Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Ασία είπε:

να σου ζήσει το μωράκι!!γερό κ τυχερό να είναι!!καλούς θηλασμούς να έχετε τώρα. τι έλεγε το χαρτί που υπογραψες για την επισκληριδιο? για παρενέργειες? μου φαίνεται πως κι εγώ δεν θα την γλιτώσω, όπως μου είπε σήμερα η μαία που προσπάθησε να μου κάνει κολπική εξέταση κ πονούσα πάρα πολύ. Είμαι η μόνη που δεν γέννησα ακόμη από το πίνακακι... Είμαι 40+1 σήμερα κ μάλλον πηγαίνω για πρόκληση όταν στις 40+5. ως τότε δεν με βλέπω να έχω πρόοδο με τον τράχηλο. Δεν έχω καθόλου διαστολή. Σήμερα φάνηκε πως πάει να ανοίξει όμως ήταν κλειστός.έχω απογοητευτεί γιατί η μαία είπε πως χωρίς διαστολή η πρόκληση θα καταλήξει 99% σε καισαρική. βέβαια εντάξει δεν θα πεθάνουμε κιόλας.ας είναι κι έτσι. Αλλά είχα ελπίδες για φυσιολογικό τοκετό κ ακόμη πρέπει να έχω αλλά απογοητευτηκα. Δεν πειράζει... σημασία έχει να πάνε όλα καλά με όποιον τρόπο κ να γίνουν τα πράγματα. έχω μπροστά μου 4 μέρες μπας κ ανοίξει ο τράχηλος. το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι το σεξ. Αλλά είναι αδύνατον να συμβεί!!!!!!παρακαλάω κ δεν μου κάθεται. κοντεψαμε να τσακωθουμε!!!!

το κάνω σκηνικό να τον κυνηγάς για σεξ!! χα χα!! μη σε τρομάζει η πρόκληση..κγω το είχα άγχος, αλλά τι να κάνουμε..απλώς φρόντισε αν όντως το αποφασίσεις για επισκληρηδιο να την κάνεις με το που νιώσεις το πρώτο πονακι. θα γίνει πολύ πιο εύκολα η ένεση γτ θέλει να είσαι εντελώς ακίνητη.  σε μένα έγινε μέσα σε 2μιση λεπτάκια, ενώ σε μια άλλη εγκυουλα που δεν ήθελε να κάνει, άλλαξε γνώμη και τσιριζε να της κάνουν από πόνο και φυσικά δε μπορούσε να μείνει ακινητη.. το χαρτί έλεγε τις παρενέργειες, πχ υπόταση ( μου μετρούσαν πίεση συνέχεια κ μ είπαν υπάρχει τρόπος αντιμετωπιση2 αν πέσει πιεση). έλεγε για πονοκέφαλο μετα στην ανάρρωση,  για πόνους στη μέση  , και κάποια που ούτε τα θυμάμαι.. αυτοί οφειλουν να σε ενημερώσουν. εμένα με ξεκίνησαν με μικρή δόση και μου την αύξησαν προς το τέλος! πάλι νθωθεις συσπάσεις,  πονακια αλλά δεν είναι το ίδιο... αα Επίσης,  μουδιαζουν τα πόδια και τα νιώθεις να καίνε ( γι'αυτό έχει σημασία τι δόση θα σου κανουν,  για να νιώθεις να σπρώχνεις!!). βέβαια το μούδιασμα φεύγει πολύ γρήγορα!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

14 ώρες πρίν, bella32 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα!!! γέννησα το Σάββατο 27/10 τον έρωτα μου,  3030!! έκανα εισαγωγή στις 6 το χάραμα και τελικά τα κατάφερα στις 7:30 το απόγευμα!! μαραθώνιος! πρόκληση κγω, σπάσιμο νερών από μαιες και επισκληρηδιο ( ευτυχώς!!!) . ήταν αρκετά δύσκολο,  καθώς κορίτσια ο τράχηλος ήταν σκληρός και πίσω!! έτσι καθυστέρησε η διαδικασία! στο τσακ γλυτώσαμε τη καισαρική! τέλος καλό ολα καλά όμως.  ήταν τόσο συγκλονιστική η πρώτη μας αγκαλιά..έρωτας με τη πρώτη ματιά! τώρα προσπαθούμε να εδραιώσουμε θηλασμό!! (κορίτσια τα ράμματα ποτέ σταμάτησαν να τραβανε;;; είχατε κ σεις πρήξιμο εκεί κάτω;;)

