Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

που θα την κανεις??

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ...ΨΑΡΡΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΝ ΤΗΝ ΨΑΞΕΙΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ

Just now, linaa είπε:

ελα ρε γιατι δεν ειπες οτι δεν μπορεις οτι μετα θα εχεις αλλαξει κ εβδομαδα??? κ πανω που επλεξες το εγκωμιο για το νοσοκομειο στην καναν την κουτσουκελα

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ......ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΝΩ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ.....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΙ ΓΙΑ 2 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΠΑΩ 10 ΜΑΙΟΥ!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Ελα ρε γαμωτο!περιμένουμε όλες πως και πως την β'επιπεδου!μια βδομάδα αργότερα και αυτοι;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ....ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ...ΨΑΡΡΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΝ ΤΗΝ ΨΑΞΕΙΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ......ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΝΩ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ 180 ΕΥΡΩ.....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΟΜΟΝΗ

ε αφου δεν σε πειραζει ολα οκ τοτε!!!! εγω θα ειχα ψιλοσκασει η αληθεια ειναι να περιμενω αλλο τοσο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

ακουστα την εχω και στις 10 του μηνα να πας παλι η ιδια δεν θα στην κανει? η οχι?

ΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ....... ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΦΟΣΟΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ....ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ....ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ....ΤΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ....

ΠΑΝΤΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ....ΘΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 23 ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

ΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ....... ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....ΕΦΟΣΟΝ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ....ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ....ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ....ΤΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΟΥΝ....

ΠΑΝΤΩΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ....ΘΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 23 ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

οποτε κανε λιγο υπομονη ακομα κοροτσι μ ου και ολα καλα.

 

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καμπύλη ζαχαρου ποτέ θα κάνετε (όσες δεν έχετε κάνει);;; 

@Melissoula27 εγώ παίρνω διπλό σίδηρο πολύ καιρό τώρα.. έχω αιματοκρίτη 26 όμως.. εσένα ποσό χαμηλός είναι;; ο γιατρός μου είπε να τα παίρνω μαζι κ κοντά στο μεσημεριανό φαγητό. Έχω πάθει πλάκα γιατί είναι το μοναδικό σίδηρο που δεν μου έχει δημιουργήσει δυσκοιλιότητα. Αααα προσοχή!! Μακριά από γαλακτοκομικά, εμποδίζουν την απορρόφηση του!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Sam13 είπε:

Κορίτσια καμπύλη ζαχαρου ποτέ θα κάνετε (όσες δεν έχετε κάνει);;; 

@Melissoula27 εγώ παίρνω διπλό σίδηρο πολύ καιρό τώρα.. έχω αιματοκρίτη 26 όμως.. εσένα ποσό χαμηλός είναι;; ο γιατρός μου είπε να τα παίρνω μαζι κ κοντά στο μεσημεριανό φαγητό. Έχω πάθει πλάκα γιατί είναι το μοναδικό σίδηρο που δεν μου έχει δημιουργήσει δυσκοιλιότητα. Αααα προσοχή!! Μακριά από γαλακτοκομικά, εμποδίζουν την απορρόφηση του!!! 

Καλώς την!εγώ στις 7 Μαϊου που θα πάω στον γιατρό θα μου γράψει τις εξετάσεις μου είπε και την καμπύλη!οπότε 25η βδομάδα θα την κάνω!να δω πως θα κάτσω τόσες ώρες στο μικροβιολογικό που πρέπει να είμαι ξαπλωμένη!

Ανέβηκε καθόλου ο αιματοκρίτης;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Melissoula27 είπε:

Γεια σας μανούλες. Εμένα βγήκαν τα αποτελέσματα καμπύλης και οι επαναληπτικές γενικές κλπ. Όλα καλά εκτός από τον αιματοκρίτη που είναι πολύ χαμηλός κάτω από το όριο δεν ξέρω πόσο ούτε λεπτομέρειες για τις εξετάσεις γιατί τις εκανα στο Μητέρα και τις πήρε εκείνος. Μιλήσαμε τηλεφωνικώς μου είπε να παίρνω ένα ακόμα σίδηρο. Παίρνει καμμία κοπέλα 2 χαπάκια την ημερα σιδηρο;;; δε μου διευκρίνισε αν θα τα παίρνω μαζί ή πρωί το ένα απόγευμα το άλλο... επιπλέον προχτές ένιωσα ένα δυνατό σφίξιμο στην κοιλιά στο επίπεδο του ομφαλού σαν τράβηγμα και πετρωσε για 2-3 λεπτά. Δεν το έχω ξαναπάθει.

Ποσο γλυκόζη σου έδωσε να πιεις; όσο για το σίδηρο παίρνω 3 φακελάκια την ημερα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εννοείται. Θα σου έρθω εγώ. Και θα φέρω και παγωτό... :-D έτσι για μετά τον καφέ.....

Σύμφωνοι!!!!!πάρε την κοιλιά σου και ελάτε!!!:)


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Sam13 είπε:

Κορίτσια καμπύλη ζαχαρου ποτέ θα κάνετε (όσες δεν έχετε κάνει);;; 

@Melissoula27 εγώ παίρνω διπλό σίδηρο πολύ καιρό τώρα.. έχω αιματοκρίτη 26 όμως.. εσένα ποσό χαμηλός είναι;; ο γιατρός μου είπε να τα παίρνω μαζι κ κοντά στο μεσημεριανό φαγητό. Έχω πάθει πλάκα γιατί είναι το μοναδικό σίδηρο που δεν μου έχει δημιουργήσει δυσκοιλιότητα. Αααα προσοχή!! Μακριά από γαλακτοκομικά, εμποδίζουν την απορρόφηση του!!! 

πιο σιδηρο περνεις??? κ εγω περνω εναν  λιγο καλυτερο στην δυσκιλιοτητα lactiferon plus!! πω πω ο αιματοκριτης σου εχει σπασει ρεκορ!!!! 

εγω την 24 θα την κανω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ TRADIFERON  ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΙΔΗΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΣΕ ΧΑΠΙ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ TRADIFERON  ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΙΔΗΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΣΕ ΧΑΠΙ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΦΑΚΕΛΑΚΙ

τα tardiferon ειναι τα χειροτερα..... ειναι το πιο φτηνο σκευασμα γιαυτο τα δινουν οι γιατροι αλλα ειναι πιο κακης ποιοτητας σκευασμα κ γιαυτο δημιουργει δυσκιλιοτητα. 

εγω περνω τα lactiferon plus (εχει κ φιλλικο οξυ μαζι) πλεον γιατι ζητησα να αλλαξω τα tardiferon. 

ειναι πολυ καλητερα ειδα διαφορα δηλαδη κ τα περνεις μαζι με το φαγητο αυστηρα. βεβαια εχω ακουσει οτι υπαρχει κ καλυτερος σιδερος για την δυσκιλιοτητα κ θα ρωτησω ξανα μηπως βρω κατι ακομα καλητερο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...