Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

13 ώρες πρίν, bella32 είπε:

ναι από τις ορμόνες...και δεν μπορώ να πάρω φάρμακα..αλλά μου είπε ο γιατρός που έφερα σπίτι ότι θα περάσει..απλά να κάνω υπομονή..την Τετάρτη θα πάω γιατρό και μάλλον θα μου κόψει τα φάρμακα. εγώ υπολόγιζα ήδη να τα είχα σταματήσει. αν μου πει κ να περπατάω λογικά δεν θα αργήσω, γτ έχω πολύ κοντό τράχηλο ( ήταν κ ο λόγος της ακινησίας μου εδώ και 3 μήνες.  

μωρέ αν δεν είσαι σε μονοκλινο δύσκολα να διώξεις κόσμο από άλλες κοπέλες.. εγώ ζήτησα 2κλινο αλλά έχει λίγα 2κλινα και ελπίζω να καταφέρει να μου βρει..

Καλημέρα!!υπομονή με τον αστράγαλο, σε καταλαβαίνω, δεν μπορείς να κάνεις κάτι δυστυχώς, μόνο υπομονή.το θυμάμαι για την ακινησία λόγω τραχήλου. πόσα εκατοστά ήταν την τελευταία φορά? Εσύ λογικά δεν θα ταλαιπωρηθείς καθόλου στην γέννα αφού ο τράχηλος θα ανοίξει κατευθείαν φαντάζομαι. εννοούσα πως θα διώχνω κόσμο από τους δικούς μου χαχαχα ας λιγοστεύουν οι δικοί μου ώστε να είναι γενικά λιγότεροι μέσα στο δωμάτιο. Αλλά τώρα που το λες για τους ξένους, φυσικά κ θα πω στην μαία αν βλέπω πως γίνονται πολλοί οι επισκέπτες των διπλανών να τους διώχνει!Αλλά φαντάζομαι κ μόνες τους ξέρουν την δουλειά τους, δεν θα περιμένουν εμένα να τους πω.

13 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Κ εγώ δεν θέλω με τίποτα να μαζεύεται κόσμος και να είναι και το μωρό εκεί αλλά δεν ξέρω από την άλλη θα έρθω σε δύσκολη θέση εάν διώχνω κόσμο.. Πάντως σίγουρα θα ζητήσω εάν μπορούν να το παίρνουν όταν έχει κόσμο.. Κ το χειρότερο μου είναι ότι θα έρχεται ο καθένας ότι ώρα θέλει και τον βολεύει.. Και εννοείται πως αν έρχονται την ώρα που θηλάζω θα τους πω να περιμένουν έξω.. 

Στ δημόσιο? 

Καλά εννοείται για τον θηλασμό. Αλλά νομίζω κανένας δεν θα θελήσει να μπει όσο εσύ θηλάζεις, θέλω να πω πως γι αυτό όλοι έχουν τακτ.Τώρα αν με κάποιον νιώθεις άνετα κ τον θέλεις, θα θέλει κ αυτός να είναι μπροστά. πχ η μαμά σου...

12 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ααααα εγώ σε καταλαβαίνω γτ και εγώ περίεργη είμαι.. Αφού σκέψου ήδη είπα σε ξαδέρφη μου που θα έρθει να με δει να μην έρθει κατευθείαν μετά την δουλειά όπως μου είχε πει αλλά να πάει πρώτα να αλλάξει έστω ρούχα.. Δουλεύει στο αεροδρόμιο και έρχεται σε επαφή με πααααρα πολύ κόσμο. Μπορεί να μην της άρεσε που της το είπα αλλά πρέπει να προσέχουμε και για τα μωράκια μας αλλά όπως είπες κ για μας... 