@Anastasia05 να σου ζήσει κοριτσαρα μου!!!! γερο και καλοτυχο να είναι! είχες παρενέργειες από επισκληρηδιο; εγώ ευτυχώς τπτ! γτ ομολογώ όταν μου έδωσαν να υπογράψω συγκατάθεση, αγχώθηκα κάπως!!

@Ασία μου όλα καλα;; 

 να σου ζησει !!! γερο κ καλοτυχο να ειναι . εμενα με τραβουσαν τα ραμματα αλλα τα εβρεχα με χαρτι κ κρυο νερο καθε φορα κ λιγο ηρεμουσα. πηρα ντεπον μονο την πρωτη μερα για λιγα πονακια  που ειχα . απλα εμενα μετα με πονουσαν γτ δεν ειχα ξυριστει κ με τσιμπουσαν οι τριχες..

7 ώρες πρίν, Ασία είπε:

να σου ζήσει το μωράκι!!γερό κ τυχερό να είναι!!καλούς θηλασμούς να έχετε τώρα. τι έλεγε το χαρτί που υπογραψες για την επισκληριδιο? για παρενέργειες? μου φαίνεται πως κι εγώ δεν θα την γλιτώσω, όπως μου είπε σήμερα η μαία που προσπάθησε να μου κάνει κολπική εξέταση κ πονούσα πάρα πολύ. Είμαι η μόνη που δεν γέννησα ακόμη από το πίνακακι... Είμαι 40+1 σήμερα κ μάλλον πηγαίνω για πρόκληση όταν στις 40+5. ως τότε δεν με βλέπω να έχω πρόοδο με τον τράχηλο. Δεν έχω καθόλου διαστολή. Σήμερα φάνηκε πως πάει να ανοίξει όμως ήταν κλειστός.έχω απογοητευτεί γιατί η μαία είπε πως χωρίς διαστολή η πρόκληση θα καταλήξει 99% σε καισαρική. βέβαια εντάξει δεν θα πεθάνουμε κιόλας.ας είναι κι έτσι. Αλλά είχα ελπίδες για φυσιολογικό τοκετό κ ακόμη πρέπει να έχω αλλά απογοητευτηκα. Δεν πειράζει... σημασία έχει να πάνε όλα καλά με όποιον τρόπο κ να γίνουν τα πράγματα. έχω μπροστά μου 4 μέρες μπας κ ανοίξει ο τράχηλος. το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι το σεξ. Αλλά είναι αδύνατον να συμβεί!!!!!!παρακαλάω κ δεν μου κάθεται. κοντεψαμε να τσακωθουμε!!!!

αντε βρε κοριτσι μην ανησυχεις . θα γεννησεις και εσυ .. ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλον τροπο . καλα για σεξ , αστο ! εμενα δεν μου καθοταν ολον τον 9 σχεδον . ποτε δεν ξερεις πως θ ακαταληξει η προκληση . Συμβουλη μου ειναι αν κανεις προκληση να περπατας κ καθεσαι ορθια οσο αντεχεις. εμενα προχωρησε η διαστολη γτ δεν καθησα καθολου ενα 2 ωρο στο νοσοκομειο.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, bella32 είπε:

