Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 39 λεπτά , Kiddo είπε:

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

      Με το καλό η αυχενική σας να είναι όλα καλά!!

      Να μην σε αγχωνει, τα συμπτώματα υποχωρούν μπαίνοντας στο δεύτερο τρίμηνο είναι απόλυτα φυσιολογικό! Τη προγεστερόνη σιγά σιγά θα στην σταματήσει τελείως γιατί πλέον αναλαμβάνει ο πλακούντας τα μωράκια.. μη σε φοβίζει, δεν είναι από αυτό! Τα συμπτώματα σχετίζονται με την χοριακη η οποία πλέον μειώνεται και σταθεροποιείται όπου και θα συνεχίσει στα ίδια επίπεδα στην υπόλοιπη διάρκεια της κύησης.. εξού και η υποχώρηση των έντονων συμπτωμάτων..!

      Για το οτιδήποτε όμως και αν σε ανησυχεί να μην διστάζεις να στέλνεις στον γιατρό σου, δουλειά του είναι και εσύ πρέπει να νοιώθεις ασφάλεια με ότι διαφορετικό και αν αισθάνεσαι ιδίως με διδυμακια..!

      Σε ευχαριστώ πολύ! 

      πρίν από 7 λεπτά , anast. είπε:

      Τα συμπτώματα συνήθως έρχονται και φεύγουν και κάποια στιγμή σταματούν..Εμένα για παράδειγμα από την 10η εβδομάδα είχαν σταματήσει. 

      Σ ευχαριστώ πολύ!!

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 56 λεπτά , Maria_ath είπε:

Εγώ θα τους ζητούσα να μου γράψουν έναν υπέρηχο για να κοιμάμαι ήσυχη. Και εάν σε μια περίπτωση έχεις πέτρες πχ στη χολή να ξέρεις να προσέχεις τη διατροφή σου. Ή εάν σε πιάσει κανέναν ξαφνικός πόνος να μη τρομάξεις. 

Κοίταξα τις εξετάσεις μου και δεν έχω κάνει τέτοια ξέταση εγώ. Crp  έχεις κάνει? Νομίζω ότι όταν είχα πέτρες στη χολή είχα ανεβασμένη crp.

Όπως και να έχει ο γυναικολόγος σου αν έπρεπε να ανησυχήσει θα το είχε κάνει. Απλά έτσι επειδή ψαχνόμαστε και θέλουμε να είμαστε σίγουρες...

το crp εμενα ειναι ανεβασμενο ουτο συ αλλως απο την ρευματο παθεια που εχω εχω μιλησει με την ρευματολογο ουτε εκεινει  ανησυχει και εγω αυτο θα κανω εναν υπερυχο για σιγουρια !


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Kαλημερα και απο μενα ! τι βροχες ειναι αυτες βρε κοριτσια???? εγω τρεχω με την δουλεια κ με τον πολιτικο που θα κανουμε. γτ θελουν οι γονεις μου να μας παρουν βερες κ αντε να βρω σχεδιο που να μου αρεσει!!!  κ φυσικα ψαχνω για σπιτι ακομα.

Πωπω πολυ τρεξιμο σου εχουννπεσει ολα μαζι !!!

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Πάντως στα Γιάννενα το Φθινόπωρο συνεχίζεται ! Μαρία στείλε μας λίγο ήλιο από το νησί !

Τι κάνουν τα μωράκια σας; Ελπίζω να είναι όλα ζωηρά και να μεγαλώνουν ! Σκέφτομαι καμία φορά ποτέ θα περάσει ο καιρός να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας !


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλημέρα.. σας έχασα αυτές τις μέρες.. πολύ διάβασμα κ γράψιμο.. άλλη μια βδομάδα! βλέπω ωραία θεματάκια είχατε.. για ψώνια για τα μωρούλια μας.. κ γω πάντως κοίταξα κορίτσια.. κ μάλλον θα τα παραγγείλω κιόλας.. δε θέλω να ψάχνω με τις μέρες.. κ ειδικα για καρότσι μου είπαν 8 βδομάδες.. ε να μην το έχω λίγο νωρίτερα να το επεξεργαστω?? το ίδιο κ το κάθισμα του αυτοκινήτου?? κ αφήστε που μετά με ζέστες κτλ αποκλειεται να ψάχνω.. όσο γιαυτο που λέτε βρε κορίτσια ότι θα τα πάρετε κάποια πράγματα μετα την γέννα, πως?? θα έχουμε κουράγιο με βρεφάκι να βγούμε κ να κάνουμε έρευνα αγορας? αχχχ εγώ είμαι μάλλον πολύ αγχώδης.. θέλω όλα να είναι έτοιμα κ να με απασχολεί μόνο το μωράκι μ! κ το δωμάτιο έτοιμο θα το έχω κ θα πάρω κ ένα λίκνο για τους πρώτους μήνες.. πω πω.. υπερβολική είμαι?? αυτο που θα αφήσω για μετά, καθως το βρίσκω κ στην πόλη μου, είναι ρουχαλάκια, κουβερτούλες κτλ.. τα υπόλοιπα όλα απο θεσσαλονίκη θα τα παραγγείλω..

κατα τα άλλα συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είχαν τέλειες εξετασούλες.. ελπίζω όλες οι κοιλίτσες να είναι φουσκωμένες κ δραστήριες..!!

Νάντια μου δεν έχω ιδέα απο εξετάσεις αλλα για να μην ανησυχει ο γιατρος δε θα είναι τπτ.. αν είναι πέτρες απλως υπομονή κ διατροφή.. κ έχει κ ένα ειδικο τσαγακι αλλα δε θυμάμαι ποιο..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα ! Πάντως στα Γιάννενα το Φθινόπωρο συνεχίζεται ! Μαρία στείλε μας λίγο ήλιο από το νησί !

Τι κάνουν τα μωράκια σας; Ελπίζω να είναι όλα ζωηρά και να μεγαλώνουν ! Σκέφτομαι καμία φορά ποτέ θα περάσει ο καιρός να τα πάρουμε στην αγκαλιά μας !

Καλα εκει στα Γιαννενα αργειτε γενικα με το θεμα καιρου... Πρεπει να μουλιασετε πολυ καλα. Θυμαμαι μια χρονια σαν φοιτητρια εκανε 3 μηνες το χειμωνα να σταματησει να ψιχαλιζει-βρεχει. Οποτε ηλιε μου ηλιε μου (οπως ελεγαν και καποιοι περσυ) πηγαινε σε ολη μας τα μερη, να φτιαξει και λιγο η διαθεση!!!

το δικο μου το μωρακι δεν πιστευω οτι ειναι ιδιαιτερα ζωηρο. το καταλαβαινω μεν καθε μερα 2-3 φορες αλλα οχι και συνεχεια

πρίν από 14 λεπτά , irinikavala είπε:

κορίτσια μου καλημέρα.. σας έχασα αυτές τις μέρες.. πολύ διάβασμα κ γράψιμο.. άλλη μια βδομάδα! βλέπω ωραία θεματάκια είχατε.. για ψώνια για τα μωρούλια μας.. κ γω πάντως κοίταξα κορίτσια.. κ μάλλον θα τα παραγγείλω κιόλας.. δε θέλω να ψάχνω με τις μέρες.. κ ειδικα για καρότσι μου είπαν 8 βδομάδες.. ε να μην το έχω λίγο νωρίτερα να το επεξεργαστω?? το ίδιο κ το κάθισμα του αυτοκινήτου?? κ αφήστε που μετά με ζέστες κτλ αποκλειεται να ψάχνω.. όσο γιαυτο που λέτε βρε κορίτσια ότι θα τα πάρετε κάποια πράγματα μετα την γέννα, πως?? θα έχουμε κουράγιο με βρεφάκι να βγούμε κ να κάνουμε έρευνα αγορας? αχχχ εγώ είμαι μάλλον πολύ αγχώδης.. θέλω όλα να είναι έτοιμα κ να με απασχολεί μόνο το μωράκι μ! κ το δωμάτιο έτοιμο θα το έχω κ θα πάρω κ ένα λίκνο για τους πρώτους μήνες.. πω πω.. υπερβολική είμαι?? αυτο που θα αφήσω για μετά, καθως το βρίσκω κ στην πόλη μου, είναι ρουχαλάκια, κουβερτούλες κτλ.. τα υπόλοιπα όλα απο θεσσαλονίκη θα τα παραγγείλω..