κι εγώ το ίδιο θα της έλεγα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 11 λεπτά , Ασία είπε:

Καλημέρα!!υπομονή με τον αστράγαλο, σε καταλαβαίνω, δεν μπορείς να κάνεις κάτι δυστυχώς, μόνο υπομονή.το θυμάμαι για την ακινησία λόγω τραχήλου. πόσα εκατοστά ήταν την τελευταία φορά? Εσύ λογικά δεν θα ταλαιπωρηθείς καθόλου στην γέννα αφού ο τράχηλος θα ανοίξει κατευθείαν φαντάζομαι. εννοούσα πως θα διώχνω κόσμο από τους δικούς μου χαχαχα ας λιγοστεύουν οι δικοί μου ώστε να είναι γενικά λιγότεροι μέσα στο δωμάτιο. Αλλά τώρα που το λες για τους ξένους, φυσικά κ θα πω στην μαία αν βλέπω πως γίνονται πολλοί οι επισκέπτες των διπλανών να τους διώχνει!Αλλά φαντάζομαι κ μόνες τους ξέρουν την δουλειά τους, δεν θα περιμένουν εμένα να τους πω.

Καλά εννοείται για τον θηλασμό. Αλλά νομίζω κανένας δεν θα θελήσει να μπει όσο εσύ θηλάζεις, θέλω να πω πως γι αυτό όλοι έχουν τακτ.Τώρα αν με κάποιον νιώθεις άνετα κ τον θέλεις, θα θέλει κ αυτός να είναι μπροστά. πχ η μαμά σου...

κι εγώ το ίδιο θα της έλεγα!

Καλημέρα Ασία μου.. Αααα μην το λες έχω δει και άλλους που ενώ η κοπέλα θήλασε έμπαιναν κανονικά μέσα και καθόταν.. Πρέπει να του κόψει και του άλλου να το σκεφτεί και μόνος του αλλά δεν το σκέφτονται όλοι και ερχόμαστε εμείς σε δύσκολη θέση μετά... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Nightwish είπε:

Δε με ζάλισες καθόλου! Χαρά μου που μπορώ να βοηθήσω! :-D

Ήμουνα στο κάτω μαιευτικό. Ο άντρας σου μπορεί να μείνει μόνο αν είσαι μόνη σου στο δωμάτιο η' συνεννοηθείτε με την άλλη κοπέλα να μείνουν οι άντρες σας. Αλλιώς μπορείς να έχεις γυναίκα συνοδό. Το μωρο δεν το παίρνουν οι μαίες όταν έχει επισκεπτήριο απλά λες στον κόσμο να μπαίνουν ένας ένας, το πολυ δυο. Δεν ξέρω βέβαια αν τους πεις να το πάρουν τι θα σου πουν.. Ο γιατρός μου ήταν ο Βακας. Γέννησα Πέμπτη και βγήκα Δευτερα λόγω καισαρικής δυστυχώς...

Εσύ πας για φυσιολογικά ε;

Marimarv σου εύχομαι κοριτσάκι να πάνε όλα καλά και να μας πεις σύντομα την εμπειρία σου! Με τι καλοοοο!!!!

ναι με φυσιολογικό πάω,  εκτός απροόπτου βέβαια γτ ποτέ δεν ξέρεις! ακουστά τον έχω τον γιατρό σου! να σε ρωτήσω  κ κάτι ακόμη; είχες πάρει πάρει μαζί σου και αφρόλουτρα κτλ για το μπάνιο του μωρού; είναι τα μόνα που δεν έβαλα.  έτοιμασα και πετσέτες και σεντονακια και κουβερτουλες. μήπως να βάλω και τα σαμπουάν;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Εγώ έχω το ίδιο θέμα. Πονάγαν τα χέρια μου κανένα 2μηνο αλλά τώρα δεν μπορώ ούτε μπάνιο να κάνω. Φοβάμαι πολύ αν μπορώ να φροντίσω το μωρό και πήγα σε ορθοπεδικό. Είπε είναι φυσιολογικό και ότι δεν θα περάσει αμέσως. Να περιμένω 6μηνο! Και σε κάποιες περιπτώσεις αφήνει μόνιμη βλάβη που θέλει χειρουργείο. Αντιφλεγμονώδη δεν μπορούμε να πάρουμε τώρα ή στο θηλασμό. Ασκήσεις είπε δεν βοηθούν. Μόνο ξεκούραση και αυτά τα ναρθικάκια, με το σίδερο όμως όχι τα απλά ελαστικά, που ακινητοποιούν τον καρπό. Τα φοράω 5 μέρες και όντως κάνουν δουλειά αλλά δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα όταν τα φοράς, είναι ενοχλητικά! Εγώ τα φοράω εναλλάξ να μπορώ να κάνω καμιά δουλειά έστω και πονεμένα!