το κάνω σκηνικό να τον κυνηγάς για σεξ!! χα χα!! μη σε τρομάζει η πρόκληση..κγω το είχα άγχος, αλλά τι να κάνουμε..απλώς φρόντισε αν όντως το αποφασίσεις για επισκληρηδιο να την κάνεις με το που νιώσεις το πρώτο πονακι. θα γίνει πολύ πιο εύκολα η ένεση γτ θέλει να είσαι εντελώς ακίνητη.  σε μένα έγινε μέσα σε 2μιση λεπτάκια, ενώ σε μια άλλη εγκυουλα που δεν ήθελε να κάνει, άλλαξε γνώμη και τσιριζε να της κάνουν από πόνο και φυσικά δε μπορούσε να μείνει ακινητη.. το χαρτί έλεγε τις παρενέργειες, πχ υπόταση ( μου μετρούσαν πίεση συνέχεια κ μ είπαν υπάρχει τρόπος αντιμετωπιση2 αν πέσει πιεση). έλεγε για πονοκέφαλο μετα στην ανάρρωση,  για πόνους στη μέση  , και κάποια που ούτε τα θυμάμαι.. αυτοί οφειλουν να σε ενημερώσουν. εμένα με ξεκίνησαν με μικρή δόση και μου την αύξησαν προς το τέλος! πάλι νθωθεις συσπάσεις,  πονακια αλλά δεν είναι το ίδιο... αα Επίσης,  μουδιαζουν τα πόδια και τα νιώθεις να καίνε ( γι'αυτό έχει σημασία τι δόση θα σου κανουν,  για να νιώθεις να σπρώχνεις!!). βέβαια το μούδιασμα φεύγει πολύ γρήγορα!!

Καλημέρα! πωπω φοβάμαι και την επισκληριδιο...Αλλά μάλλον θα κάνω. Δεν νομίζω να αντέξω κ αν παρακαλάω στο τέλος κ δεν γίνεται τι θα κάνω?πωπω όσο φτάνει ο καιρός αγχώνομαι κ αν αγχώνομαι δεν θα κάνω κ διαστολή γιατί ανεβαίνει η αδρεναλίνη διάβασα κ είναι κακό αυτό για την διαστολή.

 

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

 να σου ζησει !!! γερο κ καλοτυχο να ειναι . εμενα με τραβουσαν τα ραμματα αλλα τα εβρεχα με χαρτι κ κρυο νερο καθε φορα κ λιγο ηρεμουσα. πηρα ντεπον μονο την πρωτη μερα για λιγα πονακια  που ειχα . απλα εμενα μετα με πονουσαν γτ δεν ειχα ξυριστει κ με τσιμπουσαν οι τριχες..

αντε βρε κοριτσι μην ανησυχεις . θα γεννησεις και εσυ .. ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλον τροπο . καλα για σεξ , αστο ! εμενα δεν μου καθοταν ολον τον 9 σχεδον . ποτε δεν ξερεις πως θ ακαταληξει η προκληση . Συμβουλη μου ειναι αν κανεις προκληση να περπατας κ καθεσαι ορθια οσο αντεχεις. εμενα προχωρησε η διαστολη γτ δεν καθησα καθολου ενα 2 ωρο στο νοσοκομειο.

Καλημέρα! Ναι θα περπατάω αν είναι έτσι, δεν το ήξερα πως μπορώ να είμαι όρθια, νόμιζα θα με έχουν ξαπλωμένη κ θα περιμένουμε.Εσύ είπαμε δεν έκανες επισκληριδιο επειδή εκεί στο νοσοκομείο δεν κάνουν, όμως συμβουλέψες θετικά για επισκληριδιο. Γιατί? πόνεσες πολύ???? πόση ώρα ήταν οι δυνατοί πόνοι? από πόση διαστολή κ μετά? μπορεί να τα ξαναείπες αυτά αλλά δεν τα θυμάμαι κ καταλαβαίνεις τώρα που είμαι αγχωμένη ρωτάω συνέχεια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ασία είπε:

να σου ζήσει το μωράκι!!γερό κ τυχερό να είναι!!καλούς θηλασμούς να έχετε τώρα. τι έλεγε το χαρτί που υπογραψες για την επισκληριδιο? για παρενέργειες? μου φαίνεται πως κι εγώ δεν θα την γλιτώσω, όπως μου είπε σήμερα η μαία που προσπάθησε να μου κάνει κολπική εξέταση κ πονούσα πάρα πολύ. Είμαι η μόνη που δεν γέννησα ακόμη από το πίνακακι... Είμαι 40+1 σήμερα κ μάλλον πηγαίνω για πρόκληση όταν στις 40+5. ως τότε δεν με βλέπω να έχω πρόοδο με τον τράχηλο. Δεν έχω καθόλου διαστολή. Σήμερα φάνηκε πως πάει να ανοίξει όμως ήταν κλειστός.έχω απογοητευτεί γιατί η μαία είπε πως χωρίς διαστολή η πρόκληση θα καταλήξει 99% σε καισαρική. βέβαια εντάξει δεν θα πεθάνουμε κιόλας.ας είναι κι έτσι. Αλλά είχα ελπίδες για φυσιολογικό τοκετό κ ακόμη πρέπει να έχω αλλά απογοητευτηκα. Δεν πειράζει... σημασία έχει να πάνε όλα καλά με όποιον τρόπο κ να γίνουν τα πράγματα. έχω μπροστά μου 4 μέρες μπας κ ανοίξει ο τράχηλος. το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι το σεξ. Αλλά είναι αδύνατον να συμβεί!!!!!!παρακαλάω κ δεν μου κάθεται. κοντεψαμε να τσακωθουμε!!!!

Ασία μην ανχωνεσε τόσο πολύ δεν κάνει ούτε για εσένα ούτε για το μωρό. Όσο για την ένεση της επισκληριδιος δεν είναι τίποτα έτσι έλεγα και εγώ δεν θα κάτσω και τέτοια βλακιες όλα στο μυαλό είναι δεν κατάλαβα τίποτα. Όσο για την διαστολή μπορεί να μην έχεις τώρα αν γίνει η πρόκληση θα κάνεις το θέμα είναι να έχει μαλακώσει ο τραχηλος. Εγώ δεν είχα κάνει καθόλου και μου σπάσανε τα νερά 11βραδυκαι πήγα στο νοσοκομείο στις1 μου έβαλαν και υπόθετο για διαστολή και τίποτα φαντάσου στις 5 το πρωί είχα 3 και στις 7 και δέκα γέννησα. Καλύτερα να αποφασίσεις μόνη σου  αν βλέπεις ότι δεν μπορείς κάνε καισαρική μην κάνεις από την αρχή χωρίς σημαντικό  λόγο εσύ θα ξέρεις καλύτερα εκείνη την ώρα και όχι η μαία. Η μαία είναι για να σε βοηθάει και να σε συμβουλεύει πάνω από όλα  η κρίση είναι δικιά σου και του γιατρού. Θα πάνε όλα καλά μην ανχωνεσαι μόλις δεις το μωράκι σου θα τα ξεχάσεις όλα είμαι σίγουρη!!! 

 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα! πωπω φοβάμαι και την επισκληριδιο...Αλλά μάλλον θα κάνω. Δεν νομίζω να αντέξω κ αν παρακαλάω στο τέλος κ δεν γίνεται τι θα κάνω?πωπω όσο φτάνει ο καιρός αγχώνομαι κ αν αγχώνομαι δεν θα κάνω κ διαστολή γιατί ανεβαίνει η αδρεναλίνη διάβασα κ είναι κακό αυτό για την διαστολή.

