Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πιθανότητα εγκυμοσύνης??


Tina90

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στο forum . Θέλω να σας ρωτήσω κάτι γτ έχω πολύ αγωνία!!!! Έκανα εχθές μια χοριακη και βγήκε αρνητική αλλά είναι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο δλδ λίγο νωρίτερα... Ειχαμε επαφες τις σωστες ημερομηνιες διοτι εκανα πρωρη φορα τεστ ωορηξιας ...Λέτε να έχει συμβεί το θαύμα και απλά να είναι νωρίς? Μπορεί ακόμα και για χοριακη να είναι νωρίς?? Να έχω ελπίδες? Για κάποιο λόγο πιστεύω ότι κάτι υπάρχει... Λέτε να είναι επειδή το επιθυμώ πολύ?? Συγνωμη αν σας κούρασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα τίνα νομίζω ότι στη χορική η ορμόνη ανιχνεύεται 2 μέρες μετά την εμφύτευση... Είχες κάποια συμπτώματα;;; Μπορεί ακόμα να μην είχε προλάβει να ανέβει η ορμόνη και να είσαι αν άργησε να γίνει η εμφύτευση. Συνήθως γίνεται 6 με 12 μέρες από την ωορρηξία αν εσένα έγινε την 10 μέρα συν 2 μέρες για να ανέβει η ορμόνη δεν θα είχε προλάβει να φανεί!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα ωορηξια στις 4 /1 Και έκανα την χοριακη στις 15/1 και περιμενω περίοδο στις 18 /1 . Ναι έχω κάτι πονακια χαμηλά και πολύ πόνο στο στήθος αλλά νομίζω ότι έχω Καλό προαίσθημα δεν ξέρω γιατί νιώθω έτσι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 16/1/2018 at 9:55 ΠΜ, Tina90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στο forum . Θέλω να σας ρωτήσω κάτι γτ έχω πολύ αγωνία!!!! Έκανα εχθές μια χοριακη και βγήκε αρνητική αλλά είναι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο δλδ λίγο νωρίτερα... Ειχαμε επαφες τις σωστες ημερομηνιες διοτι εκανα πρωρη φορα τεστ ωορηξιας ...Λέτε να έχει συμβεί το θαύμα και απλά να είναι νωρίς? Μπορεί ακόμα και για χοριακη να είναι νωρίς?? Να έχω ελπίδες? Για κάποιο λόγο πιστεύω ότι κάτι υπάρχει... Λέτε να είναι επειδή το επιθυμώ πολύ?? Συγνωμη αν σας κούρασα...

Tina90 τελικά τι έγινε με την υπόθεση σου αδιαθέτησες ή έχεις καθυστέρηση;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

ειμαι 12 μερες μετα την ενεση ..οτι βγηκε αρνητικο το τεστ το περιμενα δεν μου κανει εντυπωση . οι πονοι σαν να ειναι περιοδου πιο ηρεμοι μου κανουν εντυπωση και λεω μηπως και ειμαστε τυχεροι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...