Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Ασία είπε:

πλάκα πλάκα εδώ και δύο μέρες σα να έχουν πρηστει τα πόδια μου. αφήνουν οι κάλτσες σημάδια, ενώ παλιά δεν άφηναν κ προχθές που μέτρησα πίεση ήταν 11,7 ενώ πάντα είχα ως 10,5.μικρή θεωρείται πάλι αλλά για τα δεδομένα μου μπορεί να θεωρείται κ ανεβασμένη.

κορίτσια, εμένα το μωρό φαίνεται 10 μέρες πιο μικρό. Έχει καμία άλλη το ίδιο θέμα?πάντα φαινόταν στην εβδομάδα που είμαι, αλλά έχουμε ένα μήνα τώρα που φαίνεται μικρότερο ενώ τρέφεται μια χαρά απ ότι λέει ο γιατρός.

Δεν ξέρω ποια θα είναι η επόμενη μανούλα στο πίνακακι μας, εγώ μπορεί να είμαι κ η τελευταία γιατί μου είπε ο γιατρός πως θα εξάντλησω όλο το μήνα, έχω τράχηλο 2,8 εκ ακόμη!

Εμένα Ασία μου δεν μου έχουν πει μεχρι τώρα κάτι στον υπέρηχο σήμερα που είμαι 36+4 η μικρή μου είναι 2800 δεν μου είπε ούτε αν είναι καλό ούτε αν δεν είναι φαντάζομαι όμως θα είμαι εντάξει.. Εσένα πόσο είναι..?? Πότε έχεις ΠΗΤ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

On 4/10/2018 at 2:52 ΜΜ, ada32 είπε:

ναι εγω σχεδον τελειωσα .. αφου σου λεω οτι αν περπατησω λιγο νιωθω οτι θα βγει απο κατω!!!  απλα θελω λιγο ακομα να το τρεναρω..μεχρι Δευτερα!!λες ε το βραδυ να μας σπασουν τα νερα?

Εγώ πιστεύω πως δεν θα σπάσουν τα νερά μου, πιστεύω πως θα με πιάσουν πόνοι κ θα πάω νοσοκομείο.τέτοια διαίσθηση έχω.κ πως θα είναι βράδυ.

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Εμένα Ασία μου δεν μου έχουν πει μεχρι τώρα κάτι στον υπέρηχο σήμερα που είμαι 36+4 η μικρή μου είναι 2800 δεν μου είπε ούτε αν είναι καλό ούτε αν δεν είναι φαντάζομαι όμως θα είμαι εντάξει.. Εσένα πόσο είναι..?? Πότε έχεις ΠΗΤ? 

Εγώ χθες που έκανα υπέρηχο ήμουν 36+5 και ήταν 2700 κ θεωρείται μικρή. Δεν μου είπε πως είναι κακό, απλά είναι πιο μικροκαμωμένη από άλλα έμβρυα. ΠΗΤ έχω 28/10 κ θα με περιμένει 4-5 μέρες αν δεν έχω γεννήσει κ όλα είναι οκ. εσένα θα σε περιμένει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ασία είπε:

Εγώ πιστεύω πως δεν θα σπάσουν τα νερά μου, πιστεύω πως θα με πιάσουν πόνοι κ θα πάω νοσοκομείο.τέτοια διαίσθηση έχω.κ πως θα είναι βράδυ.

Εγώ χθες που έκανα υπέρηχο ήμουν 36+5 και ήταν 2700 κ θεωρείται μικρή. Δεν μου είπε πως είναι κακό, απλά είναι πιο μικροκαμωμένη από άλλα έμβρυα. ΠΗΤ έχω 28/10 κ θα με περιμένει 4-5 μέρες αν δεν έχω γεννήσει κ όλα είναι οκ. εσένα θα σε περιμένει?

Μία μέρα έχουμε ακριβώς διαφορά αλλά εμένα δεν μου είπε ότι είναι μικροκαμωμενη πόσο σου είπε ότι θα έπρεπε να είναι..? Εγώ Ασία μου πάω για καισαρική λόγω χαμηλού πλακούντα και θέλουμε να φτάσουμε μέχρι τς 15 του μήνα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Μία μέρα έχουμε ακριβώς διαφορά αλλά εμένα δεν μου είπε ότι είναι μικροκαμωμενη πόσο σου είπε ότι θα έπρεπε να είναι..? Εγώ Ασία μου πάω για καισαρική λόγω χαμηλού πλακούντα και θέλουμε να φτάσουμε μέχρι τς 15 του μήνα.. 

