Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ασία είπε:

σοβαρά????????? με αγχώσες τώρα γιατί ήλπιζα πως θα φύγει μετά τη γέννα. είναι τεράστιο πρόβλημα. κι εγώ σκέφτομαι πως θα παίρνω αγκαλιά το μωρό.κοίτα τι μπελά βρήκαμε στα καλά καθούμενα από το πουθενά.

Και εμένα με πονάνε τα χέρια, με το που μπήκα στον μήνα μου. Οι αρθρώσεις μου πονάνε οταν κλείνουν και νιώθω οτι μέρα με τη μέρα επιδεινωνεται το πρόβλημα. Φαντάζομαι σε άλλες κοπέλες που άρχισε πιο νωρίς ο πόνος μεχρι τον 9ο θα εχουν πιο σοβαρό θέμα. Ελπίζω να περάσει σε όλες μας μετά τη γέννα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ήταν ο ξάδερφος της και η γυναίκα του.. Βέβαια και η κοπέλα δεν φάνηκε να είχε θέμα αλλά εγώ δεν θα τους άφηνα να μπουν μέσα... Και την μαμά μου όπως νιώσω εκείνη την στιγμή.. 

Ούτε εγώ θα τους άφηνα να μπουν μέσα!

πρίν από 5 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Και εμένα με πονάνε τα χέρια, με το που μπήκα στον μήνα μου. Οι αρθρώσεις μου πονάνε οταν κλείνουν και νιώθω οτι μέρα με τη μέρα επιδεινωνεται το πρόβλημα. Φαντάζομαι σε άλλες κοπέλες που άρχισε πιο νωρίς ο πόνος μεχρι τον 9ο θα εχουν πιο σοβαρό θέμα. Ελπίζω να περάσει σε όλες μας μετά τη γέννα.

μακάρι να μας περάσουν όλα!!! κι εγώ μπήκα στον μήνα μου κ μετά από μερικές μέρες ξεκίνησε αυτός ο πόνος. υπομονή θα κάνουμε όλες κ θα βρούμε τους παλιούς μας εαυτούς σύντομα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Elenaki5186 said:

Και εμένα με πονάνε τα χέρια, με το που μπήκα στον μήνα μου. Οι αρθρώσεις μου πονάνε οταν κλείνουν και νιώθω οτι μέρα με τη μέρα επιδεινωνεται το πρόβλημα. Φαντάζομαι σε άλλες κοπέλες που άρχισε πιο νωρίς ο πόνος μεχρι τον 9ο θα εχουν πιο σοβαρό θέμα. Ελπίζω να περάσει σε όλες μας μετά τη γέννα.

Κι εγώ είχα θέμα με τις κλειδώσεις στα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών. Μάλιστα πρήζονταν κιολας και το βραδυ μέχρι το πρωί είχαν και μια σχετική αγκυλωση. Μετά τη γέννα έφυγε το πρήξιμο και ο πόνος στα πόδια και έμεινε ένας ελαφρύς πόνος στα δάχτυλα των χεριών με μια ελαφριά αγκυλωση στο ένα δάχτυλο. Αλλά λίγο λίγο βελτιώνεται κι αυτό. Γι' αυτό μην ανησυχείτε. Θα φύγουν κι αυτά τα συμπτώματα μετα απλά θέλουν μαλλον τον χρόνο τους...

  • Μου αρέσει 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nightwish είπε:

Κι εγώ είχα θέμα με τις κλειδώσεις στα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών. Μάλιστα πρήζονταν κιολας και το βραδυ μέχρι το πρωί είχαν και μια σχετική αγκυλωση. Μετά τη γέννα έφυγε το πρήξιμο και ο πόνος στα πόδια και έμεινε ένας ελαφρύς πόνος στα δάχτυλα των χεριών με μια ελαφριά αγκυλωση στο ένα δάχτυλο. Αλλά λίγο λίγο βελτιώνεται κι αυτό. Γι' αυτό μην ανησυχείτε. Θα φύγουν κι αυτά τα συμπτώματα μετα απλά θέλουν μαλλον τον χρόνο τους...

πωπω τελικά όλες από κάτι πάθαμε!! το αισιόδοξο είναι ότι φεύγουν..εγώ απελπιστηκα,  λέω αν είναι έτσι ο αστράγαλος πως θα προσέχω το μωράκι;;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nightwish είπε:

Κι εγώ είχα θέμα με τις κλειδώσεις στα δάχτυλα των ποδιών και των χεριών. Μάλιστα πρήζονταν κιολας και το βραδυ μέχρι το πρωί είχαν και μια σχετική αγκυλωση. Μετά τη γέννα έφυγε το πρήξιμο και ο πόνος στα πόδια και έμεινε ένας ελαφρύς πόνος στα δάχτυλα των χεριών με μια ελαφριά αγκυλωση στο ένα δάχτυλο. Αλλά λίγο λίγο βελτιώνεται κι αυτό. Γι' αυτό μην ανησυχείτε. Θα φύγουν κι αυτά τα συμπτώματα μετα απλά θέλουν μαλλον τον χρόνο τους...