κατα τα άλλα συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είχαν τέλειες εξετασούλες.. ελπίζω όλες οι κοιλίτσες να είναι φουσκωμένες κ δραστήριες..!!

Νάντια μου δεν έχω ιδέα απο εξετάσεις αλλα για να μην ανησυχει ο γιατρος δε θα είναι τπτ.. αν είναι πέτρες απλως υπομονή κ διατροφή.. κ έχει κ ένα ειδικο τσαγακι αλλα δε θυμάμαι ποιο..

Αντε με το καλο να ξεμπερδευεις με το γραψιμο να μπορεσεις να ξεκουραστεις!!!

κι εγω με τα ψωνια οπως εσυ σκεφτομαι. Ισως ανυπομονω και λιγακι να τα χαζολογησω, να νιωσω λιγο πιο κοντα στο ονειρο

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλα εκει στα Γιαννενα αργειτε γενικα με το θεμα καιρου... Πρεπει να μουλιασετε πολυ καλα. Θυμαμαι μια χρονια σαν φοιτητρια εκανε 3 μηνες το χειμωνα να σταματησει να ψιχαλιζει-βρεχει. Οποτε ηλιε μου ηλιε μου (οπως ελεγαν και καποιοι περσυ) πηγαινε σε ολη μας τα μερη, να φτιαξει και λιγο η διαθεση!!!

το δικο μου το μωρακι δεν πιστευω οτι ειναι ιδιαιτερα ζωηρο. το καταλαβαινω μεν καθε μερα 2-3 φορες αλλα οχι και συνεχεια

Αντε με το καλο να ξεμπερδευεις με το γραψιμο να μπορεσεις να ξεκουραστεις!!!

κι εγω με τα ψωνια οπως εσυ σκεφτομαι. Ισως ανυπομονω και λιγακι να τα χαζολογησω, να νιωσω λιγο πιο κοντα στο ονειρο

κ μεις εδω πάνω βροχες κ κακό.. αλλα Γιάννενα δεν είμαστε.. εκει φαντάζομαι τι γίνεται.. εμενα προς το παρόν με βολευει ο καιρός αυτος, ας μην έχω κ ήλιο ντάλα να θέλω βόλτες.. χαχα

ισως είναι κ αυτό που λες για τα ψώνια.. ανυπομονησία. κ όταν τα βλέπεις όλα αυτα τα μπεμπάκια εε κάνεις κ λίγα όνειρα.. εγω σε ενα 2ωρο πάντως το Σάββατο κατέληξα.. χαχα... γρήγορη.. ήξερα τι ήθελα. μας έκαναν προσφορά για όλα μαζι... ααα κ εκπτώσεις έχουν κανονικά στα βρεφικά απο τώρα.. εμας μας έκαναν σε όλα περίπου 20-30%. κ  λέω να τα παραγγείλω κ θα ερθουν όλα μαζί μέσα με τέλη αυγούστου.. εεε αρχές Σεπτεμβρη μπαίνω στο μήνα μου, ας τα χαρώ κ λίγο.. χαχα.. 

