Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, Marimarv είπε:

Και εγω 29/10 είχα αλλά γενναω αύριο.. Αλλά γτ 37+4.. 22/1 είχες τελευταία περίοδο??? 

Τελευταια περιοδος 25/1. Αλλά αν δεν κάνω λαθος με μετραει με βάση το μηχανημα του υπερήχου. Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου. Χαλάρωσε και ολα θα πανε καλά. Αυριο θα το εχεις αγκαλιά και θα είσαι πολύ πολύ χαρούμενη :-) θα περιμένουμε τα νεα σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια καλησπερα σας! Μηπως εχετε καποιο νεο απο @anemoni1989???

Γεννάει αύριο με το καλό, αλλά είχε τρέξιμο σήμερα κ δε πρόλαβε να μας πει πολλά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Τελευταια περιοδος 25/1. Αλλά αν δεν κάνω λαθος με μετραει με βάση το μηχανημα του υπερήχου. Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου. Χαλάρωσε και ολα θα πανε καλά. Αυριο θα το εχεις αγκαλιά και θα είσαι πολύ πολύ χαρούμενη :-) θα περιμένουμε τα νεα σου.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Προσπαθώ να σκέφτομαι απλά ότι σε λίγες ώρες θα την έχω στην αγκαλιά μου και όχι την διαδικασία πριν.. Κ εγώ νομίζω με του υπέρηχου μου μετρούσαν.. 

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Γεννάει αύριο με το καλό, αλλά είχε τρέξιμο σήμερα κ δε πρόλαβε να μας πει πολλά!

Ναι αύριο είναι και η @anemoni1989 θα πήγαινε σήμερα για επίσκεψη το μεσημέρι στ γιατρό.. Μήπως της έκαναν εισαγωγή από σήμερα γτ έχει ώρες να μπει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Marimarv είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Προσπαθώ να σκέφτομαι απλά ότι σε λίγες ώρες θα την έχω στην αγκαλιά μου και όχι την διαδικασία πριν.. Κ εγώ νομίζω με του υπέρηχου μου μετρούσαν.. 

Ναι αύριο είναι και η @anemoni1989 θα πήγαινε σήμερα για επίσκεψη το μεσημέρι στ γιατρό.. Μήπως της έκαναν εισαγωγή από σήμερα γτ έχει ώρες να μπει 

κγω έτσι πιστεύω,  ότι λογικά θα της έκαναν εισαγωγή για αύριο! @Elenaki5186 εγώ έχω τελευταία περίοδο 28/1 . απο την αρχή η ΠΗΤ έβγαινε η ίδια σύμφωνα με τις μετρήσεις! ( είτε υπερηχογράφικα είτε βάσει περιόδου)


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια συγνώμη για την αγωνία σ οποία σας επεβαλλα, αλλα ήρθαν τα πάνω κάτω!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πηγα σ νοσοκομειο, με εξετασε ο γιατρος, αλλα με εδιωξε γιατί εχω κανει διαστολη και εχω και κάποιες συσπασεις πλέον, οποτε μ ειπε προτιμάει να παρω 2-3 μέρες μπας και γεννησω μονη μου!! Ραντεβού έχω πάλι την Πέμπτη!! 

Ήττα απο εμενα λοιπόν!!! Χιχιχιχιχι 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια συγνώμη για την αγωνία σ οποία σας επεβαλλα, αλλα ήρθαν τα πάνω κάτω!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πηγα σ νοσοκομειο, με εξετασε ο γιατρος, αλλα με εδιωξε γιατί εχω κανει διαστολη και εχω και κάποιες συσπασεις πλέον, οποτε μ ειπε προτιμάει να παρω 2-3 μέρες μπας και γεννησω μονη μου!! Ραντεβού έχω πάλι την Πέμπτη!! 