σοβαρά????????? με αγχώσες τώρα γιατί ήλπιζα πως θα φύγει μετά τη γέννα. είναι τεράστιο πρόβλημα. κι εγώ σκέφτομαι πως θα παίρνω αγκαλιά το μωρό.κοίτα τι μπελά βρήκαμε στα καλά καθούμενα από το πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα Ασία μου.. Αααα μην το λες έχω δει και άλλους που ενώ η κοπέλα θήλασε έμπαιναν κανονικά μέσα και καθόταν.. Πρέπει να του κόψει και του άλλου να το σκεφτεί και μόνος του αλλά δεν το σκέφτονται όλοι και ερχόμαστε εμείς σε δύσκολη θέση μετά... 

@Marimarv μια μέρα έμεινε ακόμη!!!!!!!! φαντάζομαι πόσο συγκινημένη θα είσαι!!! ααα δεν θα καταπιεστουμε κορίτσια... αν δούμε 10 άτομα στο θάλαμο θα μιλήσουμε, δεν γίνεται!

@Ασία μου έτσι μου είπε και ο γιατρός, ότι με τέτοιο τράχηλο που έχω πάμε λογικά για εύκολο φυσιολογικό. ήταν στα 21 χιλ. εδώ και αρκετό καιρό,  αλλά έχω να τον μετρήσω καιρό! κγω έτσι πιστεύω για τις μαιες,  ότι θα βάζουν τάξη στα δωμάτια!! Μπορούμε να συννενοηθουμε και με τις κοπέλες βέβαια πόσους θα αφήνει η καθεμία! το μόνο που είμαι σίγουρη για το νοσοκομείο που θα γεννήσω είναι ότι δεν αφήνουν παιδάκια να μπουν στη πτέρυγα!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , bella32 είπε:

@Marimarv μια μέρα έμεινε ακόμη!!!!!!!! φαντάζομαι πόσο συγκινημένη θα είσαι!!! ααα δεν θα καταπιεστουμε κορίτσια... αν δούμε 10 άτομα στο θάλαμο θα μιλήσουμε, δεν γίνεται!

@Ασία μου έτσι μου είπε και ο γιατρός, ότι με τέτοιο τράχηλο που έχω πάμε λογικά για εύκολο φυσιολογικό. ήταν στα 21 χιλ. εδώ και αρκετό καιρό,  αλλά έχω να τον μετρήσω καιρό! κγω έτσι πιστεύω για τις μαιες,  ότι θα βάζουν τάξη στα δωμάτια!! Μπορούμε να συννενοηθουμε και με τις κοπέλες βέβαια πόσους θα αφήνει η καθεμία! το μόνο που είμαι σίγουρη για το νοσοκομείο που θα γεννήσω είναι ότι δεν αφήνουν παιδάκια να μπουν στη πτέρυγα!

Ουυυυ πάρα πολύ πραγματικά μου φαίνεται απίστευτο ότι αύριο θα δω το παιδί μου.. Εγώ στ δωμάτιο απ ότι κατάλαβα σήμερα που πήγα θα είμαι μόνη μου όποτε είναι πολύ πολύ καλό αυτο.. Αλλά θα πω και στις μαίες ότι άμα βλέπουν να γίνεται χαμός ακόμα και με τους δικούς μου να έρχονται να φτιάχνουν την κατάσταση γτ έχουμε μεγάλο σόι και εγώ και ο άντρας μου και πιστεύω δεν θα με αφήσουν σε ησυχία.. 

