύπνο της. Θα στρεσαριστεί που θα στρεσαριστεί με την άφιξη του μικρού...

 

 

  • Μου αρέσει 1

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω τα ξενύχτια .αγαπαααωωωωω τον ύπνο πάρα πολύ. Αν δεν κοιμηθώ ένα 10ωρο το βράδυ νιώθω πτώμα.ελπιζω το δικό μου να κοιμάται και ξέρω ότι οι δεύτερομανουλες γελάτε απο μεσα σας με αυτή τη δήλωση. Αλλά δεν θέλω να χάσω την ελπίδα ακόμα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω τα ξενύχτια .αγαπαααωωωωω τον ύπνο πάρα πολύ. Αν δεν κοιμηθώ ένα 10ωρο το βράδυ νιώθω πτώμα.ελπιζω το δικό μου να κοιμάται και ξέρω ότι οι δεύτερομανουλες γελάτε απο μεσα σας με αυτή τη δήλωση. Αλλά δεν θέλω να χάσω την ελπίδα ακόμα.

Αχ μακάρι τα ίδια λέω και εγώ.. σκέψου έχουμε σκυλί και επειδή έχει ένα θεματάκι σηκώνεται ανά 2-3 ώρες το βράδυ για να βγει έξω.. Μας πεθαίνει.. 

 

Αλήθεια κατοικίδια έχετε κορίτσια??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Ούτε να σκέφτομαι δεν θέλω τα ξενύχτια .αγαπαααωωωωω τον ύπνο πάρα πολύ. Αν δεν κοιμηθώ ένα 10ωρο το βράδυ νιώθω πτώμα.ελπιζω το δικό μου να κοιμάται και ξέρω ότι οι δεύτερομανουλες γελάτε απο μεσα σας με αυτή τη δήλωση. Αλλά δεν θέλω να χάσω την ελπίδα ακόμα.

Εμένα να μου επιτρέψεις να γελάσω και απ έξω μου...:)

Σπάνια περίπτωση να κοιμάται ένα βρεφάκι τόσο πολύ αλλά σου το εύχομαι. Μπορεί τα γονίδια να κάνουν το θαύμα τους! :grin:

  • Χαχα 1

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σκύλο είχαμε ένα λυκο αλλά μετά το ατύχημα του αντρα μου τον ανέλαβε ο μπαμπάς μου που έχει μονοκατοικία και τώρα ακούει τους γονείς μου και όχι πλέον εμας.:cry: Φυσικά κι αυτοί τον λατρεύουν πλέον και δεν τον αποχωρίζονται. Οποτε τώρα λέμε μόλις μεγαλώσει λιγάκι το μωρό σε 1-2 χρόνια  να πάρουμε ένα ακόμα.αλλα δεν ξέρουμε ακόμα μικρό μεγάλο κλπ.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sofaki91 said:

Αχ μακάρι τα ίδια λέω και εγώ.. σκέψου έχουμε σκυλί και επειδή έχει ένα θεματάκι σηκώνεται ανά 2-3 ώρες το βράδυ για να βγει έξω.. Μας πεθαίνει.. 

 

Αλήθεια κατοικίδια έχετε κορίτσια??

Τι εχει το σκυλακι σου? Ακρατεια? 

Εμεις εχουμε μια σκυλιτσα λατρεμενη....


YT9Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Freya_1981 είπε:

Τι εχει το σκυλακι σου? Ακρατεια? 

Εμεις εχουμε μια σκυλιτσα λατρεμενη....

Άσε και τι δεν έχει..1.5 χρόνων έπαθε καλαζάρ με την θεραπεία δεν έγινε τίποτα ίσα ίσα που διπλασιάστηκε η τιμή.. κάποια στιγμή αναιμία με θεραπεία ήταν όλα καλά..τα Χριστούγεννα πρόβλημα στα πόδια του κάναμε ακτινογραφία μάλλον δυσπλασία και οστεοαρθρίτιδα και από εκείνη τη μέρα το σκυλί για 2 μήνες δεν μπορούσε να κατουρησει μας έλεγαν νευρολογικό πως είναι τον χαπακωναμε καθετήρα του βάζαμε ώσπου του κάναμε υπέρηχο και διακρίναμε πέτρες στην ουροδόχο κύστη οπότε μπήκε χειρουργείο χρειάστηκε να κάνει μεταγγίσεις.. Τώρα κατουράει έχουν μείνει όμως πετρουλες μέσα και πίνει πολύ νερό τα βράδια ήδη σηκώθηκα 2 φορές,χαμηλό αιματοκρίτη έχει ακόμα πάντως.. Και είναι μόλις 4 ετών .. Έχουμε και ένα Τζακ Ράσελ τρελό ως εκεί που δεν πάει.. 

Τι σκυλίτσα έχετε?

 

@λιλιτο καλά θα κάνετε κ σκέφτεστε να πάρετε ένα.. Είναι ωραία παρέα.. Εγώ κάνω ήδη όνειρα πως θα ναι ειδικά το μικρό σκυλί με το μωρό.. 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...