Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

χα χα χα δεν εχω ζαχαρο βεβαια κραταω μια πισινη γιατι δεν εχω κανει ακομα καμπυλη!!!! 

Δεν εχειιιις μωρεεεε...σιγα!!!

πρίν από 42 λεπτά , ναντια δε είπε:

α οκ δεν το γνωριζα και τις κανουν σε ολες προληπτικα να φανταστω??? ρε κοριτσια να ρωτησω και κατι αλλο εγω ειμαι 18η εβδομαδα και εινμαι ξαπλωμενη και φτερνιστω η βηχω με πιανει κραμπα ενα μαγκωμα χαμηλα στην κοιλια δεξια και αριστερα το εχετε παθει?

Δεν τις κανουν ευκολα. Εγω πχ δεν εκανα καμια!

Και ειχα θεμα με τον παλιοτραχηλο. Μην νομιζεις οτι ειναι ευκολο να παει κατι στραβα οταν υπαρχει συχνη παρακολουθηση και γνωση του προβληματος.

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλεεε εισαι εσυ ενα μοντελο...φαε αγαπη μου ενα-δυο-τρια παγωτα...αν δεν εχεις κανα ζαχαρο ε?

Εγω εχω ξεσκισει τα γλυκα...και το ζαχαρο τελειο :mad:

Ο αντρας μου μου λεει φανταζεσαι να ησουν ελεφαντας...22 μηνες και τρωνε και χορτα που ειναι μεσα στο τοξοπλασμα :oops:

Εγω εχω παρει ....ταραααα.

12 :?

Καλησπερα σας.

Χαχαχαχα!!!σωστός!!!

Εμένα η μαια δεν θέλει να με ζυγίζει!!!γιατί ξεκίνησα 47.5 κιλά!!!Χαχαχαχα

Ε, εντάξει!!!κάνε ότι δεν τα βλέπεις!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!!σωστός!!!

Εμένα η μαια δεν θέλει να με ζυγίζει!!!γιατί ξεκίνησα 47.5 κιλά!!!Χαχαχαχα

Ε, εντάξει!!!κάνε ότι δεν τα βλέπεις!!!

Καλε αυτο κανω.

Μα σκεψου με ζυγισαν την προηγουμενη φορα και μου παιρνουν πιεση 14...μετα ηρεμησα και επεσε 11.

Κοιταξε ειμαι ακομπλεξαριστη...

Μολις γεννησω θα τα χασω...κιλα ειναι. Δεν ειναι δα και τιποτα σπουδαιο...

Ποσες φορες εχω κανει διαιτα...δεν θα τρελαθουμε ΚΑΙ γι αυτο :oops:


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλε αυτο κανω.

Μα σκεψου με ζυγισαν την προηγουμενη φορα και μου παιρνουν πιεση 14...μετα ηρεμησα και επεσε 11.

Κοιταξε ειμαι ακομπλεξαριστη...

Μολις γεννησω θα τα χασω...κιλα ειναι. Δεν ειναι δα και τιποτα σπουδαιο...

Ποσες φορες εχω κανει διαιτα...δεν θα τρελαθουμε ΚΑΙ γι αυτο :oops:

Εγω που δεν εχω κάνει ποτέ δίαιτα με βλέπω να κάνω μετά την γέννα!!!έκανα πάτα διατροφή για να πάρω βάρος!!!για ολα υπάρχει η πρώτη φορά!μετά από αυτά που τραβαμε τα κιλά είναι το τελευταίο!πλέον δεν με νοιάζει καθόλου!μόνο να μην επιβαρύνει την κατάσταση το βάρος με νοιάζει!

Κλέφτες θα γίνουν οι διατροφολογοι;;;!!! 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω που δεν εχω κάνει ποτέ δίαιτα με βλέπω να κάνω μετά την γέννα!!!έκανα πάτα διατροφή για να πάρω βάρος!!!για ολα υπάρχει η πρώτη φορά!μετά από αυτά που τραβαμε τα κιλά είναι το τελευταίο!πλέον δεν με νοιάζει καθόλου!μόνο να μην επιβαρύνει την κατάσταση το βάρος με νοιάζει!

Κλέφτες θα γίνουν οι διατροφολογοι;;;!!! 

Αχχαχαχαχ...καλα μην παρεις και 100 κιλα...πχ μια μου λεγε ο εμβρυολογος απο την α επιπεδου μεχρι τη β πηρε 22 κιλα...νταξει...:?