αχ κορίτσια να πιάσω ένα λεπτο θέμα??? το σεξ??? πω πω.. όλο στον υπνο μου όνειρα βλέπω.. αλλά ο αντρούλης μου φοβάται.. χθες διάβασα ότι απο τον 7ο κ μετά λεει απαγορεύεται κανονικα για να μην υπάρξει θέμα προωρότητας.. ισχύει λέτε? θα ρωτήσω κ τον γιατρο φυσικά.. κ όχι μόνο το σεξ αλλα κ ο οργασμος.. τι λεω πρω πρωι!! χαχαχ.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , irinikavala είπε:

κ μεις εδω πάνω βροχες κ κακό.. αλλα Γιάννενα δεν είμαστε.. εκει φαντάζομαι τι γίνεται.. εμενα προς το παρόν με βολευει ο καιρός αυτος, ας μην έχω κ ήλιο ντάλα να θέλω βόλτες.. χαχα

ισως είναι κ αυτό που λες για τα ψώνια.. ανυπομονησία. κ όταν τα βλέπεις όλα αυτα τα μπεμπάκια εε κάνεις κ λίγα όνειρα.. εγω σε ενα 2ωρο πάντως το Σάββατο κατέληξα.. χαχα... γρήγορη.. ήξερα τι ήθελα. μας έκαναν προσφορά για όλα μαζι... ααα κ εκπτώσεις έχουν κανονικά στα βρεφικά απο τώρα.. εμας μας έκαναν σε όλα περίπου 20-30%. κ  λέω να τα παραγγείλω κ θα ερθουν όλα μαζί μέσα με τέλη αυγούστου.. εεε αρχές Σεπτεμβρη μπαίνω στο μήνα μου, ας τα χαρώ κ λίγο.. χαχα.. 

αχ κορίτσια να πιάσω ένα λεπτο θέμα??? το σεξ??? πω πω.. όλο στον υπνο μου όνειρα βλέπω.. αλλά ο αντρούλης μου φοβάται.. χθες διάβασα ότι απο τον 7ο κ μετά λεει απαγορεύεται κανονικα για να μην υπάρξει θέμα προωρότητας.. ισχύει λέτε? θα ρωτήσω κ τον γιατρο φυσικά.. κ όχι μόνο το σεξ αλλα κ ο οργασμος.. τι λεω πρω πρωι!! χαχαχ.. 

Εγω ανυπομονω να αρχισω να πηγαινω θαλασσα. ελπιζω 2-3 φορες την εβδομαδα να τα καταφερνω να πηγαινω.... Για αυτο θελω να φτιαξει λιγο ο καιρος

εγω ειμαι αρκετα αναποφασιστη οποτε απολαμβανω ολο αυτο το ψαξιμο μπροστα στην οθονη του υπολογιστη :P

οσον αφορα το σεξ, τι να σου πω? εμεις το εχουμε αποτιστο σχεδον 5 μηνες τωρα κι ετσι προβλεπεται μεχρι τελους. ζορικα τα πραγματα παντως

να ρωτησω εγω κατι αλλο? εχουμε μιλησει για τα σουτιεν. τι γινεται με τα υπολοιπα εσωρουχα? εγω νομιζω αρχισα να μην πολυβολευομαι παρα μονο με τα περιοδου και σκεφτομαι οτι θα πρεπει να παρω κανενα αλλα τι νουμερο? ειδικα εγκυμοσυνης?

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Εγω ανυπομονω να αρχισω να πηγαινω θαλασσα. ελπιζω 2-3 φορες την εβδομαδα να τα καταφερνω να πηγαινω.... Για αυτο θελω να φτιαξει λιγο ο καιρος

εγω ειμαι αρκετα αναποφασιστη οποτε απολαμβανω ολο αυτο το ψαξιμο μπροστα στην οθονη του υπολογιστη :P

οσον αφορα το σεξ, τι να σου πω? εμεις το εχουμε αποτιστο σχεδον 5 μηνες τωρα κι ετσι προβλεπεται μεχρι τελους. ζορικα τα πραγματα παντως

να ρωτησω εγω κατι αλλο? εχουμε μιλησει για τα σουτιεν. τι γινεται με τα υπολοιπα εσωρουχα? εγω νομιζω αρχισα να μην πολυβολευομαι παρα μονο με τα περιοδου και σκεφτομαι οτι θα πρεπει να παρω κανενα αλλα τι νουμερο? ειδικα εγκυμοσυνης?