Ήττα απο εμενα λοιπόν!!! Χιχιχιχιχι 

καλώς την!! κ μεις λέγαμε σε βάλανε μέσα!!! και σε ετοιμάζουν!!!άντε.. άλλες 2- 3 μέρες επομένως! εφόσον μπορεί να πας και μόνη σου γτ να μην το κάνεις; 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια συγνώμη για την αγωνία σ οποία σας επεβαλλα, αλλα ήρθαν τα πάνω κάτω!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πηγα σ νοσοκομειο, με εξετασε ο γιατρος, αλλα με εδιωξε γιατί εχω κανει διαστολη και εχω και κάποιες συσπασεις πλέον, οποτε μ ειπε προτιμάει να παρω 2-3 μέρες μπας και γεννησω μονη μου!! Ραντεβού έχω πάλι την Πέμπτη!! 

Ήττα απο εμενα λοιπόν!!! Χιχιχιχιχι 

Με αφήνεις μόνη μου αύριο δλδ εεε??? Δεν πειραζει καλύτερα για σένα να έρθει στην ώρα του.. 

Εγώ κορίτσια διψαω τοοοοσο πολύ τώρα νιώθω ότι έχει στεγνώσει ο λαιμός μου.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , bella32 είπε:

κγω έτσι πιστεύω,  ότι λογικά θα της έκαναν εισαγωγή για αύριο! @Elenaki5186 εγώ έχω τελευταία περίοδο 28/1 . απο την αρχή η ΠΗΤ έβγαινε η ίδια σύμφωνα με τις μετρήσεις! ( είτε υπερηχογράφικα είτε βάσει περιόδου)

Είμαστε πολυ κοντά εμεις οι δύο. Θα είμαστε από τις τελευταίες. Σήμερα είχα ραντεβού και ο καρδιοτοκογραφος εδειξε μικρες συσπασεις, αλλά εγώ δεν νιώθω κάτι. Μονο πονακια περιοδου εδώ και μέρες. Ο τράχηλος ειναι 2 μου ειπε. Αλλα τι 2 εκατοστα?? Βλεπω αλλοι γιατροι μετρανε σε χιλιοστα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια συγνώμη για την αγωνία σ οποία σας επεβαλλα, αλλα ήρθαν τα πάνω κάτω!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Πηγα σ νοσοκομειο, με εξετασε ο γιατρος, αλλα με εδιωξε γιατί εχω κανει διαστολη και εχω και κάποιες συσπασεις πλέον, οποτε μ ειπε προτιμάει να παρω 2-3 μέρες μπας και γεννησω μονη μου!! Ραντεβού έχω πάλι την Πέμπτη!! 

Ήττα απο εμενα λοιπόν!!! Χιχιχιχιχι 

Ε όχι κ ήττα ρε κορίτσι!!! Μπορεί να το πάρει απόφαση το νινι να βγει μόνο του!! Είσαστε σε καλό δρόμο αφού! Πολύ ευχάριστα νέα! Είδες τελικά που απέδωσαν οι προσπάθειες!!???:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Είμαστε πολυ κοντά εμεις οι δύο. Θα είμαστε από τις τελευταίες. Σήμερα είχα ραντεβού και ο καρδιοτοκογραφος εδειξε μικρες συσπασεις, αλλά εγώ δεν νιώθω κάτι. Μονο πονακια περιοδου εδώ και μέρες. Ο τράχηλος ειναι 2 μου ειπε. Αλλα τι 2 εκατοστα?? Βλεπω αλλοι γιατροι μετρανε σε χιλιοστα.

νομίζω  το ίδιο πράγμα λέμε.  εμένα μου είπε είναι 21 χιλιοστά ( δηλαδή 2 εκατοστά και 1 χιλιοστό). αν ήσουν στα 2 χιλιοστά θα πήγαινες για γέννα λίαν συντόμως! ναι είμαστε πολύ κοντά! από τις τελευταίες στο πινακακι!!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , bella32 είπε:

νομίζω  το ίδιο πράγμα λέμε.  εμένα μου είπε είναι 21 χιλιοστά ( δηλαδή 2 εκατοστά και 1 χιλιοστό). αν ήσουν στα 2 χιλιοστά θα πήγαινες για γέννα λίαν συντόμως! ναι είμαστε πολύ κοντά! από τις τελευταίες στο πινακακι!!!

