Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

α οκ δεν το γνωριζα και τις κανουν σε ολες προληπτικα να φανταστω??? ρε κοριτσια να ρωτησω και κατι αλλο εγω ειμαι 18η εβδομαδα και εινμαι ξαπλωμενη και φτερνιστω η βηχω με πιανει κραμπα ενα μαγκωμα χαμηλα στην κοιλια δεξια και αριστερα το εχετε παθει?


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

ναι να δεις μολις πιασεις τις 32 εβδομαδες μετα θα σε αφησει κ ο γιατρος να καθεσε κ λιγο καθιστη θα παρεις εναν αερα στο μπαλκονακι σου!!! 

χα χα χα οπως λεει κ η ιωαννα θα λιωσεις στον υπολογιστη κ στην τηλεοραση!!!! δεν θα σε πιανουμε μετα απο ενημερωση!!! τι πρωινα τι παιχνιδια εδω θα μας τα λες ολα !!!!

Χαχαχαχα!!!!οτι κουτσομπολιά θέλετε εμενα θα ρωτάτε!!!πιστεύω μετά τις 32 βδομάδες θα με αφήνει γενικά πιο ελεύθερη!μου είπε και για ενα καφέ να πάω αλλά θα με πάνε στη πόρτα και θα με πάρουν από την πόρτα! 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ναντια δε είπε:

α οκ δεν το γνωριζα και τις κανουν σε ολες προληπτικα να φανταστω??? ρε κοριτσια να ρωτησω και κατι αλλο εγω ειμαι 18η εβδομαδα και εινμαι ξαπλωμενη και φτερνιστω η βηχω με πιανει κραμπα ενα μαγκωμα χαμηλα στην κοιλια δεξια και αριστερα το εχετε παθει?

οχι δεν τις κανουν ολες οι κοπελες μονο αυτες που κινδυνευουν να γεννησουν πρωορα. η πρωτη δοση μπορει να γινει απο τις 26 εβδομαδες κ μετα η δευτερη στις 32.

με το βηχα κ το φταρνισμα ενεργοποιουνται συσπασουλες. εγω οχι δεν το εχω το μαγκωμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!!!οτι κουτσομπολιά θέλετε εμενα θα ρωτάτε!!!πιστεύω μετά τις 32 βδομάδες θα με αφήνει γενικά πιο ελεύθερη!μου είπε και για ενα καφέ να πάω αλλά θα με πάνε στη πόρτα και θα με πάρουν από την πόρτα! 

ενταξει τωρα αποφυγε να εισαι καθιστη μονο τουαλετα μετα απο κανενα μηνα θα εισαι πιο ανετα. 

πρίν από 32 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ειμαι πολυυυ κοντα πραγματι...ετσι θα εισαι και συ...

Να μην φοβασαι...και επιστρατευσε μαμα και φιλες...τρωγε καμια σοκολατιτσα και κανα παγωτο να σου φτιαχνει το κεφι.

Και γω την 34η εχω στοχο...αν και στην αρχη ειχα την 28η. Μετα την 30η και τωρα εβαλα την 34η. Να βαζεις ενα ενα στοχο. Ελπιζω να μην δουλευει ανελεητα ο αντρας σου...

Εγω δεν ειχα εδω κανενα συγγενη...ποσο μου ελειπε η παρεα. Γι αυτο σου λεω να λες να ερχονται...να μιλας και χανεσαι λιγακι...μην εισαι μοναχουλα σου.

Θυμασαι μικρα που παρακαλαγαμε να κατσουμε σπιτι για πολυυυυ καιρο...ε ετσι σκεψου...σου εκανε τη χαρη η μοιρα :-)

 

 

ιωαννα αυτο με τα παγωτα το εχεις ξαναπει κ με εχεις βαλει σε πειρασμο χα χα χα κρατιεμαι εχω παρει μολις δυο κιλα κ μου εχεις φτιαξει τωρα μια ιδεα να τρωω καθε μερα ενα παγωτο θα με καταστρεψεις!!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

ενταξει τωρα αποφυγε να εισαι καθιστη μονο τουαλετα μετα απο κανενα μηνα θα εισαι πιο ανετα. 