@anemona1981 κορίτσι μου σε λίγο έχεις κ εσύ ραντεβού έτσι??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Marimarv είπε:

Καλημέρα Ασία μου.. Αααα μην το λες έχω δει και άλλους που ενώ η κοπέλα θήλασε έμπαιναν κανονικά μέσα και καθόταν.. Πρέπει να του κόψει και του άλλου να το σκεφτεί και μόνος του αλλά δεν το σκέφτονται όλοι και ερχόμαστε εμείς σε δύσκολη θέση μετά... 

χαχα είναι δυνατόν? τι σχέση είχαν με την κοπέλα που θηλάζε?ήταν πχ αδερφή της? ήταν θείος της? ήταν φίλη της? πεθερός? Εγώ θεωρώ πως κανένας δεν έχει το δικαίωμα να είναι μπροστά εκτός από τον πατέρα κ από κει κ πέρα όποιον θέλει η μαμά, εγώ πχ δεν θα έχω πρόβλημα να είναι η μαμά μου, η θεία μου στην αρχή που θα μαθαίνω πως γίνεται. Μετά λογικά δεν θα έχω πρόβλημα κ φίλες μου να είναι μπροστά, αδερφές κ ξάδερφες.

 

πρίν από 23 λεπτά , bella32 είπε:

@Marimarv μια μέρα έμεινε ακόμη!!!!!!!! φαντάζομαι πόσο συγκινημένη θα είσαι!!! ααα δεν θα καταπιεστουμε κορίτσια... αν δούμε 10 άτομα στο θάλαμο θα μιλήσουμε, δεν γίνεται!

@Ασία μου έτσι μου είπε και ο γιατρός, ότι με τέτοιο τράχηλο που έχω πάμε λογικά για εύκολο φυσιολογικό. ήταν στα 21 χιλ. εδώ και αρκετό καιρό,  αλλά έχω να τον μετρήσω καιρό! κγω έτσι πιστεύω για τις μαιες,  ότι θα βάζουν τάξη στα δωμάτια!! Μπορούμε να συννενοηθουμε και με τις κοπέλες βέβαια πόσους θα αφήνει η καθεμία! το μόνο που είμαι σίγουρη για το νοσοκομείο που θα γεννήσω είναι ότι δεν αφήνουν παιδάκια να μπουν στη πτέρυγα!

θεωρείται μικρός 21 χιλ? εμένα ήταν 28 πριν δέκα μέρες κ ο γιατρός λέει πως είναι μεγάλος.(είμαι 38+2) μακάρι να έχεις εύκολο φυσιολογικό τοκετό!!!όλες οι κοπέλες που έχουν μείνει να γίνουν με έναν πόνο μανούλες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bella32 said:

ναι με φυσιολογικό πάω,  εκτός απροόπτου βέβαια γτ ποτέ δεν ξέρεις! ακουστά τον έχω τον γιατρό σου! να σε ρωτήσω  κ κάτι ακόμη; είχες πάρει πάρει μαζί σου και αφρόλουτρα κτλ για το μπάνιο του μωρού; είναι τα μόνα που δεν έβαλα.  έτοιμασα και πετσέτες και σεντονακια και κουβερτουλες. μήπως να βάλω και τα σαμπουάν;

Αφρόλουτρα δεν χρειάζονται γιατί τα παρέχει το νοσοκομείο. Και pampers και γαζουλες και οινόπνευμα. Εγώ δεν είχα πάρει ούτε σεντόνια, κουβέρτες. Πήρα μόνο όταν θα βγαίναμε απο το νοσοκομείο. Για το μωρο πάρε κονταμανικα ρουχαλάκια γιατί έχει πολυ ζεστη (26 - 27 βαθμούς) και πετσετούλα. Μακρυμάνικο θα χρειαστεί μόνο την πρώτη μέρα λογικά. Επίσης να πάρεις σελτεδακια για να το ακουμπάς όταν θα το αλλάζεις. Ακόμη βολεύουν και τα μικρά πετσετακια για τοπικό πλύσιμο.

