Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Από εχθές προβληματίζομαι με τα ρούχα.. τι έχετε βάλει στη βαλίτσα μαιευτηριου για το μωρο? Τι θα του βάλετε από πάνω!? 

Περίεργος καιρος, μια κρυο κ μια ζεστή ..

πραγματικά δεν ξέρω κγω! έβαλα λίγα απ όλα  να σου πω την αλήθεια και έχω ετοιμάσει κουβέρτα πικε, κουβέρτα φλις και φόρμα εξόδου χοντρή και πιο λεπτή και την ημέρα που είναι να φύγουμε θα μου φέρουν αναλόγως τον καιρό αυτή που θα βολεύει! 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 19 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα εύχομαι να είσαστε όλες καλά εγώ σήμερα έχω αρχίσει να παίρνω τα επάνω μου!! 

@ada32 να σου ζήσει κοριτσάκι μου το μωράκι σου να είναι γερό στην ζωή του και μην φοβάσαι αυτό γίνετε σε πολλά μωράκια!!

Λοιπόν είμαι έτοιμη να σας πω και εγώ τι τράβηξα.. Κυριακή βράδυ κορίτσια δεν κοιμήθηκα καθόλου από τους πόνους δεν τους άντεχα ήταν πολύ ποιο δυνατοί από τους προηγούμενους. Δευτέρα του στέλνω μήνυμα του λέω δεν αντέχω έχω να κοιμηθώ από Παρασκευή βάλε με καισαρική μου λέει έλα 11 στο νοσοκομείο πάω κορίτσια μου και ειχα διαστολή κοντά 6 μου λέει γέννας δεν πολύ κατάλαβα πως πέρασε η ώρα 2 πάρα τέταρτο μπήκα στην αίθουσα αναμονής και μετά από μισή ώρα έφτασα διαστολή τέλια και 3 και είκοσι ειχα την κορούλα μου χωρίς επισκληριδειο χωρίς τίποτα, εμένα το σπρώξιμο δεν άντεχα, τους πόνους τους είχα μάθει αφού πονουσα από το σπίτι μου.. Λοιπόν αφού βγαίνει η μπέμπα μου έξω ο πλακούντας δεν βγήκε τρελάθηκαν όλοι μου έκαναν μασάζ τίποτα ευτυχώς ο γιατρός μου πήρε άμεσα απόφαση και με κατέβασε χειρουργείο με το που με κοιμησαν ευτυχώς χαλαρωσε το σώμα μου και ο πλακούντας βγήκε και δεν χρειάστηκε χειρουργείο απλά με έραψε  και έκανε αποξηση όμως έχασα πολύ αίμα και έφτασε ο αιματοκρίτης μου 19 και πήρα μια μπουκάλα αίμα πριν βγω!!! Αυτά κορίτσια μου τα νέα μου αλλα ευτυχώς τέλος όλα καλά και τώρα είμαι με την μπέμπα μου σπίτι μας και είμαστε καλά!! Εγώ απλά έχω πάντα παρέα σπίτι οσπου να μου ανέβει ο αιματοκρίτης με διατροφή και σίδηρο δύο φορές την μέρα!!! Η μπέμπα όμως είναι πολύ γερή και όλο τρώει ξένο γάλα! 

 

Να σου ζήσει κ καλή ανάρρωση σε σενα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό που έπαθες, αλλά τέλος καλό!! Να χαρείτε τώρα η μία την άλλη!!:x

πρίν από 22 λεπτά , bella32 είπε:

πραγματικά δεν ξέρω κγω! έβαλα λίγα απ όλα  να σου πω την αλήθεια και έχω ετοιμάσει κουβέρτα πικε, κουβέρτα φλις και φόρμα εξόδου χοντρή και πιο λεπτή και την ημέρα που είναι να φύγουμε θα μου φέρουν αναλόγως τον καιρό αυτή που θα βολεύει! 

Δεν έχω πάρει φόρμα εξόδου.... Έχω τα φορμακια και τις κουβέρτες... Ελπίζω να μην έχει πάρα πολύ κρύο!! Εγώ έφυγα από Αθήνα, αλλά εκεί θα γεννήσω κ καλό θα ήταν να τα έχω ολα μαζί μου!!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Να σου ζήσει κ καλή ανάρρωση σε σενα! Πρώτη φορά το ακούω αυτό που έπαθες, αλλά τέλος καλό!! Να χαρείτε τώρα η μία την άλλη!!:x

Δεν έχω πάρει φόρμα εξόδου.... Έχω τα φορμακια και τις κουβέρτες... Ελπίζω να μην έχει πάρα πολύ κρύο!! Εγώ έφυγα από Αθήνα, αλλά εκεί θα γεννήσω κ καλό θα ήταν να τα έχω ολα μαζί μου!!

