Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 7 λεπτά , Βικτώρια1987 είπε:

Καλησπέρα.. είμαι στην 10η εβδομάδα. Έχω ΠΗΤ 22/10.  Περιμένω με αγωνία την 13/4 που θα κάνω αυχενική.

Καλωσορισες στην παρεα μας και με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου... το πρωτο σου ειναι?

Επισης, εχεις κλεισει τις 10 εβδομαδες? Γτ χωρις να ξερω στα σιγουρα, μου φαινεται (απο τις ημερομηνιες των υπολοιπων μας) οτι για να εχεις ΠΗΤ 22/10 πρεπει να εχεις κλεισει τη 10η εβδομαδα και να εχεις μπει στην 11η. Συγγνωμη αν κανω λαθος

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Βικτώρια1987 είπε:

Έκλεισα τη δευτέρα τη 10η εβδομάδα. Είχα τελευταία περίοδο 15/1. Είναι το πρώτο μου και η αγωνία μου είναι πολύ μεγάλη.

Αρα τωρα εισαι στην 11η εβδομαδα! Με το καλο κοριτσι μου... Αν μας διαβασες κι εμεις μες την αγωνια ειμαστε! Για αυτο και δεν παρεξηγει η μια την αλλη. Εχουμε τις ιδιες ανησυχιες και τους ιδιους φοβους


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες @Βικτώρια1987 στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου! Όλες έχουμε αρκετή αγωνία και νομίζω ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό! Αλλά ελπίζω όλες να τα καταφέρουμε μια χαρά! :-D


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Βικτώρια1987 είπε:

Εύχομαι να έχουμε όλες καλές εγκυμοσύνες!

Από την αρχή της εγκυμοσύνης έχω υπνηλία, νεύρα και ανάκατεμα. Περνάει ποτέ αυτό; 

υπνηλια και ανακατεμα και γω.... εμετο /ζαλαδα οχι αλλά φοβερή αηδια για πολλα φαγητα... πηγα σουπερ μαρκετ σημερα, και γυρισα με το στομαχι χάλια.. πφφ


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα από το γιατρο παλινδρομμη δυστυχώς εύχομαι σε όλες τελειομηνες εγκυμοσυνες και να κρατήσετε τα μωράκια σας στις αγκαλιές σας!!

Κοριτσακι μ λυπάμαι πολύ... καταλαβαίνω οτι περνάς πολυ δύσκολα... δεν υπαρχουν λογια γι αυτο... ελπιζω σύντομα να τα καταφέρεις με ενα υγιέστατο μωρακι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα από το γιατρο παλινδρομμη δυστυχώς εύχομαι σε όλες τελειομηνες εγκυμοσυνες και να κρατήσετε τα μωράκια σας στις αγκαλιές σας!!

Λυπάμαι παρα πολυ κορίτσι μου. Μην το αφήσεις να σε πάρει απο κάτω. Προσπαθησε να σταθεις στα πόδια σου σύντομα και να προσπαθήσεις παλι για μωράκι. Θα είναι τυχερό και θα έρθει να γεμίσει τη ζωη σου.


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Λυπάμαι παρα πολυ κορίτσι μου. Μην το αφήσεις να σε πάρει απο κάτω. Προσπαθησε να σταθεις στα πόδια σου σύντομα και να προσπαθήσεις παλι για μωράκι. Θα είναι τυχερό και θα έρθει να γεμίσει τη ζωη σου.

Σας ευχαριστώ πολύ @Μαρία1430 και @Μάντη είμαι καλά μου δίνει δύναμη η κορούλα μου καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα θέλω ένα υγιές μωράκι και αυτό για κάποιο λόγο σταμάτησε να αναπτύσσεται σιγά σιγά θα το ξεπεράσω και αυτό να είστε καλά !

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ @Μαρία1430 και @Μάντη είμαι καλά μου δίνει δύναμη η κορούλα μου καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα θέλω ένα υγιές μωράκι και αυτό για κάποιο λόγο σταμάτησε να αναπτύσσεται σιγά σιγά θα το ξεπεράσω και αυτό να είστε καλά !

Λυπάμαι πολύ -Η αλήθεια είναι αυτή όμως... Είναι πάρα πολύ σημαντικό και διαφορετικό να έχεις ένα παιδάκι ήδη να γεμίζει την αγκαλιά σου περιμένοντας το αδερφάκι του.

Σου εύχομαι να έρθει το αδερφάκι αυτό τη σωστή στιγμή και όπως πρέπει.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Gwgoulini26 λυπάμαι πάρα πολύ γι' αυτό αλλά σε συγχαίρω πραγματικά για τη δύναμη ψυχής που έχεις και για τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις! Μακάρι να σου έμοιαζα λίγο... Με το καλό και σύντομα ένα υγιέστατο μωράκι!


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gwgoulini26 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ @Μαρία1430 και @Μάντη είμαι καλά μου δίνει δύναμη η κορούλα μου καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα θέλω ένα υγιές μωράκι και αυτό για κάποιο λόγο σταμάτησε να αναπτύσσεται σιγά σιγά θα το ξεπεράσω και αυτό να είστε καλά !

Λυπαμαι πολυ κοπελα μου... Ξερω δεν υπάρχουν λόγια για αυτό που σου συνεβη... Αλλα ειναι πολυ σωστη η αντιμετώπιση σου... Παρε το χρόνο σου και την επόμενη φορά θα δεις,  ολα θα πανε καλα... Καλη δύναμη... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...