Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Βικτώρια1987 είπε:

Καλησπέρα.. είμαι στην 10η εβδομάδα. Έχω ΠΗΤ 22/10.  Περιμένω με αγωνία την 13/4 που θα κάνω αυχενική.

Καλησπέρα!καλωσήρθες στην παρέα μας, να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!μήπως είσαι στην 11η εβδομάδα και όχι στην 10η?

Άκυρη η παρατήρηση, τώρα είδα πως το σχολίασε και η Μαρία πιο κάτω...

ZiliHer              3/10        αγοράκι

citty                  5/10

irinikavala        6/10

Nightwish        7/10        κοριτσάκι

melina92          8/10

kater1n@          9/10

Alekk                16/10

ada32                18/10

Μάντη               21/10

Βικτώρια1987 22/10

anemoni1989   23/10

depyfr                26/10

Ασία                   28/10

Rozita1510        4/11

Μαρία1430

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε πως ειστε σημερα?

Εμενα το στομαχι μου με εχει πεθανει το τελευταιο 24ωρο με εξαιρεση το 6ωρο που κοιμηθηκα και καμια ωρα το πρωι που προλαβα κι εφαγα ενα κουλουρακι. 

Δεν παμε καλα, αντι οσο περναει ο καιρος να ειναι λιγοτερες οι ναυτιες εμενα βαλθηκε να μου αλλαξει τα φωτα. Ιδιο ο πατερας του θα ειναι :P

 

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!!! Εγω δοξα το Θεό απο αναγουλες και εμετούς παω καλύτερα αρχισαν να σταματάνε σιγα σιγα... το μονο άσχημο ειναι οτι με επιασε διάρροια μάλλον απο το μαγνήσιο!!! Αλλα ποιο καλά ετσι γιατι μεχρι τωρα υπεφερα απο δυσκοιλιότητα!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπερα και απο εμενα!!! Εγω δοξα το Θεό απο αναγουλες και εμετούς παω καλύτερα αρχισαν να σταματάνε σιγα σιγα... το μονο άσχημο ειναι οτι με επιασε διάρροια μάλλον απο το μαγνήσιο!!! Αλλα ποιο καλά ετσι γιατι μεχρι τωρα υπεφερα απο δυσκοιλιότητα!!!!

Για τη δυσκοιλιοτητα εγω που υποφερω γενικα οχι μονο τωρα οταν ειναι καλα το στομαχι μου (δλδ 1-2 φορες τον τελευταιο καιρο) τρωω δημητριακα μουσλι. και φυτικες ινες και γαλατακι. 

Αν αποφασισει να με χαλαρωσει σκοπευω να το κανω καθημερινα...

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Για τη δυσκοιλιοτητα εγω που υποφερω γενικα οχι μονο τωρα οταν ειναι καλα το στομαχι μου (δλδ 1-2 φορες τον τελευταιο καιρο) τρωω δημητριακα μουσλι. και φυτικες ινες και γαλατακι. 

Αν αποφασισει να με χαλαρωσει σκοπευω να το κανω καθημερινα...

 

Εγω το τελευταίο διάστημα πήγαινα τουαλετα ανα 3 με 4 μερες ! Και πριν την εγκυμοσύνη ειχα θέμα! Τωρα με βοηθά το μαγνήσιο λογικά! Εγω δεν κανει να τρωω καθολου γαλακτοκομικά δυστυχώς εχω υπερασβεσταιμια!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Εγω το τελευταίο διάστημα πήγαινα τουαλετα ανα 3 με 4 μερες ! Και πριν την εγκυμοσύνη ειχα θέμα! Τωρα με βοηθά το μαγνήσιο λογικά! Εγω δεν κανει να τρωω καθολου γαλακτοκομικά δυστυχώς εχω υπερασβεσταιμια!

μμμμ ουτε γαλα σογιας, ρυζιου ή κατι τετοιο τελοσπαντων?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γυρισα!! Εχω μια υπεροχη κ συνεργασιμη μπουμπου!! Κοριτσια μ ειμαι πανευτυχης.. ειναι υπεροχη η αυχενικη.. ολα καλα ευτυχως.. τωρα αιματολογικες περιμενουμε.. 