Δεν μου είπε πόσο είναι ο μέσος όρος, είπε απλά πως αυτά τα κιλά δείχνουν πως φαίνεται 10 μέρες πιο μικρό, αλλά δεν μας ανησυχεί. Ούτε δέκα μέρες δηλαδή δεν έμειναν. στις 15 θα μπεις για καισαρική δηλαδή?λογικά γύρω στα 3200 θα γεννηθεί το μωράκι σου. Όσο μπορείς ξεκούραση λοιπόν,έχεις συσπάσεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ασία είπε:

Δεν μου είπε πόσο είναι ο μέσος όρος, είπε απλά πως αυτά τα κιλά δείχνουν πως φαίνεται 10 μέρες πιο μικρό, αλλά δεν μας ανησυχεί. Ούτε δέκα μέρες δηλαδή δεν έμειναν. στις 15 θα μπεις για καισαρική δηλαδή?λογικά γύρω στα 3200 θα γεννηθεί το μωράκι σου. Όσο μπορείς ξεκούραση λοιπόν,έχεις συσπάσεις?

Θέλει να κλείσουμε και την 15η μέρα οπότε 16 με 17... Ναι έμεινε πολύ λίγο αλλά εμένα μου φαίνεται πως έχουν κολλήσει οι μέρες.. Σήμερα που με έβαλε στ καρδιοτοκογραφο δεν έδειξε έντονες συσπάσεις.. Γενικά όμως έχω ναι γιαυτό μου είπε πολύ ξεκούραση ακόμα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Κορίτσια μου πολυ δυσκολες για μενα οι πρωτες μερες μετα τη καισαρική σημερα αρχισα να νιωθω καλύτερα.. με το θηλασμο παμε χαλια δεν εχω σταγονα γαλα κ δίνω έτοιμο δυστυχώς.. μου εκανε κ τις θηλες μεσα στο αιμα...

Υπομονη κ θα περασουν ολα.. οσο για το θηλασμο , επειδη εισαι απο καισαρικη , καποιες φορες αργει το γαλα να κατεβει . μην ανησυχεις .βαζεις κρεμα ? εχω ακουσει οτι της medela ειναι καλη.

3 ώρες πρίν, Ασία είπε:

πλάκα πλάκα εδώ και δύο μέρες σα να έχουν πρηστει τα πόδια μου. αφήνουν οι κάλτσες σημάδια, ενώ παλιά δεν άφηναν κ προχθές που μέτρησα πίεση ήταν 11,7 ενώ πάντα είχα ως 10,5.μικρή θεωρείται πάλι αλλά για τα δεδομένα μου μπορεί να θεωρείται κ ανεβασμένη.

κορίτσια, εμένα το μωρό φαίνεται 10 μέρες πιο μικρό. Έχει καμία άλλη το ίδιο θέμα?πάντα φαινόταν στην εβδομάδα που είμαι, αλλά έχουμε ένα μήνα τώρα που φαίνεται μικρότερο ενώ τρέφεται μια χαρά απ ότι λέει ο γιατρός.

Δεν ξέρω ποια θα είναι η επόμενη μανούλα στο πίνακακι μας, εγώ μπορεί να είμαι κ η τελευταία γιατί μου είπε ο γιατρός πως θα εξάντλησω όλο το μήνα, έχω τράχηλο 2,8 εκ ακόμη!

λοιπον να σου πω πως κ ο δικος μου τα ιδια λεει , οτι καθομαι ενω κανω τα παντα.. αλλα δεν θα το σχολιασω απλα δν του απαντω... η πιεση σου ειναι μια χαρα. οσο για το μωρο εμενα 36 και 4 ηταν 2890 απλα εμενα παντα βγαινει λιγακι μεγαλυτερο οποτε  μια χαρα ειναι το μωρο σου . οχι οτι το δικο μου θα βγει μεγαλο μωρο . το πολυ 3500 γρ ειπε. οποτε αν παρεις ολον τον μηνα σου , θα βγει 3500 κ το δικο σου .

@Μαρθα Κ ελπιζω να γεννησες και να ειχες μια ευκολη γεννα.. περιμενουμε νεα σου να μας πεις για την μπεμπα σου!!!

