Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 37 λεπτά , Katerina.84 είπε:

15/08 μπορει κ να συναντηθουμε ποτε δεν ξερεις!!!:):)

15/08 έχω κι εγώ ΠΗΤ και το συζητάμε για Ιασώ :-D

(Θα εξαρτηθεί απ'τον γιατρό όταν έρθω Αθήνα. Προς το παρόν με παρακολουθεί άλλος στον τόπο μου.)

Λες να συμπέσουμε;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! Εγώ μάλλον παίρνω τα λιγότερα. Μου έδωσε ο γιατρός ένα φούξια λαμπερό χαπακι σαν τα smarties που περιέχει κ φυλλικό οξύ και σίδηρο. Αυτό είναι όλο. Ένα κάθε βράδυ. Του λέω του άντρα μου σε γαλάζιο δεν έχει? Γιο περιμένουμε! Χιχιχι

@Katerina.84 Εμείς στο Μητέρα Κρήτης. 

Αυτό το φούξια 2σε1 το παίρνω κι εγώ αλλά πριν το μεσημεριανό. Βολικό :-P

(Επίσης, μαγνήσιο χ2 και ασβέστιο)

Αλλά έπεσε κι άλλο ο σίδηρός μου και μάλλον θα αυξήσουμε την δόση...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Heidelberg είπε:

15/08 έχω κι εγώ ΠΗΤ και το συζητάμε για Ιασώ :-D

(Θα εξαρτηθεί απ'τον γιατρό όταν έρθω Αθήνα. Προς το παρόν με παρακολουθεί άλλος στον τόπο μου.)

Λες να συμπέσουμε;;;

Αχ μακαρι θα ειναι τελεια!!!εμενα ειναι ο γιατρος μου στο ιασω οποτε οπου αυτος κ εγω μαζι.... του εχω μεγαλη εμπιστοσυνη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Αχ μακαρι θα ειναι τελεια!!!εμενα ειναι ο γιατρος μου στο ιασω οποτε οπου αυτος κ εγω μαζι.... του εχω μεγαλη εμπιστοσυνη!!!

Θα φέρω μπύρες, φέρε την τράπουλα :-P:-P:-P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

@samiam τι έγινε με την καμπύλη;;ολα καλά;;;

Την εκανα..θα δειξει το αποτελεσμα! Πεμπτη απογευμα μου ειπαν γιατι εκανα κ καλλιεργεια ουρων προληπτικα μαζι με ολα τα υπολοιπα!

1 hour ago, Heidelberg είπε:

Θα φέρω μπύρες, φέρε την τράπουλα :-P:-P:-P

Κ γω μεσα!

  • Μου αρέσει 3

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , samiam είπε:

Την εκανα..θα δειξει το αποτελεσμα! Πεμπτη απογευμα μου ειπαν γιατι εκανα κ καλλιεργεια ουρων προληπτικα μαζι με ολα τα υπολοιπα!

Κ γω μεσα!

pos itan san empiria?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τη καμπύλη μου την έγραψε στο πρώτο τρίμηνο τώρα μόνο ζάχαρο καλή ήταν η γλυκόζη δε μου φάνηκε ότι ήταν αηδία κ δε καταπινονταν όπως μου είχαν πιει είχε κ γεύση λεμονι νομίζω το μόνο που μου την έσπασε ήταν ότι δε μπορούσα να φύγω κ να ξαναγυρίσω κ με κάθισε εκεί 1 ώρα για να μου ξαναπάρει πάλι αίμα 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Δοκίμασες αυτό που είχε γεύση πορτοκαλάδας που λένε?

Με γευση λεμονι ηταν. Εμενα μου φανηκε πολυ γλυκο! Διωρη καμπυλη εκανα,ειχα κανει κ το Σεπτεμβρη 3ωρη,αλλα τωρα που ειμαι εγκυος μου φανηκε πιο εντονη η γευση.


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...