  • Ευχαριστώ 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Marimarv είπε:

Ουυυυ πάρα πολύ πραγματικά μου φαίνεται απίστευτο ότι αύριο θα δω το παιδί μου.. Εγώ στ δωμάτιο απ ότι κατάλαβα σήμερα που πήγα θα είμαι μόνη μου όποτε είναι πολύ πολύ καλό αυτο.. Αλλά θα πω και στις μαίες ότι άμα βλέπουν να γίνεται χαμός ακόμα και με τους δικούς μου να έρχονται να φτιάχνουν την κατάσταση γτ έχουμε μεγάλο σόι και εγώ και ο άντρας μου και πιστεύω δεν θα με αφήσουν σε ησυχία.. 

@anemona1981 κορίτσι μου σε λίγο έχεις κ εσύ ραντεβού έτσι??? 

με το Καλό!!!!!!λίγες ώρες έμειναν κ θα το πάρεις αγκαλιά σου!!!!τυχερή που θα είσαι μόνη σου. θα μπορείς να διώχνεις όποιον θέλεις χαχαχα

η @anemoni1989 έχει σήμερα ραντεβού κ περιμένουμε να μάθουμε νέα!!Όχι η anemona1981 :-P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ασία είπε:

χαχα είναι δυνατόν? τι σχέση είχαν με την κοπέλα που θηλάζε?ήταν πχ αδερφή της? ήταν θείος της? ήταν φίλη της? πεθερός? Εγώ θεωρώ πως κανένας δεν έχει το δικαίωμα να είναι μπροστά εκτός από τον πατέρα κ από κει κ πέρα όποιον θέλει η μαμά, εγώ πχ δεν θα έχω πρόβλημα να είναι η μαμά μου, η θεία μου στην αρχή που θα μαθαίνω πως γίνεται. Μετά λογικά δεν θα έχω πρόβλημα κ φίλες μου να είναι μπροστά, αδερφές κ ξάδερφες.

 

θεωρείται μικρός 21 χιλ? εμένα ήταν 28 πριν δέκα μέρες κ ο γιατρός λέει πως είναι μεγάλος.(είμαι 38+2) μακάρι να έχεις εύκολο φυσιολογικό τοκετό!!!όλες οι κοπέλες που έχουν μείνει να γίνουν με έναν πόνο μανούλες!!!!

Ήταν ο ξάδερφος της και η γυναίκα του.. Βέβαια και η κοπέλα δεν φάνηκε να είχε θέμα αλλά εγώ δεν θα τους άφηνα να μπουν μέσα... Και την μαμά μου όπως νιώσω εκείνη την στιγμή.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Ασία είπε:

χαχα είναι δυνατόν? τι σχέση είχαν με την κοπέλα που θηλάζε?ήταν πχ αδερφή της? ήταν θείος της? ήταν φίλη της? πεθερός? Εγώ θεωρώ πως κανένας δεν έχει το δικαίωμα να είναι μπροστά εκτός από τον πατέρα κ από κει κ πέρα όποιον θέλει η μαμά, εγώ πχ δεν θα έχω πρόβλημα να είναι η μαμά μου, η θεία μου στην αρχή που θα μαθαίνω πως γίνεται. Μετά λογικά δεν θα έχω πρόβλημα κ φίλες μου να είναι μπροστά, αδερφές κ ξάδερφες.

 

θεωρείται μικρός 21 χιλ? εμένα ήταν 28 πριν δέκα μέρες κ ο γιατρός λέει πως είναι μεγάλος.(είμαι 38+2) μακάρι να έχεις εύκολο φυσιολογικό τοκετό!!!όλες οι κοπέλες που έχουν μείνει να γίνουν με έναν πόνο μανούλες!!!!

21 ήταν απο τις 30 κάτι εβδομαδες. λογικα και κατω από 20 να είμαι τωρα θα είμαστε πιο χαλαροί πλέον στις 37 και... 28 σκεψου εγω ειχα στην β επίπεδου!!! ολα καλα να πάνε εύχομαι για όλες μας και με το καλό να αλλάξει όλο το πινακακι μας!!!