εγω κοριτσια το ξενυχταω παλι γτ κοιμηθηκα μεσημερι κ τωρα δεν νυσταζω καθολου...

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Εγώ πιστεύω πως δεν θα σπάσουν τα νερά μου, πιστεύω πως θα με πιάσουν πόνοι κ θα πάω νοσοκομείο.τέτοια διαίσθηση έχω.κ πως θα είναι βράδυ.

Εγώ χθες που έκανα υπέρηχο ήμουν 36+5 και ήταν 2700 κ θεωρείται μικρή. Δεν μου είπε πως είναι κακό, απλά είναι πιο μικροκαμωμένη από άλλα έμβρυα. ΠΗΤ έχω 28/10 κ θα με περιμένει 4-5 μέρες αν δεν έχω γεννήσει κ όλα είναι οκ. εσένα θα σε περιμένει?

Και εγω χθες ήμουν 36+3 και στην επίσκεψη μου στον γιατρό η μικρή ηταν 2760. Ακολουθεί τον μέσο όρο των εμβρύων για την βδομάδα που ειμαι, μου ειπε ο γιατρός. Δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. Πανω κατω τα μπεμπακια μας στα ίδια επίπεδα κυμαίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μνμτ σας. Για όσες γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες.. Εγώ μπήκα τρίτη μεσάνυχτα και ξεκινήσαμε τον τοκετό στις οχτώ το πρωί τελικά γέννησα έντεκα παρά είκοσι την Τετάρτη το βράδυ.

13 ώρες κράτησε ο τοκετός,  ήθελαν να με πάνε με καισαρική αλλά τελικά τα κατάφερα με τη βοήθεια της προϊσταμένης μαίας των χειρουργείων και γέννησα μόνη μου φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο. Ο μπεμπακος γεννήθηκε 2.850 και 50 πόντους. Μόλις μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικά πως έγιναν τα πράγματα!! Φιλάκια

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Θέλει να κλείσουμε και την 15η μέρα οπότε 16 με 17... Ναι έμεινε πολύ λίγο αλλά εμένα μου φαίνεται πως έχουν κολλήσει οι μέρες.. Σήμερα που με έβαλε στ καρδιοτοκογραφο δεν έδειξε έντονες συσπάσεις.. Γενικά όμως έχω ναι γιαυτό μου είπε πολύ ξεκούραση ακόμα.. 

Καλημέρα!! θέλει να μπεις στην 39η δηλαδή. εφόσον πας για καισαρική δεν τις χρειάζεσαι τις συσπάσεις.μετράς αντίστροφα για τη μεγάλη συνάντηση!

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Υπομονη κ θα περασουν ολα.. οσο για το θηλασμο , επειδη εισαι απο καισαρικη , καποιες φορες αργει το γαλα να κατεβει . μην ανησυχεις .βαζεις κρεμα ? εχω ακουσει οτι της medela ειναι καλη.

λοιπον να σου πω πως κ ο δικος μου τα ιδια λεει , οτι καθομαι ενω κανω τα παντα.. αλλα δεν θα το σχολιασω απλα δν του απαντω... η πιεση σου ειναι μια χαρα. οσο για το μωρο εμενα 36 και 4 ηταν 2890 απλα εμενα παντα βγαινει λιγακι μεγαλυτερο οποτε  μια χαρα ειναι το μωρο σου . οχι οτι το δικο μου θα βγει μεγαλο μωρο . το πολυ 3500 γρ ειπε. οποτε αν παρεις ολον τον μηνα σου , θα βγει 3500 κ το δικο σου .

@Μαρθα Κ ελπιζω να γεννησες και να ειχες μια ευκολη γεννα.. περιμενουμε νεα σου να μας πεις για την μπεμπα σου!!!

εγω κοριτσια το ξενυχταω παλι γτ κοιμηθηκα μεσημερι κ τωρα δεν νυσταζω καθολου...