 

κγω Αθήνα μένω, κ δε νομίζω να χρειαστεί η φόρμα εξόδου με τόσες κουβερτουλες μωρέ...αλλά οι γιαγιάδες με ζαλισαν, πάρε και πάρε φορμακι εξόδου μήπως και χρειαστεί! όσο κρύο κ να κάνει  αν το τυλίξουμε με τη κουβέρτα αγκαλιάς θα είναι καλά! όχι ότι θα είναι κ μεγάλη η διαδρομή μέχρι το αυτοκίνητο χαχαχα 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , bella32 είπε:

κγω Αθήνα μένω, κ δε νομίζω να χρειαστεί η φόρμα εξόδου με τόσες κουβερτουλες μωρέ...αλλά οι γιαγιάδες με ζαλισαν, πάρε και πάρε φορμακι εξόδου μήπως και χρειαστεί! όσο κρύο κ να κάνει  αν το τυλίξουμε με τη κουβέρτα αγκαλιάς θα είναι καλά! όχι ότι θα είναι κ μεγάλη η διαδρομή μέχρι το αυτοκίνητο χαχαχα 

Εννοώ ότι θα πρέπει να τα πάρω μαζί επειδή δεν μένω Αθήνα αλλά γεννάω εκεί κ δε θα έχουμε την ευκολία να έρθει κάποιος στο σπίτι να πάρει κάτι αν χρειαστεί!

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι μέχρι το αμάξι θα πάει για αρχή! Μη σκάσει κιόλας το παιδάκι με τόσα ρούχα! Είμαστε σε περίεργη εποχή κ μπερδευομαστε ακόμη πιο πολύ!!

Έβαλα διάφορα στη βαλίτσα, ελπίζω να μη χρειαστεί κάτι περισσότερο!!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κ κοριτσι μου τι τραβηξες και εσυ??? Απαπαππαπα Ευτυχως τέλος καλο ολα καλα!! Πάντως στην κυριολεξία περασες οντως ολους τους πονους στο σπίτι... Δηλαδη αν αντεχες μέχρι την Τετάρτη που σ χε πει, θα γενναγες σπίτι!! Ουαουυυυυυ 

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Από εχθές προβληματίζομαι με τα ρούχα.. τι έχετε βάλει στη βαλίτσα μαιευτηριου για το μωρο? Τι θα του βάλετε από πάνω!? 

Περίεργος καιρος, μια κρυο κ μια ζεστή ..

Εγω τα ρούχα τα απλα που ειχα υπολογίσει και την κουβερτα τη φλις... Δεν αισθάνομαι να έχει κρυο... Απλα συννεφιά εχει... Αμα αλλάξει τοσο πολυ ο καιρος, θα της βαλω και 2η κουβερτα μέχρι το αυτοκίνητο (για 2 βήματα δηλαδή)! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!  @Marimarv πως είναι η κοιλίτσα σου;;

αχ τι ωραία, μέσα στη βδομάδα θα έχουμε τουλάχιστον 2 μπαμπάκια!!!! να δούμε όντως ποια θα σπάσει το νημα! εσυ ή η @anemoni1989

εμένα θα με δει ο γιατρός την Τετάρτη είπε! σήμερα το πρωί είχα μικρά πονακια αλλά τώρα πέρασαν.  υποθέτω  ότι ήταν συσπασουλές;

Κορίτσι μου είναι καλύτερα σήμερα έχει φύγει ευτυχώς το πρηξιμο αλλά πονάει εκεί η περιοχή και πολύυυυ φαγούρα.. Αλλά εντάξει από χθες είναι πολύ καλύτερα.. Όντως για να δούμε πιο μπαμπάκι θα βγει πρώτο.. Συσπάσεις λογικά θα ήταν.. Τώρα πως είσαι..? 

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Οπως νιωθεις εσυ καλύτερα και οτι ειναι καλύτερο για το μωρο!! Απο την αλλη βεβαια αν μπεις Δευτέρα το αργότερο Πέμπτη ή Παρασκευή θα ειστε σπίτι σας! 

