Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια! Και εγω στα 84 ξεκίνησα την εγκυμοσύνη! Και αν ετρωγα θα ειχα παρει σιγουρα κιλα αλλα επειδη δεν τρωω σχεδόν τιποτα εχασα 3 κιλακια...! Η γυναικολογος μου ειπε μεχρι να κλείσω τον 4ο μηνα να μην παω πανω απο τα 84 και ειναι πολυ αυστηρή... εγω σημερα εχω υπέρηχο και ανυπομονώ να δω οτι ειναι καλα το μωρακι μου!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια! Και εγω στα 84 ξεκίνησα την εγκυμοσύνη! Και αν ετρωγα θα ειχα παρει σιγουρα κιλα αλλα επειδη δεν τρωω σχεδόν τιποτα εχασα 3 κιλακια...! Η γυναικολογος μου ειπε μεχρι να κλείσω τον 4ο μηνα να μην παω πανω απο τα 84 και ειναι πολυ αυστηρή... εγω σημερα εχω υπέρηχο και ανυπομονώ να δω οτι ειναι καλα το μωρακι μου!

Αααα ευτυχως υπαρχουν κι αλλες και νομιζα οτι μονο εγω ειμαι με τα εξτρα κιλα :P

Με το καλο κι εσενα ο υπερηχος! τι ωρα εχεις ραντεβου? Λογικα θα δεις οτι ειδα κι εγω εεε?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Αααα ευτυχως υπαρχουν κι αλλες και νομιζα οτι μονο εγω ειμαι με τα εξτρα κιλα :P

Με το καλο κι εσενα ο υπερηχος! τι ωρα εχεις ραντεβου? Λογικα θα δεις οτι ειδα κι εγω εεε?

Και εγω νομιζα οτι ειμαι η μόνη με τα κιλακια !!! Ευχαριστώ! 7 η ωρα εχω ραντεβού σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι!!! Σου εκανε κοιλιακό υπέρηχο;;; λογικα ναι θα δω σχηματισμενο μωράκι! Την προηγούμενη εβδομάδα ηταν 2.08 εκατοστά!!! Αλλα ο υπέρηχος ηταν παλιος γτ πηγα στο νοσοκομείο και δεν ειδα σχεδόν τίποτα!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγω νομιζα οτι ειμαι η μόνη με τα κιλακια !!! Ευχαριστώ! 7 η ωρα εχω ραντεβού σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι!!! Σου εκανε κοιλιακό υπέρηχο;;; λογικα ναι θα δω σχηματισμενο μωράκι! Την προηγούμενη εβδομάδα ηταν 2.08 εκατοστά!!! Αλλα ο υπέρηχος ηταν παλιος γτ πηγα στο νοσοκομείο και δεν ειδα σχεδόν τίποτα!!!

Ναι κοιλιακο υπερηχο μου εκανε. Βεβαια ο ανθρωπος εδω στο νησι δεν εχει τον τελειο υπερηχο και δεν ηταν πεντακαθαρα αυτα που ειδα. Μου ειπε αν θελω να δω κατι καλυτερα να κανω κολπικο. Δεν ηθελα, δεν το εκρινε κι απαραιτητο οποτε κομπλε...

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

τ

πρίν από 28 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγω νομιζα οτι ειμαι η μόνη με τα κιλακια !!! Ευχαριστώ! 7 η ωρα εχω ραντεβού σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι!!! Σου εκανε κοιλιακό υπέρηχο;;; λογικα ναι θα δω σχηματισμενο μωράκι! Την προηγούμενη εβδομάδα ηταν 2.08 εκατοστά!!! Αλλα ο υπέρηχος ηταν παλιος γτ πηγα στο νοσοκομείο και δεν ειδα σχεδόν τίποτα!!!

