Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

Και γω για μει ται έλεγα αλλά πιστεύω το ρινγκ σλινγκ είναι πιο καλό για το νεογέννητο γτ είναι ξαπλωμένο.και μετά θα πάρω και Μέι ται για τις βόλτες μας και περισσοτερο για να το μπαμπα μας που δεν νομίζω να φορέσει το σλινγκ.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 42 λεπτά , 2angels είπε:

Επιτέλους τα κατάφερα!!! Χαχαχαχαχαχ. Ευχαριστώ πολύ @Sofaki91!!! 

Εμείς θα κλείσουμε το ντοπλερ στον επόμενο έλεγχο. 

Τίποτα.. Αλλά δεν το βλέπω για γράψε πάλι να δούμε αν φαίνεται.. 

@λιλιτο ναι και το σλινγκ βολεύει πολύ..

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Sofaki91 είπε:

Τίποτα.. Αλλά δεν το βλέπω για γράψε πάλι να δούμε αν φαίνεται.. 

@λιλιτο ναι και το σλινγκ βολεύει πολύ..

 

Αληθεια λες;;; Τώρα;;; 

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.... Έλεος! Θα το βλέπω μονη μου. Αχαχαχαχαχαχ


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , 2angels είπε:

Αληθεια λες;;; Τώρα;;; 

Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.... Έλεος! Θα το βλέπω μονη μου. Αχαχαχαχαχαχ

Μάλλον πρέπει να ενεργοποιήσεις να το βλέπουμε αν πας πάλι εκεί όπου το έκανες επικόλληση λογικά θα το λέει 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν βλέπω τίποτα σε μένα χαχαχα τεσπα δεν πειράζει εφόσον λέει η λιλιτο πως φαίνεται κομπλέ.. 

Εγώ Τρίτη μπαίνω 24η βδομάδα και έχω βάλει μέχρι στιγμής 1.5 κιλό 

Καμπύλη σακχάρου λογικά την άλλη βδομάδα θα κάνω. 

Εσείς κορίτσια??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofaki91 είπε:

 

Εγώ Τρίτη μπαίνω 24η βδομάδα και έχω βάλει μέχρι στιγμής 1.5 κιλό

Τι λες τώρα;;; Δεν τρως τίποτα η εγώ τρώω συνεχεια; 6 κιλά έχω βάλει σίγουρα και "φαντάζομαι" ότι προσέχω κιόλας! Χαχαχα 

Καμπύλη λογικά θα μου γράψει σε δύο βδομάδες. Θα δείξει. 

Σοφάκι τι τρως; Προσεχεις , δεν έχει ανοίξει η όρεξη  η γενικότερα είσαι λιλιπούτεια;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , 2angels είπε:

Τι λες τώρα;;; Δεν τρως τίποτα η εγώ τρώω συνεχεια; 6 κιλά έχω βάλει σίγουρα και "φαντάζομαι" ότι προσέχω κιόλας! Χαχαχα 

Καμπύλη λογικά θα μου γράψει σε δύο βδομάδες. Θα δείξει. 

Σοφάκι τι τρως; Προσεχεις , δεν έχει ανοίξει η όρεξη  η γενικότερα είσαι λιλιπούτεια;

Χαχα βλέπω και το τικερ σου btw κιόλας..έβαλα και εγώ το δικό μου τα καταφέραμε! 

Ναι και εμένα αναλόγως τι θα μου πει τη Τρίτη για καμπύλη..

Χαχα αμα πεινας να τρως θα τα χάσεις μετα!!

Μέχρι πριν μια βδομάδα ήμουν 53 στα φυσιολογικά μου, με το που πήγα Γερμανία στους δικούς μου τσουπ έβαλα και το 1.5 κιλό.. είχα απ την αρχή σχεδόν της εγκυμοσύνης πολλές αναγουλες ελάχιστους εμετούς μετρημένους στα δάχτυλα και ξινιλες δηλαδή ότι τρώω το γεύομαι εκείνη τη στιγμή και μου φεύγει στο καπάκι η γεύση λες και έχω νόμισμα στο στόμα κάπως έτσι.. Η αλήθεια είναι δεν προσέχω ιδιαίτερα τι τρώω απλά δεν τρώω σίγουρα όπως έτρωγα και έχω κόψει και αρκετά γτ έχω και παλινδρόμηση και δυσπεψία αυτά τα ωραία.. έχω και το ευερεθιστο έντερο.. είμαι ξύπνια απ τις 8 τώρα και κάθομαι.. ήπια τσάι Αλλά τίποτα..

Εσύ κανένα σύμπτωμα??


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει 10! Αλαλούμ υποψιάζομαι ότι είναι από τα γλυκά και τα αναψυκτικα γτ δεν τρώω και τόσο πολύ .πρωινό μεσημεριανό απογευματινό και βραδυνό. Συνήθως. Αλλά δεν μπορώ να πω ότι πρόσεχαν κιόλας. Πάντως από δω και πέρα υγιεινή διατροφή γτ δεν με παίρνει να πάρω αφού δεν θα κινουμαι κιόλας.


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , λιλιτο είπε:

Εγώ έχω βάλει 10! Αλαλούμ υποψιάζομαι ότι είναι από τα γλυκά και τα αναψυκτικα γτ δεν τρώω και τόσο πολύ .πρωινό μεσημεριανό απογευματινό και βραδυνό. Συνήθως. Αλλά δεν μπορώ να πω ότι πρόσεχαν κιόλας. Πάντως από δω και πέρα υγιεινή διατροφή γτ δεν με παίρνει να πάρω αφού δεν θα κινουμαι κιόλας.

10 Ε?? Σύνολο δηλαδή?γλυκά και εγώ,αναψυκτικά (ενω ημουν λατρης της zero coca cola)όχι τόσο όσο κάνα Ice tea,χυμό,νερό με το ζόρι Αλλά προσπαθώ.. Αλλά ναι να προσέχεις γτ τα άτιμα μπαίνουν πολύ γρήγορα.. Αλλά όπως και αν έχει έχεις  περιθώριο να βάλεις και 15 και 20 είναι οκ θα τα χάσεις γρήγορα..

πρίν από 6 λεπτά , kiki1986 είπε:

Πφφφφ κ εγώ δέκα έχω βάλει το πρώτο τρίμηνο έβαλα.πολλα, τώρα είμαι σταθερή...ελπίζω να.μην βάλω αλλά...

Θα δείξει στο τέλος.. κάτι που με αγχώνει λίγο Αλλά οκ.. πάντως αν δεν είχα τα συμπτώματα θα έβαζα και εγώ τόσα.. 

 


bzCDp2.png
 
SRQyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν πάρα πολύ καλά .ούτε αναγουλες ούτε μυρωδιές ούτε τα κλασσικά συμπτώματα . Πήρα 5 κιλά μέχρι 17 η βδομάδα και μετά μπήκαν μαζεμενα


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρώτο τρίμηνο υπέφερα από εμετούς, είχα πάθει αφυδάτωση και έβγαζα μέχρι και αίμα κάποιες φορές. Είχε γδαρθεί ο οισοφάγος. Τώρα θέλω να φάω τον κόσμο όλο και κυρίως γλυκά, παγωτά, τα πάντα βασικά αν γινότανε. Λυσαω!!! Χαχαχα..

@Sofaki91 ούτε εγώ βλέπω το δικό σου τικερακι ενώ τα βλέπω οοολα! Ποιος ξέρει;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...