Λογικα συσπασεις ηταν!!! Εχω και εγω σήμερα το πρωί!! Αλλα εν τέλει τζίφος!!! Αχχαχαχαχαχαχα :D

Ναι το ξέρω αλλά ρε συ δεν ξέρω δεν μπορώ με το έλα και θα δούμε θέλω να έχω ξέρεις την στάνταρ μέρα που θα γεννήσω... 

1 ώρα πρίν, Anastasia05 είπε:

Εννοώ ότι θα πρέπει να τα πάρω μαζί επειδή δεν μένω Αθήνα αλλά γεννάω εκεί κ δε θα έχουμε την ευκολία να έρθει κάποιος στο σπίτι να πάρει κάτι αν χρειαστεί!

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι ότι μέχρι το αμάξι θα πάει για αρχή! Μη σκάσει κιόλας το παιδάκι με τόσα ρούχα! Είμαστε σε περίεργη εποχή κ μπερδευομαστε ακόμη πιο πολύ!!

Έβαλα διάφορα στη βαλίτσα, ελπίζω να μη χρειαστεί κάτι περισσότερο!!:)

Κ εγώ έχω μπερδευτεί πολύ με την εποχή μια έχει κρύο μια ζεστή έχω πάρει διαφορά μαζί μου.. Αυτό όμως που με μπερδεύει πιο πολύ είναι ένα πρέπει να ανοίξω θέρμανση στ σπίτι από τώρα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσι μου είναι καλύτερα σήμερα έχει φύγει ευτυχώς το πρηξιμο αλλά πονάει εκεί η περιοχή και πολύυυυ φαγούρα.. Αλλά εντάξει από χθες είναι πολύ καλύτερα.. Όντως για να δούμε πιο μπαμπάκι θα βγει πρώτο.. Συσπάσεις λογικά θα ήταν.. Τώρα πως είσαι..? 

Ναι το ξέρω αλλά ρε συ δεν ξέρω δεν μπορώ με το έλα και θα δούμε θέλω να έχω ξέρεις την στάνταρ μέρα που θα γεννήσω... 

Κ εγώ έχω μπερδευτεί πολύ με την εποχή μια έχει κρύο μια ζεστή έχω πάρει διαφορά μαζί μου.. Αυτό όμως που με μπερδεύει πιο πολύ είναι ένα πρέπει να ανοίξω θέρμανση στ σπίτι από τώρα... 

Τι θερμοκρασία έχεις σπίτι? Εμένα είναι ζεστό γενικα σαν σπίτι κ βάζω λίγες ώρες και τον αφυγραντήρα και είναι μια χαρά! Θα σου πει κ ο παιδίατρος τι θερμοκρασία πρέπει να έχει το σπίτι με το μωράκι!

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

@Μαρθα Κ κοριτσι μου τι τραβηξες και εσυ??? Απαπαππαπα Ευτυχως τέλος καλο ολα καλα!! Πάντως στην κυριολεξία περασες οντως ολους τους πονους στο σπίτι... Δηλαδη αν αντεχες μέχρι την Τετάρτη που σ χε πει, θα γενναγες σπίτι!! Ουαουυυυυυ 

Εγω τα ρούχα τα απλα που ειχα υπολογίσει και την κουβερτα τη φλις... Δεν αισθάνομαι να έχει κρυο... Απλα συννεφιά εχει... Αμα αλλάξει τοσο πολυ ο καιρος, θα της βαλω και 2η κουβερτα μέχρι το αυτοκίνητο (για 2 βήματα δηλαδή)! 

Ούτε εγώ αισθάνομαι κρύο, ειδικά τώρα στη κατάσταση μου! Τα ίδια έχω κ εγώ... Οπότε κρατάω τη Φλις κ θα προσθέσω κ άλλη μια πιο χοντρούλα καλού κακού!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσι μου είναι καλύτερα σήμερα έχει φύγει ευτυχώς το πρηξιμο αλλά πονάει εκεί η περιοχή και πολύυυυ φαγούρα.. Αλλά εντάξει από χθες είναι πολύ καλύτερα.. Όντως για να δούμε πιο μπαμπάκι θα βγει πρώτο.. Συσπάσεις λογικά θα ήταν.. Τώρα πως είσαι..? 

Ναι το ξέρω αλλά ρε συ δεν ξέρω δεν μπορώ με το έλα και θα δούμε θέλω να έχω ξέρεις την στάνταρ μέρα που θα γεννήσω... 

Κ εγώ έχω μπερδευτεί πολύ με την εποχή μια έχει κρύο μια ζεστή έχω πάρει διαφορά μαζί μου.. Αυτό όμως που με μπερδεύει πιο πολύ είναι ένα πρέπει να ανοίξω θέρμανση στ σπίτι από τώρα... 