με το καλό κ σε σένα να δεις το μπεμπάκι σου.. θα ειναι τέλειο αυτή την φορά... εμένα κορίτσια μέχρι τον προηγούμενο που ημουν 9w5d κολπικο μου έκανε. αλλά τώρα στην αυχενική μου είπε κοιλιακό.. κ φαινόταν ένα τέλειο ανθρωπάκι να κουνάει ζωηρά ζωηρά χεράκια και ποδαράκια.. Άντε κ με υπέροχες αυχενικες όλες μας απο δω κ πέρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, irinikavala είπε:

Καλημέρα!! τι ευχάριστα νέα!!! τέλεια!!! υπέροχο το μπαμπάκι ε??? πως ήταν? είχε μεγαλώσει πολυ?? Εύχομαι κάθε φορά να είναι όλο και πιο μεγάλο και γερο κ εσύ  χαρούμενη που θα το βλέπεις.. ανυπομονώ κ γω.. άλλες 2 μέρες μου έμειναν.. 

Δηλαδή για τα κίτρινα υγρά σου είπε κάτι άλλο ή ότι ίσως λόγο αφυδάτωσης?? εγώ σε μένα το αποκλείω αυτό γιατί πέινω απίστευτο νερό, τα ούρα μου βγαίνουν τελέιως διάφανα.. πω πω πολύ περιγραφή πρωί πρωί.. 

Βρε κορίτσια δε σκάμε για τα κιλά μας.. Το θέμα είναι να γίνουμε μανούλες..  όσο θέλουν τα μωράκια μας φαγητό θα τους δίνουμε..χαχα..  Εγώ ρώτησα περισσότερο για τα κιλά που πήρα σε 3 βδομάδες.. αν είναι φυσιολογικά 2 κιλά στον τρίτο μήνα.. η γιατρός μου είπε να μην βάλω καθόλου το πρώτο τρίμηνο.. αυτό με άγχωσε λιγάκι.. για να το είπε κάτι θα ξέρει.. αλλά αν είναι το μπεμπάκι καλά χαλάλι του 

καλημερα! οταν το δεις τομωρο σου θα ξετρελαθεις!!!

δεν μου ειπε τιποτα το ιδιαιτερο για τα υγρα .εφοσον μου ειπε οτι δεν ειχαν ιχνη αιματος ,να μην ανησυχω ..θα ξανακανουμε καλλιεργεια αργοτερα .

γενικη ουρων μου εδωσε γτ δεν πινω πολλα υγρα κ φοβαται μηπως αφυδατωθηκα επειδη κανω κ εμετους.εσυανπινεις πολλα υγρα ,εισαι πολυ καλα.

οσο για τα κιλα μου ειπε οτι καλο ειναινα βαλω 4 εωςτην 20η εβδομαδα κ τα υπολοιπα 8-9 μετα.εγωπιστευω οτι θα βαλω περισσοτερα μεχρι την 20η αλλα δεν με πειραζει!!αρκει να μην ξεπερασω τα 70! εχω εντωμεταξυ κ την συνηφαδα να μου λεει ,πρεπει να τρως για 2 κ τρελαινομαι !! πρεπει να βαλεις κιλα μου λεει . ποσο χαζες ειναι καποιες γυναικες ,απορω.

πρίν από 17 λεπτά , irinikavala είπε:

τ

με το καλό κ σε σένα να δεις το μπεμπάκι σου.. θα ειναι τέλειο αυτή την φορά... εμένα κορίτσια μέχρι τον προηγούμενο που ημουν 9w5d κολπικο μου έκανε. αλλά τώρα στην αυχενική μου είπε κοιλιακό.. κ φαινόταν ένα τέλειο ανθρωπάκι να κουνάει ζωηρά ζωηρά χεράκια και ποδαράκια.. Άντε κ με υπέροχες αυχενικες όλες μας απο δω κ πέρα.. 

εγω παντως το μετανιωσα τον κοιλιακο. επειδη το μωρο κουνιοταν συνεχεια ,με πιεσε αρκετα ο γιατρος κ με πονεσε.. 

@μαντη δεν χρειαζοταν να ειναι γεματη η κυστη .πριν τον κανω ,πηγα τουαλετα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Από ότι βλέπω είμαστε αρκετές στα ίδια κυβικά και χαίρομαι!!!! Νόμιζα ήμουν η μόνη που ξεκίνησε στα 80 κιλά!!! Η αλήθεια είναι πως δεν είχα ανέβει ποτέ τόσο πολύ στη ζυγαριά μου, αλλά με την καταθλιψάρα που πέρασα μετά την παλλίνδρομη το έριξα πολύ στο φαγητό και έβαλα πάνω από 10 κιλά μέσα σε 3 μήνες!!! Λόγω εμετών, βέβαια, έχω χάσει ήδη τα 8, αλλά με όσα ακούω από τις γύρω μου, μάλλον την 85ρα δεν τη γλιτώνω!!!! (αν και θα το προσπαθήσω σκληρά, γιατί δεν θα ήθελα να φτάσω να κάνω δίαιτα 7ο και 8ο μήνα!!)