εγω πήρα απλά βαμβακερά χωρίς ραφές σε ένα νούμερο μεγαλύτερο..με βολευουν πολύ κ τώρα που φοράω άσπρο παντελόνι ταιριάζουν τέλεια κ είναι κ άνετα.. εε καλα.. πολύ σεξυ δε τα λες αλλα οκ.. αλλα είδα κ κάποια εγκυμοσύνης που πατάνε κ λίγο κ σκέφτομαι να πάρω κανενα για έναν γάμο που έχω μπας κ δέιξω λίγο πιο κομψή.. χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Εγω ανυπομονω να αρχισω να πηγαινω θαλασσα. ελπιζω 2-3 φορες την εβδομαδα να τα καταφερνω να πηγαινω.... Για αυτο θελω να φτιαξει λιγο ο καιρος

εγω ειμαι αρκετα αναποφασιστη οποτε απολαμβανω ολο αυτο το ψαξιμο μπροστα στην οθονη του υπολογιστη :P

οσον αφορα το σεξ, τι να σου πω? εμεις το εχουμε αποτιστο σχεδον 5 μηνες τωρα κι ετσι προβλεπεται μεχρι τελους. ζορικα τα πραγματα παντως

να ρωτησω εγω κατι αλλο? εχουμε μιλησει για τα σουτιεν. τι γινεται με τα υπολοιπα εσωρουχα? εγω νομιζω αρχισα να μην πολυβολευομαι παρα μονο με τα περιοδου και σκεφτομαι οτι θα πρεπει να παρω κανενα αλλα τι νουμερο? ειδικα εγκυμοσυνης?

Μαράκι ποσο μοιάζουμε και εγω αναποφασιστη  πολυ !!! Και εμεις απο σεξ ξεχασμένο!! Εσωρουχα εγω πηρα απλα βαμβακερα μεγαλο νουμερο γτ με ενοχλούσαν πολυ... πήρα και εγκυμοσύνης 1 για δοκιμή μινερβα αλλα νομιζω ειναι για την γέννα!!!

2 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

κορίτσια μου καλημέρα.. σας έχασα αυτές τις μέρες.. πολύ διάβασμα κ γράψιμο.. άλλη μια βδομάδα! βλέπω ωραία θεματάκια είχατε.. για ψώνια για τα μωρούλια μας.. κ γω πάντως κοίταξα κορίτσια.. κ μάλλον θα τα παραγγείλω κιόλας.. δε θέλω να ψάχνω με τις μέρες.. κ ειδικα για καρότσι μου είπαν 8 βδομάδες.. ε να μην το έχω λίγο νωρίτερα να το επεξεργαστω?? το ίδιο κ το κάθισμα του αυτοκινήτου?? κ αφήστε που μετά με ζέστες κτλ αποκλειεται να ψάχνω.. όσο γιαυτο που λέτε βρε κορίτσια ότι θα τα πάρετε κάποια πράγματα μετα την γέννα, πως?? θα έχουμε κουράγιο με βρεφάκι να βγούμε κ να κάνουμε έρευνα αγορας? αχχχ εγώ είμαι μάλλον πολύ αγχώδης.. θέλω όλα να είναι έτοιμα κ να με απασχολεί μόνο το μωράκι μ! κ το δωμάτιο έτοιμο θα το έχω κ θα πάρω κ ένα λίκνο για τους πρώτους μήνες.. πω πω.. υπερβολική είμαι?? αυτο που θα αφήσω για μετά, καθως το βρίσκω κ στην πόλη μου, είναι ρουχαλάκια, κουβερτούλες κτλ.. τα υπόλοιπα όλα απο θεσσαλονίκη θα τα παραγγείλω..