 

Καλημέρα!! κι εμένα τα κιλά του μωρού μου νομίζω πως είναι καλά, δεν ξέρω γιατί μου λέει πως είναι λίγα, τεσπα... η αλήθεια είναι πως προτιμώ να είναι λίγα από το να είναι πολλά κ 3500 τα θεωρώ κ πολλά μη σου πω χαχαχα

1 ώρα πρίν, Elenaki5186 είπε:

Και εγω χθες ήμουν 36+3 και στην επίσκεψη μου στον γιατρό η μικρή ηταν 2760. Ακολουθεί τον μέσο όρο των εμβρύων για την βδομάδα που ειμαι, μου ειπε ο γιατρός. Δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. Πανω κατω τα μπεμπακια μας στα ίδια επίπεδα κυμαίνονται.

Καλημέρα!!αυτό λέω κι εγώ, νορμάλ κιλά μου φαίνονται για την εβδομάδα αυτή. με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα!!

1 hour ago, stella92 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μνμτ σας. Για όσες γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες.. Εγώ μπήκα τρίτη μεσάνυχτα και ξεκινήσαμε τον τοκετό στις οχτώ το πρωί τελικά γέννησα έντεκα παρά είκοσι την Τετάρτη το βράδυ.

13 ώρες κράτησε ο τοκετός,  ήθελαν να με πάνε με καισαρική αλλά τελικά τα κατάφερα με τη βοήθεια της προϊσταμένης μαίας των χειρουργείων και γέννησα μόνη μου φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο. Ο μπεμπακος γεννήθηκε 2.850 και 50 πόντους. Μόλις μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικά πως έγιναν τα πράγματα!! Φιλάκια

 

να σας ζήσει το μωράκι!!!!υγιές και τυχερό να είναι στην ζωή του!!!Καλή τύχη με τον θηλασμό τώρα κ γενικά στην νέα σας ζωή!! πόνεσες πολύ χωρίς επισκληριδιο? τόσες ώρες ήταν έντονοι οι πόνοι??

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, stella92 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μνμτ σας. Για όσες γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες.. Εγώ μπήκα τρίτη μεσάνυχτα και ξεκινήσαμε τον τοκετό στις οχτώ το πρωί τελικά γέννησα έντεκα παρά είκοσι την Τετάρτη το βράδυ.

13 ώρες κράτησε ο τοκετός,  ήθελαν να με πάνε με καισαρική αλλά τελικά τα κατάφερα με τη βοήθεια της προϊσταμένης μαίας των χειρουργείων και γέννησα μόνη μου φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο. Ο μπεμπακος γεννήθηκε 2.850 και 50 πόντους. Μόλις μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικά πως έγιναν τα πράγματα!! Φιλάκια

 

Κοριτσι μου να σου ζησει! Μπραβο που τα καταφερες! Να πανε ολα τελεια με τον θηλασμο τωρα. Καλοτυχο παντα να ειναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ασία μου, μια χαρά είναι το μωράκι σου! Δηλαδή τι? Πρέπει να είναι 4 κιλα για να το πει καλο?? Κουβαρντας ο γιατρος σου, αλλά δεν θα το βγάλει αυτος! Αχχαχαχαχαχαχα και εμενα τοσο ηταν 36+6 και μάλιστα έβγαινε μεγαλύτερο 8 μέρες στις μετρήσεις βάση μηριαιου! 

3 ώρες πρίν, stella92 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μνμτ σας. Για όσες γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες.. Εγώ μπήκα τρίτη μεσάνυχτα και ξεκινήσαμε τον τοκετό στις οχτώ το πρωί τελικά γέννησα έντεκα παρά είκοσι την Τετάρτη το βράδυ.

13 ώρες κράτησε ο τοκετός,  ήθελαν να με πάνε με καισαρική αλλά τελικά τα κατάφερα με τη βοήθεια της προϊσταμένης μαίας των χειρουργείων και γέννησα μόνη μου φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο. Ο μπεμπακος γεννήθηκε 2.850 και 50 πόντους. Μόλις μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικά πως έγιναν τα πράγματα!! Φιλάκια

 

Να σας ζησει Στέλλα μου!!! Τα καταφερες θηριο, ε? Και χωρίς επισκληριδιο!! Μπράβο σου!! Μόλις μπορέσεις γραψε μας! Με ενδιαφέρει η εμπειρία σου!! 

@Μαρθα Κ ανυπομονουμε να μάθουμε νεα σου!!! Ελπίζω να γεννησες και να κρατάς τη μπεμπα αγκαλιά!!! 