Είναι πολύ ευχάριστο αυτό. Εύχομαι σιγά σιγά να σου περάσει εντελώς. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πώς είναι η ζωή στο σπίτι με το μπεμπακι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Είναι πολύ ευχάριστο αυτό. Εύχομαι σιγά σιγά να σου περάσει εντελώς. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Πώς είναι η ζωή στο σπίτι με το μπεμπακι??

Εσύ κορίτσι ποτέ γέννας με το καλό?? Χάσαμε και το πινακακι!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Εσύ κορίτσι ποτέ γέννας με το καλό?? Χάσαμε και το πινακακι!

Είμαι από τις μικρουλες του Οκτωβρη ειμαι 37+4. Εχω ΠΗΤ 29/10. Εσυ πόσο είσαι;;; Εγω δεν έτυχε να δω το πινακακι το χανω οποτε ανεβαινει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Είμαι από τις μικρουλες του Οκτωβρη ειμαι 37+4. Εχω ΠΗΤ 29/10. Εσυ πόσο είσαι;;; Εγω δεν έτυχε να δω το πινακακι το χανω οποτε ανεβαινει.

Και εγω 29/10 είχα αλλά γενναω αύριο.. Αλλά γτ 37+4.. 22/1 είχες τελευταία περίοδο??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Και εγω 29/10 είχα αλλά γενναω αύριο.. Αλλά γτ 37+4.. 22/1 είχες τελευταία περίοδο??? 

@Elenaki5186 37+1 εδώ! ακόμη πιο μικρούλα! χαχαχα

@Marimarv  ψυχραιμία!! ( λέμε τωρα..κγω στη θέση σου το ίδιο θα κανα, σε βρίσκω  πολύ δυνατή που σε έπιασαν τώρα τα κλαματα! εγώ όλη μέρα νομίζω θα με έπαιρναν τα ζουμιά)

αναπνοές κορίτσι μου! όμορφες σκέψεις και όλα καλά θα πάνε 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , bella32 είπε:

@Elenaki5186 37+1 εδώ! ακόμη πιο μικρούλα! χαχαχα

@Marimarv  ψυχραιμία!! ( λέμε τωρα..κγω στη θέση σου το ίδιο θα κανα, σε βρίσκω  πολύ δυνατή που σε έπιασαν τώρα τα κλαματα! εγώ όλη μέρα νομίζω θα με έπαιρναν τα ζουμιά)

αναπνοές κορίτσι μου! όμορφες σκέψεις και όλα καλά θα πάνε 

Αχχχχχ όλη τη μέρα το είχα υπό έλεγχο αλλά τώρα έχω υπερβολικό άγχος. Να δω αύριο πως θα είμαι.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Αχχχχχ όλη τη μέρα το είχα υπό έλεγχο αλλά τώρα έχω υπερβολικό άγχος. Να δω αύριο πως θα είμαι.. 

το βράδυ πάντα λυγιζουμε!! λογικό να έχεις άγχος... Ποιος δεν θα είχε; θα έχεις όλη μας τη θετική ενέργεια κορίτσι μου!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Είμαι από τις μικρουλες του Οκτωβρη ειμαι 37+4. Εχω ΠΗΤ 29/10. Εσυ πόσο είσαι;;; Εγω δεν έτυχε να δω το πινακακι το χανω οποτε ανεβαινει.

Εγώ έχω ΠΗΤ 22/10!! Άντε με το καλό κι εμείς!!

@Marimarvμε το δίκιο σου να είσαι αγχωμενη αλλά κάνε ασκήσουλες με ανασουλες να ηρεμείς κ ρίξε και μια ματιά στα μπεμπέ να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι ότι θα τα φοράς στο νινι σου!

Θα πάνε όλα καλα, αυτό να σκέφτεσαι!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εγώ έχω ΠΗΤ 22/10!! Άντε με το καλό κι εμείς!!

@Marimarvμε το δίκιο σου να είσαι αγχωμενη αλλά κάνε ασκήσουλες με ανασουλες να ηρεμείς κ ρίξε και μια ματιά στα μπεμπέ να χαλαρώσεις κ να σκέφτεσαι ότι θα τα φοράς στο νινι σου!

Θα πάνε όλα καλα, αυτό να σκέφτεσαι!!

Αχχχ το προσπαθώ κορίτσι μου... Δεν ξέρω εάν θα καταφέρω να κοιμηθώ καθόλου το βράδυ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...