Βρε συ, ποσο κρύο μπορεί να εχεις σ σπιτι?? Με 20-21 βαθμούς τα μωρακια είναι μια χαρα!! Θα στα πει και ο παιδιατρος!! Η πολυ ζέστη να ξερεις ευνοεί τις ιωσεις 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσι μου είναι καλύτερα σήμερα έχει φύγει ευτυχώς το πρηξιμο αλλά πονάει εκεί η περιοχή και πολύυυυ φαγούρα.. Αλλά εντάξει από χθες είναι πολύ καλύτερα.. Όντως για να δούμε πιο μπαμπάκι θα βγει πρώτο.. Συσπάσεις λογικά θα ήταν.. Τώρα πως είσαι..? 

καλά είμαι,  δεν με ξαναπιασε τπτ το πρωί! και αυτές ήταν ανεπαίσθητες..αλλά τουλάχιστον κατάλαβα κγω κάποιες που σημαίνει ότι σιγά σιγά μάλλον θα αρχίσουν  κ μένα να αυξάνονται!!

όσο για τη θερμοκρασία στο δωμάτιο, γύρω στους 21 βαθμούς είναι καλοί νομίζω.  Εμείς προς το παρόν έχουμε 21 χωρίς να καίμε τπτ. Τώρα πως θα εξελιχθεί ο καιρός δεν ξέρω!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Τι θερμοκρασία έχεις σπίτι? Εμένα είναι ζεστό γενικα σαν σπίτι κ βάζω λίγες ώρες και τον αφυγραντήρα και είναι μια χαρά! Θα σου πει κ ο παιδίατρος τι θερμοκρασία πρέπει να έχει το σπίτι με το μωράκι!

Ούτε εγώ αισθάνομαι κρύο, ειδικά τώρα στη κατάσταση μου! Τα ίδια έχω κ εγώ... Οπότε κρατάω τη Φλις κ θα προσθέσω κ άλλη μια πιο χοντρούλα καλού κακού!

Κ εμένα ζεστό είναι γενικά απλά δεν ξέρω εάν είναι κατάλληλη για τα μικρούλια δλδ την κάνω μπανακι μήπως κρυώνει χωρίς θέρμανση.. 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Βρε συ, ποσο κρύο μπορεί να εχεις σ σπιτι?? Με 20-21 βαθμούς τα μωρακια είναι μια χαρα!! Θα στα πει και ο παιδιατρος!! Η πολυ ζέστη να ξερεις ευνοεί τις ιωσεις 

Ναι όντως και  είναι σχετικά ζεστό το σπίτι μου.. Απλά εδώ στ νησί έχει κ πολύ υγρασία οπότε αυτό σκέφτομαι κ μήπως όταν την κάνω μπάνιο κρυώνει.. 

πρίν από 59 λεπτά , bella32 είπε:

καλά είμαι,  δεν με ξαναπιασε τπτ το πρωί! και αυτές ήταν ανεπαίσθητες..αλλά τουλάχιστον κατάλαβα κγω κάποιες που σημαίνει ότι σιγά σιγά μάλλον θα αρχίσουν  κ μένα να αυξάνονται!!

όσο για τη θερμοκρασία στο δωμάτιο, γύρω στους 21 βαθμούς είναι καλοί νομίζω.  Εμείς προς το παρόν έχουμε 21 χωρίς να καίμε τπτ. Τώρα πως θα εξελιχθεί ο καιρός δεν ξέρω!!

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουν κ εσένα.. Παίρνεις ακόμα μαγνήσιο? Κ εμένα δεν είναι κρύο σπίτι αλλά θα δούμε κιόλας με τον καιρό.. Θα μου πει και ο παιδιατρος γτ εδώ στ νησί έχουμε πολύ υγρασίας.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Marimarv είπε:

Κ εμένα ζεστό είναι γενικά απλά δεν ξέρω εάν είναι κατάλληλη για τα μικρούλια δλδ την κάνω μπανακι μήπως κρυώνει χωρίς θέρμανση.. 

Ναι όντως και δεν είναι σχετικά ζεστό το σπίτι μου.. Απλά εδώ στ νησί έχει κ πολύ υγρασία οπότε αυτό σκέφτομαι κ μήπως όταν την κάνω μπάνιο κρυώνει.. 