Καλημέρα κοριτσια!!! Τι κανετε?? Εμεις εδω με το σύζυγο παλεύουμε σκληρα για τον τοκετο! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ρίχνουμε χιλιόμετρα καθημερινά, σήμερα θα κάνουμε γενικη και το παλεύουμε και για σεξ! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ειναι οντως αθλος σε αυτες τις εβδομάδες!!! Ελπίζω να αποδωσουν οι προσπαθειες και η καταπιεση του αντρουλη μου! Χιχιχιχιχι 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί τρέχω κάθε μέρα στο νοσοκομείο δύο φορές την μέρα και συγχρόνως ετοιμάζουμε και τα 3 μήνα του μπαμπά μου που είναι σήμερα.. Δεν έχω γέννηση είμαι στην αναμονή να με πιάσουν οι πόνοι περιμένει ο γιατρός μου.. Τώρα έχω πάλι 11 και μισή καρδιοτοκογραφο.. Από πόνους έχω έντονους κάθε μία ώρα πολύ δυνατούς αλλά εμείς θέλουμε κάθε πεντάλεπτο.. Όταν γεννήσω θα σας το πω αμέσως!!! Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε καλή γέννα να είμαστε καλά και να κρατήσουμε γερά μωράκια αγκαλίτσα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου! Πραγματικα δεν προλαβαίνω να διαβασω καθολου νεα σας!! Οι θηλες χαλια βαζω λανολινη medela.. ελπιζω να φτιάξει ο μικρος εκανε λιγο ικτερο κ παρακολουθούμε πρωτα ο Θεός θα βγουμε αυριο!!! Φιλακια σε ολεςςςςςςς!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου! Πραγματικα δεν προλαβαίνω να διαβασω καθολου νεα σας!! Οι θηλες χαλια βαζω λανολινη medela.. ελπιζω να φτιάξει ο μικρος εκανε λιγο ικτερο κ παρακολουθούμε πρωτα ο Θεός θα βγουμε αυριο!!! Φιλακια σε ολεςςςςςςς!!!

Καλημέρα Μάντη μου.. Υπομονή και θα βρείτε τους ρυθμούς σας όλα θα φτιάξουν.. Εσύ πως νιώθεις.? 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, stella92 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μνμτ σας. Για όσες γέννησαν να σας ζήσουν τα μωράκια σας και με το καλό οι υπόλοιπες.. Εγώ μπήκα τρίτη μεσάνυχτα και ξεκινήσαμε τον τοκετό στις οχτώ το πρωί τελικά γέννησα έντεκα παρά είκοσι την Τετάρτη το βράδυ.

13 ώρες κράτησε ο τοκετός,  ήθελαν να με πάνε με καισαρική αλλά τελικά τα κατάφερα με τη βοήθεια της προϊσταμένης μαίας των χειρουργείων και γέννησα μόνη μου φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο. Ο μπεμπακος γεννήθηκε 2.850 και 50 πόντους. Μόλις μπορέσω θα σας γράψω αναλυτικά πως έγιναν τα πράγματα!! Φιλάκια

 

Να σας ζήσει ο μπέμπης !!μπράβο σου που τα κατάφερες να γεννήσεις φυσιολογικά.περιμενουμε λεπτομέρειες!!

1 ώρα πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα δεν πρόλαβα να σας γράψω γιατί τρέχω κάθε μέρα στο νοσοκομείο δύο φορές την μέρα και συγχρόνως ετοιμάζουμε και τα 3 μήνα του μπαμπά μου που είναι σήμερα.. Δεν έχω γέννηση είμαι στην αναμονή να με πιάσουν οι πόνοι περιμένει ο γιατρός μου.. Τώρα έχω πάλι 11 και μισή καρδιοτοκογραφο.. Από πόνους έχω έντονους κάθε μία ώρα πολύ δυνατούς αλλά εμείς θέλουμε κάθε πεντάλεπτο.. Όταν γεννήσω θα σας το πω αμέσως!!! Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε καλή γέννα να είμαστε καλά και να κρατήσουμε γερά μωράκια αγκαλίτσα!! 

Αρα στην αναμονη εισαι.. Οποτε οταν δουμε αιμα μαλλον θα αργησουμε λιγακι μεχρι να γεννησουμε. Από στιγμή σε στιγμή θα έχουμε τα ευχάριστα κ από σένα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...