Παρε μεχρι 20...συνολικαααα!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ναντια δε είπε:

α οκ δεν το γνωριζα και τις κανουν σε ολες προληπτικα να φανταστω??? ρε κοριτσια να ρωτησω και κατι αλλο εγω ειμαι 18η εβδομαδα και εινμαι ξαπλωμενη και φτερνιστω η βηχω με πιανει κραμπα ενα μαγκωμα χαμηλα στην κοιλια δεξια και αριστερα το εχετε παθει?

Λογικά αυτό δεν είναι κάτι!είναι οι σύνδεσμοι, το παθαινω και εγώ!

Εσύ γιατί είσαι ξάπλα;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , iwanna24 είπε:
πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Λογικά αυτό δεν είναι κάτι!είναι οι σύνδεσμοι, το παθαινω και εγώ!

Εσύ γιατί είσαι ξάπλα;;;

 

επειτα απο μεγαλη αποκολησση στην 9 εβδομαδα .


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Αχχαχαχαχ...καλα μην παρεις και 100 κιλα...πχ μια μου λεγε ο εμβρυολογος απο την α επιπεδου μεχρι τη β πηρε 22 κιλα...νταξει...:?

Παρε μεχρι 20...συνολικαααα!

Αν πάρω 20 ο γιατρός θα μου γράψει το στόμα!!!Χαχαχαχα

Μέχρι 12 θέλω να πάρω!δεν θα αντέξει και το σώμα μου να πάρω πολλά!ασε, εγώ είμαι και προβληματική γενικότερα!!!:-P


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πήγα εχτες στον γιατρό μου για να μου γράψει την άδεια,δεν ήταν να με δει!μιλήσαμε για την β'επιπεδου και τον τράχηλο που μίκρυνε και με ρώτησε αν πετρώνει η κοιλιά μου, του είπα οτι πετρώνει και μπήκαμε να κάνει κολπικό υπέρηχο να δούμε τον τράχηλο!

Ο τράχηλος τελικά έχει ανοίξει, έχει κάνει χοάνη και παραμένει 2,5 εκατοστά!ακινησία λοιπόν!!!προγεστερόνη κολπικά και τοκολυτικά ενα την ημέρα για αρχή και βλέπουμε!θα με βλέπει καθε 2 βδομάδες να το παρακολουθουμε!αν μικρύνει έστω και λίγο ο τράχηλος θα μου βάλει πεσσός για να συγκρατήσει τον τράχηλο!ευτυχώς εχω δίπλα μου εναν εξαιρετικό γιατρό και αισθάνομαι ασφάλεια!

Να ζητατε να γίνεται μέτρηση τραχήλου πλέον, είναι πολύ σημαντικό!!!

Να ξεκουραστείς λοιπόν, κορίτσι μου! Και όλα θα πάνε καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ναντια δε είπε:

επειτα απο μεγαλη αποκολησση στην 9 εβδομαδα .

Κατάλαβα!εγώ είχα αιμορραγία λόγω αποκόλλησης την 12η βδομάδα!ενα μήνα εκατσα!15 μέρες σε ακινησία!και πάνω που το τελευταίο διάστημα έκανα διάφορα, και το σπίτι μου και καμιά βόλτα, πάλι ξάπλα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Ιωάννα μου!!!σκέφτομαι ότι θα περάσω όλο το καλοκαίρι μέσα στο σπίτι αλλά δεν πειράζει, να είναι καλά το παιδακι μου με νοιάζει!!!

Του χρόνου το καλοκαίρι όμως που θα τρέχεις στις παραλίες με την γοργονίτσα σου, θα το έχεις ξεχάσει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Heidelberg είπε:

Να ξεκουραστείς λοιπόν, κορίτσι μου! Και όλα θα πάνε καλά! 

Σε ευχαριστώ!!!!!οτι θέλετε απο τηλεόραση και ίντερνετ, εγώ!!θα παρεχω πληροφορίες!!!!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

απο τι την επαθες την αποκολησση ? και εμεις κινδυνεψαμε να χασουμε το μωρο ειχα πολυ αιμοραγια κ εγω. ακομα ξυπναω μερικες φορες τα βραδια κ παω τουαλετα να δψ αν ολα ειναι καλα.. τωρα σου εκλεισε τελειως??


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...