 

Καλημέρα! Ναι θα περπατάω αν είναι έτσι, δεν το ήξερα πως μπορώ να είμαι όρθια, νόμιζα θα με έχουν ξαπλωμένη κ θα περιμένουμε.Εσύ είπαμε δεν έκανες επισκληριδιο επειδή εκεί στο νοσοκομείο δεν κάνουν, όμως συμβουλέψες θετικά για επισκληριδιο. Γιατί? πόνεσες πολύ???? πόση ώρα ήταν οι δυνατοί πόνοι? από πόση διαστολή κ μετά? μπορεί να τα ξαναείπες αυτά αλλά δεν τα θυμάμαι κ καταλαβαίνεις τώρα που είμαι αγχωμένη ρωτάω συνέχεια χαχαχα

Καλημέρα. Εγώ τους δικούς μου πόνους τους άντεχα γτ ηταν πόνοι περιόδου Απλα δυνατοί. Είμαι συνηθισμένη κάθε μήνα.αλλά Όταν μου έβαλαν Όρο με το φάρμακο για να προχωρήσει γρήγορα η διαστολη Απο 7 Που ήμουν ,έκεινη την 1 ώρα Που το εβαλαν ήταν πολύ δυνατοι ..καμία σχέση με τους δικους μου.για Αυτό κ είπα οτι με πρόκληση καλύτερα να κάνει η γυναίκα επισκλ. Άλλα μπορεί κ να τους αντεξεις Εσύ. Εγω φοβόμουν περισσότερο την ενεση!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα! πωπω φοβάμαι και την επισκληριδιο...Αλλά μάλλον θα κάνω. Δεν νομίζω να αντέξω κ αν παρακαλάω στο τέλος κ δεν γίνεται τι θα κάνω?πωπω όσο φτάνει ο καιρός αγχώνομαι κ αν αγχώνομαι δεν θα κάνω κ διαστολή γιατί ανεβαίνει η αδρεναλίνη διάβασα κ είναι κακό αυτό για την διαστολή.

 

Καλημέρα! Ναι θα περπατάω αν είναι έτσι, δεν το ήξερα πως μπορώ να είμαι όρθια, νόμιζα θα με έχουν ξαπλωμένη κ θα περιμένουμε.Εσύ είπαμε δεν έκανες επισκληριδιο επειδή εκεί στο νοσοκομείο δεν κάνουν, όμως συμβουλέψες θετικά για επισκληριδιο. Γιατί? πόνεσες πολύ???? πόση ώρα ήταν οι δυνατοί πόνοι? από πόση διαστολή κ μετά? μπορεί να τα ξαναείπες αυτά αλλά δεν τα θυμάμαι κ καταλαβαίνεις τώρα που είμαι αγχωμένη ρωτάω συνέχεια χαχαχα

Καλημέρααα!!! Να μην αγχώνεσαι γιατί έτσι έκανα και εγώ και στο τέλος κατάλαβα ότι με το να τα σκέφτομαι δε το ευχαριστήθηκα. Αν πας για πρόκληση όταν σου βάλουν τους πόνους μπορείς να ζητήσεις να σου τοποθετήσουν τον καθετήρα για την επισκληριδιο χωρίς να βάλουν φάρμακο και όποτε θελήσεις να βάλεις. Εμένα έτσι μου έκαναν και τελικά έβαλα δύο μισές δόσεις και κράτησαν 1:30 ώρα η κάθε μία.

On 29/10/2018 at 5:49 ΠΜ, bella32 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα!!! γέννησα το Σάββατο 27/10 τον έρωτα μου,  3030!! έκανα εισαγωγή στις 6 το χάραμα και τελικά τα κατάφερα στις 7:30 το απόγευμα!! μαραθώνιος! πρόκληση κγω, σπάσιμο νερών από μαιες και επισκληρηδιο ( ευτυχώς!!!) . ήταν αρκετά δύσκολο,  καθώς κορίτσια ο τράχηλος ήταν σκληρός και πίσω!! έτσι καθυστέρησε η διαδικασία! στο τσακ γλυτώσαμε τη καισαρική! τέλος καλό ολα καλά όμως.  ήταν τόσο συγκλονιστική η πρώτη μας αγκαλιά..έρωτας με τη πρώτη ματιά! τώρα προσπαθούμε να εδραιώσουμε θηλασμό!! (κορίτσια τα ράμματα ποτέ σταμάτησαν να τραβανε;;; είχατε κ σεις πρήξιμο εκεί κάτω;;)

@Anastasia05 να σου ζήσει κοριτσαρα μου!!!! γερο και καλοτυχο να είναι! είχες παρενέργειες από επισκληρηδιο; εγώ ευτυχώς τπτ! γτ ομολογώ όταν μου έδωσαν να υπογράψω συγκατάθεση, αγχώθηκα κάπως!!