κατα τα άλλα συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είχαν τέλειες εξετασούλες.. ελπίζω όλες οι κοιλίτσες να είναι φουσκωμένες κ δραστήριες..!!

Νάντια μου δεν έχω ιδέα απο εξετάσεις αλλα για να μην ανησυχει ο γιατρος δε θα είναι τπτ.. αν είναι πέτρες απλως υπομονή κ διατροφή.. κ έχει κ ένα ειδικο τσαγακι αλλα δε θυμάμαι ποιο..

Συμφωνώ απολυτα μαζι σου! Μετα τη γεννα εγω σιγουρα δσν θα μπορω να κανω ψώνια!!! Οποτε σταδιακα άρχισα  να παραγγέλνω!!! ποιο καροτσακι επέλεξες??

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! @ναντια δε  αστα να πανε..αυτο που με απασχολει κυριως ειναι το σπιτι .. 

@Μαρία1430 απο εσωρουχα εχω παρει βαμβακερα στρινγκ ενα νουμερο μεγαλυτερο κ βολευτηκα με αυτα . εγκυμοσυνης δεν θα παρω γτ μου φαινονται τεραστια!!! 

@irinikavala οσον αφορα το σεξ ,εμενα πλεον δν νου καθεται ο αντρας μου!! τα νευρα μου... βλεπει την κοιλια μου κ μου λεει δεν κανει να ταρακουνιεσαι .. αντε να κανουμε κατι για 2 λεπτα...αφου ξεκιναω κατι κ μου καθεται σαν κουτσουρο κ περιμενει .... πονεμενη ιστορια.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Μαράκι ποσο μοιάζουμε και εγω αναποφασιστη  πολυ !!! Και εμεις απο σεξ ξεχασμένο!! Εσωρουχα εγω πηρα απλα βαμβακερα μεγαλο νουμερο γτ με ενοχλούσαν πολυ... πήρα και εγκυμοσύνης 1 για δοκιμή μινερβα αλλα νομιζω ειναι για την γέννα!!!

Συμφωνώ απολυτα μαζι σου! Μετα τη γεννα εγω σιγουρα δσν θα μπορω να κανω ψώνια!!! Οποτε σταδιακα άρχισα  να παραγγέλνω!!! ποιο καροτσακι επέλεξες??

Μάντη μου θα πάρουμε το ANEX SPORT 2IN1. μας άρεσε πολυ απο κοντα.. κ μάλλον καταλήξαμε κ σε κούνια.. εγω είμαι του τσακ μπαμ.. χαχα

 

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! @ναντια δε  αστα να πανε..αυτο που με απασχολει κυριως ειναι το σπιτι .. 

@Μαρία1430 απο εσωρουχα εχω παρει βαμβακερα στρινγκ ενα νουμερο μεγαλυτερο κ βολευτηκα με αυτα . εγκυμοσυνης δεν θα παρω γτ μου φαινονται τεραστια!!! 

@irinikavala οσον αφορα το σεξ ,εμενα πλεον δν νου καθεται ο αντρας μου!! τα νευρα μου... βλεπει την κοιλια μου κ μου λεει δεν κανει να ταρακουνιεσαι .. αντε να κανουμε κατι για 2 λεπτα...αφου ξεκιναω κατι κ μου καθεται σαν κουτσουρο κ περιμενει .... πονεμενη ιστορια.

αχ όλοι οι άντρες ίδιοι.. όλες με νεύρα θα είμαστε στη γέννα.. χψαχαχ.. πάντως βρε κορίτσια τελικα κάνει ή όχι??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! @ναντια δε  αστα να πανε..αυτο που με απασχολει κυριως ειναι το σπιτι .. 

@Μαρία1430 απο εσωρουχα εχω παρει βαμβακερα στρινγκ ενα νουμερο μεγαλυτερο κ βολευτηκα με αυτα . εγκυμοσυνης δεν θα παρω γτ μου φαινονται τεραστια!!! 