Παντως τελικα η ελλειψη συμπτωματων δεν σημαινει τπτ.. ισα ισα μου εβαλε κ τις φωνες που λεω συνεχεια οτι θα ηθελα αναγουλες.. 

Κοριτσακια μου κ στα δικα σας.. ελπιζω σε ολες να ειναι τελεια τα νινακια σας..

Αα κ νεα ΠΗΤ δειχνει 2/10 αλλα θα φανει

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , irinikavala είπε:

Γυρισα!! Εχω μια υπεροχη κ συνεργασιμη μπουμπου!! Κοριτσια μ ειμαι πανευτυχης.. ειναι υπεροχη η αυχενικη.. ολα καλα ευτυχως.. τωρα αιματολογικες περιμενουμε.. 

Παντως τελικα η ελλειψη συμπτωματων δεν σημαινει τπτ.. ισα ισα μου εβαλε κ τις φωνες που λεω συνεχεια οτι θα ηθελα αναγουλες.. 

Κοριτσακια μου κ στα δικα σας.. ελπιζω σε ολες να ειναι τελεια τα νινακια σας..

Αα κ νεα ΠΗΤ δειχνει 2/10 αλλα θα φανει

Μπράβο τέλεια! Ευχομαι ολες να εχουμε καλα αποτελέσματα!!! Σας ειπε τι ειναι;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

Γυρισα!! Εχω μια υπεροχη κ συνεργασιμη μπουμπου!! Κοριτσια μ ειμαι πανευτυχης.. ειναι υπεροχη η αυχενικη.. ολα καλα ευτυχως.. τωρα αιματολογικες περιμενουμε.. 

Παντως τελικα η ελλειψη συμπτωματων δεν σημαινει τπτ.. ισα ισα μου εβαλε κ τις φωνες που λεω συνεχεια οτι θα ηθελα αναγουλες.. 

Κοριτσακια μου κ στα δικα σας.. ελπιζω σε ολες να ειναι τελεια τα νινακια σας..

Αα κ νεα ΠΗΤ δειχνει 2/10 αλλα θα φανει

Ειρηνη μου συγχαρητήρια με το καλο η μπουμπου σου! Δωσε μας θάρρος να ελπίζουμε για νεα ευχάριστα

Βρε κορίτσια ασχετο... εχω πολλα υγρα σήμερα λιγο πιο κίτρινα απο τα φυσιολογικά και πονακια χαμηλά κυρίως απο την αριστερή πλευρά. Να ανησυχησω;


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ειρηνη μου συγχαρητήρια με το καλο η μπουμπου σου! Δωσε μας θάρρος να ελπίζουμε για νεα ευχάριστα

Βρε κορίτσια ασχετο... εχω πολλα υγρα σήμερα λιγο πιο κίτρινα απο τα φυσιολογικά και πονακια χαμηλά κυρίως απο την αριστερή πλευρά. Να ανησυχησω;

Οχι.  Να μην ανησυχεις.  Ρωτησα σμρ.. στο πρωτο λεει η μητρα προσπαθει να ανοιξει κ εχουμε πονακια. Πολυ φυσιολογικο.. κ τα υγρα μας νορμαλ ειναι. Μονο αν εχουν δυσαρεστη οσμη πρεπει να κανουμε ελεγχο.

Αντε περιμενω κ δικα σας ευχαριστα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , irinikavala είπε:

Οχι.  Να μην ανησυχεις.  Ρωτησα σμρ.. στο πρωτο λεει η μητρα προσπαθει να ανοιξει κ εχουμε πονακια. Πολυ φυσιολογικο.. κ τα υγρα μας νορμαλ ειναι. Μονο αν εχουν δυσαρεστη οσμη πρεπει να κανουμε ελεγχο.

Αντε περιμενω κ δικα σας ευχαριστα

Γενικά τα ξέρω όλα αυτά απλά ρωταω αν απο καποιο οριο, εκτός της οσμης, και περα είναι πιο ανησυχητικό. Ελπίζω πως οχι. Δεν θα παλεψω τριτη αποτυχία


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...