@Ασία μου όλα καλα;; 

Κορίτσι μου να σου ζήσει!!!!! Πάντα τυχερό!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Ασία είπε:

 το μόνο που μπορεί να βοηθήσει είναι το σεξ. Αλλά είναι αδύνατον να συμβεί!!!!!!παρακαλάω κ δεν μου κάθεται. κοντεψαμε να τσακωθουμε!!!!

χτυπησες φλεβα,.... μα τί παθαίνουν πια ?? εμεις ολους τους μηνες τέλεια μια χαρα, αλλα τωρα το τελευταιο διαστημα ουτε λογος ! λεει οτι ετσι οπως ειναι η κατασταση δε μπορει να μπει ευκολα σε mood, αν θελω να το προσπαθησω βεβαια και βλεπουμε.. :angry: τα νευρα μου χαχαααχ οσο να ναι εχει αλλαξει η εικονα μου και τωρα ειναι σε baby mood περισσοτερο ΛΕΕΙ, και να φανταστειτε οτι εκτος απο ενα μικρό πολυ συμμαζεμενο μπαλονακι ΜΟΝΟ μπροστα δλδ, κατα τ αλλα ολη η υπολοιπη ειμαι ιδια, γοφοι άκρα προσωπο, απο πισω δε, δεν φαινομαι καθολου εγκυος, να οριστε τα σκεφτηκα παλι και θα τα παρω κρανα :angry:

:lol::lol::D

  • Χαχα 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

@eliseΧαχαχα σκέφτονται το μωρό κ για Αυτό δεν θέλουν... Έτσι κ ο δικός μου. Τον τελευταίο μήνα ούτε να ακουσει την λέξη. 1-2 φορές που κατι κάναμε με το ζόρι..

Κορίτσια εκανε καμία αίτηση για το επίδομα λοχίας; έγω την έκανα κ μου βγήκε 911 ευρώ.

@Μαρθα Κ πως είσαι κορίτσι μου; καλύτερα; Εγώ χθες ειδα λίγο τα ράμματα απο κάτω κ είδα ότι το χειλος Απο την μέρια των ραμματων είναι λίγο πιο πρησμένο.

έχετε αίμα Ακόμα κορίτσια; Εγώ Έχω σαν κίτρινο ροζ υγρά μέτα απο 2.5 βδομαδες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ada32 είπε:

@eliseΧαχαχα σκέφτονται το μωρό κ για Αυτό δεν θέλουν... Έτσι κ ο δικός μου. Τον τελευταίο μήνα ούτε να ακουσει την λέξη. 1-2 φορές που κατι κάναμε με το ζόρι..

Κορίτσια εκανε καμία αίτηση για το επίδομα λοχίας; έγω την έκανα κ μου βγήκε 911 ευρώ.

@Μαρθα Κ πως είσαι κορίτσι μου; καλύτερα; Εγώ χθες ειδα λίγο τα ράμματα απο κάτω κ είδα ότι το χειλος Απο την μέρια των ραμματων είναι λίγο πιο πρησμένο.

έχετε αίμα Ακόμα κορίτσια; Εγώ Έχω σαν κίτρινο ροζ υγρά μέτα απο 2.5 βδομαδες.

Καλησπέρα... Πού κατέθεσες αίτηση για το επίδομα λοχίας? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, ada32 είπε:

@eliseΧαχαχα σκέφτονται το μωρό κ για Αυτό δεν θέλουν... Έτσι κ ο δικός μου. Τον τελευταίο μήνα ούτε να ακουσει την λέξη. 1-2 φορές που κατι κάναμε με το ζόρι..