Κατά τα άλλα, διαβάζω τα νέα σας και ζηλεύω!!! Εγώ έχω ξανά υπέρηχο τη Μεγάλη Εβδομάδα και ανυπομονώ να δω ανθρωπάκι αλιεν στην κοιλιά μου να κάνει τούμπες!!! Αχαχαχαχχαχχαχχαχα

Οσο για τον υπέρηχο, παρότι δεν έχω ντροπές και δεν με ένοιαζε να ναι μπροστά ο άντρας μου στον κολπικό, προτιμώ κοιλιακό, γιατί νιώθω περισσότερο έγκυος!!! Και εμένα @ada32 με πόνεσαν την πρώτη φορά, αλλά την Πέμπτη που πήγα λόγω της αποκόλλησης δεν κατάλαβα τίποτα, οπότε κατέληξα πως είναι και στο χέρι του ανθρώπου που θα τον κάνει (κάτι όπως με τις ενέσεις και τους αλαφροχέρηδες νοσηλευτές που λέμε!!!)!!! :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Από ότι βλέπω είμαστε αρκετές στα ίδια κυβικά και χαίρομαι!!!! Νόμιζα ήμουν η μόνη που ξεκίνησε στα 80 κιλά!!! Η αλήθεια είναι πως δεν είχα ανέβει ποτέ τόσο πολύ στη ζυγαριά μου, αλλά με την καταθλιψάρα που πέρασα μετά την παλλίνδρομη το έριξα πολύ στο φαγητό και έβαλα πάνω από 10 κιλά μέσα σε 3 μήνες!!! Λόγω εμετών, βέβαια, έχω χάσει ήδη τα 8, αλλά με όσα ακούω από τις γύρω μου, μάλλον την 85ρα δεν τη γλιτώνω!!!! (αν και θα το προσπαθήσω σκληρά, γιατί δεν θα ήθελα να φτάσω να κάνω δίαιτα 7ο και 8ο μήνα!!)

Κατά τα άλλα, διαβάζω τα νέα σας και ζηλεύω!!! Εγώ έχω ξανά υπέρηχο τη Μεγάλη Εβδομάδα και ανυπομονώ να δω ανθρωπάκι αλιεν στην κοιλιά μου να κάνει τούμπες!!! Αχαχαχαχχαχχαχχαχα

Οσο για τον υπέρηχο, παρότι δεν έχω ντροπές και δεν με ένοιαζε να ναι μπροστά ο άντρας μου στον κολπικό, προτιμώ κοιλιακό, γιατί νιώθω περισσότερο έγκυος!!! Και εμένα @ada32 με πόνεσαν την πρώτη φορά, αλλά την Πέμπτη που πήγα λόγω της αποκόλλησης δεν κατάλαβα τίποτα, οπότε κατέληξα πως είναι και στο χέρι του ανθρώπου που θα τον κάνει (κάτι όπως με τις ενέσεις και τους αλαφροχέρηδες νοσηλευτές που λέμε!!!)!!! :P

μπορει !γτκ εγω γελουσα εκεινη την ωρα κ το μωρο κουνιοταν κ δν μπορουσε να το δει καλα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια! Και εγω στα 84 ξεκίνησα την εγκυμοσύνη! Και αν ετρωγα θα ειχα παρει σιγουρα κιλα αλλα επειδη δεν τρωω σχεδόν τιποτα εχασα 3 κιλακια...! Η γυναικολογος μου ειπε μεχρι να κλείσω τον 4ο μηνα να μην παω πανω απο τα 84 και ειναι πολυ αυστηρή... εγω σημερα εχω υπέρηχο και ανυπομονώ να δω οτι ειναι καλα το μωρακι μου!