Α οκ τώρα κατάλαβα. Ναι έχεις δίκαιο εκατοστα θα εννοουσε. Ειμαστε οι τελευταίες. Περιμενουμε απο τις υπολοιπες κοπέλες να γεννησουν με το καλό, να πανε όλα καλά και να διαβάσουμε κι άλλες ιστορίες :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τζα! Εγώ θα κάνω την ανατροπή! Ήμουν τελευταία στο πινακάκι αλλά γεννάω αύριο στις 9 με καισαρική και ολική! 6.30 το πρωί να είμαι στο νοσοκομείο για τις ετοιμασίες! Και το κλύσμα στο μενού! Η μπέμπα μας είναι καλά αλλά λόγω πρόωρης γήρανσης του πλακούντα κάποιες μετρήσεις ψιλοχαλάσανε και δεν θέλουμε να ρισκάρουμε. 37+3 αύριο και 3κιλάκια οπότε ετοιμοπόλεμες! Έκανα και ένεση κορτιζόνης σήμερα... marimarv δεν θα είσαι η μόνη, δεν θα είσαι μόνη! Μη κλαις και απόλαυσε την υπέροχη αίσθηση να κουνιέται το μπεμπάκι σου όταν χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου! Anemoni σου την έσκασα και σε πρόλαβα! :razz: 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Maria_ath είπε:

Τζα! Εγώ θα κάνω την ανατροπή! Ήμουν τελευταία στο πινακάκι αλλά γεννάω αύριο στις 9 με καισαρική και ολική! 6.30 το πρωί να είμαι στο νοσοκομείο για τις ετοιμασίες! Και το κλύσμα στο μενού! Η μπέμπα μας είναι καλά αλλά λόγω πρόωρης γήρανσης του πλακούντα κάποιες μετρήσεις ψιλοχαλάσανε και δεν θέλουμε να ρισκάρουμε. 37+3 αύριο και 3κιλάκια οπότε ετοιμοπόλεμες! Έκανα και ένεση κορτιζόνης σήμερα... marimarv δεν θα είσαι η μόνη, δεν θα είσαι μόνη! Μη κλαις και απόλαυσε την υπέροχη αίσθηση να κουνιέται το μπεμπάκι σου όταν χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου! Anemoni σου την έσκασα και σε πρόλαβα! :razz: 

 Με το καλό κι εσύ!!! Είναι λίγο βιαστικά τα μωράκια Οκτωβρίου τελικά!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! Περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου οπότε μπορέσεις!

@anemoni1989 λες μετά τη Μαρία να σου τη σκάσω κι εγώ????:-P

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Τζα! Εγώ θα κάνω την ανατροπή! Ήμουν τελευταία στο πινακάκι αλλά γεννάω αύριο στις 9 με καισαρική και ολική! 6.30 το πρωί να είμαι στο νοσοκομείο για τις ετοιμασίες! Και το κλύσμα στο μενού! Η μπέμπα μας είναι καλά αλλά λόγω πρόωρης γήρανσης του πλακούντα κάποιες μετρήσεις ψιλοχαλάσανε και δεν θέλουμε να ρισκάρουμε. 37+3 αύριο και 3κιλάκια οπότε ετοιμοπόλεμες! Έκανα και ένεση κορτιζόνης σήμερα... marimarv δεν θα είσαι η μόνη, δεν θα είσαι μόνη! Μη κλαις και απόλαυσε την υπέροχη αίσθηση να κουνιέται το μπεμπάκι σου όταν χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου! Anemoni σου την έσκασα και σε πρόλαβα! :razz: 

Ααααα έλα ρε κοριτσι μου... Με το καλό να έρθει κ σένα το κοριτσάκι σου... Κ εγώ έχω κάνει ενέσεις.. Επίσης μια από τα ίδια για τον πλακούντα μου έχει μια πρόωρη γήρανση... Εγώ 7.30 πρέπει να είμαι νοσοκομείο.. Με έπιασαν λίγο τα κλάματα από την ένταση κ την σκέψη της διαδικασίας αλλά εντάξει μετά μου πέρασε όλα καλά τώρα.. Σε λίγο κ οι δύο θα έχουμε τα κοριτσάκια μας αγκαλια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...