@irinikavala οσον αφορα το σεξ ,εμενα πλεον δν νου καθεται ο αντρας μου!! τα νευρα μου... βλεπει την κοιλια μου κ μου λεει δεν κανει να ταρακουνιεσαι .. αντε να κανουμε κατι για 2 λεπτα...αφου ξεκιναω κατι κ μου καθεται σαν κουτσουρο κ περιμενει .... πονεμενη ιστορια.

Θα παω στο ενα και μοναδικο μαγαζι με εσωρουχα που εχουμε εδω να δω κι εγω τι θα παρω γτ απο το ιντερνετ δεν μπορω να αποφασισω...

 

πρίν από 15 λεπτά , irinikavala είπε:

Μάντη μου θα πάρουμε το ANEX SPORT 2IN1. μας άρεσε πολυ απο κοντα.. κ μάλλον καταλήξαμε κ σε κούνια.. εγω είμαι του τσακ μπαμ.. χαχα

 

αχ όλοι οι άντρες ίδιοι.. όλες με νεύρα θα είμαστε στη γέννα.. χψαχαχ.. πάντως βρε κορίτσια τελικα κάνει ή όχι??

γενικα δεν ειναι κατι που απαγορευεται εκτος κι αν συντρεχουν αλλοι λογοι


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

Σας διαβαζω εν μεσω χαμου... Τωρα ηρεμησαμε λιγο κ ξεκινησα να φτιαχνω το δωματιο των μικρων για να χωρεσει κουνια κ κρεβατι για το μεγαλο.

Εμεις εχουμε τα παντα απο τον μεγαλο, οποτε μονο λικνο θα παρουμε. Γενικα ομως δεν εχω ξεκινησει να βγαζω ρουχα κ πραγματα απο αποθηκες. Λεω να τα κανω το Σεπτεμβρη!!!

Αρα μεχρι στιγμης το μονο που αγορασα ειναι ενα ζευγαρι καλτσακια για το καλο.

Τωρα για τις επαφες, κομμενες δια ροπαλου εδω κ καιρο... κ μετα θα ερθει το μικρο και μαζι τα ξενυχτια... Το 2019 δλδ ξανα... 

Κοριτσια την τσαντα εγκυμοσυνης ποτε θα τη φτιαξουμε. Εγω σε δυο εβδομαδες μπαινω στον 7ο αν τα εχω υπολογισει σωστα. Να τα πλυνω να τα ετοιμασω; Τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Σας διαβαζω εν μεσω χαμου... Τωρα ηρεμησαμε λιγο κ ξεκινησα να φτιαχνω το δωματιο των μικρων για να χωρεσει κουνια κ κρεβατι για το μεγαλο.

Εμεις εχουμε τα παντα απο τον μεγαλο, οποτε μονο λικνο θα παρουμε. Γενικα ομως δεν εχω ξεκινησει να βγαζω ρουχα κ πραγματα απο αποθηκες. Λεω να τα κανω το Σεπτεμβρη!!!

Αρα μεχρι στιγμης το μονο που αγορασα ειναι ενα ζευγαρι καλτσακια για το καλο.

Τωρα για τις επαφες, κομμενες δια ροπαλου εδω κ καιρο... κ μετα θα ερθει το μικρο και μαζι τα ξενυχτια... Το 2019 δλδ ξανα... 

Κοριτσια την τσαντα εγκυμοσυνης ποτε θα τη φτιαξουμε. Εγω σε δυο εβδομαδες μπαινω στον 7ο αν τα εχω υπολογισει σωστα. Να τα πλυνω να τα ετοιμασω; Τι λετε;

Εσυ που τα εχεις ξαναπερασει ρωτας εμας? Μαλλον εσυ πρεπει να μας συμβουλευσεις...

Εγω νομιζω οτι θα τη φτιαξω μολις μπω στον ογδοο. Εχεις λογους να πιστευεις οτι θα πρεπει να ειναι ετοιμη νωριτερα?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...