καλημερα κοριτσια.με τα κιλα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα.στηη προηγουμενη ειχα ξεκινησει 73 και γεννησα 77 και φυσικα μετα εχανα συνεχεια και πηγα 62.πρωτοφανες για μενα.σε αυτην ενω ημουν 62,5 απο το αγχος μου πηρα παλι 5 + οποτε ξεκινησα 67 την εγκυμοσυνη και μεχρι τωρα εχω παρει 3,5 κιλα.70.5 δηλαδη..θελω ομως πολυ απο εδω και περα να προσεξω.γιατι φοβαμαι μην δεν τα χασω μετα.Μαντη μου και εγω 19.15 εχω σημερα υπερηχο.αντε να δουμε τα μωρακια μας ζωηρα ζωηρα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πως καταφερες ρε κοριτσι μόνο 4 κιλα σε ολόκληρη εγκυμοσύνη?? πω πω.. εγώ ακόμα δεν έκλεισα τον 3ο κ είμαι +2.. Άρα έχω δρόμο.. αλλά πεινάω το καημένο.. τι να κάνω.. τρώω.. κ γενικά προσέχω λιπαρά, γλυκά κτλ αλλά όλα τα άλλα τα τρώω μπολικα μπόλικα.. όχι σε ποσότητα αλλά σε συχνότητα.. κάθε 2 ώρες ένα γουργούρισμα το νοιώθω.. χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, irinikavala είπε:

τ

με το καλό κ σε σένα να δεις το μπεμπάκι σου.. θα ειναι τέλειο αυτή την φορά... εμένα κορίτσια μέχρι τον προηγούμενο που ημουν 9w5d κολπικο μου έκανε. αλλά τώρα στην αυχενική μου είπε κοιλιακό.. κ φαινόταν ένα τέλειο ανθρωπάκι να κουνάει ζωηρά ζωηρά χεράκια και ποδαράκια.. Άντε κ με υπέροχες αυχενικες όλες μας απο δω κ πέρα.. 

Ευχαριστώ πολυ!!!! Περιμένω πως και πως!!!

1 hour ago, ada32 είπε:

καλημερα! οταν το δεις τομωρο σου θα ξετρελαθεις!!!

δεν μου ειπε τιποτα το ιδιαιτερο για τα υγρα .εφοσον μου ειπε οτι δεν ειχαν ιχνη αιματος ,να μην ανησυχω ..θα ξανακανουμε καλλιεργεια αργοτερα .

γενικη ουρων μου εδωσε γτ δεν πινω πολλα υγρα κ φοβαται μηπως αφυδατωθηκα επειδη κανω κ εμετους.εσυανπινεις πολλα υγρα ,εισαι πολυ καλα.

οσο για τα κιλα μου ειπε οτι καλο ειναινα βαλω 4 εωςτην 20η εβδομαδα κ τα υπολοιπα 8-9 μετα.εγωπιστευω οτι θα βαλω περισσοτερα μεχρι την 20η αλλα δεν με πειραζει!!αρκει να μην ξεπερασω τα 70! εχω εντωμεταξυ κ την συνηφαδα να μου λεει ,πρεπει να τρως για 2 κ τρελαινομαι !! πρεπει να βαλεις κιλα μου λεει . ποσο χαζες ειναι καποιες γυναικες ,απορω.

εγω παντως το μετανιωσα τον κοιλιακο. επειδη το μωρο κουνιοταν συνεχεια ,με πιεσε αρκετα ο γιατρος κ με πονεσε.. 

@μαντη δεν χρειαζοταν να ειναι γεματη η κυστη .πριν τον κανω ,πηγα τουαλετα

Πηρα τωρα τηλ την γυναικολογο και μου ειπε να παω με γεμάτη κύστη και βλέπουμε!!! Και δεν μπορω να πιω νεροοοο!!!

πρίν από 24 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα κοριτσια.με τα κιλα ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα.στηη προηγουμενη ειχα ξεκινησει 73 και γεννησα 77 και φυσικα μετα εχανα συνεχεια και πηγα 62.πρωτοφανες για μενα.σε αυτην ενω ημουν 62,5 απο το αγχος μου πηρα παλι 5 + οποτε ξεκινησα 67 την εγκυμοσυνη και μεχρι τωρα εχω παρει 3,5 κιλα.70.5 δηλαδη..θελω ομως πολυ απο εδω και περα να προσεξω.γιατι φοβαμαι μην δεν τα χασω μετα.Μαντη μου και εγω 19.15 εχω σημερα υπερηχο.αντε να δουμε τα μωρακια μας ζωηρα ζωηρα.