ιωαννα αυτο με τα παγωτα το εχεις ξαναπει κ με εχεις βαλει σε πειρασμο χα χα χα κρατιεμαι εχω παρει μολις δυο κιλα κ μου εχεις φτιαξει τωρα μια ιδεα να τρωω καθε μερα ενα παγωτο θα με καταστρεψεις!!!!!!

Ααα!!!εγώ τρώω κάθε μέρα παγωτακι!!!5,5 εχω πάρει!!! 

Τι να κάνω, θα κάνω υπομονή!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Ααα!!!εγώ τρώω κάθε μέρα παγωτακι!!!5,5 εχω πάρει!!! 

Τι να κάνω, θα κάνω υπομονή!!!

εγω την βγαζω με καμια σοφρετιτσα το μεσημερι μετα το φαγητο! ε κ τα δημιτριακα με σοκολατα αλλα αυτα ειναι fitness δεν μετρανε χα χα χα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , linaa είπε:

αχ ετσι ειναι ολα μετα θα φαινονται πολυ μακρινα! κ εγω σκεφτομαι ακομα την φρικη του πρωτου τριμηνου που περασα κ μου φαινετε σαν να εχουν πςρασει χρονια το πιστευεις? περασα μαυρη πρωτοχρονια κ μου φαινετε οτι δεν ηταν φετος... 

Ο καιρός μου φαίνεται και εμένα λες και είναι χελώνα!η αιμοραγία που είχα την 12η βδομάδα είναι λες και την είχα προπερσυ!αισθάνομαι σαν ελεφαντινα, οτι η κύηση μου διαρκεί 22 μήνες!!!Χαχαχαχα 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ο καιρός μου φαίνεται και εμένα λες και είναι χελώνα!η αιμοραγία που είχα την 12η βδομάδα είναι λες και την είχα προπερσυ!αισθάνομαι σαν ελεφαντινα, οτι η κύηση μου διαρκεί 22 μήνες!!!Χαχαχαχα 

σκεψου τι τραβανε κ οι καημενες οι ελεφαντινες χα χα χα !!!! ειμαστε τυχερες!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

εγω την βγαζω με καμια σοφρετιτσα το μεσημερι μετα το φαγητο! ε κ τα δημιτριακα με σοκολατα αλλα αυτα ειναι fitness δεν μετρανε χα χα χα 

Όχι, όχι αυτά δεν πιανονται!!!μόνο τα παγωτά και οι σοκολάτες!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , linaa είπε:

ενταξει τωρα αποφυγε να εισαι καθιστη μονο τουαλετα μετα απο κανενα μηνα θα εισαι πιο ανετα. 

ιωαννα αυτο με τα παγωτα το εχεις ξαναπει κ με εχεις βαλει σε πειρασμο χα χα χα κρατιεμαι εχω παρει μολις δυο κιλα κ μου εχεις φτιαξει τωρα μια ιδεα να τρωω καθε μερα ενα παγωτο θα με καταστρεψεις!!!!!!

Καλεεε εισαι εσυ ενα μοντελο...φαε αγαπη μου ενα-δυο-τρια παγωτα...αν δεν εχεις κανα ζαχαρο ε?

Εγω εχω ξεσκισει τα γλυκα...και το ζαχαρο τελειο :mad:

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

σκεψου τι τραβανε κ οι καημενες οι ελεφαντινες χα χα χα !!!! ειμαστε τυχερες!!!!!

Ο αντρας μου μου λεει φανταζεσαι να ησουν ελεφαντας...22 μηνες και τρωνε και χορτα που ειναι μεσα στο τοξοπλασμα :oops:

πρίν από 17 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ααα!!!εγώ τρώω κάθε μέρα παγωτακι!!!5,5 εχω πάρει!!! 

Τι να κάνω, θα κάνω υπομονή!!!

Εγω εχω παρει ....ταραααα.

12 :?

Καλησπερα σας.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Καλεεε εισαι εσυ ενα μοντελο...φαε αγαπη μου ενα-δυο-τρια παγωτα...αν δεν εχεις κανα ζαχαρο ε?

Εγω εχω ξεσκισει τα γλυκα...και το ζαχαρο τελειο :mad:

χα χα χα δεν εχω ζαχαρο βεβαια κραταω μια πισινη γιατι δεν εχω κανει ακομα καμπυλη!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...