εννοείται στο θηλασμό θέλεις μόνο τον άντρα σου! ειναι τόσο ιδιαίτερη στιγμή νομίζω.. αργότερα βλέπουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ασία είπε:

με το Καλό!!!!!!λίγες ώρες έμειναν κ θα το πάρεις αγκαλιά σου!!!!τυχερή που θα είσαι μόνη σου. θα μπορείς να διώχνεις όποιον θέλεις χαχαχα

η @anemoni1989 έχει σήμερα ραντεβού κ περιμένουμε να μάθουμε νέα!!Όχι η anemona1981 :-P

Ωωωωχ πάλι καλά που το είδες γτ είμαι έξω και γράφω βιαστικά δεν το πρόσεξα καν..  Χαχαχαχα σορρυ @anemona1981

@anemoni1989 περιμένουμε τα δικά σου νέα... Λες να είμαστε μαζί αύριο? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ... Μόλις τελείωσα από τον γιατρό δεν μπήκαμε σήμερα τελικά μας έβαλε για αύριο πρωί.. Έκανα συσπάσεις και δεν ήθελε να το αφήσουμε πιο πολύ.. Αύριο πρωί μου είπε να πάω 7.30... Κάναμε και κάτι τελευταίες εξετάσεις με είδε αναισθησιολογος όλα καλά αύριο μπαίνωωωωω κορίτσια.. Μου φαίνεται απίστευτο... 

Χοχοχο μαζι θα γεννησουμε!!! Εσυ πιο γρήγορα απο εμενα βεβαια, αλλα μαζι θα έχουν γενέθλια τα παιδάκια μας!!!

Αχ κορίτσια θα τρελαθω! Εχω πολυ αγχος!!! Δεν μπορώ να σας σχολιασω ξεχωριστά για οσα γραψατε!!! Συγχωρεστε με!!! Παω σ γιατρο τωρα για αυτο γραφω βιαστικά!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Χοχοχο μαζι θα γεννησουμε!!! Εσυ πιο γρήγορα απο εμενα βεβαια, αλλα μαζι θα έχουν γενέθλια τα παιδάκια μας!!!

Αχ κορίτσια θα τρελαθω! Εχω πολυ αγχος!!! Δεν μπορώ να σας σχολιασω ξεχωριστά για οσα γραψατε!!! Συγχωρεστε με!!! Παω σ γιατρο τωρα για αυτο γραφω βιαστικά!!! 

Τι ωραίααααααα... Περιμενουμε νεα μόλις τελειώσεις... 

2 ώρες πρίν, Nightwish είπε:

Δε με ζάλισες καθόλου! Χαρά μου που μπορώ να βοηθήσω! :-D

Ήμουνα στο κάτω μαιευτικό. Ο άντρας σου μπορεί να μείνει μόνο αν είσαι μόνη σου στο δωμάτιο η' συνεννοηθείτε με την άλλη κοπέλα να μείνουν οι άντρες σας. Αλλιώς μπορείς να έχεις γυναίκα συνοδό. Το μωρο δεν το παίρνουν οι μαίες όταν έχει επισκεπτήριο απλά λες στον κόσμο να μπαίνουν ένας ένας, το πολυ δυο. Δεν ξέρω βέβαια αν τους πεις να το πάρουν τι θα σου πουν.. Ο γιατρός μου ήταν ο Βακας. Γέννησα Πέμπτη και βγήκα Δευτερα λόγω καισαρικής δυστυχώς...

Εσύ πας για φυσιολογικά ε;

Marimarv σου εύχομαι κοριτσάκι να πάνε όλα καλά και να μας πεις σύντομα την εμπειρία σου! Με τι καλοοοο!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Χοχοχο μαζι θα γεννησουμε!!! Εσυ πιο γρήγορα απο εμενα βεβαια, αλλα μαζι θα έχουν γενέθλια τα παιδάκια μας!!!

Αχ κορίτσια θα τρελαθω! Εχω πολυ αγχος!!! Δεν μπορώ να σας σχολιασω ξεχωριστά για οσα γραψατε!!! Συγχωρεστε με!!! Παω σ γιατρο τωρα για αυτο γραφω βιαστικά!!! 

Με το καλό κι εσύ κορίτσι!!!! Περιμένουμε νέα σου!

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...