Αντε μαζι θα δουμε τα σπορακια μας!!!! Καλη μας επιτυχία!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , irinikavala είπε:

πως καταφερες ρε κοριτσι μόνο 4 κιλα σε ολόκληρη εγκυμοσύνη?? πω πω.. εγώ ακόμα δεν έκλεισα τον 3ο κ είμαι +2.. Άρα έχω δρόμο.. αλλά πεινάω το καημένο.. τι να κάνω.. τρώω.. κ γενικά προσέχω λιπαρά, γλυκά κτλ αλλά όλα τα άλλα τα τρώω μπολικα μπόλικα.. όχι σε ποσότητα αλλά σε συχνότητα.. κάθε 2 ώρες ένα γουργούρισμα το νοιώθω.. χαχαχ

πραγματικα δεν ξερω αλλα ειχα χαρει πολυ.βεβαια ξεκινησα για εμενα πολλα κιλα αλλα οκ.δεν ετρωγα πολλα γλυκα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!!! Περιμένω πως και πως!!!

Πηρα τωρα τηλ την γυναικολογο και μου ειπε να παω με γεμάτη κύστη και βλέπουμε!!! Και δεν μπορω να πιω νεροοοο!!!

Αντε μαζι θα δουμε τα σπορακια μας!!!! Καλη μας επιτυχία!!!

αχ δεν ξερω γτ σε σενα να την θελει γεματη.. αλλα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια η γεματη κυστη κ να σου κανει υπερηχο.καλη δυναμη

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα κοριτσάκια που είδαν τα ζουζούνια τους! Με το καλό να τα βλέπετε να μεγαλώνουν κι άλλο!

Κι εγώ έχω πάρει δυο κιλά αλλά είχα κόψει και το κάπνισμα όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αυτό. Ο γιατρός βέβαια όχι μόνο δεν μου την είπε αλλά ήταν κι ευχαριστημένος γιατί λέει ήμουν αρκετά αδύνατη...

 

Χθες κορίτσια έκανα την αυχενική και έμαθα ότι τελικά δεν ήμουν 11w+4d αλλά 12w + 1d!
Το ζουζούνι μου είπε ο γιατρός ότι φαινόταν σε όλα εξαιρετικό και ότι οι μετρήσεις ήταν άριστες! Μένει να πάρω τα αποτελέσματα και από τις αιματολογικές σήμερα και να δούμε ολοκληρωμένα τι γίνεται.
Πάντως μου είπε ότι αν και οι αιματολογικές βγουν καλές δεν θα επέλεγε την άμνιο παρ' όλη την ηλικία. Λέει ότι αυτό είναι καθαρά φαινόμενο της Ελλάδας να σε βάζουν για άμνιο αχέτως αποτελεσμάτων!

 

Το ζουζούνι αν και δεν είχα φάει από τις 12.30 το πρωί μέχρι τις 7.00 το απόγευμα (αυτός μου το πε) ήταν τόσο ενεργητικό σαν να είχα φάει σοκολάτα και δεν το πίστευε! Ελιωσα στα γέλια λέμε!

Αντε να πάρω και τα τελικά σήμερα γιατί έχω πολύ αγωνία... δε θέλω να κάνω την άμνιο γιατί αν κουνιέται έτσι τώρα ποιος μου λέει ότι δεν θα τσιμπιθεί όταν θα είναι και πιο μεγάλο???

  • Μου αρέσει 3

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραία νέα...!! αρχίσαν και τα ευχάριστα νέα των αυχενικων.!τέλεια.. μακάρι κ οι αιματολογικές να είναι τέλειες κ να μην χρειαστείς τπτ παραπάνω.. απο δω κ πέρα ηρεμία κ απόλαυση το υπόλοιπο της κύησης.. είδατε κ φύλο? πόση ώρα κράτησε η εξέταση?? ααα... κ αυτο με το φαγητό δε το ηξερα.. εμένα μου είπε να φάω κανονικά πρωινο, έχω 12μιση εξέταση..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...