το οτι οι γιατροί δινουνε το ελευθερο και αυτοί σαν άλλοι γυναικολογοι βγαζουνε το συμπερασμα οτι μπορει κατι να παθει το μωρο με ξεπερναει, πφφφ μετα μας λενε γκρινιαρες :lol::lol:

άλλαξε και το τικεράκι σου βρε ! 42 weeks & 5 days along λέει χιχιχι


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Foteinim είπε:

Ναι οκ κατάλαβα ευχαριστώ πολύ 

Πρώτα ασφαλιζεις το μωρό κ μετά με την ληξ. Πράξη γεννήσεως κανείς αίτηση για το επίδομα λόχειας. Ότι θες ρωτά με.

12 ώρες πρίν, elise είπε:

το οτι οι γιατροί δινουνε το ελευθερο και αυτοί σαν άλλοι γυναικολογοι βγαζουνε το συμπερασμα οτι μπορει κατι να παθει το μωρο με ξεπερναει, πφφφ μετα μας λενε γκρινιαρες :lol::lol:

άλλαξε και το τικεράκι σου βρε ! 42 weeks & 5 days along λέει χιχιχι

Ναι άσε!! Σήμερα λέω να μπω από υπολγ.  να το αλλάξω!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! που ειστε ολεςς? χαθηκατε .. εγω σημερα εχω ξυπνησει απο τισ 5 ! ταισα το μωρο κ τωρα θα δουλεψω στο pc. ποτε τα πατε με τα μωρακια σας? ποιες εμειναν ακομα για να γεννησουν?

με τα ραμματα απο κατω εχετε καμια ενοχληση? εγω νιωθω ενα πρηξιμο απο τηνμια μερια αλλα δεν με ενοχλουν καθολου. βεβαια ειδα οτι εχω κ κατι σημαδια απο τις τρυπες απο τα ραματα . αραγε θα φυγουν αυτα? 

απο ραγαδες κανατε? εγω επικεντρωθηκα στην κοιλια κ εβαζα κοντισιονερ καθε φορα που εκανα μπανιο κ τελικα δεν εμφανησα στην κοιλια αλλα στα μπουτια κ λιγο στην μερια απο τον ποπο.. ειναι κοκκινες κ δεν ξερω τι να παρω μπας κ σβηστουν ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! που ειστε ολεςς? χαθηκατε .. εγω σημερα εχω ξυπνησει απο τισ 5 ! ταισα το μωρο κ τωρα θα δουλεψω στο pc. ποτε τα πατε με τα μωρακια σας? ποιες εμειναν ακομα για να γεννησουν?

με τα ραμματα απο κατω εχετε καμια ενοχληση? εγω νιωθω ενα πρηξιμο απο τηνμια μερια αλλα δεν με ενοχλουν καθολου. βεβαια ειδα οτι εχω κ κατι σημαδια απο τις τρυπες απο τα ραματα . αραγε θα φυγουν αυτα? 

απο ραγαδες κανατε? εγω επικεντρωθηκα στην κοιλια κ εβαζα κοντισιονερ καθε φορα που εκανα μπανιο κ τελικα δεν εμφανησα στην κοιλια αλλα στα μπουτια κ λιγο στην μερια απο τον ποπο.. ειναι κοκκινες κ δεν ξερω τι να παρω μπας κ σβηστουν ..

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πριν καμιά ώρα τάισα και εγώ το μπεμπακο και σιγά σιγά θα ξεκινήσω το σημαζεμα! Και εγώ έχω κόκκινες χαμηλά στην κοιλιά. Θα δοκιμάσω μια κρέμα από μια κοπέλα στο fb που έχω δει ότι κάνει θαύματα. Ο μπεμπακος σήμερα είναι 29 ημερών και έχει πάρει ήδη περίπου 1.200. Εσείς πως τα πάτε; Εμένα τα ράμματα ήταν εσωτερικά δεν ένιωθα τπτ αλλά κάποια στιγμή είχα ερεθισμό από την σερβιετα και χρειάστηκα αλλοιφη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...