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουν κ εσένα.. Παίρνεις ακόμα μαγνήσιο? Κ εμένα δεν είναι κρύο σπίτι αλλά θα δούμε κιόλας με τον καιρό.. Θα μου πει και ο παιδιατρος γτ εδώ στ νησί έχουμε πολύ υγρασίας.. 

ναι παίρνω ακόμη μαγνήσιο! ελπίζω την Τετάρτη που θα πάω γιατρό ν μου το κόψει.  μα θα είμαι 37+3. μέχρι ποτε να το πίνω; 

δίκιο έχεις για την υγρασία,  ίσως σου πει να ανάψεις κάτι..κγω δεν την μπορώ καθολου,  πόσο μάλλον τα μπεμπακια μας! αν πάρεις αφυγραντηρα που έλεγες θα είσαι μια χαρά!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Marimarv είπε:

Κ εμένα ζεστό είναι γενικά απλά δεν ξέρω εάν είναι κατάλληλη για τα μικρούλια δλδ την κάνω μπανακι μήπως κρυώνει χωρίς θέρμανση.. 

Ναι όντως και δεν είναι σχετικά ζεστό το σπίτι μου.. Απλά εδώ στ νησί έχει κ πολύ υγρασία οπότε αυτό σκέφτομαι κ μήπως όταν την κάνω μπάνιο κρυώνει.. 

Σιγά σιγά θα ξεκινήσουν κ εσένα.. Παίρνεις ακόμα μαγνήσιο? Κ εμένα δεν είναι κρύο σπίτι αλλά θα δούμε κιόλας με τον καιρό.. Θα μου πει και ο παιδιατρος γτ εδώ στ νησί έχουμε πολύ υγρασίας.. 

Εμένα με έχει βολεψει πάντως πολύ ο αφυγραντήρας. Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εμένα με έχει βολεψει πάντως πολύ ο αφυγραντήρας. Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει! 

Ναι είναι πραγματικά πολύ χρήσιμος.. Κ εμείς θα πάρουμε έναν καλό με ιονιστη 

πρίν από 37 λεπτά , bella32 είπε:

ναι παίρνω ακόμη μαγνήσιο! ελπίζω την Τετάρτη που θα πάω γιατρό ν μου το κόψει.  μα θα είμαι 37+3. μέχρι ποτε να το πίνω; 

δίκιο έχεις για την υγρασία,  ίσως σου πει να ανάψεις κάτι..κγω δεν την μπορώ καθολου,  πόσο μάλλον τα μπεμπακια μας! αν πάρεις αφυγραντηρα που έλεγες θα είσαι μια χαρά!!

Ναι κ εμένα μου τα έκοψε τελείως τώρα.. Ασβέστιο παίρνεις.?? Ειχα ακούσει ότι το ασβέστιο κάνει συσπάσεις και εγώ όταν ήμουν στ νοσοκομείο μου είχαν πει να μην το παίρνω.. 

Link to comment
Share on other sites

@ada32 να σας ζήσει ο μικρός!!γερός κ καλότυχος να είναι πάντα!!σημασία έχει πως όλα πήγαν καλά κ σε λίγο θα τον έχεις κοντά σου!!

@anemoni1989 εδώ είμαι ακόμη εγώ, στο σπιτάκι μου περιμένω.... Δεν γέννησα, είμαι 38+1 σήμερα κ έχω αρκετούς πόνους χαμηλά. Κανένα σημάδι όμως που δείχνει πως πλησιάζουμε. προσπαθώ να απολαύσω τις τελευταίες μέρες που είμαι με την κοιλιά γεμάτη αλλά δεν με αφήνουν οι πόνοι κ οι συσπάσεις. εσένα έφτασε ο καιρός, μάλλον είσαι η επόμενη απ ότι διαβάζω!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ναι είναι πραγματικά πολύ χρήσιμος.. Κ εμείς θα πάρουμε έναν καλό με ιονιστη 

Ναι κ εμένα μου τα έκοψε τελείως τώρα.. Ασβέστιο παίρνεις.?? Ειχα ακούσει ότι το ασβέστιο κάνει συσπάσεις και εγώ όταν ήμουν στ νοσοκομείο μου είχαν πει να μην το παίρνω.. 

Όχι δεν παίρνω! δεν μόυ έδωσε καθόλου! είχα πολύ υψηλό ασβέστιο και ακολουθούσα διατροφή πλούσια με αυτό οπότε δεν το δοκίμασα! πιστεύω αν κόψω το μαγνήσιο από Τετάρτη,κάτι θα αρχίσει να γίνεται!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...